Oyun Kulaklıkları PS4 – Gaming Earbuds PS4 Review

Oyun Kulaklıkları PS4 İncelemesi PS4 için Ucuz Fiyatla Alabileceğiniz Gaming Earbuds İçin En İyi Gerçek Kablosuz Bluetooth Kulaklıklarını.

PS4 oyunları için en iyi kulaklıklar sürekli bir tartışma oldu.

Oyun Kulaklıkları PS4 – Gaming Earbuds PS4  Review

Çoğu üçüncü taraf, en canlı sesi en düşük fiyata sunduklarını iddia ediyor, ancak çoğu zaman tam tersi oluyor.

Bazıları ayrıca kulaklıkların kulaklıklardan daha iyi olduğunu iddia ediyor. Ama cidden, kim bütün bir hafta sonu oyun oynamak için büyük kulaklıklar takmak ister ki?

Bu kulaklıklar siz takarken kulaklarınızı sıktığından fiziksel olarak kulaklarınıza zarar verir.

Konfor ve işlevselliği birleştiren bu cihazlar, oyun oturumunuzu eğlenceli hale getirir. Her şeyden önce, bir sonraki çiftinizi satın alırken neye bakmanız gerektiğine dair genel bir fikriniz olmalıdır.

İyi bir oyun kulaklığının her zaman buna sahip olması gerektiğini unutmayın.

Için En İyi Oyun Kulaklıkları PS4

BENGOO MG-2 Gaming Earbuds

Başlangıçtan itibaren yoğun bir şekilde başlayan BENGOO MG-2 Oyun Kulaklıkları, ses kalitesi söz konusu olduğunda en iyi kulaklıklar olabilir.

Bunu kitte bulunan iki özelliği kullanarak başardılar: 4D titreşim efekti ve İkili Mikrofon işlevi.

4D titreşim efekti, kulaklıklardaki seslerin titreşimini artıran yerleşik bir motordur.

Bunlar, bas seviyelerini daha da güçlendirir ve bas üzerinde daha fazla derinlik ve gerçeklik sağlar. Daha düşük seslere sahipse, titreşimleri daha fazla hissedecek ve sesi daha da geliştireceksiniz. Ayak seslerini, ateşleme seslerini, canavar hırıltılarını ve daha fazlasını hissedin!

Mikrofonlar söz konusu olduğunda, çıktı kalitesi de BENGOO MG-2’ye çarptı.

Çift Mikrofon tasarımı, tıpkı yoğunlaştırıcı mikrofonlarda bulunanlar gibi 360 derece ses alma özelliğine sahiptir. Aynı zamanda yerleşik bir gürültü önleme özelliğine sahiptir.

Bu ikisiyle takım arkadaşlarınız, arka planınızdan gelen gürültüyü en aza indirirken sizi doğru şekilde duyabilecek.

Devam eden bir parti seansınız olmadığında sadece müziğin keyfini çıkarmak istemeniz durumunda mikrofon çıkarılabilir.

Müzik kalitesine her şeyden önce değer veriyorsanız, BENGOO MG-2 Oyun Kulaklıklarını deneyin.

MINDBEAST Super Bass Earbuds

MINDBEAST Süper Bas Kulaklıkları yüksek puanlıdır ve en iyi PS4 kulaklıklarından biridir. Çoğu oyuncunun isteyeceği ve sahip olması gereken birçok özellikle birlikte gelir.

Öncelikle% 90 ses izolasyon oranına sahiptir. Bu, arka planınızdaki en gereksiz ortam gürültüsünü engeller.

Ayrıca, istenmeyen seslerin oyundan duyduklarınızla karıştırılmasını da ortadan kaldırır. % 90’lık bir oranla, yine de temel sesleri engellemiyor, bu da büyük bir artı.

Bu, en sevdiğiniz müzikleri dinlerken araba gürültülerini engellemeyecekleri için seyahat ederken bu kulaklıkları kullanmanıza olanak tanır.

Sürücü, PS4 oyunlarını oynarken gerçekçi bir gürültü hissetmenizi sağlayan sürekli olarak derin bas pompalayarak gelir.

Bu patlamayı hissetmek ister misin? Sorun değil.

Bir dağdan gürleyen taşlar mı geliyor? Onları görmeden önce onları duyun! Bu şekilde, satın alacağınız sonraki AAA oyunundan üretilen tüm sesi deneyimleyebilirsiniz.

Genel tasarımı söz konusu olduğunda, hiç de sarsılmaz. Kulaklık başlıkları spiral şeklindedir ve bu oldukça güzel bir görünümdür.

Kabuk metalden yapılmıştır ve bu kulaklık çiftini ter geçirmez hale getirir. Bu, kalitesini tehlikeye atabilecek herhangi bir terin tomurcukların kenarına akmasını önler.

MINDBEAST Super Bass ayrıca rahatlık için üretilmiştir. Üç çift yumuşak, silikon kulaklık ucu ile birlikte gelir. Bunlar kulağınızın içinde kalır ve bu atlama korkusu gerçekten zıplamanıza ve başınızı sallamanıza neden olmadıkça düşmezler.

3,55 mm jak, bunu PS4’ünüzün yanı sıra diğer cihazlarda kullanmanıza izin verir. Mobil cihazınızı kullanarak müziğin keyfini çıkarın veya diğer oyun cihazlarında kullanın.

Ayrıca bir deri taşınabilir çanta ile birlikte gelirler. Kasa su geçirmez ve kir tutmaz olup, kulaklıkları içeri giren öğelerle ilgili herhangi bir endişe duymadan korumanıza olanak tanır. Kasa aynı zamanda dokunulabilecek kadar yumuşaktır ve “birinci sınıf” bir his sunar.

Adaşı gibi, MINDBEAST Süper Bas Kulaklıkları da gerçekten bir canavar. Seslerin farklı şekillerde keyfini çıkarmanız için çok daha fazla olanak sağlar.

KLIM Fusion

Uzun oyun saatleri bazen kulaklarımızı kabul ettiğimizden daha hızlı yıpratır. PS4’te oyun oynamaktan zevk aldığımız için “acıya” katlanıyoruz.

KLIM’in bunun için bir çözümü var Oyun Kulaklıkları PS4.

KLIM Fusion Mikrofonlu Kulaklıklar, oyuncuların uzun süre oynadığı düşüncesiyle yapılmıştır.

Bu kulakiçi kulaklıklar, kulağınızın şekline ideal bir şekilde oturması için ayarlanan hafızalı köpük ile donatılmıştır.

Bu çok büyük bir nimet çünkü çok oyun oynamak istiyoruz, ancak fiziksel sağlığımızı da aklımızda tutuyoruz.

Birkaç kişi gittikçe artan standart kulak içi boyutları tercih edebilir, bu nedenle KLIM 3 ekstra boyutta kulak içi uzatma veriyor.

Bu kulaklıklar aynı zamanda ses kalitesiyle de gurur duyuyor. Ekipmanlarıyla ilgili herhangi bir ayrıntı belirtmemiş olsalar da.

Yine de kullandıkları ses sürücüleri oldukça net sesler sunuyor. Oyunlarda duymanız gereken belirli ses türlerini ve ortam gürültüsünü tanımlamanıza izin verir.

Bu tür bir kalite fiyatını kendileri için 100 doların üzerinde bir fiyata sağlayan birçok kulaklık. KLIM Fusion ise aynı kaliteyi çok daha düşük bir fiyata sunuyor.

Bu değere sahip bir şey için, beş yılı kapsayan bir garantiye sahip olmalarına şaşırdık.

Evet, doğru duydunuz: beş yıl boyunca KLIM Fusion oyun kulaklığınız garantilerinde belirtilenlere uygun olarak hasar görürse, ona götürebilirsiniz ve onlar bu konuda bir şeyler yapacaklardır.

NHANCE Mobile Gaming Earbuds

Bir E-spor takımı zaten o kadar iyi bilinmeyen bir markayı her gün kullanmaz. Genellikle büyük şirketler tarafından desteklenirler.

Bu endüstriyi aşan ENHANCE gibi bir şirket, aslında bu listede yer almaya değer olduğu anlamına gelir. Özellikle PS4 kulaklıklarıyla.

ENHANCE Mobil Oyun Kulaklıkları, çoğu üst düzey oyun kulaklığında bulunan çok yönlülük ve kaliteyi sunar.

Büyük markaların çoğu kulaklıklarını 100 doların üzerinde fiyatlandırırken, ENHANCE aynı kaliteyi sunuyor ve ortalama bir oyuncu için uygun fiyatlı hale getiriyor.

En iyi özelliklerinden biri, Dokunsal Gerçeklik Motorudur. Bu özellik, belirli bas frekanslarına yanıt verir ve sürükleyici bir oyun hissi sağlar.

Dokunsal titreşim geri bildirimi, ultra düşük bas imzalarını dinlerken çok önemli bir unsurdur ve bu kulaklıklarda tam da bu vardır.

Bu kötü çocuklarla oynuyorsanız, her derin gürleyen sesi hissedeceğinizden emin olabilirsiniz. Ya da kötü kızlar. Çünkü ayrımcılık yapmıyoruz.

Yukarıda bahsedildiği gibi, bu çift kulaklık için çok yönlülük şaşırtıcı.

Bu kulaklıkları akıllı telefonlar, bir Nintendo Switch ve Xbox One ve daha fazlası gibi birden çok cihaza bağlanmak için kullanabilirsiniz.

Bu kulaklıkları alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer şey de bir PC kanalı ayırıcıyla birlikte gelmesidir.

Bunu, Mobil Oyun Kulaklığınızı bilgisayarınızdaki hem ses hem de mikrofon girişlerine bağlamak için kullanabilirsiniz. Artık PC’nizde çalışıp çalışmayacakları konusunda endişelenmenize gerek yok.

Kulaklık başlıkları için tasarım estetiği de çok havalı görünüyor. Siyah ve mavi renkleri giymekten ve kalabalığın arasından sıyrılmaktan gurur duyun.

Bu aynı zamanda anotlanmış 5052 alüminyumdan yapılmış tamamen metal muhafazalarla birlikte gelir. Bunlar, kulaklıklarınızı ter, korozyon ve diğer aşınma ve yıpranma türlerinden korur.

Kit ayrıca, kulaklıkların daha da yerinde kalmasını sağlayan kulak kancalarıyla birlikte gelir. Ayrıca ENHANCE Mobil Oyun Kulaklıkları bir taşıma çantası ve üç yıllık garantiyle birlikte gelir.

Razer Hammerhead Duo

Razer Hammerhead Duo, HyperX Cloud Earbuds gibi oyunlarınızdan tam anlamıyla daldırma sağlayan bir ekipman canavarıdır.

Çift sürücü teknolojisi sayesinde ürettikleri ses inanılmaz. Gördüğünüz gibi Hammerhead Duo’nun adı aslında bu özellikten geliyor Oyun Kulaklıkları PS4.

Yüksek düzeyde kaliteli ses sunan, dengeli ve dinamik bir armatüre sahiptir. Bununla neden oyunlarınızın daldırma oranını ikiye katladığını iddia ettiklerini anlayabiliyorum.

Hammerhead Duo’nun sürücüleri, alüminyum sürücü çerçeveleriyle kaplıdır. Bu, ikili sürücüleri büyük uzunluklarda korur.

Toz, sıvı, ter ve diğer elementlerin gelip iç kısımları bozmasını engeller. Ayrıca onları, kulaklıkları bir yerden bir yere çarpabilecek güçlü günlük faaliyetlerden korur. Bu kulaklıklarda ayrıca hareket halindeki oyuncular için mükemmel olan örgülü kablolar bulunur.

Razer Hammerhead Duo’dan gördüğümüz tek dezavantaj, bazı kullanıcıların uzun oyun sürelerinin kulaklarına zarar verdiğini bildirmesidir.

HyperX Cloud Earbuds

HyperX’in her zaman birinci sınıf kalitede çevre birimleri sağladığı biliniyordu.

HyperX Fury serisi ve Threadripper serisi ile PC belleğindeki en iyi teknolojik gelişmelerden bazılarını yarattıkları bilinmektedir.

Ancak, aşırı kaliteye sahip bazı ses donanımlarına da sahip olduklarını biliyor muydunuz?

HyperX Bulut Kulaklıkları, oyunlar için olağanüstü ses kalitesi sağlar. Bulut ses ekipmanlarının bir parçası olan bu kulaklıklar, etkileyici ses kalitesi sunar.

Hiçbir şeyden ödün vermeden yüksekleri, ortaları ve düşükleri hissedin. Hatta her oyuncunun deneyimlemek istediği o oyun daldırma deneyimine eklemek için gelişmiş bas sesleri bile veriyorlar.

Şirket, bunları Nintendo Switch gibi avuç içi oyun cihazlarında kullanmanızı önerir, ancak bunu PS4’te kullanmak aynı yüksek kaliteli ses çıkışını verir.

Bulut Kulaklıkları kendi patentli kulak uçlarıyla birlikte gelir. Bunlar benzersiz şekilde şekillendirilmiştir ve Cloud serilerinin bilindiği maksimum konforu sağlar.

Bunlar küçük, orta ve büyük boyutludur, bu nedenle kulaklarınıza uyduğundan emin olmak için endişelenmenize gerek yoktur. Sağlam oyun sohbet girişi sunan bir mikrofonla birlikte gelir.

Bu kulaklık başlıkları, markanın siyah ve kırmızı renklerinde renklendirilmiştir.

Düşmanlarına kan, ölüm ve yıkım yağdırmayı seven sinirli bir oyuncuysanız, bu renkler sizin için mükemmeldir.

Bununla ilgili bir şey yapmak zorunda değil ama biliyorsun. Kan kırmızısı ve ölüm siyahı.

Gördüğümüz tek dezavantaj, herhangi bir ses kontrolüne sahip olmadıklarıdır. Bu, daldırma oranını biraz düşürür, ancak sizi oyundan uzaklaştıracak kadar üzücü seviyeler değildir.

Genel olarak, HyperX Bulut Kulaklıkları, en azından ses olarak Dragonborn gibi hissetmek istiyorsanız, almanız gereken harika ekipman parçalarıdır.

Sony MDRXB50AP

Sony MDRXB50AP Ekstra Bas Kulaklıklı Kulaklık etkileyici. Rakiplerinin arasından sıyrılmasını sağlayan birçok kullanışlı özelliğe sahiptir.

Bu da bize neden PS4’ü bu tür kulaklıklar yapmadıklarını merak ediyor.

Şakalar ve kapitalizm bir yana, bu PS4 kulaklığı bakmak çok hoş. Siyah, mavi ve kırmızı olmak üzere üç renkte gelir.

Dual Shock 4’ün4’ün üç ana rengiyle tesadüfi olduğunu düşünmüyorum. Sürücüler için iç kısımları zararlı maddelerden koruyan metalik bir kapağı vardır.

Dolaşmayı önleyen Y tipi bir kordonu vardır, böylece yetersiz depolamadan dolayı takılıp kalmayacağından veya kalite kaybetmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Ancak Sony MDRXB50AP Ekstra Bas Kulaklıklı Kulaklığın gurur duyduğu şey, adının üzerine yazılmıştır: ekstra bas Oyun Kulaklıkları PS4.

Sürücü, 0,47 yüksek enerjili neodim sürücüden oluşur. Hem oyunlarda hem de günümüz müziğinde popüler olan ultra düşük, güçlü bas frekansları sunarlar.

Bunu iltifat eden kulaklıkların akustik tasarımı, genişletilmiş bas seviyeleri üretmeye yardımcı olur.

Sony, gürleyenler ve gümbürtüler hala düz hissediyorsa, sorunun kulaklarınız olduğundan emin oldu.

Konfor açısından, MDRXB50AP rakiplerine karşı kaybetmeyecektir. Sağlam ve hibrit silikon kulak uçları, takarken yüksek düzeyde rahatlık sağlar.

Ayrıca arka planınızdaki ortam gürültüsü seviyelerini azaltmak için tasarlanmıştır. Sürücüler, akustik ve kulak uçlarının tasarımları ile oyununuzda duymanız gereken tüm sesler duyulacak.

Sony ayrıca akıllı telefonunuzla çalıştığından emin oldu ve hatta ekstra bir özellik ekledi. MDRXB50AP, bir Akıllı Telefon Oynatma Kontrolü düğmesine sahip olmaktan gurur duyar.

Bu, açıklamak için başlı başına bir makaledir, bu nedenle, bu kulaklıkları almakla ilgileniyorsanız, ayrıntıları kontrol ettiğinizden emin olun.

Sony’nin her şeyi resmi olarak saklamaktan gerçekten hoşlanıyorsanız, Sony MDRXB50AP Ekstra Bas Kulaklıklı Kulaklık almayın.

PS4’ünüz için kulaklık satın alırken kontrol etmeniz gereken birkaç şey vardır:

Ses kalitesi

Ses ve müzik yapımcıları bir oyunun kulağa hoş gelmesini sağlamak için uzun saatler harcıyor. Bu insanların amaçladığı gibi her şeyi duymayı ve oyunun tadını çıkarmayı bir noktaya getirmemiz adildir.

Mikrofon kalitesi

İyi oyun kulaklıkları satın almamızın ana nedenlerinden biri, diğer oyuncularla iletişim kurmamıza izin verme yetenekleridir.

Kulaklıklar, duymalarını istediğiniz şeyden ödün vermeden mesajlarınızı yeterince konuşmanıza ve iletmenize izin vermelidir.

Tasarım

Oyuncular tasarımlarında çok titizdir. Bazıları daha sinirli bir his verirken, diğerleri şirin bir tasarım ister Oyun Kulaklıkları PS4.

Her şeye rağmen, iyi bir tasarım, ister evde ister dışarıda olun, onları giymekten gurur duymanızı sağlamalıdır.

Çok işlevli

PS4’ünüzün evinizin dışında dolaşamayacaksınız. Mobil cihazların veya diğer oyun çevre birimlerinin var olmasının nedeni budur.

En iyi kulaklıklar, onu farklı ekipman parçaları üzerinde kullanmanıza ve müziğinizi istediğiniz zaman istediğiniz yere götürmenize izin vermelidir.