Pubg Mobil Grafikler ve Free Fire Grafikleri 4GB

Pubg Mobil Grafikler ve Free Fire Grafikleri üzerinde 4 GB Mobil Android cihazda, oyunda daha iyi Mobil lite sürümüne Cihaz Karşılaştırması.

PUBG Mobile Lite ve Free Fire, espor endüstrisindeki iki mega popüler oyun.

Pubg Mobil Grafikler ve Free Fire Grafikleri

Harika grafik desteği ile etkileyici ve sürükleyici bir oyun deneyimi sunarken, düşük kaliteli cihaz destekleri ile tanınırlar.

Hem PUBG Mobile Lite hem de Free Fire, alt uç cihaz kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiştir.

Dolayısıyla her iki oyunun da sistem gereksinimleri oldukça benzer.Pubg Mobil Grafikler ve Free Fire Grafikleri 4GB.

Bu makale, düşük özellikli telefonlar için hangisinin daha iyi olduğunu bulmak için iki oyun tarafından sağlanan en iyi optimize edilmiş grafiklere ve destekleyici oyunlara bakar.

4 GB RAM Android cihazlarda hangi oyun daha iyi grafiklere sahip?

Her iki oyun da daha az yer kapladıkları ve kaliteli bir oyun sundukları için düşük kaliteli cihazlar için mükemmel seçimlerdir.

4 GB RAM cihazlarında, bu oyunlar maksimum potansiyellerinde çalışabilir. Kullanıcı deneyimi ve performansı açısından Free Fire daha iyi bir seçim olacaktır.

Grena teklifi, birden çok karakter içeren çok yönlü bir oyun stilinin yanı sıra daha geniş bir oyun modu seçeneği sunar.

Oyun ayrıca herhangi bir düşük kaliteli cihazda çok fazla gecikme olmadan sorunsuz bir şekilde çalışabilir ve PUBG Mobile Lite’tan daha iyi ve daha renkli grafik desteği sağlar.

Grafik desteği

PUBG Mobile Lite

Grafiksel karşılaştırma açısından PUBG Mobile Lite, Unreal Engine 4 tarafından tasarlandığı için daha gerçekçi.

Oyun, tıpkı PUBG Mobile gibi, canlı harita renkleri ve eksiksiz detaylarla yüksek kontrastlı ve karmaşık ayrıntılara sahip.

Ayrıca orta sınıf akıllı telefonlarda 60 FPS desteği sunar. Bu, 4 GB RAM cihazı kullanıcılarına çok akıcı bir oyun sunabileceği ve bu kare hızında herhangi bir kare düşüşü olmadan akıcı bir şekilde çalışacağı anlamına gelir.

Free Fire

Free Fire ise grafik stiline karşı daha karikatürize bir yaklaşıma sahip. Haritalar renkli ancak PUBG Mobile Lite kadar ayrıntılı değil. Ayrıca orta sınıf telefonlarda 60 FPS desteğini de destekler.

Bu nedenle, oyunun grafiklerinin maksimum sınır ayarlarında, yani ‘Max’ ve ‘Ultra’, kullanıcılara 60 FPS’de çok verimli ve pürüzsüz bir oyun sağlayabilir.

PUBG Mobile Lite veya Free Fire, 4 GB RAM Android cihazlarda hangi oyun daha iyi grafiklere sahip?

Free Fire

Minimum sistem gereksinimleri:

İndirme Boyutu – 680MB

İşletim Sistemi – Android 4.0.3

RAM – 1 GB (Önerilen – 2 GB)

İşlemci – Mediatek MT6737M dört çekirdekli

PUBG Mobile Lite

Minimum sistem gereksinimleri:

İndirme Boyutu – 567 MB

İşletim Sistemi – Android 4.1

RAM – 1 GB (Önerilen – 2 GB)

İşlemci – Qualcomm İşlemci

Genel olarak, minimum sistem gereksinimi ve dosya yükleme boyutu, 1 GB RAM telefonlarda çalışabilen her iki başlık için de aynıdır.

Dolayısıyla 4 GB RAM cihazlarda maksimum potansiyellerinde çalışabilecekleri açıktır.