Oyun Için En Iyi Açık Sırtlı Kulaklıklar Fiyat

Oyun Için En Iyi Açık Sırtlı Kulaklıklar İncelemesi, burada Oyun için En İyi Kulaklıklar listesinde sağlanan Mic ile 100 200 Dolar Fiyatının altında.

Arkası açık kulaklıklar, benzersiz tasarımlarıyla sürükleyici bir dinleme deneyimi sunar.

Oyun Için En Iyi Açık Sırtlı Kulaklıklar Fiyat

Siz ve çevreniz arasındaki izolasyon seviyesini düşürdükçe, kulaklarınızdaki bir şeyden ziyade odanızdaki hoparlörleri dinliyormuşsunuz hissi veren geniş ve ferah bir ses alanı üretebilirler.

Makul seviyede müzik dinleseniz bile çok fazla ses sızdırırlar ve çevrenizdeki insanların dikkatini dağıtabilirler.

Karışık kullanım için bir şey arıyorsanız, arkası kapalı kulaklıklar için önerilerimize bakın, ancak kulaklıklarınızdan harika bir ses deneyimi arıyorsanız, olması gereken yer burasıdır.

Oyun Için En Iyi Açık Sırtlı Kulaklıklar Fiyat

HiFiMan Ananda

Daha az yüksek bir fiyata harika, sürükleyici bir sese sahip arkası açık kulaklıklar arıyorsanız, HiFiMan Ananda’ya bakın.

Sennheiser HD 800 S ile karşılaştırıldığında yapı kalitesi ve ses sahnesinde biraz eksikler, ancak oldukça düşük bir fiyata benzer şekilde iyi dengelenmiş bir ses profiline sahipler.

Hala çok rahatlar ve hatta Sennheiser’den biraz daha fazla basları var. Bununla birlikte, tutarsız bir kalite kontrolüne sahip olabilirler ve birkaç kullanıcı, birimleriyle sorunları olduğunu bildirir.

Yine de, düzgün işleyen bir çift elde ederseniz, size diğer daha pahalı kulaklara eşit olan harika bir dinleme deneyimi sunabilirler.

Size benzersiz ve sürükleyici bir dinleme deneyimi sunabilecek birinci sınıf kulaklıklar arıyorsanız, Sennheiser’ı edinin.

Bununla birlikte, daha cüzdan dostu bir şey arıyorsanız ve kalite kontrol sorunları hakkında endişelenmiyorsanız, HiFiMan’a bakın.

Sennheiser HD 800 S

Göz alıcı bir tasarıma sahiptirler ve metal ve yüksek kaliteli plastik yapılarıyla çok dayanıklıdırlar.

Birinci sınıf hissi veren süet benzeri bir malzemeyle kaplı geniş kulak kapakları sayesinde, giyen kişinin kafa şekli ne olursa olsun çok tutarlı bir dinleme deneyimi sunarlar.

Ses profilleri, etkileyici tiz doğruluğu ve son derece eşit orta sesler ile çok nötrdür; vokaller, ana enstrümanlar ve diğer yüksek frekanslı sesler çok net olacaktır.

Bununla birlikte, EDM ve hip-hop gibi bas ağırlıklı türlerin hayranları biraz daha fazla vuruş ve tekme tercih edebilir. Neyse ki, çok geniş, ferah ve doğal bir ses alanı sağlıyorlar.

Çok yüksek fiyat, onları çoğu için erişilemez hale getirir. Hacimli tasarımları, daha küçük kafalı dinleyicilerin onları uzun süre takmak için biraz fazla hantal bulabileceği anlamına da gelir.

Son olarak, bu kulaklıklardan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, bir amplifikatöre ihtiyacınız olacak.

Bunların hiçbiri bir sorun oluşturmuyorsa, bunlar mükemmel yapı kalitesiyle olağanüstü bir dinleme deneyimi sağlayabilen mükemmel bir açık kulak çiftidir.

Astro A40 TR Headset + MixAmp Pro 2019 

Oyun oynamak için ettiğimiz en iyi arkası açık kulaklıklar Astro A40 TR + MixAmp Pro 2019’dur.

Nispeten açık ses sahneleri ve mükemmel stereo görüntüleme performansları sayesinde, oldukça sürükleyici bir oyun deneyimi sağlamalıdırlar.

Ayrıca, cömertçe doldurulmuş kulak kapakları ve ağırlıklarını etkili bir şekilde dağıtan bir kafa bandı ile çok iyi yapılmış ve oldukça rahatlar.

Bu aşırı kulaklar, PC / PS4’ün yanı sıra Xbox One uyumlu varyantlarda gelir, böylece ihtiyaçlarınıza uygun bir model bulabilirsiniz.

MixAmp denetleyicileri, ses düzeyini ve sohbet miksajını ayarlamanıza, EQ ön ayarlarını değiştirmenize ve anında Dolby Surround Sesi etkinleştirmenize olanak tanıdığından oyuncular için oldukça kullanışlı bir eklentidir.

Bom mikrofonu, yüksek sesli ortamlarda bile sesinizin net, dolgun ve çoğunlukla arka plan gürültüsünden arınmış olmasını sağlar.

Ses profilleri, dengesiz tiz tepkileri dışında oldukça dengeli. Neyse ki, bu, Astro Command Center yardımcı yazılımındaki bir grafik EQ veya ses ön ayarları aracılığıyla ayarlanabilir.

Çok çeşitli yapılandırma seçenekleri sunarken, kendinizi tamamen oyununuza kaptırmanıza izin veren oyun kulaklıkları arıyorsanız, bunlar iyi bir seçimdir.

Philips Fidelio X2HR 

200 doların altındaki en iyi arkası açık kulaklıklar, ettiğimiz Philips Fidelio X2HR’dir.

Bu arkası açıklar, birkaç küçük darbeden kurtulabilecekmiş gibi hissettiren yüksek kaliteli plastik ve metal çerçeve ile oldukça yüksek kalitede görünüyor ve hissediyor.

Büyük, geniş kulak kapakları ve bol miktarda dolguyla kaplı kendinden ayarlı bir kafa bandına sahiptirler, bu nedenle rahatsızlık vermeden uzun süre takacak kadar rahattırlar.

Uygunluklarına veya konumlarına bakılmaksızın sesi oldukça tutarlı bir şekilde sunarlar.

Profil, net, ayrıntılı ve mevcut vokaller ve öncü enstrümanlar sağlayan, dikkat çekici derecede nötr orta seslerle oldukça iyi dengelenmiştir.

Tiz doğruluğu da harika ve çoğu açık arkada olduğu gibi düşük basta biraz eksik olsalar da, aralığın kendisi çoğunlukla iyi bir şekilde yeniden üretiliyor.

Yalnızca 10 fitlik 1/8 inç TRS ses kablosuyla birlikte gelir; bu, bazı ev içi kurulumlar için yararlı olabilir, ancak bazı kullanıcılar için biraz fazla uzun da olabilir.

Küçük sorunlar bir yana, dengeli bir dinleme deneyimi arıyorsanız Philips iyi bir seçenektir.

Beyerdynamic DT 990 PRO 

Daha da kaliteli hissettiren arkası açık kulaklıklar arıyorsanız, Beyerdynamic DT990 Pro’yu düşünebilirsiniz.

Philips Fidelio X2HR kadar rahat değiller, ancak metal çerçevesi ve yüksek kaliteli plastik kulaklık kapakları etkileyici derecede sağlam.

Philips’ten daha az tutarlı ses sağlar ve biraz daha dengesiz bir ses profiline sahiptir, daha kapalı bir ses sahnesinden bahsetmeye gerek yok, ancak yine de çok çeşitli müzik türleri için son derece iyi çoğaltılmış orta sesler ve bir biraz daha vurgulanan bas tepkisi.

Daha dengeli, daha sürükleyici bir dinleme deneyimi istiyorsanız Philips’i edinin, ancak sağlam yapı kalitesine öncelik veriyorsanız Beyerdynamic’i düşünün.

Philips SHP9500 

En uygun bütçeye sahip arkası açık kulaklıklar Philips SHP9500’dür.

Büyük, yastıklı kulak kapakları sayesinde uzun dinleme seanslarında bile çok rahat otururlar.

Nötr ses üretimi, onları audiophiles için ideal hale getirir ve diğer birçok arkası açık kulaklıktan çok daha uygun bir fiyata.

Genel olarak, etkileyici şekilde dengeli bir ses profiline sahiptirler.

Arkası açık kulaklıklar için yaygın olan bir düşük bas dokunuşu yok, ancak aralığın geri kalanı çok nötr.

Tasarımları aynı zamanda çok açık ve geniş bir ses sahnesine izin verir, böylece ses, kafanızın içinden değil, her yerinizden geliyormuş gibi hissedilir.

Büyük ve hantal tasarım çok taşınabilir değildir ve onları korumaya yardımcı olacak bir taşıma çantasıyla birlikte gelmezler.

Bununla birlikte, belirli bir bütçeyle kritik dinleyiciler için gerçekten sürükleyici bir dinleme deneyimi oluşturabilirler.

Superlux HD 681 

Daha da dar bir bütçeyle alışveriş yapıyorsanız ve bir çift yarı açık kulaklık tercih ediyorsanız, bunun yerine Superlux HD 681’i düşünün.

Superlux, Philips SHP9500 kadar rahat veya iyi yapılmış olmasalar da, daha düşük bir fiyata etkileyici bir dinleme performansı sunar.

Genel ses profilleri nötrdür, dengeli ve çeşitli müzik türleri için uygundur. Yarı açık tasarımları, Philips’ten daha derin, daha geniş bir bas sağlar, ancak tiz aralıkları o kadar doğru değildir ve biraz keskin ve ıslıklı olabilir.

Bununla birlikte, sürükleyici bir ses oluşturmaya yardımcı olan çok açık ve geniş bir ses sahasına sahip oldukları söyleniyor.

Daha rahat oturması olan arkası açık kulaklıklar istiyorsanız, Philips ile gidin, ancak bütçeniz kısıtlıysa ve karışımınızda daha geniş bas istiyorsanız, bunun yerine Superlux’ü seçin.