Taşınabilir Oyun Monitörü PS4 HDMI 4K

Taşınabilir Oyun Monitörü Ayrıntılar 144 HZ PS4 HDMI 4K Çözünürlük, Pil ile. Bu Taşınabilir Oyun Monitörlerinin her yerde bakımı kolaydır.

İkinci ekranınız için esnek bir seçeneğin peşindeyseniz, en iyi taşınabilir monitörlerden biri kesinlikle dikkate almaya değer.

Taşınabilir Oyun Monitörü

Oyun veya ev kullanımı için en iyi taşınabilir monitörlerden birine bakmak, başlangıçta, en iyi taşınabilir monitörlerden birinin hareketliliğini istiyorsanız, diğer her şeyden ödün vermeniz gerektiğini hissettirebilir, ancak bu mutlaka geçerli değildir.

Diğer ölçütlerin çoğuna göre kaçınılmaz olarak küçük olsalar da, taşınabilir monitörler, en iyi oyun monitörleri ve en iyi oyun TV’leri gibi geleneksel panellerle şaşırtıcı derecede iyi karşılaştırılır.

Hepsi en iyi taşınabilir monitörlerde mevcuttur ve bazıları, USB-C dahil en yeni arabirimlerin esnekliği sayesinde, konsollardan PC’lere ve hatta akıllı telefonlara kadar her şeyle oyun oynamak için çok daha yetenekli ve uyumludur.

Tüm bunlara tek bir taşınabilir monitörde sahip olamazsınız. 4K buna iyi bir örnek: Akıllı telefonla 4K oyun oynamaya çalışmayın; 4K, mevcut konsollar için çok da uygun değil – ancak yakın gelecekteki yeni nesil modeller farklı bir konudur – veya birçok PC oyunu.

Benzer şekilde, oyun cihazınız HDR ve uyarlamalı senkronizasyon gibi özelliklerle uyumlu olabilir veya olmayabilir. Yani, tercih ettiğiniz oyun platformu için doğru ekranı seçmekle ilgilidir.

Aslında, en iyi taşınabilir monitörlerle uyumluluğu kontrol etmek özellikle kritiktir.

Belirli arabirimler için belirli sınırlamalar uygulanabilir. HDMI ve uyarlanabilir senkronizasyon, yalnızca HDMI 2.1 destekli en yeni PC grafik kartlarının birçoğunda birlikte çalışır.

Benzer şekilde, birçok taşınabilir monitör, tek bir USB Type-C kablosuyla hem çalıştırılabilir hem de çalıştırılabilir, ancak yalnızca cihazınız yeterli güç sağlayabiliyorsa.

Bununla birlikte, çok tatlı bir taşınabilir oyun kurulumuna ulaşmak için sadece biraz gerekli özen gerekir.

Aksi halde güçlü bir dizüstü bilgisayara yüksek yenileme veya uyarlanabilir senkronizasyon özelliği eklemek çok mantıklı ve gerçekten taşınabilir bir ekrana sahip bir konsolu bir omuz çantasına veya küçük bir sırt çantasına yerleştirebilmek oldukça temiz.

Bu son teknoloji özelliklerle tamamen pil gücüyle oyun oynama yeteneği de güzel bir parti numarasıdır. Başka bir deyişle, en iyi taşınabilir monitörlerden birini istemeniz için pek çok neden vardır; işte bunlardan beş tanesi.

En İyi 5 Taşınabilir Oyun Monitörü

1.  ASUS ROG Strix XG17

Screen size: 17.3-inch

Aspect ratio: 16:9

Resolution: 1920×1080

Brightness: 300cd/m2

Response time: 3ms

Viewing angle: 178/178 degrees

Contrast ratio: 1,000:1

Features: IPS panel, 240Hz refresh rate, adaptive sync, USB-C x 2, HDMI, 7800mAh battery

Muhtemelen şu anki taşınabilir oyun monitörlerinin babası olan Asus ROG Strix XG17, yapılandırmaya bağlı olarak 17 inç ve 600 $ / £ 600 civarında.

Standart olarak, 240 Hz’e kadar yenileme sağlayan 1080p IPS ekrandır ve tablet tarzı katlanabilir bir stand ile birlikte gelir.

Biraz daha fazla para karşılığında, tam bir ayarlanabilirlik yelpazesine izin veren katlanabilir bir tripod standına sahip olabilirsiniz.

İsteğe bağlı tripod için 0,65 kg daha ekleyebileceğiniz ekran için bir kilonun üzerinde oldukça ağır. Ama sonra 17 inç ve 7800mAh bataryaya sahip.

Bu, 3,5 saate kadar elektriksiz kullanım sağlar, ancak ekran USB-C üzerinden de çalıştırılabilir. Video girişleri açısından, USB-C veya HDMI’dır.

Metal kasa, 3ms yanıt, geniş renk gamı ​​kapsamı, oyun dostu 1080p yerel çözünürlük ve piksel aşırı hız ayarları dahil olmak üzere eksiksiz bir OSD menü seçenekleri yelpazesine sahip kaliteli bir kittir.

4K’ya geçmek istemiyorsanız veya HDR desteğine ihtiyacınız yoksa, bu muhtemelen taşınabilir oyun panellerinin aldığı kadar iyidir.

2. G-Story GSV56QM

Screen size: 15.6-inch

Aspect ratio: 16:9

Resolution: 1920×1080

Brightness: 300cd/m2

Response time: 1ms

Viewing angle: 178/178 degrees

Contrast ratio: 1,200:1

Features: IPS panel, 165Hz refresh, adaptive sync, USB-C x2, HDMI, HDR

G-Story, lider taşınabilir monitör üreticisi olarak hızla bir niş oluşturuyor.

G-Story GSV56QM, 15.6 inç form faktörü, IPS paneli, 1ms yanıt, HDR desteği ve hem 165Hz yenileme hem de hem Nvidia G-Sync hem de AMD FreeSync desteği ile muhtemelen en çekici çok yönlü aracıdır.

Bu, ona harika bir oyun avantajı sağlar, aynı zamanda bunun ötesinde bir dizi kullanım için de çekici olduğu anlamına gelir.

Hem yüksek yenileme hem de uyarlanabilir senkronizasyon söz konusu olduğunda, bunların şu anda konsol özelliklerinin aksine yalnızca PC’de olduğunu unutmayın, ancak yeni nesil konsollar yakında uyumluluk ekleyecektir.

Ayrıca 300 cd / m2’lik bir tepe parlaklığı ve yerel karartma özelliği olmamasıyla, bunun gerçek bir HDR ekran olmadığını, daha çok HDR içeriğini işleyebilen bir monitör olduğunu unutmayın.

Girişler, bir çift USB Type-C bağlantı noktası ve tek bir HDMI soketiyle sağlanır ve geniş bir aralıkta ayarlanabilen entegre bir stand ve hareket halindeyken paneli korumak için yumuşak bir taşıma çantasıyla birlikte gelir.

3. Coprit 15.6-inch Full HD Portable Monitor

Screen size: 15.6-inch

Aspect ratio: 16:9

Resolution: 1920×1080

Brightness: 300cd/m2

Response time: 5ms

Viewing angle: 178/178 degrees

Contrast ratio: 1,000:1

Features: IPS panel, USB-C, 2x HDMI, Mini DisplayPort

Bu ekranların birçoğu belirli bir görevi üstlenirken, Coprit 15,6 inç Full HD Taşınabilir Monitör, çok yönlü harika bir çok cihaz sağlar.

Her şey, iş, ev kullanımı veya oyun için iyi bir eşleşme olan 1080p Full HD’dir Taşınabilir Oyun Monitörü.

Ayrıca, bir akıllı telefonu taşınabilir bir oyun donanımına dönüştürmenize olanak tanıyan USB-C bağlantısını da destekler.

USB Type-C’nin bir diğer önemli cazibesi, bu ekranı tek bir kabloyla çalıştırma ve güç sağlama yeteneğidir, bu sadece bir telefon veya konsol yerine bir PC ile mümkün olsa bile.

En iyi taşınabilir monitör için bu yarışmacıda, birinci sınıf renkler ve görüş açıları için IPS panel teknolojisine de sahip olacaksınız.

Uygun fiyatta olmasına rağmen, bu nedenle: uyarlanabilir senkronizasyon, yüksek yenileme ve entegre bir pil paketin bir parçası değildir.

Ancak, çok çeşitli cihazlarla ve çok çeşitli kullanımlar için çalışacak düzgün bir taşınabilir monitör deneyimi için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz.

4. Thinlerain 15.6 inch 4K Portable Gaming Monitor

Screen size: 15.6-inch

Aspect ratio: 16:9

Resolution: 3840×2160

Brightness: 350cd/m2

Response time: 5ms

Viewing angle: 178/178 degrees

Contrast ratio: 800:1

 Features: IPS panel, USB-C, 2x HDMI, Mini DisplayPort

Hareket halindeyken biraz 4K aksiyonu ister misiniz? O halde kendinize bir Thinlerain Oyun Monitörü alın. Bu, sağlam 3,840 x 2,160 piksele sahip 15,6 inçlik bir paneldir.

Bu sekiz milyon pikseldir ve bu kadar küçük bir ekran için muhtemelen gereğinden fazla. Ancak en üst düzeyde görüntü ayrıntısı ve keskinliği istiyorsanız, bunun yolu 4K’dır.

Taşınabilir bir form faktöründe 4K, esporlar veya çevrimiçi atıcılar için pek anlamlı olmasa da, geniş çalışma masaüstü alanı, üretkenlik ve hareket halindeyken strateji oyunları oynamak için oldukça tatlıdır.

HD ve 4K video düzenleme dahil olmak üzere hem oyun hem de üretkenliğe elini çevirebilen taşınabilir bir monitör istiyorsanız, yüksek çözünürlük de kullanışlı olabilir.

Bu Thinlerain monitör ayrıca HDMI 1.4 ve 2.0’dan USB-C ve Mini Display bağlantı noktasına kadar geniş bir bağlantı yelpazesi sunar.

SO akıllı telefonlardan konsollara ve PC’lere kadar her şeyle uyumludur Taşınabilir Oyun Monitörü.

5. Prechen Portable Touchscreen Monitor

Screen size: 15.6-inch

Aspect ratio: 16:9

Resolution: 1920×1080

Brightness: 250cd/m2

Response time: 3ms

Viewing angle: 178/178 degrees

Contrast ratio: 800:1

Features: IPS touchcreen, USB-C, HDMI

Şimdiye kadar, yüksek yenileme, uyarlanabilir senkronizasyon, 4K ve daha fazlası dahil olmak üzere en iyi taşınabilir oyun panellerini seçtiğimizde takdir edilecek çok şey oldu.

Ancak eksik olan tek bir şey var, dokunmatik ekran yeteneği. 15,6 inç, 1080p pakette çoklu dokunma sağlayan Prechen Portable monitörü girin.

Dokunmatik işlevsellik, paneli de çalıştıran ve (cihazınız destekliyorsa) ekrana da güç sağlayan bir USB-C arayüzü üzerinden çalışır.

Bu, kapasitif bir dokunmatik arayüzdür, yani tüm modern akıllı telefonlarda bulunan aynı teknoloji. Bir USB bağlantı noktanız yoksa, HDMI ile de bağlayabilir ve ardından dokunmayı etkinleştirmek için mikro USB kullanabilirsiniz.

Oyun oynarken iletişimden tam olarak ne kadar yararlanacağınız makul bir sorudur. Ancak kaç PC oyununun dokunmatik ekranları desteklediğine şaşırmış olabilirsiniz.