Pictek Oyun Faresi Kablosuz Fiyatını İncele

Table of Contents

Pictek Oyun Faresi Kablosuz Fiyatını İncele ve diğer Ayrıntıları inceleyin. Pictek Gaming Mouse kablolu diğer Bilgilerin Tam İncelemesini Alın.

Piyasadaki en iyi oyun faresini arıyorsanız, ister kablosuz ister kablolu olsun, en iyi oyun farelerini üreten Pictek firmasını duymuşsunuzdur.

Pictek Oyun Faresi

Bugün kablolu Pictek oyun faresi olan en popüler ve en değerli fare hakkında konuşacağız.

Oyuncu olarak bir farede aradığınız tüm doğruluğu size verir. Bu fiyat aralığındaki yüksek DPI tavan faresi, gitmek için harika bir seçenektir.

Bu fareyi sevmemizin birçok nedeni var ama en önemlisi fiyat-performans oranı.

Bu fiyat noktasında piyasadaki diğer ürünlere göre en iyi performansı elde edersiniz.

En İyi Pictek Oyun Faresi

Her oyuncunun aradığı bir avantaj var, Pictek oyun faresi yazılımı ve sürücüleri size bunu sağlayacak ve genel oyun deneyiminizi geliştirecek.

Bankanızı bozmadan tüm harika özellikleri istiyorsanız, bu en iyi seçenektir.

Kablolu bu Pictek oyun faresi, aynı fiyat etiketiyle piyasadaki diğer fareye kıyasla en iyi performansa sahiptir.

Performans, özellikle teknoloji söz konusu olduğunda bir ürünü satın almanızı sağlayan temel özelliktir. Bu fare 7.200 gibi devasa bir DPI performansına sahiptir.

Bunu Logitech G2300 ile karşılaştırırsak, o farenin 6000 DPI’ı var. Bu DPI seviyesinden dolayı bu farenin ne kadar hassas olabileceğinin farkında olacağınız için, ancak bunu aramıyorsanız, neyse ki bu ayarlanabilir.

Fare düğmelerinin yanı sıra iki düğmeyi kullanarak fare hassasiyetinizi istediğiniz düzeye kolayca ayarlayabilirsiniz.

Bu fare aynı zamanda herhangi bir gecikme durumunu azaltmak için çeşitli yoklama oranlarıyla birlikte gelir. 125 Hz, 250 Hz, 500 Hz ve 1000 Hz seçenekleri mevcuttur, böylece geniş hertz seviyesi değiştirilirse fare gecikmez.

Çoğu insan kablosuz oyun farelerini tercih eder, ancak gerçek şu ki, kablolu bir oyun faresi, kablosuz bir fareye kıyasla çok düşük bir gecikme seviyesine sahiptir.

Bu ürünü sevmemizin nedeni budur.

Bu farenin yapım kalitesinin ne kadar iyi olduğunu bilmek istiyorsanız, bu farenin satış oranını hatırlamanız gerekir.

Performansının yanı sıra, yapı kalitesi onu en iyi kablolu oyun mouse’larından biri yapan önemli bir faktördür.

Tabii ki, çok kaliteli bir fare için ödeme yapmıyorsunuz ve bunu alamayacaksınız, ancak kalitesi fiyatına göre harika olsa da. Bu farenin verdiği his harika. Malzemesi hiç de ucuz görünmüyor.

Bu farenin yanları düzgün bir tutuşa sahip değil ama kesinlikle elinizden kaymayacaktır.

Elinizi pençe şeklinde yerleştirmeyi ve parmaklarınızı düğmeler için kullanmayı seviyorsanız bu mouse tasarımı sizin için oldukça rahat olabilir.

Başparmak ucunun güzel bir dokusu ve tutuşu var, arka kısmı tıpkı düğmelerin yaptığı gibi rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi pürüzsüz.

Pictek oyun faresi, piyasadaki diğer oyun fareleri gibi çok sağlam ve keskin bir tasarıma sahiptir.

Bir oyuncu, ellerinize mükemmel şekilde uyan iyi bir farenin oyun alanını cennet haline getirebileceğini bilir.

Farenin boyutu tam olarak doğru, ellerinizin büyük ya da küçük olması fark etmeksizin, tutacağınıza kolayca oturan ortalama boyut nedeniyle kendinizi iyi hissedecektir.

Bununla birlikte, bu farenin teli biraz ucuz görünüyor ve hissediyor. Estetik açıdan bu kadar hoş görünen diğer fareler gibi örgülü bir kablo almayacaksınız, sadece basit bir düz siyah plastik tele sahip.