Pokemon Savaşları Anime Serisi – Battles Series

Pokemon Savaşları Anime Serisi Oyuncuları daha iyi deneyime sahip olmayı bilmeli. Oyunun En İyi Pokemon Battles Anime Series Best Starter Pokemon bulun.

Pokemon anime, hayranların Pokemon’un yaratıklarını, irfanını ve eğlencesini deneyimlemesinin en iyi yollarından bazılarıdır.

Pokemon Savaşları Anime Serisi - Battles Series

On yıllar boyunca, Pokemon anime serisi bölgeden bölgeye seyahat etti. Ash ve Pikachu bazı inanılmaz maceralara atıldı.

Bu inanılmaz maceralarda, bazı inanılmaz savaşlar oldu. Hayranlar defalarca kalp kırıcı ve gurur dolu Pokemon savaşlarına tanık oldular.

Anime Serisinden Gelmiş Geçmiş en Iyi Pokemon Savaşı Nedir?

Ash vs. Gary (Silver Conference)

Gary Oak, Ash Ketchum’un gerçek ilk rakibi. “Sonra kokla” tüm dünyadaki Pokemon hayranlarının kafasında yankılanıyor.

Ash ve Gary, Johto Ligi’nde karşı karşıya geldiklerinde, bu sadece Ash için değil, zamanını Pokemon’a yatıran herkes için bir galibiyetti.

Gary çok daha alçakgönüllü hale gelirken, o hâlâ Ash’e başından beri işkence eden adamdı.

Altıya altı çeyrek final savaşı, her antrenörün gerçek bir göstergesiydi. Ash işin ucundaydı ama sonunda Charizard ile olan bağı kuruldu.

Charizard, Ash için son Pokemon olarak girdi ve Gary’nin kalan yaratıklarıyla yeri sildi.

Ash vs. Sawyer (Luminose Conference)

Kalos Ligi’nde Ash, kalp kıran bir şampiyonluk yenilgisine uğradı. Ancak ondan önce, en iyi maçlarından biri Sawyer’a karşı gerçekleşti.

Bu, dördüncüsünün Sawyer’a gittiği beşinci savaştı ve Pokemon anime serisindeki herhangi biri kadar yoğundu.

Ash ve Greninja arasındaki Savaş Bağı, Ash-Greninja’ya karşı Sawyer’in Mega Sceptile’ini oluşturdu.

İzleyicilerin koltuklarının ucunda olduğu ileri geri bir mücadeleydi. Sonunda, ultra güçlü Su Shuriken, Mega Sceptile’ı bayıldı ve Ash’i heyecan verici bir zafere doğru itti.

Ash vs. Professor Kukui (Alola League)

Diğer savaşların bazıları kadar yoğun veya kişisel olmasa da, bu Ash’in şimdiye kadar katıldığı en önemli savaş.

Pokemon anime serisi Ash’in pek çok rakiple savaştığını gördü, ancak asla zirveye ulaşamadı. Alola Ligi nihayet zirveydi.

Ash ve Kukui, Tapa Koko profesörle yan tarafa gelene ve Ash’i test edene kadar baş parmağıyla gitti. Ash meydan okumadan geri adım atmadı ve Pikachu’ya güvendi.

Z-Move ve Z-Move bu savaşı sonuna kadar götürdü. Pikachu, Alola Muhafızı’nın üstesinden geldi ve Ash sonunda Lig Şampiyonu oldu.

Ash vs. Lt. Surge (Rematch)

Ash ve Teğmen Surge arasındaki ikinci Pokemon savaşı, Pallet Town’dan gençlerin ilk kez hiçbir şenanı olmadan bir spor salonu rozeti kazandığını gördü.

Teğmen Surge’dan Raichu, Ash’in Pikachu’su için çok fazlaydı. Ancak ikili pes etmek istemedi ve sağlam bir strateji oluşturdu.

Bir başka sefer, Pikachu’nun Raichu’yu Teğmen Surge’un Pokemon’unu bitkin bırakan çeşitli çevik hareketlerle yendiğini gördü.

Raichu’dan elektrik aldıktan sonra Pikachu’nun kuyruğundan güçlü bir saldırıya uğradı.

Ash vs. Paul (Lily of the Valley Conference)

Paul’e galip gelen Ash, Pokemon’un en tatmin edici zaferlerinden biriydi. Sinnoh Ligi’nin çeyrek finalleri bu savaşa sahne oldu.

Ash ve Pokemon’un silah haline getirilmiş ve acımasızca güçlü Pokemon of Paul ile olan dostluğu ve bağıydı Pokemon Savaşları Anime Serisi.

Paul, külün Infernape’ini genç bir Chimchar olarak terk etti. Zirve, Infernape’in yükseldiğini ve Paul’ün Electivire’ı yendiğini gördü.

Bu, Pokemon’u beslemenin ve onlarla arkadaş olmanın katı olmaktan ve yaratıkları kötüye kullanmaktan çok daha güçlü olduğunu kanıtladı.