Sennheiser Oyun Kulaklıkları – Gaming Headphones Review

Sennheiser Oyun Kulaklıkları İncelemesi Hangi Sennheiser Gaming Headphones PS4 kurulumunuz için en iyi olduğunu kalite, fiyat özelliklerle bulun.

Oyun için bir Sennheiser kulaklık pazarını incelemek mi istiyorsunuz? Akıllıca bir hareket, özellikle de en kaliteli oyun seslerinin peşindeyseniz.

Sennheiser Oyun Kulaklıkları - Gaming Headphones Review

Sennheiser’ın birinci sınıf ses geçmişi ve kaliteli ses konusundaki uzun geçmişi üzerine inşa edilen Sennheiser oyun kulaklıkları, ‘üstün oyun sesi’ kılıfını kullanmak için en nitelikli olanlardan bazılarıdır.

Sonuç olarak, bugün seçtiğimiz bu modellerden bazıları kendilerini en iyi oyun kulaklıkları ve en iyi PS4 kulaklıkları arasında da buluyor.

Piyasadaki en gösterişli veya en özellikli ürünler olmasalar da, bir Sennheiser oyun kulaklığı, oyun ses uygulamasının hiçbiri ile eşleşmemesini isteyen ses sadık uzmanları içindir.

Tasarım ve yapı da kaliteyi yansıtıyor; Kulaklığı takarken rahat olamıyorsanız harika sesin ne anlamı var?

Birinci sınıf doğaları genellikle yüksek bir fiyat etiketi talep eder, ancak herhangi bir kutu yatırımı haklı çıkarırsa, Sennheiser oyun kulaklıklarıdır.

Bu sağlam tasarım ve yapı ile yıllarca dayanacaklar, ses kaliteleri zamansız ve kablolu, çok cihazlı kulaklıkları tamamlayan bazı harika kablosuz girişlerle, aralarından seçim yapabileceğiniz sağlıklı bir ürün yelpazesi var. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız – ve herhangi bir şey ters giderse, cömert iki yıllık garanti kapsamına girersiniz.

Her neyse, hangi modeli seçerseniz seçin, en iyi Sennheiser oyun kulaklıklarından birini en iyi oyun bilgisayarlarından biriyle (kurulumumda kullandığım ASUS ROG GA15 PC gibi) bir araya getirdiğinizde sonuçlar oyun oynamak için mükemmel. Ve temelde diğer her şey.

Ayrıca, bu yıl bir marka birleşmesi göz önüne alındığında, Sennheiser kulaklıklarının artık ‘EPOS Sennheiser’ adı altında satılacağını da fark edebilirsiniz.

Sennheiser kalitesi ve itibarı devam edecek ve umarız EPOS’un katkılarıyla artırılacaktır.

Aslında, şu anda yeni çift markalı görünümün altında olan bazı tanıdık modelleri yeniden test etmenin ortasındayız, bu yüzden onları çok yakında burada görmeyi bekleyebilirsiniz.

En İyi Sennheiser Oyuncu Kulaklık Listesi

Sennheiser GSP 300

GSP 300 kulaklık, Sennheiser oyun kulaklıklarına girmek isteyenler için harika bir başlangıç ​​noktasıdır – ancak sunduğu kalite ve değer göz önüne alındığında kendi başına da ayakta durabilir.

Bu fiyat noktasında ve bu cihaz çok yönlülüğüyle bunun gibi Sennheiser kalitesinde bir kulaklık almak mükemmel bir teklif ve önerilmesi kolay.

Bu nedenle, kurulumunuza biraz Sennheiser ses kalitesi eklemeye gerçekten hevesliyseniz, ancak daha yüksek kaliteli kulaklıkların daha büyük fiyat etiketlerine geçemiyorsanız, GSP 300 doğru seçimdir.

Sennheiser’ın seste mükemmelliğini korurken, her cihazla uyumluluğu büyük bir artıdır.

Mikrofonu da iyi, ancak bu mobil oyuncular için veya mikrofon ayrılmaz ve tasarım cephesinde biraz titriyor olduğundan işe gidip gelme için harika olmayacak.

İkincisi, genel olarak kulaklıkta biraz zayıf nokta, aslında ellerde biraz titriyor Sennheiser Oyun Kulaklıkları.

Daha fazla özelliğe sahip olmak güzel olurdu, ancak bu daha giriş-orta menzilli bir kulaklıktır ve yine de paranın karşılığını tam olarak alması reddedilemez.

Sennheiser GSP 500

Yukarıdaki GSP 300 kulaklığından büyük ölçüde farklı olmasa da, GSP 500 bazı önemli alanlarda kendini ayırt etmeyi başarıyor.

Birincisi, mikrofon mükemmel. Gerçekten mükemmel. Kullanmaya başlar başlamaz takım arkadaşlarım onun kalitesi ve netliği hakkında yorum yaptılar.

Bu notta, takım arkadaşlarının seslerinin sunumu da GSP 500’lerde harika ve genel olarak 300’lerden daha iyi – oyun kulaklıklarının seslere hakim olması zor olabilir, ancak GSP 500 bunun için en iyi Sennheiser oyun kulaklıklarından biridir.

Tasarım 300’lere benziyor, elbette, ancak yapım kalitesi de harika ve fiyat etiketine layık; son derece sağlam, sağlamdır ve başınıza ve kulaklarınıza inanılmaz derecede rahat bir şekilde kenetlenir.

Süet kulak kapları bile çok güzel. Üstelik elbette birinci sınıf Sennheiser ses kalitesine de sahip oluyorsunuz.

Olumsuz tarafı? Bas biraz eksik, bu utanç verici, ama aynı zamanda ve başka yerlerde kalite göz önüne alındığında affedilebilir bir uzlaşma.

Ayrıca, kulaklığı mevcut harici ses kartlarından biriyle  birlikte kullanırsanız GSP 500’leri uyarlayabilir, kişiselleştirebilir ve geliştirebilirsiniz.

Sennheiser GSP 370

Kalite mutlak kova yüklerinde burada ve “başlık faktörü” yıldızlarının gerçek bir hizalanmasıdır; Birinci sınıf bir cihazı oluşturan her öğe GSP 370 Sennheiser oyun kulaklığında bir araya geliyor.

Kısacası ve en baştan başlayarak: ses kalitesi saf Sennheiser iyiliğidir, en yüksek düzeyde, ayrıntılı, net, zengin ve çok seviyeli.

Yapı kalitesi ve tasarımı sağlam, sağlam ve her seferinde saatlerce takılması amaçlanan bir kablosuz kulaklık için harika bir ağırlıktır; tasarımı gereği dış gürültüyü gerçekten engelleyen mükemmel oturan kulaklıklar.

Bluetooth bağlantısı güvenilir ve sağlamdır; ve pil ömrü gerçekten inanılmaz. Uyumluluğunun PC, Mac ve PS4’ün ötesine geçmemesi utanç verici.

Bununla birlikte, fiyat etiketi premium kulaklık serisinde çok fazla, bu da tasarruf edilmesi gerektiği anlamına geliyor – ancak diğer premium kulaklıkları rahatça üç rakamın üzerinde görmek alışılmadık bir durum değil.

Bununla birlikte, Sennheiser GSP 370 kulaklık, bu fiyat noktasını haklı çıkarmak için hemen hemen tüm yolu kullanıyor ve eğer alırsanız, geriye bakmayacaksınız. Ciddi anlamda.

Neredeyse tüm ölçülerle ölçülen en iyi kulaklıklardan birini arıyorsanız, GSP 370’leri tercih etmelisiniz Sennheiser Oyun Kulaklıkları.

Sennheiser GSP 600

Sennheiser, birinci sınıf ses sunma söz konusu olduğunda oyunda 70 yıllık bir görünüme sahiptir ve şirketin oyun kulaklıklarına girmesi bu deneyimin kanıtıdır.

GSP 600, hiyerarşisinde 670’in hemen altında yer alır ve kesinlikle ucuz değildir, ancak VIP muamelesi görüyor gibi hissetmenizi sağlayan malzemeler ve kaplamalarla doludur.

Sağ kulaklıktaki ses seviyesi kadranının tatmin edici ağırlığı ve sessize alındığında mikrofon kolunun ‘tıklaması’ – temelde tek başına paraya değer.

Sadece 3,5 mm ayrık kabloya sahip örgülü bir kablo sunan ve dahili uzaktan kumandası olmayan, çok ileri görüşlü değildir, ancak buna katlandığında, şık bir ayarlanabilir kafa bandı gerginlik sistemi sayesinde fantastik bir stereo yayılımı ve uzun vadeli konfor elde edersiniz.

Sennheiser Game Zero

Game Zero kulaklık, GSP 300 ve GSP 370 arasındaki o rahat orta zemine oturur ve kablolu, geleneksel bir kulaklığa genel olarak biraz daha fazla para harcamak isteyenler için başka bir mükemmel orta sınıf seçeneği sunar.

Aynı mükemmel kulak üstü kapalı arkası tasarımını koruyorlar, ancak genel olarak biraz daha “klasik” bir oyuncu estetiğine sahipler.

Kırmızının ipuçları, Sennheiser tasarımıyla hala aynı noktaya gelmelerine ve daha sonra yine de iş gibi görünmelerine rağmen, her zamanki mat siyah kaplamayı bozuyor.

Uzun, yorucu oyun seansları cömertçe dolgulu, iyi yerleştirilmiş kulak kapakları sayesinde bunlarla hiç sorun değil ve sağlam ve kesinlikle uzun ömürlü bir genel yapı sunuyorlar.

Performans açısından Game Zero, arkası kapalı tasarımı mükemmel pasif izolasyon ve mikrofon da mükemmele yakın olduğu için son derece net bir ses çıkarıyor.

Bazıları bunları bas tarafında biraz eksik bulabilir, ancak ne yazık ki bu genel kullanım, oyun artı müzik kulaklığı arayan insanlar için onları biraz sınırlandırır.

Sennheiser Game One

Game One kulaklığının, dünyanın dört bir yanındaki müzik stüdyolarında bulunan kulaklıklı bir markadan geldiğine inanmak kolaydır.

Sennheiser, sesi tam olarak duyulması gerektiği gibi yeniden üretebilen inanılmaz derecede dengeli kulaklıklar üretmesiyle tanınır. Aynısı bu Sennheiser oyun kulaklığı için de geçerli.

Öfkeli film müziklerinden geniş açık alanların inanılmaz derecede ayrıntılı ses alanlarına kadar, bu inanılmaz rahat kadife kaplardan gelen ses tüm aralıklarda net ve ayrıntılıdır.

Bu, Game Ones’ı oyunlarında ve müziklerinde birinci sınıf ses arayanlar için mükemmel kılar.

Bununla birlikte, burada hiçbir şekilde gürültü iptali olmaması ve masaya bu kadar para koyduğunuzda sinir bozucu olabilecek sınırlı bir mikrofon olması biraz hayal kırıklığı yaratıyor.

Bu sıyrılmış geri yaklaşım, bu artırılmış ses kalitesine izin veriyor, ancak, kulaklığın kendisinde fiziksel yapıya ulaşmış gibi görünen bir tasarım ethosu.

Burada yanıp sönen RGB efektleri veya fütüristik şekiller ve efektler yok – sadece içinden geçen çarpıcı kırmızı neredeyse krom vurgulu basit bir arkası açık siyah kulaklık.

Elbette ince bir görünüm, ancak müzikseverlerin evin dışında da giymek kadar rahat hissedecekleri bir görünüm.

Sennheiser GSP 670

GSP 370’ler gerçekten yapmayı biraz zorlaştırsa da, gerçekten daha pahalı 670’i tercih edin, eğer üstün Sennheiser kalitesinin peşindeyseniz, o zaman bu kulaklık tam size göre.

Medyada olduğu gibi herhangi bir şeritteki oyunlarda performansı en üst düzeydedir. Herhangi bir oyunda, ne olduğu veya senaryo ya da çevrenin ne olduğu önemli değil, GSP 670’ler size dünya çapında ses netliği, derinliği, genişliği ve detayı verecektir.

Fiyat etiketi biraz tökezleyen bir nokta – yine, özellikle 370’ler dikkate alındığında. Bununla birlikte, eğer bir satış fiyatı veya indirim varsa, o zaman bu büyük bir kazanım olacaktır.

Sohbet ve oyun içi ses arasında denge sağlayan bu öldürücü özelliğin eksikliği, PS4’te biraz acı verici, ancak PC’de yeterince kolayca aşılabilir.

Sonuç olarak, GSP 670’in en iyi Sennheiser oyun kulaklıklarından biri olduğu ve gerçekten mükemmel bir oyun kulaklığı olduğu gerçeği kalır.