En İyi Razer Oyun Klavyesi İnceleme Fiyatı

Razer Oyun Klavyesi İnceleme Fiyatı ve Özellikleri. Razer Gaming Keyboard Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin, kolayca kullanmak için en iyi klavye.

Razer, artık ofis odaklı klavyeler de yapmaya başlamış olsalar da, esas olarak oyun için klavyeler üretiyor.

Razer Oyun Klavyesi

Kendi anahtarlarını üretirler, bu nedenle mekanik klavyelerinin çoğu farklı varyasyonlara sahiptir, bu nedenle bir Razer klavyesi aramadan önce tercih ettiğiniz anahtarları bilin.

En İyi Razer Klavyeler

Razer BlackWidow Elite Keyboard Review

Oyun için test ettiğimiz en iyi Razer klavye, Razer BlackWidow Elite.

Oyuncular, ister RGB aydınlatmasını kontrol ediyor ister makroları kaydediyor olsun, özelleştirme seçeneklerini takdir edecekler.

Ayrıca üç farklı tescilli Razer anahtarında (doğrusal, tıklamalı ve dokunsal) mevcuttur, böylece tercih ettiğiniz yazma deneyimini seçebilirsiniz.

Test ettiğimiz model, dokunsal olarak kabul edilen Razer Orange anahtarlarını içeriyordu.

İşlemlerinizi hızlı bir şekilde girmeniz gerektiğinde mükemmel olan çok kısa bir ön hareket mesafesine ve düşük çalıştırma gücüne sahiptir.

Ayrıca, bilgisayarları değiştirmeniz gerektiğinde ve iki farklı eğim ayarı için yerleşik belleğe sahiptir.

Çok rahat bir suni deri bilek desteği ile birlikte gelir ve tıklama tuşları olmadan yazım gürültüsü oldukça sessizdir.

Maalesef bilek desteği biraz dengesiz. Bununla birlikte, bu, markanın serisindeki en üst düzey klavyelerden biridir ve harika oyun özellikleri ile, bir oyuncuysanız en iyi Razer klavyesidir.

Razer BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 Keyboard Review

Ofis kullanımı için en iyi Razer klavye, Razer BlackWidow Tournament Edition Chroma V2’dir.

Bu kablolu klavye, oyun düşünülerek tasarlanmıştır ancak yine de ofis kullanımı için mükemmel bir seçimdir.

TenKeyLess (% 80) tasarımı, masa üzerinde fazla yer kaplamayacağı anlamına gelir ve ayrıca çalışırken müziğinizi kontrol etmek için medya kısayol tuşları vardır.

Ergonomi, tekil eğim ayarı ve potansiyel yorgunluğu azaltmaya yardımcı olması gereken çıkarılabilir bilek desteği nedeniyle genel olarak iyi.

İhtiyaçlarınıza uyacak üç farklı anahtar çeşidi mevcuttur: Razer Yellow (sessiz ve doğrusal), Razer Orange (sessiz ve dokunsal) ve Razer Green.

Ne yazık ki, yardımcı yazılımı macOS veya Linux’ta mevcut değil ve yerleşik bellek yok, bu da bu sistemlerdeki ayarlarınızı özelleştiremeyeceğiniz anlamına geliyor.

Ayrıca mesleğinize bağlı olarak rahatsız edici olabilecek bir sayısal tuş takımına sahip değildir.

Tersine, karanlıkta çalışmanız durumunda, programlanabilir makrolarla birlikte Razer Synapse 3 yardımcı yazılımından özelleştirilebilen tam RGB arka aydınlatmaya sahiptir.

Eğimli ayaklar, uzatıldıktan sonra yerine kilitlenir ve anakartın genel BlackWidow’dan çok daha güvenli hissetmesini sağlar.

Razer Huntsman Keyboard Review

Test ettiğimiz 100 doların altındaki en iyi Razer klavyesi, Razer Huntsman.

Bu, Huntsman serisindeki giriş seviyesi tam boyutlu klavyedir ve düşük fiyatına rağmen, mekanik anahtarlara ve oyuncuların aradığı çoğu özelliğe sahiptir.

Tıklamalı ve dokunsal geri bildirim sunan benzersiz anahtarlar olan tescilli Razer Optical anahtarlarıyla birlikte gelir.

Razer Oyun Klavyesi Hafiftirler ve çok duyarlıdırlar, bu oyun oynamak için harikadır, ancak bu klavyeyi açık ofis ortamında da kullanmak istiyorsanız çok gürültülüdürler.

Tüm tuşlar makro olarak programlanabilir ve tam RGB arka aydınlatmaya sahiptir.

Ne yazık ki, tuşlar titriyor ve çalıştırılması çok kolay olduklarından, yazım hataları yapmak daha kolay, bu nedenle yazarlar için ideal değil.

Ayrıca bilek desteği ile birlikte gelmez, bu nedenle uzun süre kullanmak biraz yorucu olabilir.

Saf mekanik anahtarların hayranı değilseniz, Razer Ornata V2 hibrit mekanik anahtarlar kullanır ve rahat bir bilek dayanağına sahiptir, ancak daha pahalıdır.

Daha ucuz bir klavye istiyorsanız, Razer Ornata Chroma bir bilek desteği ile birlikte gelir ve esas olarak Huntsman ile aynı özelliklere sahiptir, ancak kauçuk kubbe anahtarları vardır.