Oyun Klavyesi ve Fare Kombo – Best Gaming Keyboard Mouse Combo

Oyun Klavyesi ve Fare Kombo Oyun Kurulumunuz İçin. Gaming Keyboard and Mouse Combo Listesi Ayrıntılarını Bulun Oyun Severler İçin.

Beyaz Oyun Klavyesi Oyun kurulumlarını yükseltmek isteyenler, ancak biraz sınırlı bir bütçeyle çalışanlar için, yeni bir klavye ve fareye ihtiyacınız varsa, sahip olduğunuz seçeneklerden biri, bunları birleşik bir anlaşma olarak almaktır.

Oyun Klavyesi ve Fare Kombo - Best Gaming Keyboard Mouse Combo

Aslında orada epeyce oyun klavyesi ve fare kombinasyonu anlaşması var ve bu kılavuzda, şu anda piyasadaki en iyi yedi seçeneğe bir göz atacağız.

Dışarıdaki bazı fare / klavye combo seçenekleri 40 doların altında olabilir.

Daha pahalı seçenekler de olabilir ve bunlar mekanik klavyeler ve / veya RGB aydınlatma gibi çeşitli üst düzey özellikler içerir.

Dolayısıyla, oyun kurulumunuz için hem yeni bir klavyeye hem de yeni bir fareye ihtiyacınız varsa, birleşik bir teklif sizin için en iyi yol olabilir.

Ve bu durumda, aşağıda listelenen seçeneklerden biri bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olmalıdır.

En Iyi Klavye ve Fare Kombinasyonları Listesi

Cooler Master MasterSet MS120

İlk onurlu söz, tam LED arkadan aydınlatmaya ve yanlarda yanan ergonomik bir oyun faresine sahip olan bu Cooler Master setidir ve her zaman farenizin masaüstünüzde nerede takılıyor olabileceğini size bildirir.

Klavye, diğer oyun klavyelerinde olduğu gibi renge göre bölünmemiş olsa da, kesinlikle çekici ve havalı çünkü renkler klavyenin bir ucundan diğerine gökkuşağı gibi görünüyor.

Morla başladığınız, maviye, sonra yeşile, sonra sarıya, ardından turuncuya, sonra kırmızıya ve sonra açık yeşil renge geçiş yaptığınız bir spektrumda çalışır. Son derece güzel görünümlü bir klavyedir.

Bu klavyeyi benzersiz kılan şeylerden biri, üzerlerine tıkladığınızda tuşların ne kadar sağlam hissetmesidir.

Elinizden gelenin en iyisini yapmak için tuşa yeterince sert basıp basmadığınızı merak etmenize veya tuşları kırmanız gerekmeyecek. Bu klavye dokunsal ve her basışta çok fazla ağırlık var.

Diğer özellikler arasında 26 tuşlu gölgelenme önleme, farenin hemen üstünde anında ayarlayabileceğiniz 500 ila 3500 arasında değişen dört fare DPI seviyesi, iki aktif fare efekti, dokuz RGB LED klavye efekti ve çok daha fazlası bulunur.

Bu, oyun deneyiminizi geliştirecek bir fare / klavye kombinasyonudur Oyun Klavyesi ve Fare Kombo.

Corsair Gaming K55

Oyun için en iyi genel klavye ve fare kombinasyonu, Corsair’in bu çifti olacak.

Bu arkadan aydınlatmalı klavye, klavyenizin aydınlatmasını kişiliğinize, oyununuza veya çevrenize uyacak şekilde mükemmel bir şekilde ayarlamanıza olanak tanıyan üç farklı renk bölgesi ve 10 aydınlatma moduna sahipti.

Ayrıca, oyunda önemli eylemler için programlayabileceğiniz altı makro tuşu ve oyununuzu kesintiye uğratmadan ses ayarlarınızı, ses düzeyinizi ve daha fazlasını ayarlamanıza olanak tanıyan tam multimedya kontrolü gibi oyun için yararlı olabilecek birçok araç içerir.

Klavye ve fare kombinasyonunun sunduğu tüm özelliklere ek olarak, inanılmaz derecede duyarlı ve sezgiseldir.

Klavye veya fare gecikmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak çünkü her düğme, vurduğunuz milisaniye yanıtı tetikliyor.

Farede, alabileceğiniz en gelişmiş izleme özelliğine sahip optik sensörde inç başına 6000 nokta bulunur ve hem klavye hem de fare, ergonomik bir oyun deneyimi sağlamak için mükemmel bir şekilde şekillendirilmiştir.

Fareyi elinizde güvende tutmak için kauçuk tutma yerleri vardır ve klavye, daha iyi oyun oynamanıza yardımcı olacak kolay erişim ve sezgisel yerleştirme sağlar.

Bunlar, açık bir USB bağlantı noktasına takıldıktan birkaç saniye sonra çalışmaya başlayacak olan tak ve çalıştır aygıtlardır ve piyasadaki en iyi oyun klavyesi fare kombo seçeneklerinden biridir.

MOTOSPEED CK888

Bu harika bir klavye ve fare kombinasyonudur ve mekanik klavye ile birlikte gelen en iyi oyun klavyesi / fare kombinasyonu için bizim seçimimizdir.

Bu klavye bölgelere ayrılmamıştır, ancak karanlıkta kolayca görebilmeniz için her tuşta çok renkli ışıklar vardır.

Her tuş, etiketin net bir şekilde görünmesi için yeşil, mor, kırmızı, mavi, beyaz veya sarı ışıklarla aydınlatılır.

Profesyonel oyun için mükemmel olan hızlı yanıt veren bir klavyedir ve en sık kullandığınız internet eylemlerinizi kısayol olarak kullanmak için önceden programlanmış çeşitli ekstra düğmelerle birlikte gelir.

Bu klavye ve fare kombinasyonu aynı zamanda bir multimedya işlev tuşu ve görevleri hızlı bir şekilde tamamlayabilmenizi sağlayan diğer kısayol tuşlarıyla birlikte gelir.

Örneğin, sessize alma, ses seviyesi değiştirme, şarkı atlama ve çalma, duraklatma ve durdurma dahil olmak üzere çalma listenizi kontrol etmek için multimedya tuşlarını kullanabilirsiniz.

Ardından, e-postanıza erişmek, bir tarayıcı penceresi açmak, dosyaları aramak için bilgisayarıma gitmek veya bir matematik problemine hızlı bir çözüm için hesap makinenizi açmak için kısayol tuşları vardır.

Bu, oyun içi kısayolları programlamak için ihtiyacınız olan tüm düğmelere sahip bir oyun faresine sahip, keskin görünümlü bir tak ve çalıştır klavyedir.

Sonuç olarak, duyarlı, havalı ve çok yönlüdür ve mekanik bir klavyeyle birlikte gelen kombinasyon için bizim seçimimizdir.

Redragon K552-BB

Redragon’dan en iyi değer seçeneği gelir; PC oyunlarına başlamak için ihtiyaç duyacağınız tüm çevre birimleriyle birlikte gelen bu K552-BB oyun klavyesi ve fare kombinasyonu: klavye, oyun faresi, uyumlu bir mousepad ve aynı kırmızı ve siyah tema renklerine sahip bir oyun kulaklığı.

 Bu, küçük bir fiyata o kadar çok şey paketleyen süper havalı bir paket ki, başka bir şey seçmeyi haklı çıkarmak zor.

Bu bileşenlerin her biri ayrı ayrı 25 ila 50 ABD Doları arasında bir fiyata mal olabilir, ancak hepsini beklediğinizden çok daha ucuza alırsınız.

Bunu en iyi değere sahip klavye ve fare kombinasyonu için seçimimiz yapan iki şey, ilk olarak, bu kadar düşük bir fiyata kaç şeyle birlikte geldiği ve ikincisi, hem oyun bilgisayarı klavyeniz hem de ofis klavyeniz olabileceği gerçeğidir. iş.

Kısayol tuşları, e-postaya, internet tarayıcılarına ve bilgisayarınızdaki dosyalara anında erişmenize olanak tanır, bu da daha az çalışmak ve oyun oynamak için daha fazla zaman harcayacağınız anlamına gelir.

En sevdiğiniz oyunu oynamak için daha fazla zamanınız olacak şekilde işleri olabildiğince basit ve karmaşık hale getirmeye çalışan bir oyun klavyesidir.

Sonuç olarak, kulaklığın yüksek kaliteli olması, farenin sağlam bir ped ile gelen gerçek bir oyun faresi olması ve klavyenin, piyasadaki tek başına bu paketin fiyatı için satılan herhangi bir bağımsız oyun klavyesiyle rekabet edebilmesi.

ASUS Cerberus

İkincisi, iki farklı aydınlatma bölgesine sahip bu ASUS Cerberus oyun klavyesi ve faresidir; biri normal klavye tuşları için, diğeri ise ok tuşları ve oyun oynamak için kullandığınız diğer klavye tuşları için.

Ayrıca bu klavye ile çok daha fazla makro seçeneği elde edersiniz. Programlayabileceğiniz 12 farklı makro tuşu vardır.

Bu kombinasyonda eksik olan tek şey W-A-S-D tuşlarının kendi aydınlatma bölgelerine sahip olmamasıdır.

Bunlar, PC oyunlarında hareket için en sık kullanılan tuşlardır ve ayrı ayrı aydınlatılsalar güzel olurdu, böylece düşük ışık koşullarında kolayca bulabilirdiniz.

Bununla birlikte, bu kombinasyon bunu telafi edecek birçok özelliğe sahiptir. Örneğin, daha dayanıklı olmasını sağlayan dahili bir metal plakaya sahiptir.

Ucuz klavye ile, yanlışlıkla onları masadan itebilir ve klavyenizi değiştirmeniz gerekecektir.

Ancak bu oyun klavyesiyle olmayacak, çünkü içindeki çelik çerçeve ile güçlendirilmiştir. Ayrıca bu klavye dökülmeye karşı korumalıdır.

Klavyenin hayati parçalarından uzakta tahliye delikleri içeren sıçramaya dayanıklı bir tasarıma sahiptir, böylece sıvıların, oyun klavyenizin çalışmayı durdurmasına neden olacak kalıntı bırakmadan hızla dışarı çıkar.

Cooler Master Devastator 3

Bir başka mansiyon ödülü de Cooler Master’dan. Devastator 3’tür ve önceki girişin sahip olduğu özelliklerin çoğuna sahiptir.

Bu listedeki diğer Cooler Master oyun klavyesi ve fare kombinasyonuna kıyasla onu benzersiz kılan birkaç değişiklik ve yeni özellik de var.

Ancak bu inceleme, diğerini harika bir seçim haline getiren aynı harika özelliklerle başlar.

Bunlar, yedi renkte gelen ve anahtar etiketini karanlıkta okumayı kolaylaştıran koyu, parlak renklerle aydınlatan LED arkadan aydınlatmayı, klavyenin dokunsal hissini ve vurduğu sağlam yolu ve çoklu DPI ayarlarını içerir. anında değiştirebileceğiniz fare için.

DPI ayarları bu model için biraz farklıdır Oyun Klavyesi ve Fare Kombo.

Hala dört tane alıyorsunuz ve hala farenin üstündeki bir düğmeyle kontrol ediliyorlar, ancak bu modelde 800, 1200, 1800 ve 2800 DPI seçenekleriyle geliyorlar.

Buna göre, iki ses düğmesi, bir oynat-duraklat düğmesi ve ses çalma listeleri veya internet radyo oynatıcıları için iki gezinme düğmesi olan tam bir multimedya kontrol paneline de sahip oluyorsunuz.

Dahası, tüm standart fare düğmelerini ve bazı ek oyun düğmelerini alırsınız ve bu, şu anda piyasadaki en bütçe dostu seçeneklerden biridir.

Redragon S101

Bu S101 Vajra’dır ve şu anda mevcut olan oyun için en iyi klavye ve fare kombinasyonlarının bu listesine aittir.

Burada incelediğimiz tüm klavye ve fare kombinasyonlarının en bütçe dostu seçeneği olsa da, bunun bir kısmı yenilenmiş olmasıdır.

Bu, üretici Redragon tarafından yenilendiğini anlayana kadar bu klavye ve fareyi atlamak için bir neden gibi görünebilir.

Bu, temelde kutusundan hiç çıkarılmamış yepyeni bir klavye ve fare ile aynı olduğu anlamına gelir. Redragon, birinci sınıf klavye ve fareler için piyasadaki en saygın markalardan biridir.

Ek olarak, bu ürün hakkında sevilecek pek çok özellik var.

Klavye, çeşitli renklerde tam arka aydınlatma, çevrimiçi olmak veya bir ses çalma listesindeki parçaları atlamak için ekstra düğmeler ve sağ alt taraftaki kullanışlı işlev tuşu sayesinde çift görev yapan birçok tuş sunar.

Ok tuşları ve HOME ve PAGE UP gibi belge gezinme tuşları gibi tüm F tuşlarının da çift işlevi vardır.