PUBG Mobile vs Free Fire 2GB Ram

PUBG Mobile vs Free Fire, hangi oyunun grafik açısından daha iyi olduğunu ve oyunları 2 gb ram pubg mobile cihazlarda çalıştırmak için minimum gereksinimleri.

PUBG Mobile ve Free Fire, espor topluluğundaki mega popüler oyunlardır.

PUBG Mobile vs Free Fire

Aynı hayatta kalma özüne sahip battle royale oyunları olma ortak yönünü paylaşırlar ve sürükleyici ve ilgi çekici oyun deneyimleriyle tanınırlar.

Free Fire Sistem Gereksinimleri ‘ın birincil amacı, düşük kaliteli cihaz kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamaktı, ancak bu PUBG Mobile için geçerli değildi.

Başlangıçta düşük özellikli telefonlarda desteklendi, ancak sonunda oyun geliştirmesiyle birlikte oynamak için gereken özellikler de yükseldi.

PUBG Mobile Minimum Sistem Gereksinimleri:

Android sürümü: 5.1.1 ve üstü

Ram: 2 GB

Depolama: 2 GB

İşlemci: İyi bir işlemci, örneğin Snapdragon 425 eşdeğeri

Free Fire Minimum Sistem Gereksinimleri:

Android sürümü: 4.0.3 ve üstü

Depolama: 1.1 GB

RAM: en az 1 GB

Bu makale, bazı temel yönlerine bakarak 2 GB RAM Android’ler için hangi başlığın daha iyi olduğunu analiz etmektedir.

PUBG Mobile vs Free Fire Game – 2 GB RAM Android telefonlar için

Oynanış

Free Fire’ın BR modu 50 oyuncu içerirken, PUBG Mobile 100 oyuncunun karşı karşıya olduğunu görüyor.

Bu, maç dinamikleri, mekaniği ve oyun tarzı açısından büyük bir kontrast getiriyor.

İlki, oyuncuların hemen harekete geçebilecekleri 10 ila 15 dakika süren anlık ve yoğun maçlar sunar.

PUBG Mobile, kaynak yoğun ve bir oyunu tamamlamak için çok daha fazla zaman gerektiren yüksek kaliteli oyun sunuyor.

Bu, işlem gücüne daha fazla yatırım ve katılım ile sonuçlanır, bazen uzun süre oynandığında oyunun ve cihazın performansını ve kalitesini düşürür. Free Fire’da durum böyle değil.

Grafikler

Kuşkusuz, PUBG Mobile’ın daha iyi grafikleri var. Bir video oyunu grafik geliştirici stüdyosu olan Unreal Engine kullanılarak tasarlanmıştır ve gerçekçi grafikleri, yüksek kontrastı ve canlı çerçeveleri ile bilinir.

Bununla birlikte, Free Fire, daha çok arcade tarzı bir oynanışa ve oyun içi grafik kalitesine ve görsellere yönelik karikatürize bir yaklaşıma sahiptir.

Buna karşılık, PUBG Mobile, haritalardaki her detayı keskinleştirilmiş renk şemaları, kontrastlar ve harita detaylarıyla özellikle geliştirdi ve görsel olarak daha çekici hale getirdi.

Her iki oyun da harika bir oyun deneyimi sunuyor.

Gecikmesiz deneyim açısından, Free Fire, minimum kalitede grafiklere sahip düşük kaliteli cihazlar için yapıldı, PUBG Mobile ise daha zengin ve daha yoğun bir grafik kalitesine sahip.

Harika grafikler daha fazla işlem gücü ve RAM gerektirdiğinden, PUBG Mobile 2 GB RAM cihazları için en iyi seçenek ve gecikmesiz bir deneyim değildir.

Free Fire, çalışması için yalnızca 1 GB RAM gerektirir ve sorunsuz ve gecikmesiz bir oyun deneyimi sunarken daha iyi performans gösterir.