MSI Oyun Bilgisayarı – Best Gaming PC Price Review To Buy Setup

MSI Oyun Bilgisayarı İnceleme Fiyatı En İyi Fiyatta Piyasada Bulunmaktadır. Kullanıcılar İçin En İyi MSI Gaming PC Hakkında Tam Bilgi Alın Oyun Bilgisayarı Altındaki 500.

Masaüstü makineler, bilgi işlem alanındaki en güçlü cihazlardan bazılarıdır ve MSI, içerik oluşturma ve diğer güç gerektiren faaliyetler için de mükemmel bir performans göstermelerine rağmen, oyun oynamak için size iyi hizmet edecek birçok mükemmel cihaz yapar.

MSI Oyun Bilgisayarı - Best Gaming PC Price Review To Buy Setup

Hepsinden MSI Infinite X’in müthiş beygir gücü, sert estetiği ve dengeli fiyatı nedeniyle elinize alabileceğiniz en iyisi olduğunu düşünüyoruz.

MSI Infinite X, güç, stil ve fiyatın mükemmel bir birleşimidir.

En Iyi MSI Oyun Bilgisayarı

MSI Codex

Bu listedeki diğer tüm PC’ler, modern oyuncuların tipik olarak sevdiği stile hitap eden agresif bir görünüme sahiptir, ancak çok fazla görsel zil ve ıslık içermeyen klasik dikdörtgen şekli tercih ederseniz, MSI Codex mükemmel bir seçimdir.

Kasa, ön taraftaki kırmızı vurgular dışında neredeyse tamamen siyah ve tüm yanlar tamamen düz.

NVIDIA RTX 2070 GPU ve Intel Core i7-8700 işlemciye sahip.

Bu kombinasyon, MSI Trident X veya Infinite X ile elde edeceğiniz kadar şaşırtıcı olmasa da, genel olarak oldukça harika bir performans sunuyor.

Ek olarak, 16GB RAM, 2TB sabit disk ve 512GB katı hal sabit disk alanı ile birlikte gelir ki bu oldukça harika.

Nihayetinde, daha meraklı bir estetiğe göre basit bir stili tercih ediyorsanız, bu masaüstüne gitmelisiniz.

MSI Infinite X

NVIDIA RTX 2080 Ti grafik kartı ve Intel Core i9-9900K işlemciye kadar yapılandırılabilir ve her ikisi de şu anda her oyunu maksimum ayarlarda sorunsuz çalıştırmanıza olanak tanıyan son teknoloji donanım parçalarıdır.

Bu aynı zamanda oyunları güvenle 4K çözünürlükte oynayabileceğiniz anlamına gelir.

RAM açısından, bilgisayar devasa bir 32GB ile yapılandırılabilir ve gelecekte yükseltmek istiyorsanız ek bir 32 için yer vardır.

Ek olarak, depolama alanı mükemmeldir, çünkü tüm yapılandırmalar, seçiminize bağlı olarak 2 TB sabit sürücü ve ek 256 veya 512 GB katı hal sabit sürücü ile birlikte gelir.

Son olarak, PC’niz zaten yoksa sağlam bir klavye ve fare seti ile birlikte gelir.

Görünüşe gelince, MSI Infinite X hayal kırıklığına uğratmaz. RGB aydınlatma vurgularıyla şık ve köşeli bir görünüme sahiptir.

Bilgisayarın iç kısmını kurcalamak için açabileceğiniz tarafı şeffaf camdan yapılmıştır, böylece herkesin görebilmesi için “kaputun altında” ne olduğunu gösterebilirsiniz.

Kulenin siyah kaplaması ahşap görünümlü bir görünüme sahip, bu da onu dokulu ve çarpıcı gösteriyor.

Son olarak, fiyat çok yüksek olsa da tamamen adil. Bunun gibi bir güç ve stil için, MSI’ın talep ettiği fiyat tam olması gerektiği yerde.

Genel olarak, MSI Infinite X, güzel bir kuruş ödemeye istekli oldukları sürece her oyuncuyu mutlu edecek harika bir masaüstü bilgisayar.

MSI Trident X

Listedeki önceki iki bilgisayar oldukça küçük ve ince, ancak tonlarca beygir gücü sunmuyorlar.

Çok fazla yer kaplamayan ama yine de harika performans sunan bir masaüstü arıyorsanız, MSI Trident X tam size göre bir bilgisayardır.

MSI Infinite X gibi diğer üst düzey bilgisayarlardan neredeyse% 50 daha incedir, bu da taşınmasının, taşınmasının ve dar alanlara sığmasının çok daha kolay olacağı anlamına gelir.

Teknik özellikler açısından, bir NVIDIA RTX 2080 grafik kartı ve bir Intel Core i7-9700K ile yapılandırılabilir.

Tüm modeller sadece 16GB RAM ile geliyor, bu biraz hayal kırıklığı yaratıyor, ancak depolama alanı seçenekleri çılgın.

Bir MSI Trident X’i 2 TB’a kadar hem sabit sürücü alanı hem de katı hal sabit sürücü alanıyla yapılandırabilir ve size toplamda 4 TB verir. Genel olarak, bilgisayar MSI Infinite X kadar güçlü değil, ancak oldukça yakın.

Estetik, şık bir siyah kaplama, köşeli bir şekil, RGB aydınlatma vurguları ve bilgisayarın içine bakmanıza ve ayrıca soğutmaya yardımcı olmanıza izin veren ağ pencereleri ile oldukça mükemmel.

Başlangıç ​​fiyatı önemli ölçüde daha yüksek olmasına rağmen, fiyat genel olarak MSI Infinite X ile hemen hemen aynı.

Son olarak, bir MSI Trident X satın almak size hem bir fare hem de klavye seti ve Wolfenstein Youngblood’un bir ön sipariş kopyasını verecektir; bu, yeni harika bilgisayarınızı test etmek için harika bir yol olacaktır.

MSI Trident 3

Çok fazla harcama yapmadan yetkin bir oyun bilgisayarına sahip olmaya çalışıyorsanız, MSI Trident 3 sizin masaüstü bilgisayarınızdır.

Bir NVIDIA GTX 1060 GPU içerir ve bir Intel Core i7-8700 işlemciye kadar yapılandırılabilir.

Ek olarak, standart bir 8 GB RAM ve 1 TB sabit disk depolama alanı ile birlikte gelir.

Bu özellikler size günümüzün en yeni oyunlarında düşük ila orta performans yetenekleri sağlayacaktır, ancak ayarları aşağı çevirerek yaşayabiliyorsanız, MSI Trident 3’ün en düşük fiyatı, bir tasarruf etmek istiyorsanız harika bir seçenek olduğu anlamına gelir. çok para.

Estetik de güzel ve MSI Vortex G25-022US’de olduğu gibi, uzun veya düz olarak durabilir. Ayrıca, iyi bir şekilde kullanabileceğiniz bir fare ve klavye seti ile birlikte gelir.

MSI Vortex

MSI Vortex, orta sınıf kategorisine uyan bir şey arıyorsanız harika bir masaüstü bilgisayardır MSI Oyun Bilgisayarı.

NVIDIA GTX 1070 GPU ve Intel Core i7-8700K işlemcisi, en üst düzey kit parçaları değiller, ancak yine de sağlamlar ve çok fazla sorun olmadan iyi ayarlarda modern oyunları oynayabileceksiniz. .

Ayrıca, gerçekten istiyorsanız 64 GB’a kadar çıkabileceğiniz için harika RAM yapılandırmalarıyla birlikte gelir.

Depolama alanı seçenekleri harika olmasa da, tüm modeller 1 TB sabit sürücü ile birlikte geldiğinden ve 256 veya 500 GB katı hal sabit sürücü arasında seçim yapabileceğiniz için hala oldukça iyi.

Kişisel olarak bilgisayarın görünüşünün büyük bir hayranı değilim, ama bu kişisel tercihlere bağlı.

Fiziksel tasarımıyla ilgili sevdiğim bir şey de, Xbox One S veya X konsolu gibi dikey veya yatay olarak kurulabilir olması. Bu şekilde onu herhangi bir alana sığdırabilirsiniz.

Fiyat açısından, MSI Vortex, güvenilir orta seviye beygir gücü elde ettiğiniz gerçeği göz önüne alındığında sağlamdır.

Genel olarak, oyun oynamak için iyi olan ancak cüzdanınızı tamamen boşaltmayacak bir şey arıyorsanız, bu makine tam size göre.