Warzone Oyuncuları COD – Warzone Players COD

Warzone Oyuncuları COD Call of Duty Game, oyundaki turnuvalar için daha kolay lobilere girmek için özel bir yönlendirici kullanıyor.

Warzone Oyuncuları COD - Warzone Players COD

Rekabetçi Call of Duty: Warzone oyuncularının turnuvalar için daha kolay lobilere girmek için özel bir yönlendirici kullandıklarını iddia eden bir rapor ortaya çıktı.

Call of Duty’de Beceri Tabanlı Eşleştirme (SBMM), yıllardır sıcak bir konu olmuştur.

  Vokal topluluğu bu özelliğe karşı çıkıyor ancak geliştiriciler, eşleştirme sistemini her yeni başlıkta tutmanın bir nedenini açıkça görüyorlar.

Ne yazık ki Warzone oyuncuları için bu özellik, oyunun Mart ayında piyasaya sürülmesinden bu yana istikrarlı bir şekilde artıyor.

Pek çok yüksek profilli içerik oluşturucu sosyal medyada Activision’ı söylediği için lobiler gittikçe zorlaşıyor ve oyuncular fark ediyor.

Ancak, SBMM o kadar kötüleşti ki, rekabetçi oyuncular bundan kaçınmak için herhangi bir yöntem kullanıyorlar.

Görünüşe göre bu, bölgeleri değiştirmek ve daha az yetenekli oyuncularla lobilere girmek için bir Netduma yönlendirici kullanmayı içeriyor.

Warzone oyuncuları rekabetçi oyunda Beceri Tabanlı Eşleştirmeden kaçınırlar

Warzone’un rekabetçi tarafı yazdan beri gerçekten kızışıyor. 100 Hırsız gibi büyük e-spor organizasyonları, özellikle oyundaki turnuvalarda yarışmak için oyuncularla sözleşme imzaladı.

Henüz resmi bir sahne olmamasına rağmen, bu turnuvaları kazanarak bir miktar gerçek para kazanılabilir.

Ancak, henüz gerçek bir özel maç özelliği olmadığından, oyuncular normal lobilere girip beceri seviyelerine yakın oyunculara karşı oynamak zorunda kalıyorlar.

Açıkçası, bu rakipler arasında biraz hayal kırıklığı yaratıyor Warzone Oyuncuları COD.

Bu noktaya kadar çok az izleyici, rekabetçi oyuncuların bu tür lobilerden kaçınabileceğinden şüpheleniyordu. Şimdi, her şeyi şüpheye düşüren bir rapor gün ışığına çıktı.

Netduma yönlendiricisi, oynamak istediğiniz herhangi bir bölgeye ping atmanıza olanak tanır. Bu nedenle, oyuncular üzerinde hiçbir işleri olmayan bir sunucuya atlayabilir.

Bu açıkça büyük bir ikilemdir ve şu anda bu iddiayı destekleyecek somut bir kanıt olmamasına rağmen, ModernWarzone devlet turnuva siteleri bu konuyu araştırmaktadır.

Ne yazık ki, Netduma yönlendiriciyi kimin kullandığını anlamanın kolay bir yolu yok gibi görünüyor.

Lobiler ölü bir hediye olabilirken, çoğu rekabetçi oyuncu o kadar yeteneklidir ki, rakiplerinin yetenek seviyesini ölçmek zordur.

Bu sorunun bir çözülüp çözülmeyeceği havada kalıyor. Ancak, en azından rapor şu anda kamuoyunda.