Pokemon Sword Shield Team – Kılıç Kalkanı

Pokemon Sword Shield Team Builder Planner Rocket için Oyunun En İyisi. Oynamadan önce En İyi Takım Pokemon Kılıç Kalkanı Hakkında Bilgi Alın.

Pokemon Sword and Shield bir süredir dışarıda, ancak birçok oyuncu hala Galar bölgesinde bir antrenör olarak ilk adımlarını atıyor.

Pokemon Sword Shield Team - Kılıç Kalkanı

Bu nedenle, birçok kişi ilk maçlarında kullanılacak en iyi takımın hangisi olduğunu merak ediyor.

Diğer tüm ana seri Pokemon oyunları gibi, Sword and Shield uzun bir hikaye sunar.

Bu hikaye, spor salonu liderleriyle savaşmayı, efsanevi Pokemon’u yakalamayı, kötü adamları yenmeyi ve Pokemon şampiyonu olmayı içeriyor.

Tabii ki, tüm bunları yapmak için sağlam bir Pokemon ekibi gerekiyor. Geri kalanı bir PC kutusunun içinde otururken, altı Pokemon’un aynı anda aktif olmasına izin verilir.

Aşağıdaki ekip özneldir ve yalnızca hikayeye dayanmaktadır. Diğer gerçek eğitmenler ile genişlemelere veya rekabetçi mücadeleye değmez.

Pokemon Sword and Shield için en iyi takım

Toxtricity

Toxtricity, Sword and Shield ile gelen en iyi yeni Pokemonlardan biridir. Elektrik / zehir yazımı çok benzersizdir.

Peri türlerinin yanı sıra su ve uçan türlerin üstesinden gelebilir. Toxel, Route 5’teki kreşten ücretsiz olarak alınır.

Gelişmesi çok uzun sürmez. Bu Pokemon’u geçmek için bir neden yok ve hikaye boyunca ekibinizde tutulabilir.

Cinderace

Başlangıç Pokemon’u olarak Scorbunny’yi seçin. Son evrimi Cinderace’dir. Bu ateş tipi son derece hızlıdır ve ciddi bir yumruk atar.

Ayrıca oyundaki en güçlü yeni saldırılardan biri olan Pyro Ball’u da öğreniyor.

Sword and Shield’deki en iyi başlangıçtır ve oyunun hikaye bölümünde bu şekilde kanıtlanacaktır.

Gyarados

Gyarados, Cinderace ile harika bir ortak olur. Oyuncu, oltayı öykünün çok başında alacak.

Daha sonra balık tutma noktaları tespit edilebilir ve bir Magikarp yakalanabilir. 20. seviyede Gyarados’a dönüşecek.

Bu, oyunculara ilk spor salonu savaşından önce mega güçlü bir su ve uçan tip Pokemon verir.

Dragapult

Dragapult, Dragonite, Salamence ve daha fazlasının saflarına katılan en yeni psuedo efsanesidir Pokemon Sword Shield Team.

Bu ejderha / hayalet türünü bulmak biraz zor, ancak herhangi bir Pokemon Sword and Shield ekibinde olması gereken bir şey. İnanılmaz bir hız, saldırı ve özel saldırıya sahiptir.

Ejderha ve hayalet yazımı, aynı zamanda mükemmel bir kapsama alanı ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli hareketler sağlar.

Corviknight

Rookidee’yi Pokemon Sword and Shield’de ele geçirmek çok kolaydır. Sonunda çelik / uçan tip bir Pokemon olan Corviknight’a dönüşür.

Corviknight’ın devasa savunma istatistikleri vardır, bu da bir oyuncunun bir savaş sırasında diğer Pokemon’u oyalaması ve iyileştirmesi gerektiğinde çok yararlıdır.

Ateş ve elektrik türleri çelik kuşa bir miktar zarar verir, ancak bu zayıflıklar ekibin diğer alanları tarafından kapsanmaktadır.

Galarian Darmanitan

Darmanitan’ın Galarian formu inanılmaz bir buz tipi Pokemon’dur. Devasa bir saldırı statüsü ile başlar ve ‘Gorilla Tactics’ olarak bilinen, statü daha da yükselten bir yeteneğe sahiptir.

Bununla birlikte, yalnızca ilk seçilen hareketin savaş boyunca kullanılmasına izin verir.

Bu bir Sword versiyonuna özeldir, ancak bu Pokemon‘u elde etmek için tamamen takas etmeye veya sadece bir Sword kopyasını almaya değer.