Pubg Mobile 1.2 Guncelleme Boyutu – Update Size Revealed

Pubg Mobile 1.2 Guncelleme Boyutu, Android ve IOS Mobil Cihazlarda Oyuncuların oynaması için Açıklandı. Pubg Mobile 1.2 Update Size hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin.

PUBG Mobile 1.2 güncellemesi nihayet bugün, yani 12 Ocak’ta yayınlanmaya başladı ve oyuncular yeni özellikleri denemekten heyecan duyuyor Runic Power Pubg Cıkıs Tarihi.

Pubg Mobile 1.2 Guncelleme Boyutu - Update Size Revealed

En son güncelleme, yeni bir silah, FAMAS, güvenlik ve nişangah modeli, ateşli silah dengeleme, yeni oyun modları ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli oyun içi iyileştirmeler dahil olmak üzere birçok yeni özellik getirecek.

Topluluk ekibinin bir üyesi olan Hata 403’ten gelen bir Discord mesajı:

“1.2.0 güncellemesi şu anda yavaşça kullanıma sunuluyor ve şu adresteki herkesin kullanımına sunulacak: 12 Ocak 03:00 UTC; Google Play 12 Ocak 06:00 UTC; 12 Ocak 10:00 UTC tarihine kadar desteklenen diğer platformlar. “

Android ve iOS için UBG Mobile 1.2 Güncelleme Boyutu Ayrıntıları

En son PUBG Mobile 1.2 güncellemesi, Android cihazlar için yaklaşık 615 MB depolama alanı gerektirecektir. Bu arada iOS sürümünün 1.5 GB’a ihtiyacı olacak.

Oyuncular, kullanıma sunulduğunda doğrudan Google Play Store veya Apple App Store’dan indirebilirler Pubg Mobile 1.2 Guncelleme Boyutu.

Dahası, oyunun sunucuları bu güncelleme için kapatılmayacak ve güncelledikçe battle royale unvanını oynayabilecekler.

Kullanıcılar ayrıca belirli bir dönemde, yani 12 Ocak ile 17 Ocak (UTC + 0) arasında oyunu güncelledikleri için ödüller alacaklar. Oyun içi ödül olarak aşağıdaki eşyaları alacaklar:

Kan basıncı 2.888

100 AG

Acolyte of Justice Sırt Çantası (3d)

Eski sürümdeki oyuncular, yeni sürümdekilerle takım olamayacak. Bu nedenle, aynı şeyi yapmak için oyunlarını güncellemeleri gerekir.

Yama Notları

Aşağıdakiler, PUBG Mobile 1.2 Runic Power güncellemesinin birkaç yama notudur:

Runic Power Gameplay (12 Ocak – 7 Mart)

Güç Zırhı Modu (5 Şubat’ta EvoGround’da Başlıyor)

Metro Royale: Onur (12 Ocak’tan itibaren)

Temel performans iyileştirmeleri

Ateşli silah dengeleme: Bolt Action Sniper Rifle geliştirmeleri