Ucuz Oyun Gözlükleri – Cheap Gaming Glasses Review

Ucuz Oyun Gözlükleri Gözlerinizi gerginlikten korumak için. Göz Koruması için En İyi Bütçe Cheap Gaming Glasses Bulun inceleme fiyatı.

Bir PC oyuncusuysanız, muhtemelen bir noktada gözleriniz yorulmuştur.

Ucuz Oyun Gözlükleri - Cheap Gaming Glasses Review

Evet, bu 4 AM Over watch oturumları muhtemelen buna yardımcı olmadı, ancak monitörünüzden çok daha fazla göz yorgunluğu yaşıyorsunuz.

Peki bunu düzeltmek için ne yapılabilir? Yeni bir monitör mü? Oyunlardan tamamen vazgeçmek mi? Neyse ki, çözüm çok daha kolay: bu uzun maratonlarda sadece oyun gözlüğü takın.

İşte değerlendirmeniz için piyasadaki en iyi oyun gözlükleri, bu yüzden aşağıdan onlara bir göz atın.

İncelemelerimize başlamadan önce, Ucuz Oyun Gözlükleri, ne oldukları ve nasıl çalıştıkları hakkında konuşalım.

Kapsamlı bir anlayış, paradan tasarruf etmenize yardımcı olabilir ve yarardan çok zarar veren düşük kaliteli oyun gözlükleri satın almanızı engelleyebilir.

En İyi Bütçe Ucuz Oyun Gözlükleri

ALTEC VISION

ALTEC VISION gözlükleri. Bunlar oldukça sıradan görünümlü gözlüklerdir, ancak deneyimlediğiniz tüm günlük bilgisayar işlerinin üstesinden gelebilecek kapasitededirler.

Yaklaşık 15 $ için bu hiç de fena değil. Öyleyse estetik hakkında konuşmak için bir saniyenizi ayıralım.

ALTEC VISION’ın tek üst kenarı paslanmaz çelikten yapılmıştır ve ayakları sahte kaplumbağa kabuğu tasarımına sahip plastiktir.

Lenslerin hafif sarı bir tonu var, ancak piyasadaki diğer bazı gözlüklerden çok daha incelikli – aslında bunlar normal eski gözlüklere neredeyse geçebilir.

ALTEC VISION, bu camların mavi ışığı, UV ışığını ve parlamayı engellediğini ve görünür ışığın% 90’ından fazlasına izin verdiğini iddia ediyor.

Bu, ekrandaki nesnelerin öncekinden fark edilir derecede karanlık olmayacağı, ancak gözünüzün farkı kesinlikle anlayabileceği anlamına gelir.

Gama Ray 801

Şimdi, bunlar stil ile son teknoloji oyun gözlüklerinin tüm sağlık ve üretkenlik avantajlarını bir araya getiriyor. Korna çerçeveli tarzları çekici, ancak bu gözlükler estetik çekicilikten çok daha fazlasını sunuyor.

801’ler tüm UVA ve UVB ışığını tamamen engeller. Ek olarak, gözünüze gelen mavi ışık miktarını büyük ölçüde azaltırlar ve hatta isterseniz birkaç büyütme seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz. Yaklaşık 10 dolarlık bir fiyatla, bu oldukça istisnai, ancak başka ne sunmaları gerekiyor?

Konfor, bir kere. Çerçeveler güzel ve hafif. Bu, uzun süreli kullanımdan sonra bile rahat kaldıkları anlamına gelir.

Ayrıca ömür boyu kırılma koruması ve 90 günlük para iade garantisi ile birlikte gelirler, böylece risksiz deneyebilirsiniz. Gerçekten, hoşlanmayacak ne var?

Duco 302

Bir sonraki seçimimiz başka bir DUCO ürünü ve bunun nedeni, oyun gözlükleri pazarına aşağı yukarı hakim olmaları.

Bununla birlikte, gözlükleri her zaman yüksek kalitededir ve DUCO 302’ler bir istisna değildir. Peki para için ne sunuyorlar?

Bunlar oldukça sade bir gözlüktür, ancak mükemmel bir şekilde yerleşiktir. Lensler ultra saf bir malzemeden yapılmıştır, bu nedenle bozulma olmaz ve görüşünüzdeki zararlı ışığı ve parlamayı ortadan kaldırmak için harika bir iş çıkarırlar.

Çerçeve özellikle iyi. Esnek, kırılmaz bir malzemeden yapılmıştır ve hatta isterseniz daha sonraki bir tarihte reçeteli lenslerinizi takma seçeneği de sunar.

Bu model aynı zamanda bir yıllık sınırlı garanti kapsamındadır, bu nedenle bir üretim hatası varsa, değiştirilmeleri için fazladan hiçbir ödeme yapmazsınız.

Genel olarak, bunlar en özelleştirilebilir oyun gözlüklerinden bazıları. Gözlerinizi korumak için iyi bir iş çıkarırlar ve oldukça ucuzlar, yani gerçekten, başka ne isteyebilirsiniz?

Trust Optics FeatherView Gaming Glasses

Trust Optics’ten FeatherView gözlükleri. Bunların maliyeti yaklaşık 10 ABD dolarıdır, bu nedenle çok uygun maliyetlidirler ve neredeyse şeffaf camları sayesinde ALTEC VISION gözlüklerinden çok daha doğal görünürler. Peki nasıl dayanıyorlar?

Fark edeceğiniz ilk şey, hafif bir büyütme etkisine sahip olduklarıdır. Bu başlangıçta biraz kafa karıştırıcı olabilir, ancak hızla alışacaksınız.

Ayrıca, lensler mavi ışığın gücünü% 40’a kadar azaltır ki bu istisnai olmasa da makul bir değerdir.

Çerçeveler çok sade. Siyah ve dikdörtgen şekilli, kraliyet mavisi bacaklı.

Mavi ışığı ortadan kaldırmada daha iyi bir iş çıkaran gözlükler mevcut olsa da, bunlar çok daha belirgin olma eğilimindeyken, bunlar işte uyum sağlamanıza izin verir.

Bu nedenle, oyun için daha az ve şık ofis kıyafetleri için daha fazladır.

Micron Computer Glasses

Bir sonraki Micron gözlükleri, normal gözlükler için neredeyse geçen başka bir çift.

  Çok hafif bir sarı tonları vardır ve bu onları gözlerinizi baş üstü şerit ışıklarından korumak için kullanışlı hale getirirken, mavi ışık azaltma oranı% 65 civarında diğerlerinden daha düşüktür.

Bununla birlikte, bunlar UVB ışığını ortadan kaldırmak için harika bir iş çıkarır. Parlama önleyici kaplamaları, geleneksel bir ofiste çalışanlar için harika.

Bu sert ışıklar, dikkat dağınıklığından migren ağrılarına kadar her şeye neden olabilir, bu nedenle tam potansiyelinizle çalışmanıza izin vermeye odaklanan bir ürün görmek iyidir.

Şimdi güzelliğin ilkelerinden bahsedelim.

Bu camlar dikdörtgendir ve dört farklı tarzda sunulur.

Özellikle hoş olduğunu düşündüğümüz sahte bir kaplumbağa kabuğu tasarımı var, ancak hepsinin paylaştığı tek şey ergonomik şekilleri.

Bu, saatler süren kullanımdan sonra bile asla rahatsız hissetmemenizi sağlar. Sonuçta, bu gözlükler size zarar vermek yerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

DUCO Optiks 090

DUCO Optiks 090’lara bir göz atalım. Bunlar, polimer yarım kenarlı ve hafif çerçeveli klasik, profesyonel bir görünüme sahiptir. Öyleyse, yaklaşık 30 dolarlık fiyatlarını haklı çıkarmak için ne yapıyorlar?

Fark edeceğiniz ilk şeylerden biri, lenslerin hafif kehribar rengidir.

Gördüğümüz diğer ürünlere benzer şekilde, bunlar içinden geçen mavi ışık miktarını önemli ölçüde azaltır, ancak aynı zamanda gözlerinizi UVA ve UVB ışığından korumaya da yardımcı olur.

Bu sadece göz yorgunluğunu değil, aynı zamanda göz kuruluğunu da önler, bu da harikadır.

Gerçekte, paranızın çoğu yapısal istikrar için harcanıyor. 090’lar, çok çeşitli yüz şekillerine uymalarını sağlayan çok namlulu menteşelere sahiptir.

Bu, daha büyük yüzlerde eğilmelerini ve rahatsız olmalarını da önler. Hatta bir kulaklıkla bile takabilirsiniz.

GAMEKING CLASSIC

Yaklaşık 25 ABD doları olan GAMEKING CLASSIC’ler, gördüğümüz bazılarından daha ucuzdur. Öyleyse neden premium kategorisindeler?

Aslında bunlar mevcut gözlükleriniz için sadece klipsli bir uzantıdır. Bu, kullanılmadıklarında yukarı çevrilmelerine izin verir, bu nedenle onlar için bir çok yönlülük unsuru vardır.

Bu camlar mavi ışığı% 85’e kadar engeller ve UV400 dalgalarını tamamen durdurur. Çerçeve olmadığından, listemizdeki diğer oyun gözlüklerinden önemli ölçüde daha düşük ağırlıktadırlar – bu model sadece 12 g ağırlığındadır, bu mükemmel.

Ancak mevcut gözlüğünüzün ağırlığı da hesaba katılmalıdır.

Diğerlerinden farklı olarak lensler sadece çizilmeye karşı dayanıklı olmakla kalmaz, aynı zamanda sisi, yağı ve lekeleri de iter.

Sonuçta, normal gözlükleri temiz tutmak yeterince zordur, bu nedenle iki set lensi temizlemek can sıkıcı olacaktır.

Neyse ki, bu kaplamalar bunu mümkün olduğunca önlemeye yardımcı olur.

NoScope Golem

NoScope Golem oyun gözlükleri, profesyonel oyun çevrelerinde oldukça iyi bilinir. 8954L’lere benziyorlar ancak önemli ölçüde daha düşük bir fiyat etiketiyle (kabaca 15 $) geliyorlar. Peki nasıl ayakta kalıyorlar ve yatırıma değer mi?

Bu gözlüklerdeki lensler reçine ile kaplanmıştır ve mavi, UVA ve UVB ışığının yanı sıra parlamayı da engellemeye yardımcı olur.

Bu, gözlerinizi sağlıklı tutmanıza yardımcı olur ve günlük gözlüğünüzü takmaya devam etmenizi sağlarken göz yorgunluğunu azaltır.

Bu gözlükler, düşük ağırlıklarına rağmen dayak atabilir. Lensler çizilmeye karşı dayanıklıdır ve kehribar rengi tonu, ekranınızın kontrastını artırmaya yardımcı olarak hedeflere daha kolay odaklanmanıza olanak tanır.

Gunnar Optiks PHA-00101

Yaklaşık 45 $ fiyatla satılan Gunnar Optiks PHA-00101 gözlükleri rakiplerinden biraz daha pahalıdır Ucuz Oyun Gözlükleri.

Bununla birlikte, Major League Gaming tarafından resmi olarak onaylanacak kadar iyidirler ve dört çarpıcı renge sahiptirler, bu yüzden zaten rekabette üstünlükleri vardır.

Gunnar Optiks PHA-00101 gözlükleri, ekranınızın kontrastını artırmak için amber lenslerini kullanır ve böylece bu kavrama anlarında bir oyunun unsurlarını kolayca ayırt etmenizi sağlar.

Elbette mavi ve UVB ışığı önemli ölçüde azalır ve lenslerin üzerinde çizilmeyi önlemeye yardımcı olacak sert bir kaplama vardır.

Çerçeve paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Bu, genel ağırlığı düşük tutarken başınızın şeklini esnetmesine ve oturmasına izin verir.

Burun pedleri daha fazla konfor için ayarlanabilir ve şakaklar, bir oyun kulaklığının yanında daha kolay kullanım sağlamak için çoğundan daha incedir.

Kısacası, profesyonel olarak rekabet etmeyi planlıyorsanız, bunlar mevcut en iyi oyun gözlüklerinden bazılarıdır.

Duco Optiks 8954L

DUCO Optiks 8954L gözlükleri, şekilleri veya boyutları ne olursa olsun mevcut çerçevelerinize kolayca sığmalarını sağlayan gözlük tarzı bir tasarıma sahiptir.

Bunun biraz aptalca göründüğünü biliyoruz, ancak oldukça iyi görünüyorlar ve üç boyut mevcut olduğundan size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Bunları kırmak konusunda da endişelenmenize gerek yok. Esnek yapıları nedeniyle, herhangi bir hasar verilmeden önce aşırı derecede bükülebilirler.

Ömür boyu kırılma garantisiyle gelirler, bu yüzden onları kırsanız bile ücretsiz olarak başka bir çift alabilirsiniz.

8954L ile ilgili harika olan şey, beklediğiniz tüm mavi ışık azaltma özelliğine sahip olması, ancak gözlük kullanıcılarının yerleştirilmesini kolaylaştıran biraz ekstra çok yönlülük eklemeyi başarmasıdır.

Elbette, ofis işleri için değil, oyun oynamak için uygun olacaklar? Onlar mükemmel Ucuz Oyun Gözlükleri.

Gunnar Optiks Intercept

Gunnar Optiks Intercept gözlüklerinin fiyatı yaklaşık 50 ABD dolarıdır, bu nedenle bunların ötesine geçmesini beklersiniz.

Neyse ki yapıyorlar – şık, klasik bir çerçeveyi mevcut en iyi mavi ışık azaltımlarından bazılarıyla birleştiriyorlar.

Mavi ışığın% 65’ine kadar ortadan kaldırılır ve tüm parlama, UVA ve UVB ışığının% 100’ü ortadan kaldırılır.

Bu sadece kuru gözlerin ve baş ağrısının azaltılmasına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda gece geç saatlerde çalışma veya oyun oynama eğilimindeyseniz uyumanızı da kolaylaştırır.

Az miktarda (% 20) büyütme de vardır, bu nedenle kullandığınız her uygulama için ayarları değiştirmeden yakınlaştırmak daha kolaydır.

Çerçeve de göze hoş geliyor ama farklı bir şekilde. Tapınaklar üzerinde beyaz süslemeli siyah renkli basit bir dikdörtgen çerçeve.

Sonuçta, birinin gözlerini korumak için proaktif adımlar attığını görmek yeterince enderdir, o halde neden onları saçma görünümlü çerçevelerle cezalandırasınız?

Oyun Gözlükleri Tam Olarak Nasıl Çalışır?

Bilgisayar monitörünüz çoğunlukla mavi ışık üretir. Şimdi, mavi ışığın göz yorgunluğuna katkıda bulunan bir faktör olduğu az bilinen bir gerçektir.

Basitçe, oyun gözlükleri mavi ışığı filtreleyerek gözlerinizin işlemesini kolaylaştırır, böylece göz yorgunluğunu azaltır ve daha uzun süre oyun oynamanıza olanak tanır.

Oyun gözlüklerinin sarı bir filtresi olduğu için oyunları tuhaf gösterdiklerini düşünebilirsiniz. Bu filtre, renklerin normalde olduğundan çok daha fazla öne çıkmasına yardımcı olur.

Bu, özellikle takım arkadaşlarını düşmanlardan ayırmak için renklerin kullanıldığı hızlı tempolu oyunlarda iyidir.

Ve bu gözlüklerin azalttığı sadece mavi ışık değil, aynı zamanda büyük ölçüde bulanıklık ve parlamayı da gideriyorlar.