Uzun Menzilli DMR Warzone – Call of Duty COD

Uzun Menzilli DMR Warzone Call of Duty Black COD Görevleri. Oyundaki Oyuncular İçin Best Long Range DMR Warzone 14 Hayalet Gizli Görünüm COD Silahlarını Keşfedin.

Call of Duty: Warzone, geçtiğimiz haftalarda ciddi bir meta değişim geçirdi ve şimdi DMR 14, oyunun krallarından biri.

Uzun Menzilli DMR Warzone - Call of Duty COD

Orta ve uzun menzilli bir silahtır, ancak doğru eklentilerle ikincisi için daha özeldir.

Doğru ataşmanlar seçilmeden önce, istatistiklerin DMR 14’te ele alınması gerekir. Bu, potansiyel olarak insanları kafasına doğru atışlarla vurabilen yarı otomatik bir taktik tüfek.

Silah, ölümcül isabet oranı ve bir ton hasarla oldukça hızlı ateş ediyor. Call of Duty: Warzone’da silahın bu kadar baskın hale gelmesi şaşırtıcı değil.

Call of Duty: Warzone’daki DMR 14 uzun menzilli ekipmanı için ataşmanlar

Underbarrel: Field Agent Foregrip

Geri tepme, özellikle menzilli bir taktik tüfek için en aza indirilmelidir. Her atış sayılacaktır, bu nedenle bazı ek geri tepme kontrolü sağlayan bir tutuş çok önemlidir.

Bu, Saha Ajanı Foregrip’i DMR 14’e bir namlu altı ek olarak mükemmel kılar.

Muzzle:Ajans Susturucusu

Soğuk Savaş silahları başlangıçta Call of Duty: Warzone’a tanıtıldığında, daha önce Warzone’a hakim olan Monolithic Suppressor’a eşdeğer bir ekleri yoktu.

Monolithic Suppressor, silaha susturulmuş sesin yanı sıra hasar aralığı artışı sağlar.

Soğuk Savaş silah seçimine olan meraklıları ile, Ajans Susturucusu da bu istatistikleri sundu ve temel Call of Duty: Warzone silahlarıyla rekabet edebilirdi.

Artık uzun menzilli DMR 14 dahil olmak üzere herhangi bir ekipman için sahip olunması gereken bir araç Uzun Menzilli DMR Warzone.

Barrel: 20.8 Task Force

Bu namlu, uzun menzilli olup olmadığına bakılmaksızın, herhangi bir ekipman için DMR 14’te gereklidir.

Ek, hiçbir dezavantajı olmadan silaha hasar ve menzil ekler. Oyuncular namlunun Call of Duty: Warzone’daki her DMR 14 yüklemesinde kullanıldığını görecekler.

Optic: Hangman RF

Hangman RF kapsamı, uzun menzilli bir yapı için mükemmel olan DMR 14’e 6x yakınlaştırma ekleyecektir.

Geleneksel kapsam, Call of Duty: Warzone’daki çoğu yapı için 3x’tir, ancak bu durumda yakınlaştırma yararlıdır. 6x çok fazlaysa, oyuncular 4x kapsamı seçebilirler.

Magazine: Stanag 35 Rnd

Bu yük hıza dayalı olmadığından ve bu durumda DMR 14 uzun menzilli olduğundan, bazı hızlardan feda edilebilir.

Ekstra genişletilmiş bir şarjör, silah için daha fazla yaşam kalitesi ekidir, ancak durumun gerektirdiği menzile cephane atarken yardımcı olabilir.