Oyun icin En Iyi Bilgisayar Hoparlorleri – Best Computer Speakers Gaming

Oyun icin En Iyi Bilgisayar Hoparlorleri Uygun Fiyatla Kurulumu ve Müzik alabilirsiniz. Best Computer Speakers For Gaming Listesini Kontrol Edin.

Oyun için En Iyi Bilgisayar Hoparlorleri Uygun Fiyatla Kurulumu ve Müzik alabilirsiniz. Best Computer Speakers For Gaming Listesini Kontrol Edin.

Oyun icin En Iyi Bilgisayar Hoparlorleri - Best Computer Speakers Gaming

İnanılmaz, gürleyen ses sağlayan hoparlörler olmadan hiçbir oyun kurulumu tamamlanmış sayılmaz.

Sizin için en iyi hoparlörler, büyük ölçüde bütçenize, sahip olduğunuz alana ve genel bas ve ses kalitesi tercihinize bağlı olacaktır, ancak en sevdiğimiz hoparlörlerimizin hepsi kendi tarzlarında harika.

İster hoparlörler için küçük bir alanınız olsun, ister oyun sesini büyük bir şekilde yükseltmek isteyin, oyun kurulumunuza en uygun olanı bulmak icin okumaya devam edin.

En Iyi Oyun Hoparlorleri listesi

Logitech Z906

Oyun sesiyle ilgili asıl endişeniz daldırma ise, Logitech Z906’ya çok az kurulum yaklaşır.

Gerçek 5.1 surround ses sunan bu cihaz, oyun oynarken, film izlerken veya müzik dinlerken net, güçlü ses sağlar.

Patlamalarda ve gürleyen seslerde gerçek et var.

Logitech’in sistemi, aynı anda altı farklı cihazı bağlamanıza izin veren çok sayıda girişe sahiptir.

Çekici ve sezgisel kontrol kutusu ve uzaktan kumanda, size istediğiniz zaman neyin nasıl çalacağını seçme gücü verir.

Cihazları kablosuz olarak bağlamak için isteğe bağlı bir Bluetooth adaptörü bile var.

HDMI geçişi olmamasına ve HD ses formatı desteğini kaçırmasına rağmen, bu THX sertifikalı hoparlörler Dolby Digital ve DTS bit akışlarını destekler.

Genel olarak, Logitech Z906 hoparlörü diğer kitlerden biraz daha fazla bas ağırlıklı olabilir, ancak yine de üst uçta bol miktarda netlik vardır.

Gerçek surround sesin 3D unsuruyla birleştirildiğinde, bu hoparlör seti üst düzey oyunlar için satın alabileceğiniz en iyilerden biridir.

Creative GigaWorks T40 Series II

Yaratıcı Teknoloji, masaüstü sese yabancı değildir. Şirket, 1980’lerde Sound Blaster ve X-Fi ile artık yaygın ev markaları ile sesle ilgili ürünler üretmeye başladı.

Creative, 2008 yılında GigaWorks T40 Series II’yi tanıttı, ancak yüksek kalitesi ve yüksek performansı, bu kiti bugün satın alabileceğiniz en iyi masaüstü ses sistemlerinden biri yapmaya devam ediyor.

Bu hoparlör seti, her bir uydu yüzünün üstüne ve altına oturan çift dokuma cam elyaf konili iki orta kademe sürücülü bir MTM konfigürasyonuna dayanmaktadır.

Bu sürücüler arasında bir kumaş kubbe tweeter bulunur. Bu kit, çift RCA’dan stereo’ya adaptörle birlikte gelir.

Her iki uyduda da BasXPort’un üst kısmında tüm bası sağlayan ve bir subwoofer ihtiyacını ortadan kaldıran bir açıklık vardır.

Sağ hoparlör, altta üç kadran ve iki 3,5 mm jak içerir.

Ana “Hat Giriş” ses jakı, sağlanan kabloyu kullanarak uyduları bağlamak için bir RCA jakı ile birlikte arka tarafta bulunur.

Özellik setine rağmen, Creative Gigaworks serisi kitinin on yıldan fazla bir süredir tüm zamanların favorilerinden biri olarak kalması, listemizin en üst sıralarında yer almasının yeterli nedenidir.

Fiyatına göre çok fazla harika ses ve güç var, ancak ritminizde fazladan bir vuruş arıyorsanız, bu listedeki diğer subwoofer’lı ürünlerden bazılarına bir göz atın.

Razer Nommo Chroma

Razer’ın Nommo Chroma kiti, alanınız yoksa veya minimalist bir oyun kurulumunu tercih ediyorsanız dikkate almaya değer. Hoparlörler, ağır ayak izi olmaksızın etkileyici ses kalitesi sağlar.

Bu yeterli değilse, bu hoparlörlerde bağımsız stil için küçük entegre standlar bulunur.

Bu hoparlörleri TV’nizin, oyun monitörünüzün yanına veya hatta küçük bir masanız varsa klavyenizin her iki tarafına da kurabilirsiniz.

Bu kitte bir subwoofer olmayabilir, ancak bu, bu kadar küçük hoparlörlerin etkileyici gücünü etkilemez. Her hoparlörde, daha dolgun bir genel ses için dahili bir arkaya bakan bas bağlantı noktası bulunur.

Etki, oyun içi gürlemelerin en derinleri sırasında düşük seviye titreşim etkileridir. Titreşim efektini beğenmezseniz, bas ayarlarını ve ses seviyesini ayarlayarak sese ince ayar yapabilirsiniz.

Razer’in otomatik kazanç kontrolü, bas artışlarında da bozulmayı önlemenizi sağlar. Tarzınıza uyacak şekilde EQ ayarlarını değiştirerek Razer’ın Synapse yazılımında ek ince ayarlamalar yapabilirsiniz.

Chroma RGB aydınlatma sürümünü seçerseniz, menü aracılığıyla ışık efektlerini de ayarlayabilirsiniz.

Yaklaşık 30 $ tasarruf etmek istiyorsanız, Razer Nommo hoparlör tabanındaki yerleşik aydınlatmalı sürümü edinebilir veya Chroma olmayan sürümü bu özellik olmadan edinebilirsiniz.

Razer Leviathan Dolby 5.1

Sadece 20 inç uzunluğunda olan Leviathan, ortalama bir ses çubuğunuzdan çok daha küçüktür, bu da onu masalarda ve TV’lerin önünde kullanım için harikadır.

Genellikle 3,5 mm ses jakıyla bağlanır, ancak bir Bluetooth bileşeni de vardır, bu da onu oldukça çok yönlü ve daha az dağınık hale getirir.

Bu, akıllı telefon veya tablet gibi herhangi bir Bluetooth özellikli cihazdan kablosuz olarak müzik veya video sesini pompalayabileceğiniz anlamına gelir.

Boyutuna rağmen, Razer Leviathan, etkileyici sanal surround ses sayesinde bas ağırlıklı, sürükleyici ses ile büyük bir şekilde adını yaşıyor.

Daha incelikli, diyalog odaklı RPG deneyimlerinden çok, nişancı gibi bomba efektleri olan oyunlar için daha uygundur.

İki adet 2,5 inç tam kapsamlı sürücü ve iki 0,74 inç tweeter içerirken, ayrı bas biriminde aşağı doğru ateşleyen 5,25 inçlik bir subwoofer bulunur. Kit aynı zamanda bir optik bağlantı da sağlar.

Cyber Acoustics CA-3602

Bütçe konuşanların olduğu dünyayı bekleyemezsiniz, ancak kalitesizliği de hoş görmemelisiniz. Bu 2.1 hoparlör seti, sesinizi stok monitör veya TV hoparlörlerinin ötesine yükseltmek için yeterince iyidir.

Her bir uydu hoparlörü, sesi kulaklarınıza doğru yönlendirmek için açılı, piyano siyahı bir yüzeye yerleştirilmiş iki inçlik çift sürücüden oluşur.

Derin, gür sesler çıkaran 2,25 inç bağlantı noktasına sahip “akustik olarak dengeli” ahşap kabin içine yerleştirilmiş 5,25 inçlik Power Pro bas sürücüsü ile tamamlanırlar.

Bu 2.1 kit, herhangi bir düz yüzeye oturan dairesel bir denetleyici bölmesi içerir Oyun icin En Iyi Bilgisayar Hoparlorleri.

Bir ana kontrol kadranı, bir açma / kapama düğmesi, bas ses seviyesi kontrolü, 3,5 mm ses kulaklık girişi ve PC’nize, akıllı telefonunuza, tabletinize ve diğer uyumlu cihazlara bağlanan 3,5 mm yardımcı giriş jakı sağlar.

Bir hoparlör sistemine 40 dolardan fazla harcamak istemiyorsanız, Cyber Acoustics CA-3602a kiti masaüstünüz için ideal seçim olabilir.