X Rocker Oyuncu Koltugu – Best Gaming Chair Review 2021

X Rocker Oyuncu Koltugu İnceleme Listesi 2021, Market’te Kullanıcılar İçin Bulunmaktadır. Oyun Kurulumunuz İçin Hangi Best X Rocker Gaming Chair Olduğunu Öğrenin.

Sallanma, birçok sandalyenin sahip olduğu harika bir özelliktir, çünkü sürekli ileri geri hareket hem rahatlatıcı hem de sırt ağrısıyla mücadelede etkilidir.

X Rocker Oyuncu Koltugu - Best Gaming Chair Review 2021

Oyun Koltugu Yas Altı 50, Neyse ki, bu oyun sandalyeleri için de geçerli, bu da herhangi bir oyuncuyu mutlu edecek bir haber.

İşte kullanıcılar için X Rocker Oyun Koltuğu Talimatlarından birkaçı ve kurulum ipuçları.

En İyi X Rocker Oyuncu Koltugu Listesi 2021

İşte 2021’de mevcut olan X Rocker Oyuncu Koltukları İnceleme Listesi; ancak, pazar çok çeşitli olduğu için hangi sandalyenin en iyisi olduğunu bilmek zor olabilir.

Aklımızda, inanılmaz yerleşik ses donanımı, etkileyici titreşim motorları ve inanılmaz rahat deri yastıklaması nedeniyle X Rocker Pro Serisi H3’ü hiçbir şey geride bırakmıyor.

X Rocker Pro Series H3

X Rocker Pro Serisi H3, sallanan oyun sandalyeleri söz konusu olduğunda mahsulün kremasıdır ve sunduğu her şeye baktığınızda nedenini görmek kolaydır.

Dört öne bakan Hoparlörlü X Rocker Oyun Koltuğu ve güçlü bir subwoofer ile sandalye, oyunlarınızın sesini inanılmaz derecede sürükleyici bir şekilde doğrudan kulaklarınıza iletebilir.

Bunun da ötesinde, sandalye, oyununuzun sesiyle senkronize olarak devreye girecek titreşim motorlarıyla donatılmıştır.

Hem gevşeme faktörünü artırır hem de daldırmayı artırır. Ek olarak, sandalyeye oturması süper rahat olan kalın deri minderlerle donatılmıştır ve ağrınız olmadan saatlerce oyun oynamanıza izin verir.

Uyumluluk açısından, sandalye şu anda her oyun konsoluyla çalışıyor ve Bluetooth cihazlarıyla çalışmasa da büyük bir esneklik sağlıyor.

Ağırlık kapasitesi de 275 pound olarak çok güzel. Oldukça pahalı bir sandalye olabilir, ancak her kuruşuna değer.

Ace Bayou X Rocker Vibe Bluetooth

Bir Bluetooth cihazıyla ve oyun sistemleriyle çalışacak bir şey istiyorsanız, Ace Bayou X Rocker Vibe en iyi seçeneğiniz olacaktır.

X Rocker Pro Serisi H3’ün dördüne kıyasla yalnızca iki hoparlörü var.

Bununla birlikte, yine de mükemmel subwoofer ve titreşim motorlarına sahiptir, bu da her zaman keyifli ve sürükleyici bir deneyim sunduğu anlamına gelir.

Yastıklar deri yerine kumaştan yapılmıştır ve o kadar kalın değildir, bu da onları genel olarak daha az rahat hale getirir, ancak yine de oturmak için çok zevklidir.

Her ne kadar X Rocker Gaming Chair PS4, Bluetooth cihazlarının yanı sıra tüm oyun sistemleri ile çalışacak ve aynı zamanda 275 pound’luk harika bir ağırlık kapasitesine sahip.

X Rocker Surge

Rocker ile yüksek kaliteli bir oyun koltuğu istiyorsanız, ancak kol dayamalarından kaçınmak istiyorsanız, X Rocker Surge harika bir seçimdir.

Ace Bayou X Rocker Vibe ile aynı önemli bir farkla aynıdır: Yastıklar kumaş yerine yapıştırılmış “suni” deriden yapılmıştır, bu da sandalyenin biraz daha sert olacağı anlamına gelir.

Bunun bir profesyonel veya aleyhte olup olmaması kişisel tercihe bağlıdır.

Bunun dışında, aslında aynı sandalye, yani masaya aynı büyük faydaları getiriyor.

X Rocker Pro Series 2.1

Altında bir ayak olan bir sandalye tercih ederseniz, sizin için en iyisi X Rocker Pro Series 2.1’dir.

X Rocker Pro Serisi H3 ile neredeyse aynıdır, ancak dört yerine yalnızca iki hoparlörü vardır ve tek başına yere oturmak yerine sağlam, dayanıklı bir tabana sahiptir.

Koltuğunuz için mükemmel bir üs için bazı ses kalitesi ve Bluetooth bağlantısı ile ticaret yapmaktan çekinmiyorsanız, bu sandalye nihayetinde en iyi seçeneğiniz olacaktır.

X Rocker Dual Commander

X Rocker Dual Commander, esasen bir “oyun tutkunu rocker” olduğu için, oyunların tadını çıkarabileceği bir iki oyuncuya sahip kişiler için mükemmeldir.

Listedeki diğer pek çok sandalye gibi, iyi ses dağıtımı için iki hoparlörü ve güçlü bir subwoofer’ı var ve suni deri koltuk kalın ve rahat.

X Rocker Pro Series H3 gibi gerçek deri değil, ancak konfor seviyesi oldukça yakın.

Ne yazık ki, sandalyede titreşim motoru yok, ancak aradığınız şeye bağlı olarak bu sizin için önemli olmayabilir.

Sandalyenin ağırlık kapasitesi maalesef sadece 275 pound, ancak bu sadece sandalyeyi bir kişi kullanıyorsa harika; bu nedenle, daha büyük kişiler muhtemelen bunun yerine iki ayrı koltuk tercih etmelidir.

Ace Bayou X Rocker 2.1

Bu sandalye, biraz para biriktirmek isteyen ve harika bir sandalye yerine sağlam bir sandalyeye yerleşmeyi umursamayan kişiler için idealdir.

İyi ses için iki hoparlörü ve bir subwoofer’ı var, ancak titreşim motorları yok ve ayrıca bu listedeki diğer sandalyelerin kullandığı deri veya daha yoğun kumaş yastıkları kadar destekleyici veya rahat olmayan minderler için meshy bir kumaş kullanıyor.

Bununla birlikte, sandalye genel olarak hala oldukça rahat ve daha uygun fiyatlı olması, fonlarıyla muhafazakar olması gereken insanlar için büyük bir kazanç.

Diğer sandalyeler gibi, tüm oyun sistemlerinde çalışır (ancak Bluetooth ile çalışmaz) ve 275 pound tutabilir.

The Crew Video Rocker

Mümkün olduğu kadar çok para biriktirebilmek için çok basit bir şey arıyorsanız, The Crew Video Rocker’dan daha iyi olamaz.

Bu temel rocker’ın herhangi bir hoparlörü, subwoofer’ı veya titreşim motoru yoktur ve yastıklar için kullanılan malzeme, Ace Bayou X Rocker 2.1’in sahip olduğu aynı meshy kumaştır.

Bununla birlikte, bu dezavantajlara rağmen, sandalyenin oturması hala rahat ve aynı zamanda son derece ucuz.

Bu, herhangi bir özellik istemeyen veya buna ihtiyaç duymayan, bütçesi olan kişiler için mükemmel bir seçenek olduğu anlamına gelir. Her sandalye gibi 275 pound tutabilir.