Oyun Kulaklıkları Xbox One – Best Gaming Earbuds

Oyun Kulaklıkları Xbox One İncelemesi Kulaklıklı Oyun Kurulumunuz İçin. Daha Fazla Ayrıntı Alın Gaming Earbuds Xbox One Sizinkini Satın Almadan Önce.

Xbox One’daki harika oyun başlıklarının zenginliği onu kesinlikle keyifli bir deneyim haline getiriyor Sennheiser Oyun Kulaklıkları.

Oyun Kulaklıkları Xbox One - Best Gaming Earbuds

Bununla birlikte, gerçekten sürükleyici bir deneyim istiyorsanız, oyun deneyiminizi geliştirmek için bazı yüksek kaliteli kulaklıklara yatırım yapmak sizin yararınızadır.

Sonuçta, günümüzde oyunların harika müzik notalarına ve harika ses tasarımına sahip olduğu biliniyor ve kulaklık çiftinizin böyle bir sesi yeniden üretecek kadar güvenilir olmaması çok utanç verici.

Ama yine de, herkes bu büyük hacimli kulaklıkların hayranı değil.

Elbette, üstün sürücüler ve gerçekten harika ses ile donatılmışlardır, ancak bunun sizin rahatınız pahasına geldiğini inkar edemeyiz.

Oyuncular için tasarlanan kulaklıkların bugünlerde popüler hale gelmesinin ana nedeni budur.

Mükemmel oyun sesinin tadını çıkarmak isteyen ancak hantal kulaklıklardan rahatsız olamayan oyunculardan biriyseniz, Xbox One için bu 10 En İyi Oyun Kulaklığı’ndan biri sizin için doğru seçimdir!

Bu ipuçlarını ve yönergeleri okuyun ve daha iyi bir ses deneyimine doğru ilerliyorsunuz.

En İyi Oyun Kulaklıkları Xbox One Bütçe

HyperX Cloud Gaming Earbuds 

HyperX Bulut Kulaklıkları, oyun sesine değer veren ancak hacimli kulaklıklar nedeniyle boyun ağrılarından bıkan Xbox one oyuncuları için mükemmeldir.

Kauçuklaştırılmış ve dolaşmayan kablosu sayesinde, oynarken sinir bozucu kablolar için endişelenmenize gerek kalmayacağından emin olabilirsiniz, iyi bir kurtuluş.

Ayrıca, kulakiçi kulaklıkların kulağınızdan kolayca düşmemesini sağlayan üç farklı boyutlu silikon kulak ucu sayesinde mükemmel uyum sağlar.

Bu kulaklık aynı zamanda en güçlü takımıyla değil, oyun içi Xbox One iletişimi için yeterli olan yerleşik bir mikrofonla birlikte gelir.

Ancak, onu akış için bir mikrofon olarak kullanmayı planlıyorsanız, o kadar iyi değildir ve ayrı bir mikrofona yatırım yapmanız daha iyi olur.

Ses açısından iyi dengelenmiş bir ses profiline sahiptir. Bas nabız atarken orta kısımlar nettir, kafatasını ezmez, ancak oyun sesini adalet yapmak için yeterlidir.

Turtle Beach Battle Buds

Turtle Beach, yıllardır her zaman güvenilir bir oyun ses üreticisi olmuştur. Xbox One ve PS4’e özel kulaklık ve kulakiçi kulaklıklardan hepsi var.

Turtle Beach Battle Buds, şirketin oyun ses piyasası üzerindeki hakimiyetinin yaşayan kanıtlarından biridir.

Bu kulaklık çifti, yüksek kaliteli 10 mm hoparlörleri sayesinde kristal netliğinde tizler, zengin orta sesler ve sağlam bas sunar.

Kendinizi üçlü A Xbox One oyununda kaybetmek için en iyisi. Aynı zamanda çok hafiftir ve rahat oturmasını kaybetmeden saatlerce giyilebilir.

Bu kulaklıklardaki kontroller de kullanışlıdır, çok işlevli bir sıralı denetleyiciye sahiptir, böylece ses ve mikrofon kontrolü ile kolayca kurcalayabilirsiniz.

Audio-Technica ATH-CKR55BTBK

Audio-Technica, ses ekipmanı üretiminde bir başka büyük isimdir. Bu nedenle ATH-CKR55BTBK aynı zamanda tam bir performans sergiliyor.

Bu kablosuz kulaklıklar, birinci sınıf yapının yanı sıra güvenilir ses performansı da sunar. 10 mm sürücüleri, iyi dengelenmiş bir ses profili üretme kapasitesinden daha fazlasını sunar. Aynı zamanda kablosuz olduğundan, oyun oynarken navigasyonla ilgili sorunlar yaşıyorsanız, bu kulaklıklarla bu sorunu yaşamazsınız.

Ancak, bu kablosuz oyun kulaklıklarını Xbox One’ınızda kullanmak için bir Bluetooth adaptörü bağlamanız gerektiğini unutmayın.

Dolambaçlı bir çözüm olsa da, kablolardan kesinlikle nefret eden oyuncular için buna değer Oyun Kulaklıkları Xbox One.

Sonuçta, kablosuz teknoloji rahatlığı sayesinde popülerlik kazanıyor, isterseniz 50 doların altındaki en iyi kablosuz kulaklıkları bile bulabilirsiniz, ancak şu anda nakit sıkıntısı çekiyorsunuz.

Sony MDRXB50AP/R

Sınırlı sürüm bir Xbox One’ınız varsa, estetik söz konusu olduğunda biraz titiz olduğunuzu varsaymak güvenlidir.

Sony MDRXB50AP / R üç farklı renk çeşidiyle gelir: kırmızı, siyah ve mavi. Bu şekilde, belirli Xbox One kurulumunuza uyan rengi seçebilirsiniz.

Ayrıca dört farklı boyutta değiştirilebilir kulaklık ucu sayesinde mükemmel ve rahat bir oturuşa sahiptir. Bu kulaklık başlıkları, her yere yanınızda götürebilmeniz için kumaş taşıma kılıfıyla birlikte gelir.

Sony MDRXB50AP / R’nin ses performansı, 12 mm DOME TYPE (CCAW) sürücüleri sayesinde inanılmaz.

Bas güçlüdür ve ağırlıklı olarak gürleyen müziğe dayanan Xbox One oyunlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Bas güçlü olmasına rağmen, aslında etkileyici olan genel sesi bozmaz.

Bu kulaklıklar aynı zamanda bazı pasif gürültü yalıtımı da sunar, böylece oyunlarınıza oldukça iyi bir şekilde dalmanın keyfini çıkarabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Razer Hammerhead Pro v2

Razer Hammerhead Pro v2 saflarını ödüllendirmeden en iyi Xbox One oyun kulaklığı listesi tamamlanmayacaktır.

Razer Hammerhead Pro V2 hiçbir şeyden ödün vermedi. Razer’ın estetiğine sadık olan bu kulaklıklar iyi yapılandırılmıştır.

Kulaklık başlıkları sağlam alüminyumdan yapılmıştır. Sağlam olmasına rağmen, inanılmaz derecede hafif bir çift kulaklıktır.

Ses açısından bu kulaklıklar, Xbox One aksiyon oyunları için mükemmel olan güçlü baslara sahiptir. Sınıfının en iyi oyun sesini sunduğundan emin olabilirsiniz.

Sonuçta, Razer, daha sağlam bir ses deneyimi için V2’yi ekstra büyük 10 mm sürücülerle donattı.

Ayrıca, çok olmayan ancak oyun içi sesli sohbet için yeterince iyi çalışan iyi bir yerleşik mikrofona sahiptir.

BlueFire Wired Gaming Earphone

BlueFire Kablolu Oyun Kulaklığı, 7 fit’in üzerinde yeterli kablo uzunluğuna sahiptir. Bu, en sevdiğiniz Xbox One oyunlarını oynarken çok çeşitli hareketlere izin verir.

Sanal oyun dünyasındayken gürültüyü izole etmek, böylece dikkat dağıtıcı unsurları engellemek için tasarlanmıştır.

Hafızalı köpük kulaklıklar çok rahat ve hafiftir.

Kafanızda herhangi bir hantal, ağır ağırlık hissetmezsiniz, bu da onu uzun oyun seansları için mükemmel kılar.

Daha iyi konumlandırma için 120 derece dönebilen bir mikrofon bile içerir.

Bu BlueFire Kablolu Oyun Kulaklığının yönlendirmeli sürücüleri size canlı, net sesler, ortam gürültüsü yalıtımı ve “ses şoku” hissi sunar.

Tam bir işitsel deneyim için oyunculara mükemmel bas stereo sesler sunar.

Birlikte verilen kulaklık uçları birbirinin yerine kullanılabilir ve mükemmel bir uyum sağlamak için küçük, orta ve büyük silikon kulaklık başlıklarıyla birlikte gelir.

BlueFire Kablolu Oyun Kulaklığı, kesinlikle çok dayanıklı olduğu için XBox One için en iyi yapım seçimidir.

Ancak yine de oyuncuların farklı oyun konsollarında ve PS4, akıllı telefonlar ve hatta PC’niz gibi mobil cihazlarda kullanmalarına izin verme esnekliğini koruyor.

Basit tak ve çalıştır uyumluluğu sayesinde XBox One’ınızda oyun oynamaktan arkadaşınızla telefonda konuşmaya geçebilirsiniz.

Sennheiser Momentum In-Ear

Sennheiser Momentum Kulak İçi kulaklıkları, kristal netliğinde oyun içi sesli sohbet için mükemmel olan mükemmel bir dahili mikrofona sahip ses cihazlarından biridir.

Bu şaşırtıcı değil, çünkü Sennheiser harika kulaklıklar ve mikrofonlar üretmesiyle zaten tanınıyor.

Bu kulaklık çiftinin iki renk çeşidi vardır; siyah ve kırmızı veya siyah ve krom. Güzel tasarlanmış ve popüler oyun temaları ile uyumludur.

Ses açısından, Sennheiser Momentum gerçek bir anlaşma. Sağlam basa sahip olmanın yanı sıra, orta ve yüksek sesler aşırı güçlü değildir.

Daha yüksek ses seviyelerinde bile, seste herhangi bir bozulma olmaz. Bu, yüksek hacimlerde oyun oynamayı tercih eden Xbox One oyuncuları için harika bir seçim.

Bose QuietComfort 20

Xbox One’ınızda oynarken tamamen oyuna dalmaktan hoşlanıyorsanız, en iyi seçim Bose QuietComfort 20 olacaktır.

Bu kulaklıklar, dışarıdan gelen gürültüler olmadan oyun oynamanın keyfini çıkarmanızı sağlamak için aktif gürültü engelleme özelliğine sahiptir.

Ancak, bu özelliği açarsanız, ses kalitesinde bir düşüş bekleyin.

Ruh halini düşürmek o kadar da kötü değil, ancak müzik tutkunları kesinlikle farkı fark edecekler. Bu kulaklıklar kablosuzdur ve uzun oyun seansları için mükemmel olan 16 saatlik pil ömrü sunar.

Sennheiser IE800S in-Ear Headphones

Splurging’in bir sakıncası yoksa, Sennheiser IE800S Kulak İçi Kulaklıklar tam size göre.

Bu lüks seçim, bu kulaklıkların yıllarca dayanmasını sağlamak için yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Ağır bir oyuncuysanız oldukça iyi bir yatırım.

Ayrıca, uzatılmış Xbox One oyun oturumları için viskoelastik hafızalı köpük kulak uçları ile donatılmıştır.

Ses açısından, bu birinci sınıf kulaklıklar gerçekten iyi performans gösteriyor Oyun Kulaklıkları Xbox One.

Muhteşem ses sahnesi sayesinde ses ipuçlarını kolayca ayırt edebilirsiniz. Yüksekler net ve nettir, orta kısımlar ise keskin ve canlıdır.

Bas da sağlamdır ancak aşırı güçlü değildir. Bu kulaklıklarla bir oyunun en iyi müzik notalarını alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Shure SE215-CL

Shure SE215-CL kulaklıklar, yüksek kaliteli ses çıkışı ve uzun oyun seanslarında bile rahat oturma sağlayan makul fiyatlı kulaklıklardır.

Bu hafif kulaklık başlıkları dayanıklıdır, konektör altın kaplamadır ve kablo dolaşmaz. Aynı zamanda pasif gürültü iptali için kulak çevresinde iyi bir sızdırmazlık sağlar.

Bu kulaklık aynı zamanda kolay seyahat taşıması için bir taşıma çantasıyla birlikte gelir.

Premium yapılı olmanın yanı sıra, bu kulaklıkların sesi de etkileyici.

Sürücüleri, Xbox One oyunlarının hakkını verecek kadar güçlü. Bas biraz kick üretecek kadar güçlü iken, orta ve yüksek sesler iyi dengelenmiştir.

Öncelikle kablolu bir kulaklık olmasına rağmen, ayrı satılan Shure Bluetooth adaptörünü takarak kablosuz olarak kullanabilirsiniz.