Minecraft Doku Paketleri – Texture Packs List For Lower End PC

Minecraft Doku Paketleri Oyuncular İçin Mevcut Alt Uç PC’ler İçin. En İyi Minecraft Texture Packs Hakkında Ayrıntılı Bilgi Alın.

Minecraft Tuhaf Nesillerle Tohumları Doku paketleri, oyunun işlevselliğini etkilemeden Minecraft oyun oynamayı geliştirmenin en iyi ve en kolay yollarından biridir.

Minecraft Doku Paketleri - Texture Packs List For Lower End PC

Ancak bazen, PC’lerde, özellikle de oyun deneyimini etkileyen alt uçlarda çalışmak için çok yavaşlar.

Ancak Minecraft oyuncularının, en sevdikleri oyunda yeni bir görünüm elde etmek için oyun deneyimlerini feda etmeleri gerekmediğinden endişelenmelerine gerek yok.

Dusuk kaliteli Bilgisayarlar Icin Bes Minecraft Doku Paketi

İşte Minecraft oyuncularının, sahip oldukları PC türünden bağımsız olarak oyun kalitesini etkilemeyecek en iyi doku paketlerinden bazıları.

Quadral Pack

Quadral Paketi, Minecraft dünyaları için yazlık çekirdekten ilham alan bir his arayan oyuncular için harika bir doku paketidir.

Bu paket, oyundaki herhangi bir eve veya üsse gerçekten ev gibi bir görünüm kazandırarak camı çok daha net hale getirir, kütükleri ve tahtaları çok daha dokulu hale getirir ve oyun etrafındaki çeşitli bloklara çok daha fazla tanım kazandırır.

Quadral paketi ayrıca dış mekanı sevimli gösterir.

Gün doğumu ve gün batımı tüm dünyada turuncumsu-mor bir pus yaratır, fenerler gece vakti herhangi bir üssü mükemmel şekilde aydınlatır ve yıldızlar ve ay bir tavan penceresinden muhteşem görünür.

Epic Adventure

Minecraft için Epic Adventure doku paketi, dünyalarında biraz karakterize edilmiş gerçekçi bir görünüm arayan oyuncular için harika.

Bu paket, oyundaki her bloğa ve öğeye çok daha fazla doku ekleyerek dünyayı gerçekten uyumlu hale getirirken, aynı zamanda blokların her birine ilginç bir görünüm kazandırır.

Gökyüzü, kabarık bulutlar ve muhteşem gün doğumu, gün batımı ve aylarla zenginleşiyor. Su güneşi de çok güzel yansıtır.

Bu, daha ağır dokuları denemek isteyen birçok oyuncunun gerçekten göz atması gereken muhteşem bir doku paketidir.

Jicklus

Minecraft için Jicklus doku paketi, her tür PC’de inanılmaz derecede iyi çalışıyor ve dünyanın gerçekten sevimli görünmesini sağlıyor.

Bu paket, biraz ortaçağ hissine sahip ve blokların çok daha parlak ve eski görünmesini sağlıyor.

Yeşillik, yukarıdaki resimde gösterildiği gibi gerçekten güzeldir ve güneş ışığı herhangi bir açık alandan en iyi şekilde parlar. Bu paketi gölgelendiricilerle oynamak harika görünüyor.

Bu Minecraft paketi aynı zamanda dünyadaki çetelerin gerçekten sevimli görünmesini sağlayarak herhangi bir çiftliğin gerçekçi ve sevimli görünmesini sağlar.

GoodVibes

Minecraft için GoodVibes doku paketi, Minecraft dünyasının Adventure Time televizyon programına benzer görünmesini sağlar.

Renkler çok daha canlıdır; manzara neredeyse boyanmış gibi görünüyor. Su, parlak, tropikal su rengiyle berrak görünür.

Gökyüzü, önceki doku paketlerinden farklı olarak, dünyanın üzerinde süzülen pikselli, resimli bulutlar taşıyan tek bir renktir.

Bu, oynamak için gerçekten sevimli bir doku paketi ve oyuncular daha yeni bir deneyim arıyorlarsa gerçekten kontrol etmelidir.

Faithful Team

Her ne kadar bununla normal bir Minecraft dünyası arasında çok fazla fark var gibi görünmese de, Faithful Team, bazı sevimli yeni eklemeler eklerken normal Minecraft görünümüne sadık kalan bir doku paketi oluşturmada harika bir iş çıkardı.

Bu doku paketi, oyundaki her öğenin biraz daha temiz ve rafine görünmesini sağlamak için her blokta daha yüksek piksel oranları kullanır.

Yukarıdaki görselde görülebilen, kum, çakıl ve çim gibi blokların kesintisiz bir geçiş yapmak için birbiriyle birleştiği doku örgüsü vardır.

Dahası, gökyüzü ve su çok net. Bulutlar gerçekçi görünür, şaşırtıcı bir şekilde yükselir ve güneş gökyüzünde yansır ve ışık huzmelerini yere düşürür.