Oyun Bilgisayarı Altındaki 500 – Gaming PC Under

Oyun Bilgisayarı Altındaki 500 Dolar Pound veya Euro Altındaki Oyun Bilgisayarı. Best Gaming PC Under  Yaş Altı En İyi Oyun Bilgisayarı Listesine bakın.

Mini Oyun Bilgisayarı PC Bir oyun bilgisayarı satın almak söz konusu olduğunda, doğru rehberlik olmadan yanlış yapmak kolaydır.

Oyun Bilgisayarı Altındaki 500 - Gaming PC Under

Tam olarak ne aradığınızı bilmiyorsanız, bütçenize uyan ancak ihtiyaçlarınıza uymayan bir bilgisayar almanız mümkündür.

Yapabileceğiniz bir şey, kendi ihtiyaçlarınıza göre kendi bilgisayarınızı oluşturmaktır.

Ancak zaman ve emekten tasarruf etmek istiyorsanız, 500 $ ‘ın altındaki en iyi oyun bilgisayarları hakkındaki bu makale tam size göre.

Oyun oynamaya uygun bir PC almak için savurganlık yapmanıza gerek yok.

Üst düzey oyunlar için bile yeterince iyi olan birçok ekonomik masaüstü vardır. Doğru seçimi yapmak için başka hangi faktörleri göz önünde bulundurmanız gerektiğini merak ediyor olabilirsiniz.

İşlemci, genellikle bir bilgisayar satın alırken insanların bilmek istediği ilk şeydir. En yoğun oyunları bile destekleyebilecek bir işlemci istiyorsunuz.

Bazı oyunlar için, o kadar güçlü olmayan bir işlemci, sistemin performansını ve kare hızını büyük ölçüde azaltabilir.

Ayrıca bilgisayarın RAM kapasitesini de bulmalısınız. 500 $ ‘ın altındaki küçük kapasiteli bir bilgisayar, aynı anda birden fazla program çalışıyorsa önemli ölçüde yavaşlar.

Buna ek olarak, çok zorlu oyunlar çalışmayabilir veya çalışırlarsa birden fazla hatayla karşılaşabilirsiniz.

PC’nin genel depolama kapasitesi, oyunlarınızı ve diğer dosyalarınızı ve uygulamalarınızı kolaylıkla kaydedebilmeniz için olabildiğince büyük olmalıdır.

Özellikle 500 doların altındaki oyun bilgisayarlarına baktığınız için, grafiklerin birinci sınıf olması gerekir.

Pek çok modern oyunun canlı görselleri vardır ve yalnızca en yeni grafik kartlarına sahip 500 $ ‘ın altındaki bir bilgisayar onları bu kapasitede çalıştırabilir.

Oyunu en yüksek ayarda çalıştıramazsanız, bilgisayarınızın düşük bir ayarda çalışması için oyunun minimum gereksinimlerini karşılaması gerekir.

Bakılacak diğer özellikler, harici oyun cihazlarını bağlamanıza izin veren USB bağlantı noktalarının yanı sıra WiFi ayarlarıdır.

Genel donanım tasarımı, soğutma sistemleri ve görsel performans, 500 $ ‘ın altındaki en iyi oyun bilgisayarları düşünüldüğünde gözden kaçırılmaması gereken diğer şeylerdir.

En İyi Oyun Bilgisayarı Altındaki 500 Listenin

Skytech Gaming Shadow 2

Skytech Gaming Shadow 2, güzel tasarlanmış bir bilgisayardır.

Yaklaşık 29,9 pound ağırlığında ve 19,3 x 7,9 x 18,6 inç alan kaplamasıyla masanızın yalnızca bir bölümünü kaplamaya hazırdır. Tasarım, RGB arka aydınlatma ve ihtiyaçlarınız için yeterli bağlantı noktası içerir.

Bu bilgisayarın bir avantajı, yükseltmenin kolay olmasıdır.

Yalnızca bir HDD’ye sahip olmasına rağmen, bilgisayar, paranızın karşılığını vermeyi garanti eden olağanüstü bir güç ve performansa sahiptir.

AMD Ryzen 5 1400 işlemci ve NVIDIA GTX 1060 grafik kartı, yüksek FPS oranlarına sahip oyunların desteklenmesini mümkün kılıyor.

İşlemci: AMD Ryzen 5

RAM: 16 GB DDR4

Depolama: 1TB 7200RPM HDD

Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060

ASRock DeskMini A300W

ASRock DeskMini, nispeten küçük bir oyun bilgisayarıdır. Yine de boyutuna aldanmayın. En zorlu oyunların üstesinden gelmek için yeterli güce sahiptir.

Kolaydan orta seviyeye kadar olan oyunlar ASRock DeskMini için sorun olmazdı ve daha da zorlu oyunlar çok fazla yük oluşturmaz.

USB’den WiFi’ye kadar yeterli bağlantı seçeneği vardır. Bu, harici cihazları bağlayabileceğiniz ve yüksek bant genişliğiyle internete erişebileceğiniz anlamına gelir.

Tasarımın dezavantajı, küçük boyutu nedeniyle donanımı yükseltmenin zorlaşmasıdır.

Bilgisayarda ayrıca bir klavye veya fare veya hatta bir işletim sistemi yoktur. Yine de, yine de etkileyici bir bütçe bilgisayarı.

İşlemci: AMD Ryzen 3

RAM: 8 GB DDR4

Depolama: 256GB / 512GB / 1TB SSD

Grafik Kartı: AMD Radeon Vega 8

iBUYPOWER Enthusiast ARCB 108A

IBUYPOWER bazı etkileyici üst düzey bilgisayarlara sahiptir, ancak şirketin aynı zamanda iyi bütçeli bilgisayarları da vardır.

İBUYPOWER Enthusiast ARCB 108A, 500 $ ‘ın altındaki en iyi oyun bilgisayarlarından biridir.

RGB-temperli kasanın yanı sıra RGB klavye ve fareyle etkileyici bir tasarıma sahiptir. Ek olarak, USB bağlantı noktalarının ve WiFi bağlantısının varlığı, dünyayla bağlantı kurmayı kolaylaştırır.

Oyun oynamaya gelince, PC, kullanıcıların birçok oyunun keyfini çıkarması için ihtiyaç duyduğu işlemci ve grafik kartıyla donatılmıştır.

Sekiz GB RAM nedeniyle yavaşlama sorun olmaz.

İşlemci: AMD Ryzen 3

RAM: 8 GB DDR4

Depolama: 1TB HDD

Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GT 710

Lenovo Erazer X315 Desktop

İlk fark edeceğiniz şey, bilgisayarın güzel tasarımı olacaktır.

İyi performans gösteren ve estetik açıdan hoş bir cihaz isteyenler için Lenovo Erazer X315 iyi bir seçimdir.

Ön aydınlatma ve tek dokunuşlu kapak kapısı öne çıkan iki şeydir. Oyun oynarken fark edeceğiniz bir diğer şey de harika sestir.

Geniş depolama alanı, bellek ve yoğun kaynak gerektiren oyunları çalıştırabilen bir grafik kartıyla birleştirilmiş harika bir işlemci, bu bilgisayarı 500 $ ‘ın altındaki en iyi cihazlardan biri haline getiriyor.

İşlemci: AMD A8-7600

RAM: 8 GB DDR3

Depolama: 8GB SSD | 1TB HDD

Ekran Kartı: AMD Radeon R9 M360

HP 8300 4K Gaming Computer

Bu, bir kitabı asla kapağına göre değerlendirmemen gerektiğinin güzel bir örneğidir.

HP 8300, yalnızca temel bir klavye ve fareye ve estetik açıdan hoş olmayan, ancak inanılmaz bir güce sahip bir tasarıma sahip olabilir.

Odak noktası etkinlik ve performans üzerinedir. HP 8300 ile yüksek performans bekleyebilirsiniz.

Intel Core i5 işlemciye, sekiz GB RAM’e ve bir TB HDD’ye sahiptir. Bunların hepsi oyun hızının inanılmaz olduğu anlamına gelir.

Ayrıca 4k sertifikalı NVIDIA GT 710 grafikleri de bir bonus.

İşlemci: Intel Core i5

RAM: 8 GB

Depolama: 1TB HDD

Grafik Kartı: NVIDIA GT 710

Dell Optiplex 7020

Dell Optiplex 7020, normal oyun bilgisayarınız değildir.

Çok sayıda yanıp sönen RGB LED’i ve özel bir oyun grafik kartına sahip olmasa da, oyunları yüksek kare hızlarında çalıştırabilen en iyi özelliklere sahiptir.

500 ABD dolarının altındaki bir fiyatla, Dell Optiplex 7020 ile yanlış gidemezsiniz Oyun Bilgisayarı Altındaki 500.

İşlemci: Intel Quad-Core i7-4770-3.4GHz

RAM: 32 GB RAM

Depolama: 512GB SSD HDD

Grafik Kartı: Intel HD Tümleşik