Negative 345 Blazing Gator Error Black Ops Cold War

Negative 345 Blazing Gator Error Oyunda Black Ops Cold War’u Oynamak İçin Bu Hatayı Nasıl Önlenir ve Oyunda Tekrar Çevrimiçi Olun.

Son zamanlarda Black Ops Cold War oyuncuları için büyük bir sıkıntı, oyuncuları çevrimdışı tutan Negative 345 Blazing Gator hatasıydı.

Bu hatayla ilgili bir mesaj almak, oyuncuların Black Ops Cold War’da çevrimiçi çok oyunculu oyuna erişemeyeceği anlamına gelir.

Negative 345 Blazing Gator Error Black Ops Cold War

Maalesef, Black Ops Cold War kadar popüler oyunlarda ara sıra bağlantı sorunları yaşanıyor.

Pek çok oyuncu, bağlantıyı sürdürebildiklerinden emin olmak için iyi ethernet kabloları veya güçlü bir wifi alır, ancak bu hatalardan bile kaçamazlar.

Bu hata aynı zamanda PC, Xbox ve PlayStation oyuncularını eşit şekilde etkiliyor gibi görünüyor. Yine de, tekrar çevrimiçi olmak için bu sorunu ele almanın yolları vardır.

Black Ops Cold War Negative 345 Blazing Gator Error Nasıl Önlenir?

Şu an itibariyle Activision’dan resmi bir çare yok. Bu hatanın ortaya çıkmasını önlemek için yeni bir yama yayınlayabilir veya benzer bir işlem yapabilirler.

Bununla birlikte, bunu düzeltmek için mevcut yöntemlerin hepsi oyuncu tarafından alınmalıdır.

Basit görünebilir, ancak hatadan kurtulmanın en iyi yolu internet bağlantınızı kontrol etmektir.

Yönlendiriciyi basitçe yeniden başlatmak, Negative 345 Blazing Gator hatasını gördükten sonra birçok oyuncunun tekrar çevrimiçi olmasına yardımcı oldu.

Tekrar açmadan önce yönlendiricinin bir dakika kapalı olduğundan emin olun. Küçük bir rahatsızlıktır, ancak sorunu çözme olasılığı yüksektir.

Yine bir başka temel çözüm, Black Ops Cold War’un en güncel yamasının indirildiğinden emin olmaktır.

Oyunun daha eski bir sürümünde oynayan herkesin Negative 345 Blazing Gator hatasını alma şansı daha yüksektir. VPN kullanmak, hatayı aşmanın başka bir yoludur.

Bu seçeneklerden hiçbiri işe yaramazsa, bir cep telefonu etkin noktasını kullanmak geçici bir çözümdür.

Black Ops Cold War çok oyunculu oturumu için bir telefonu bir wifi hotspot olarak kullanmak kesinlikle bir ton veriyi tüketebilir. Ancak, mobil erişim noktası hatayı atlayacaktır.