PUBG Mobile Lite 0.20.0 indirin – Global Version

PUBG Mobile Lite 0.20.0 indirin Sezon için global sürüm güncellemesini indirin Dünya çapında adım adım kılavuz nasıl indirilir.

PUBG Mobile Lite, ünlü battle royale oyunu PUBG Mobile’ın geliştirilmiş sürümüdür.

PUBG Mobile Lite 0.20.0 indirin - Global Version

İlki, sorunsuz çalışması için yalnızca 600 MB alan ve 1 GB RAM gerektirir. Geliştiriciler ayrıca oyun deneyimini geliştiren yeni özellikler sunan periyodik güncellemeleri de kullanıma sunar.

Geliştiriciler, Kasım ayı ortasında oyunun 0.20.0 güncellemesini yayınladı. Yeni bir konum, yani Kış Kalesi, yeni bir öğe – Dondurulmuş Yumurta, Kış Festivali dekorasyonu ve daha fazlasını içeren çeşitli yeni özellikler getirdi.

Oyuncular güncellemeyi Google Play Store’dan indirebilir veya aynısını yapmak için APK ve OBB dosyalarını kullanabilir.

PUBG Mobile Lite 0.20.0 global versiyonun APK dosyasını Indirme

APK dosyasının boyutu yaklaşık 575 MB’dir, bu nedenle oyuncular, dosyayı indirmeden önce cihazlarında yeterli depolama alanı olduğundan emin olmalıdır.

PUBG Mobile Lite 0.20.0 global sürüm güncellemesini APK kullanarak indirmek ve kurmak için aşağıdaki adımları takip edebilirler:

Adım 1: Önce PUBG Mobile Lite’ın resmi web sitesini ziyaret etmeleri gerekiyor. Kullanıcılar bunu yapmak için buraya tıkla yabilirler.

Adım 2: Kullanıcılar APK indirme seçeneğine basabilir.

Adım 3: Daha önce etkinleştirilmemişse, kullanıcıların ‘bilinmeyen kaynaktan yükle’ seçeneğini etkinleştirmesi gerekir.

Bunu Ayarlar> Güvenlik ve Gizlilik> Bilinmeyen Kaynaklardan Yüklemeye İzin Ver yoluyla yapabilirler.

Adım 4: Daha sonra APK dosyasını bulabilir ve yükleyebilirler.

Kurulum tamamlandıktan sonra oyuncular PUBG Mobile Lite 0.20.0 indirin global sürümünü oynamanın keyfini çıkarabilir ve güncellemeyle eklenen tüm özellikleri deneyebilir.

APK dosyasını yüklerken bir ayrıştırma hatasıyla karşılaşırlarsa, APK dosyasını tekrar indirmeyi ve yukarıdaki adımları izlemeyi düşünebilirler.