Staples Oyun Koltuğu – Staples Gaming Chair Review

Staples Oyun Koltuğu İncelemesi Markette Satışa Sunulmuştur Kırmızı Siyah & Mavi Renk Staples Gaming Chair Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin.

Oyun bilgisayarı sandalyeleri parlak renkli, garip şekilli olma eğilimindedir ve sadece “zavallı bir tasarımcıya oyunculara hitap eden ancak bir oyuncunun ne istediğini bilmeyen bir şey yapması söylendi” diye bağırıyor.

Staples Oyun Koltuğu - Staples Gaming Chair Review

Ama mesele şu ki, bütün gününü her gün bilgisayarlarının başında geçirenler için özel olarak yapılmış olanları ararsanız, sandalyeler gerçekten rahat olabilir.

Staples Oyun Koltuğu Teknik Özellikler

Bu sandalye dört renkte mevcuttur ve dürüst olmak gerekirse o kadar da kötü görünmüyor! Mor olanı gerçekten seviyorum çünkü sade beyaz veya kırmızıdan daha ince olan koyu mor ve gri vurgulara sahip.

Şu anda, Staples’ta Emerge Vartan oyuncu koltuğunun tüm modelleri sadece 150 $! Bu, 230 ABD Doları tutarındaki MSRP’de% 34 indirim ve ertesi gün ücretsiz gönderim için de mevcuttur.

Yine de soruyor olabilirsiniz, neden bir oyun bilgisayarı koltuğu ve neden şimdi? Pek çoğumuz şimdi içeride sıkışıp kaldık, evden çalışıyoruz ve öngörülebilir gelecekte bunu yapmaya devam ediyoruz.

Birçoğumuzun oyun oynamak, arkadaşlarla çevrimiçi film geceleri yayınlamak veya herhangi bir sayıda başka şey olsun, bilgisayar etrafında dönen yeni ev hobileri de var.

Oturarak çok fazla zaman geçiriyorsanız, sizi destekleyebilecek uygun bir sandalyeye sahip olmak önemlidir.

Kötü bir sandalye, iş gününüzü berbat etmekten daha fazlasını yapabilir – sırtınızı ciddi şekilde bozabilir!

Dolayısıyla oyun koltuğu biraz pahalı görünse de uzun iş günleri için ihtiyacınız olan konfor ve desteğe sahiptir.

Ayrıca 135 dereceye kadar yatabilir, yükseklik ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilir ve montajı kolaydır.

Bu sandalyenin tek gerçek potansiyel çöküşü deriden yapılmış olmasıdır, bu yüzden düşünüyorsanız bunu aklınızda bulundurun!

Normalde fiyatı 200 $ olan bu Staples Emerge Vortex Bonded Deri Oyun Koltuğu% 45 azaltılarak 110 $ ‘a düşürüldü.

Bütçe fiyatına sahip bir oyun koltuğu için, sunduklarından da oldukça etkilendik.

En iyi oyun sandalyelerinden bazılarının baktığı kadar iyi olmasa da, indirimi hesaba kattığınızda çok çekici.

Daha da akıllı görünmesi için kırmızı ve siyah bağlı deri karışımı ile renkli kontrast dikişi ile tasarlanmış olduğundan, oyun odanızda kesinlikle güzel görünecektir.

Yumuşak minderlerle birlikte yastıklı bir koltuk başlığı sunar, böylece vücudunuz her zaman beşiklenir, böylece daha rahat bir oturma deneyimi yaşarsınız.

Bunların yanı sıra, ayarlanabilir kollar sayesinde ihtiyacınız olan her an sandalyenizden kolayca dışarı atlayabilirsiniz.

Sandalyede ayrıca bel desteği, koltuk yüksekliği ayarı, eğim gerginliği ve eğim kilidi vardır, böylece her şeyi tam olarak ihtiyaç duyduğunuz şekilde ayarlayabilirsiniz.

275 pound ağırlığa kadar destekler, ihtiyaçlarınız ne olursa olsun gitmeniz iyi olur. Bu kadar ucuz bir sandalye için etkileyici bir şekilde, aynı zamanda yedi yıllık üretici sınırlı garantisi de sunuyor.

İyi görünmek ve iyi hissetmek, herhangi bir sandalyeden tam olarak ihtiyacınız olan şeydir ve bu Staples Emerge Vortex Bonded Deri Sandalye tüm bunları harika bir fiyata sunar.