Pubg Mobile 1.3 Beta Guncellemesi – New Update For Players

Pubg Mobile 1.3 Beta Guncellemesi ve Oyuncular İçin Oyunda Önemli Değişiklikler. Yeni Pubg Mobile 1.3 Beta Güncellemesinin Ayrıntılarını Alın Pubg Mobile 1.2 Guncelleme.

PUBG Mobile, büyük bir hayran kitlesiyle küresel bir fenomen haline geldi. Oyun, oyuncular için bazı yükseltilmiş veya yeni ve özel özellikler getiren periyodik güncellemeler içerir.

PUBG Mobile 1.3 Beta Guncellemesi - Games Cheats Blog

PUBG Mobile 1.3 Beta Guncellemesi Deki Beş Büyük Ozellik Değişikliği

PUBG Mobile 1.3 beta güncellemesi kısa süre önce çıktı ve kullanıcılar artık ana sürüme dahil edilecek çeşitli yeni işlevleri test edebilir.

Bu makale, bu PUBG Mobile güncellemesinin getirdiği bazı önemli değişiklikleri ve yeni özellikleri listeler.

Motor Glider

Muhtemelen Motorlu Planör olarak adlandırılan yeni bir uçak tanıtılacak. Erangel ve Miramar’ın etrafında rastgele ortaya çıkacak.

Motorlu Planör, sürücü ön koltuğu ve oyuncuların oturup silah kullanabilecekleri bir arka koltuktan oluşan iki kişilik bir araçtır.

Başlangıçta, planör yerde ivme gerektirir ve sonunda uçmaya başlar. Bu yeni özellik, PUBG Mobile oyun deneyimine kesinlikle yeni heyecan katacak.

Karakin

Beta sürümünde Karakin adlı yeni bir klasik harita tanıtıldı. Yama notlarına göre Karakin, yaklaşık iki kilometrekarelik bir alana yayılan küçük bir harita.

Bu arenada 64 oyuncunun yer aldığı yoğun dövüşlere ev sahipliği yapmakla ilgili. Bu haritada yeni bir Yıkım Bölgesi (Kırmızı Bölgeye benzer) devreye girecek.

Arena Map

PUBG Mobile‘ın ana resmi sürümünde yeni bir Arena haritası gelecek. Adı henüz açıklanmadı, ancak harita yama raporlarında açıklandı.

Yama notlarına göre, küçük yeni Arena haritası, son derece hızlı tempolu oyun için ideal olan kademeli geçiş yollarına sahip. Yoğun dövüşlerden hoşlanan agresif oyuncular için uygundur.

Bu yeni harita büyük olasılıkla PUBG Mobile’da oynanacak en yoğun ve heyecan verici modlardan biri olacak.

Mosin Nagant Sniper Rifle

Mosin Nagant adlı yepyeni bir keskin nişancı tüfeği de Erangel ve Vikendi haritalarında mevcut olacak.

Yama notlarına göre, bir dereceye kadar Kar98K ile paralel olan 7.62 mm cıvata etkili bir keskin nişancı tüfeğidir. Ancak, ilki daha iyi atış menziline ve daha büyük hasara sahiptir.

Throwable and firearm

Panzerfaust adlı yeni bir ateşli silahla birlikte Karakin haritasına yeni bir atılabilir öğe olan Yapışkan Bomba eklendi.

İkincisi, ince duvarlara zarar veren ve çarpma noktasının 6 m içindeki nesnelere nüfuz eden tek kullanımlık bir silahtır ve atış mesafesi 60 m, 100 m veya 150 m’ye ayarlanabilir.