Oyun Kulaklıkları Kablosuz Gürültü Engelleme

Mükemmel oyun deneyimi için Oyun Kulaklıkları. İşte en iyi kablosuz oyun kulaklıkları ve gürültü önleme, oyunu geliştirmek için bütçedeki ayrıntılarla anlatılıyor.

İyi bir çift kulaklık aramak, piyasadaki tüm farklı modeller sayesinde en iyi zamanlarda zor olabilir, ancak bu kadar uzağa geldiyseniz, seçiminizi en iyi oyun kulaklığı çiftine daralttınız. Bu iyi bir seçim.

Oyun Kulaklıkları

Kulak içi tomurcuklar, kulak üstü muadillerine göre bir dizi avantaj sunar; Hafiftirler, kolayca taşınabilirler ve bunları, aksi takdirde daha ağır kulaklıklardan alabileceğiniz rahatsızlıkların hiçbiri olmadan uzun süre takabilirsiniz. Başka bir deyişle, uzun oyun seansları için mükemmeller.

Evet, birkaç eksileri var. Genel olarak konuşursak, hacimli bir kulaklıkla aynı seviyede ses kalitesini sunmazlar, bu da daha az sürükleyici bir deneyimle sonuçlanabilir.

Bununla birlikte, en iyi oyun kulaklığından, birinci sınıf kulaklıklardan daha fazla yararlanmanız muhtemeldir.

Yani, onları işe giderken yanınızda götürebilir veya bir dizi başka cihazla kullanabilirsiniz. Nihayetinde, seanslarınızın dışında fazla kullanılmayacak özel bir oyun kulaklığına kıyasla size çok para kazandırabilirler.

Kulakiçi kulaklıklar, kulak üstü kulaklıklardan daha az gösterişli olma eğilimindedir, o kadar ki, oyun markalarının teklifleri bile, kulaklık muadilleri için söylenemeyen ince ve şıktır.

Dolayısıyla, çok yönlülük, satın alınabilirlik, taşınabilirlik ve rahatlık sizin için kaliteli ses kadar önemliyse, iş için mükemmel adaylar olan birkaç yarışmacıyı bir araya getirdik.

 Uygun fiyatlıdan pahalıya kadar değişen, tercihinize bağlı olarak kablolu ve kablosuz kulaklıkların karışımıyla her bütçeye uygun bir seçenek vardır.

Hala sınırın üzerindeyseniz, herhangi bir şeye karar vermeden önce en iyi oyun kulaklıkları seçimimize bir göz atın.

1. Turtle Beach Battle Buds

Cüzdanda kolay bir fiyatla süper taşınabilir olan Turtle Beach Battle Buds, mobil oyuncular ve Nintendo Switch kullanıcıları için tasarlanmıştır.

Tabii ki, fiyat noktası bazı kaçınılmaz ödünleşmeler olacağı anlamına gelir, ancak bu kulaklıkları hareket halindeyken kullanıyorsanız, şikayet edecek çok şeyiniz olmamalıdır.

Bas harika olmasa da, PS4 veya Xbox’ta bir açık dünya oyununun gürültüsünü aktarırken acı çekiyorlar, okula giderken bir Fortnite oyununa dalıyorsanız veya işe gidip gelirken Netflix izliyorsanız, iyi bir iş çıkarırlar.

Hiçbir gürültü iptali ve 10 mm’lik sürücüler için garip şekilli muhafazanın ağırlığı sayesinde, sürükleyici bir deneyim sunmak için yeterince rahat olmayacaklar.

Bununla birlikte, kulak tutamakları sayesinde kulaklarınızdan düşmezler ve mükemmel uyumu bulmak için kauçuk uçları değiştirebilirsiniz.

Bütçeniz kısıtlıysa veya çocuklar için en iyi oyun kulaklıklarından sonra iseniz, bunlar özellikle mobil veya avuç içi oyunlar için harika bir seçenektir.

2. Razer Hammerhead Duo

Razer Hammerhead Duo, sağlam bir yapı için kaliteli malzemeler kullanan, onları bir çantaya veya oturma odası masasına atmaktan endişelenmenize neden olmayacak oldukça basit görünümlü bir kulaklık çiftidir. oyun veya tükettiğiniz içerik ortamı.

Örgülü bir kabloya sahip alüminyumdan yapılmıştır (bu, yarıldığı yerde kauçuk boruya geçiş yapar), kendilerini ucuz hissetmezler.

Gösterinin yıldızı, derin basları orta ve yüksek frekanslardan ayırabilen çift sürücü teknolojisidir, ancak üst uçta biraz tizleşebilen üst uçta mücadele etseler de.

Bu arada, kablo üzeri mikrofon ve kontroller basittir ancak kullanımı kolaydır; her biri ses açma, ses kısma ve oynatma / duraklatma için birer düğme içerir, böylece kulaklıklarınızı sökmek veya kulaklığınızdaki ses kontrolüyle oynamanıza gerek kalmaz. biriyle konuşmadan önce konsol veya akıllı telefon.

Fiyat için, Razer Hammerhead Duo dengeli ses, kullanımı kolay kontroller ve kaliteli bir yapıya sahip. Piyasadaki en iyi oyun kulaklıklarından bazıları.

3. Razer Hammerhead True Wireless

Razer Hammerhead True Wireless kulaklıklar, açılı uçları ve ince gövdesi ile Apple’ın AirPods tasarımını anımsatıyor, ancak ses kalitesinden ödün vermeden daha uygun fiyatlı bir alternatif sunuyorlar.

Herhangi bir tür gürültü iptali veya kanal içi mühürleri olmasa da, eski moda bir yaklaşımla bloke etmenize izin veren iyi bir ses seviyesinde sağlam bas ile şaşırtıcı derecede etkileyici bir denge ofseti elde edeceksiniz Dünya.

İster bir çağrı alıyor olun ister bir sonraki çok oyunculu maçınız için taktikleri tartışıyor olun, mikrofon da harika bir iş çıkarır.

Daha şık özelliklerden biri de kulaklıklardaki dokunmaya duyarlı kontrollerdir; Yanlış girerseniz kolayca karışabilecek bir dizi dokunma komutu varken, çok duyarlıdırlar.

Özellikle Razer Hammerhead True Wireless, 60ms giriş gecikmeli düşük gecikmeli bir oyun modu sunduğunda bu küçük bir eleştiri.

 Bu, Apple’ın AirPod’larından daha hızlı. Ses kalitesiyle eşleştiğinde, en iyi oyun kulaklıkları için güçlü bir rakip ortaya çıkar.

AirPod’lar için para kazanmak istemiyorsanız, bunlar harika bir alternatiftir ve evde veya hareket halindeyken oyun oynamak için idealdir.

4. 1MORE Triple Driver

1MORE Üçlü Sürücülü kulaklıklar, etkileyici bir ses kalitesi sunan ve uygun fiyata oluşturulmuş, son derece şık bir kulaklık çiftidir.

Adlarını verdikleri üçlü sürücüler, boğulmaması için yeterli bas ile yüksek ve düşük uçlarda dengeli bir ses verir – bu hem oyun hem de müzik için harikadır.

Dahası, ses kontrolü özelliğine sahip sıralı uzaktan kumanda, hareket halindeyken olduğu kadar koltukta da oyun oynamak için kullanışlı olan Android ve iOS ile uyumludur.

Bir sürü silikon uçla, size rahat bir uyum sağlayacak ve ortam gürültüsünü engelleyecek bir boyut bulabileceksiniz, ancak bu listedeki birçok kulaklıkta olduğu gibi, aktif gürültü iptali yok.

Ses kalitesi ve fiyatına gelince, 1MORE Üçlü Sürücü kitabımızın bir galibi ve tasarım onu ​​uçtan uca gösteriyor.

Alüminyum kulaklıklar ve örgülü bir kabloyla, yapı kalitesi sağlamdır ve onlara pembe altın rengi gibi bir dokunuş daha pizzazz vermek için birkaç farklı renk seçeneği vardır.

5. HyperX Cloud Earbuds

Başlangıçta bir Nintendo Switch kulaklık olarak kullanılmak üzere oyun kulaklıkları olarak tasarlanan kırmızı dolaşmayan kablo, kesinlikle Nintendo oyuncuları için bir kablo, ancak bunu 3,5 mm jak ile herhangi bir konsol denetleyicisine takabilirsiniz.

  Kriko da 90 derecelik bir açıdadır ve bu, aşınmaya karşı koruma açısından mükemmeldir.

Hat içi mikrofon, oyun kulaklıkları çevrimiçi oyun oynamaya gittiği için oldukça iyidir ve iş dizüstü bilgisayarında görüntülü toplantılar için de iki katına çıktığını gördük.

Bu kadar ucuz bir fiyat için, HyperX Cloud Kulaklıklarla ne kadar bas aldığınıza şaşırdık, ancak orta ve yüksek sesler, özellikle de bazılarını bulduğumuz gibi müzik için kullanmak istiyorsanız, biraz arzulanan bir şey bırakıyor. yüksek frekanslar yapışamayacak kadar keskin.

Düzgün bir taşıma çantası ve birden fazla kulaklık ucu, bunu genel olarak iyi bir değer teklifi yapar. İpuçları da gerçekten sağlam ve yakın zamanda dağılmayacak.

En küçük olanlar bile oldukça büyüktür, bu yüzden daha küçük kulaklarınız varsa bunları aktarırız.

6. Bose QuietComfort 20

QuietComfort 20 kulaklıkları, Bose’nin ilk kulak içi gürültü önleyici kulaklıklarıdır; bu, özellikten yararlanmak istiyorsanız onları şarj etmeniz gerektiği anlamına gelir.

Dahili şarj edilebilir pil, 16 saatlik cömert bir dinleme süresi sunar, ancak elbette, onları tüketmeyi unutursanız pasif modla oyun oynamaya devam edebilirsiniz.

Etrafınızı boğmak, böylece eyleme odaklanabilmek kesin bir artıdır, eğer evdeyseniz, hareketli bir evdeyseniz, zaman zaman neler olup bittiğini ayarlamanız gerekebilir, bu da farkında modudur.

 işe yarar; Tek bir düğmeye dokunarak, dört gürültü önleyici mikrofondan ikisi, çevrenizdeki seslerin kulaklarınıza geçmesine izin verir, böylece önemli bir şeyi kaçırmama garantisine sahip olurken kendinizi kaptırabilirsiniz.

Dahası, QuietComfort 20 kulaklıkları, kulağınıza tam oturmasını sağlamak için kulaklarınıza sıkıştırmanız gerekmeyen yumuşak StayHear + uçları sayesinde takmak çok rahattır.

Oyun oynamak veya işe gidip gelmek için iyi bir çift gürültü önleyici kulaklık peşindeyseniz, bu ayrıca ihtiyacınız olduğunda çevrenizdeki dünyayı kolayca ayarlamanıza izin verir, Bose QuietComfort 20 bizim en iyi seçimimizdir. Etraftaki en iyi oyun kulaklıklarından bazıları.