Oyun Dizüstü Bilgisayarları Altında 500

Oyun Dizüstü Bilgisayarları Altında 500 Doların Farklı Kolayca Altındaki Oyun Dizüstü Bilgisayarları. İşte 500 $ Altındaki Oyun Dizüstü Bilgisayarlarının İnceleme Listesi Özellikleri.

En iyi dizüstü oyun bilgisayarını 500 doların altında elde etme rehberi, bütçe kısıtlaması nedeniyle biraz zor olabilir.

Oyun Dizüstü Bilgisayarları Altında 500

Ancak uzman ekibimiz sayesinde, nihayet geldi. Öğrenci, hane halkı, çalışan veya geliştirici olmanıza bakılmaksızın, herkesin dizüstü bilgisayarını kullandığı ortak bir özellik vardır.

Tahmin var mı? Kuşkusuz, her kullanıcının arzuladığı bir dizüstü bilgisayarın oyun kalibresi.

Piyasadaki tüm dizüstü bilgisayarlar bir oyun makinesi olarak kabul edilemez ve herkes pahalı oyun dizüstü bilgisayarlarını karşılayamaz.

Bu nedenle, size piyasadaki diğer tüm günlük aktivitelerin yanı sıra oyun oynamak için ideal olan en uygun fiyatlı dizüstü bilgisayarları getirdik.

Bütçenizi artırmak istemiyorsanız ve 500 dolarlık bütçeniz dahilinde dizüstü oyun bilgisayarı satın almak istiyorsanız, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir dizüstü bilgisayar bulmak muazzam bir iştir.

Oyun Dizüstü Bilgisayarları Altında 500 liste

Ayrıca işleri halletmek için çok sabır ve beceri gerektirir.

Size yardımcı olmak için, uzman ekibimiz tarafından özenle seçilen 500 $ ‘ın altında piyasadaki en iyi oyun dizüstü bilgisayarları aşağıdadır.

Listedeki her dizüstü bilgisayar, ona harcayacağınız her kuruşunuzu haklı çıkarır.

Böylece, aşağıdaki listeden herhangi bir dizüstü bilgisayar satın alabilir ve en sevdiğiniz oyunların keyfini çıkarabilirsiniz.

PUBG, Fortnite veya GTA 5 gibi yeni oyun başlıklarını bu dizüstü bilgisayarlarda çalıştırmayı bekleyemezsiniz çünkü onları çalıştıracak kadar yetenekli değiller.

Bazı ekonomik dizüstü bilgisayarların bu oyunları çalıştırma ihtimali olabilir, ancak yine de sorunsuz bir oyun sunmak için mücadele edecekler.

Bahsedilen tüm dizüstü bilgisayarlar, 500 $ ‘ın altında satın alabileceğiniz en uygun bütçeli oyun dizüstü bilgisayarlarıdır, ancak daha önce söylediğim gibi, bu dizüstü bilgisayarlar en yeni oyunların tümünü çalıştıramaz.

Ancak, bütçenizi biraz daha artırabilirseniz, güçlü donanım özelliklerine sahip mükemmel bir dizüstü bilgisayar mevcuttur.

GTA V, The Witcher 3 gibi grafik yoğun oyunları ve daha sorunsuz bir şekilde çalıştırabilir!

Aşağıdaki düğmelerden birini kullanın ve 2020’nin en çok tavsiye edilen bütçe oyun dizüstü bilgisayarını ortaya çıkarın.

HP 15-dy1036nr Laptop

HP 15-dy1036nr, 500 $ fiyat aralığında oyun oynamak için en iyi dizüstü bilgisayarlardan biridir. Yalnızca 3,7 pound ağırlığında, dayanıklı ve profesyonel görünümlü bir kasanın içinde güçlü bir donanım sunar.

8GB RAM ile eşleştirilmiş en yeni 10. Nesil dört çekirdekli Intel Core i5 işlemci ile birlikte gelir ve entegre Intel UHD grafikleri sayesinde, bu dizüstü bilgisayar en yeni oyunlardan bazılarını düşük ila orta grafik ayarlarında çalıştırabilir.

Dahası, bir “oyun dizüstü bilgisayarı” için küçük olan, ancak geleneksel HDD’lerden çok daha hızlı olan 256 GB SSD depolama sunar.

Genel olarak, bu dizüstü bilgisayarın performansı mükemmeldir ve sorunsuz bir oyun deneyimi için oyunlarda grafik ayarlarını düşürmeniz gerekse de, oyun oynamak için uygun fiyatlı bir dizüstü bilgisayardır.

Yine de HP 15-dy1036nr’deki ekran biraz hayal kırıklığı yaratıyor.

Renk üretimi açısından harika olan 15 inçlik tam HD IPS panel ile birlikte gelir, ancak en yüksek parlaklığı yalnızca 220 nittir, bu da çok aydınlık bir odada iç mekanda bile çalışmak için çok düşüktür ve bunu yapmak neredeyse imkansızdır. dizüstü bilgisayarı doğrudan güneş ışığında kullanın.

Bununla birlikte, dizüstü bilgisayarı her zaman orta ila az ışıklı bir ortamda kullanıyorsanız, sorun yaşamazsınız.

Genel olarak, hem medya tüketimi hem de günlük üretkenlik görevleri için harika bir paneldir. Ayrıca, parlamayı kesen ve ekranı kolayca görmeye yardımcı olan mat bir kaplamaya sahiptir.

Genel olarak, HP 15-dy1036nr, herhangi bir dizüstü bilgisayarı oyun için ideal hale getiren en önemli kutulardan bazılarını kontrol eden çok iyi bir dizüstü bilgisayardır.

MSRP’si 599 dolar olmasına rağmen, sıklıkla indirimlidir ve çeşitli perakendecilerden yaklaşık 520 dolara satın alınabilir.

Bu nedenle, şu anda en çok tavsiye edilen oyun dizüstü bilgisayarlarımızdan biri 500 $ ‘ın altında.

Acer Aspire 5

Acer, güçlü özelliklere sahip uygun fiyatlı dizüstü bilgisayar üretmeye gelince olağanüstü bir iş çıkarıyor.

Buna göre, en yeni Aspire 5, dünya çapında bütçesi kısıtlı olan tüm oyuncuları memnun etmeyi amaçlayan 500 $ fiyat aralığında bir oyun dizüstü bilgisayarıdır.

Dizüstü bilgisayarın dışından bahsetmişken, güzel bir gümüş rengi kaplamasıyla geliyor ve piyasadaki diğer sıradan dizüstü bilgisayarlardan farklı bir görünümle öne çıkıyor.

Dahası, tutmayı rahat hale getiren harika ergonomi ile birlikte gelir. Cihazın teknik özelliklerinden bahseden dizüstü bilgisayar, 8GB RAM ile eşleştirilmiş en yeni AMD Ryzen 5 hexa-core işlemci tarafından destekleniyor.

Oldukça ince çerçeveli 15,6 inç Full-HD IPS ekrana sahiptir ve zararlı mavi rengi azaltarak göz yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olan Acer’ın tescilli Color Intelligence sistemi ile birlikte gelir.

Dizüstü bilgisayardaki depolama, hızlı olan ve en sevdiğiniz oyunları, fotoğrafları, müzikleri, filmleri ve diğer verileri depolamak için yeterli alan sunan 256 GB SSD ile desteklenir.

Dizüstü bilgisayar, uzun bir bağlantı noktası listesi ile birlikte gelir ve ayrıca iyi bir ısı egzoz sistemine sahiptir, bu da onu oyuncular ve diğer tüm zorlu kullanıcılar için mükemmel bir seçim haline getirir.

Dahası, çevrimiçi oyunlarda daha iyi ping ve gecikme elde etmeye yardımcı olacak en yeni ve en hızlı WiFi 6’yı destekler.

Dizüstü bilgisayardaki grafikler söz konusu olduğunda, Intel’in performans açısından entegre grafiklerini geride bırakan AMD Radeon Graphics ile birlikte gelir.

Sonuç olarak, dizüstü bilgisayar 500 ABD dolarının biraz üzerinde mükemmel bir dizi özellik sunuyor, ancak bu dizüstü bilgisayarın tasarımını ve performansını göz önünde bulundurarak buna değeceğini düşünüyoruz.

ASUS VivoBook 15

ASUS VivoBook 15, 500 dolar içinde en iyi iş ve eğlence kombinasyonunu arayanlar için en iyi bütçeli, çok amaçlı dizüstü bilgisayarlardan biridir.

Diğer tüm VivoBook serisi dizüstü bilgisayarlar gibi mükemmel ergonomi ve kullanılabilirliğe sahip iyi inşa edilmiş bir dizüstü bilgisayardır.

1920 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip 15,6 inç tam HD LED ekrana sahiptir.

Kaputun altında, dizüstü bilgisayar, oyunların çoğunu ve diğer önemli görevleri yerine getirmesini sağlayan AMD Ryzen 5 işlemci tarafından destekleniyor.

Çoklu görev için dizüstü bilgisayar 8 GB RAM ile birlikte gelir ve veri depolamak için hızlı 256 GB SSD ile birlikte gelir.

Ayrıca, RAM’i gelecekte 16 GB’a kadar artırmak için fazladan bir RAM yuvasına sahiptir.

Dizüstü bilgisayardaki yazılım söz konusu olduğunda, Windows 10 Home ile birlikte gelir ve tüm PC oyunlarıyla uyumludur.

Dizüstü bilgisayar, yeni bilgisayar oyunlarının çoğunu güçlü entegre Radeon Vega 8 grafikleriyle birlikte sorunsuz bir şekilde işler.

Dahası, sürekli ağır oyun seanslarında bile zar zor ısınır.

Dizüstü bilgisayar en az sesle sessizce çalışıyor ve şüphesiz şu anda 500 doların altındaki en iyi dizüstü oyun bilgisayarı.

Acer Aspire 5 Best Budget Gaming Laptop

Hoş bir estetikle birlikte baskın performans, bu dizüstü bilgisayarın benzersiz yönleridir.

Dış kısımdan bahsetmişken Aspire 5, çok iyi işlenmiş bir kasaya sahip gümüş renkli bir polikarbonat yüzeye sarılmıştır.

Dizüstü bilgisayar ellerde iyi hissettiriyor ve dizüstü bilgisayarın ergonomisine katkıda bulunan yumuşak bir dokuya sahip.

Renkli ve parlak olan 15,6 inç full HD ekrana sahip, ancak biraz kötü görüş açıları var.

Dahası, fiyatı göz önüne alındığında etkileyici olan tam arkadan aydınlatmalı bir klavye ile birlikte gelir.

Dahili olarak dizüstü bilgisayar, 3.6 GHz’e kadar turbo hızlanabilen bir Intel Core i5 işlemci tarafından desteklenmektedir ve çoklu görevi destekleyen ve oyunların işlenmesine yardımcı olan 8 GB RAM ve 256 GB katı hal sürücüsüne sahiptir.

Acer Aspire 5’in RAM ve depolama sürücüsü kapasitesinin çok daha az olduğunu düşünüyorsanız, endişelenmenize gerek yok, çünkü içinde 16 GB’a kadar RAM destekleyebilen iki RAM yuvası var ve depolama sürücüsü de kolayca değiştirilebilir.

Acer Aspire 5, zorlu oyunları oynamak için en iyi seçeneklerden biridir çünkü entegre UHD grafikleri, modern oyunların çoğunu iyi fps’de çalıştırabilir.

Dahası, bu fiyat aralığında arkadan aydınlatmalı klavye ve kolay donanım yükseltmesi gibi bulunması zor bazı özelliklerle birlikte gelir.

 Sonuç olarak, Acer Aspire 5 şu anda satın alabileceğiniz 500 $ ‘ın altındaki en iyi bütçeli dizüstü oyun bilgisayarlarından biridir.

Lenovo Ideapad 3

Bu dizüstü bilgisayar, 14 inçlik taşınabilir form faktörü ve tüm en yeni donanım ve özellikleriyle öğrenciler için mükemmeldir ve servetini bir dizüstü bilgisayar satın alarak harcamak istemeyen oyuncular için mükemmel bir seçimdir.

Dizüstü bilgisayarın tasarımından bahsetmişken, sadece 3,3 pound ağırlığında, çok ince görünümlü bir dizüstü bilgisayar.

Tasarımında istisnai bir şey yok ama genel olarak iyi görünen bir dizüstü bilgisayar ve her tür ortamda iyi uyum sağlıyor.

Dizüstü bilgisayar, uzun süreli oyun seansları için parlama önleyici kaplamalı 14 inç tam HD ekrana sahiptir ve çerçeveleri küçüktür, bu da oyun oynamayı ve film izlemeyi sürükleyici hale getirir.

Dizüstü bilgisayar, güçlü Radeon Vega 8 grafiklere ve makul 8GB RAM’e sahip AMD Ryzen 5 dört çekirdekli işlemci tarafından desteklenmektedir.

Dahası, dizüstü bilgisayar, bu fiyat aralığındaki diğer oyun dizüstü bilgisayarlarına göre biraz avantaj sağlayan hızlı bir 256 GB SSD ile birlikte gelir.

Dizüstü bilgisayar aynı zamanda harika bir pil ömrü ile birlikte gelir ve 500 $ ‘ın altındaki en iyi bütçeli oyun dizüstü bilgisayarları listemize girmesini sağlar.

Dell Inspiron 15 3593

Dell, Dell Inspiron 3593 biçimindeki en son bütçeli dizüstü bilgisayarıyla pazara geri döndü.

Bu, Dell’in Inspiron serisi dizüstü bilgisayarlarının ilginç bir çeşididir, çünkü istenen fiyata mükemmel performans sunar.

Çok iyi olmayan şeylerden başlayarak, biraz hayal kırıklığı yaratan 15.6 inç HD ekrana sahip.

Birincisi, sadece 1366’ya 768 çözünürlüğü destekliyor, bu da 2020 standartlarına uygun değil.

Genellikle pencere kenarında veya dışarıda rahat kullanım için de çok loştur. Bunun dışında, bu dizüstü bilgisayarla ilgili pek iyi olmayan diğer bir şey de 1 TB HDD depolama alanıdır.

Geniş ve daha fazla oyun yüklemek için yer sağlar, ancak performans açısından SSD çok daha iyidir.

Ancak, yine de hepsi kötü değil. 3.6 GHz’e kadar saat hızına sahip 10. Nesil Intel Core i5 işlemci tarafından desteklenmektedir ve 8GB RAM ile eşleştirilmiştir.

Aynı zamanda sadece 4,4 pound ağırlığında oldukça hafif bir makinedir ve bu dizüstü bilgisayarın boyutu düşünüldüğünde çok iyidir.

Ekranı ve yavaş depolama sürücüsü Dell Inspiron 15 3000’i herkese tavsiye etmemizi zorlaştırsa da, oyun oynarken harici bir monitöre bağlayabilirsiniz ve ayrıca iyi yükseltme seçeneklerine sahiptir.

HDD’yi kolayca SSD ile değiştirebilir ve hatta dizüstü bilgisayarı iki kat daha hızlı hale getirecek başka bir RAM çubuğu takabilirsiniz.

Sonuç olarak, piyasadaki 500 doların altındaki en iyi oyun dizüstü bilgisayarlarını arayan bütçe alıcıları için harika bir seçenektir.

HP 17-by1053dx Gaming Laptop

Bu HP dizüstü bilgisayar, ev veya ofis kullanımı için çok kararlı ancak güç dolu performans sunmayı vaat eden mükemmel bir uygun fiyatlı masaüstü alternatifidir.

Bir AMD Ryzen 5 işlemci ve entegre Radeon Vega 8 Graphics sunar, bu da onu hafif oyunlar için yetenekli bir dizüstü bilgisayar yapar.

Dahası, GTA 5 gibi oyunları küçültülmüş grafik ayarlarıyla yaklaşık 50 fps’de çalıştırabilir, bu da 500 doların altındaki dizüstü bilgisayarlar için fena değil.

Çoklu görevin üstesinden gelmek için 12GB RAM ile birlikte gelir ve depolama için 256GB SSD sunar.

Dizüstü bilgisayar, renkli ve keskin görseller sunan 17,3 inç HD dokunmatik ekrana sahip.

Dizüstü bilgisayarın tasarımı ve görünümü söz konusu olduğunda, dizüstü bilgisayar düzgün ve şık görünüyor ve diğer 17 inçlik dizüstü bilgisayarlardan biraz daha hafif.

İşleri özetlemek gerekirse, HP’nin bu dizüstü bilgisayarı çok uygun fiyatlı ve güçlü bir oyun dizüstü bilgisayarıdır ve 500 doların altında 17 inçlik bir oyun dizüstü bilgisayarı arıyorsanız kesinlikle en iyi seçeneklerden biridir.

Lenovo Ideapad 3 15

Lenovo’nun bu dizüstü bilgisayarı, 500 dolardan daha düşük bir fiyata etkileyici bir dizi özellik sunan yüksek performanslı dizüstü bilgisayardır.

Dizüstü bilgisayar, gerçek görüntü kalitesine sahip 15,6 inç Full HD LED arkadan aydınlatmalı ekrana sahiptir Oyun Dizüstü Bilgisayarları Altında 500.

Dizüstü bilgisayarın iç kısımlarından bahsetmişken, 8GB RAM’e sahip bir Intel Core i5 işlemci ile birlikte geliyor.

Cihazdaki grafikler, en popüler başlıklardan bazılarını makul kare hızlarında çalıştırabilen entegre Intel UHD grafikleriyle yönetilir.

Dahası, dizüstü bilgisayardaki depolama bölümü, pencereleri başlatan ve uygulamaları ve oyunları daha hızlı yükleyen hızlı 256 GB SSD ile destekleniyor.

Dizüstü bilgisayar da iyi tasarlanmış ve ellerde harika görünüyor ve hissediyor, bu da onu oyuncular için mükemmel bir seçim haline getiriyor.

Dizüstü bilgisayar arkadan aydınlatmalı bir klavyeyle gelmez, ancak yazmak rahattır. Genel olarak, bu ekonomik dizüstü oyun bilgisayarı evde oyun oynamak ve onu işe veya sınıfa götürmek için en iyisidir.