Minecraft Başarı Kılavuzu MOAR Araçlar

Minecraft Başarı Kılavuzu MOAR Araçları için oyuncuların, kılavuzla Minecraft Oyununda nasıl başarı elde edeceklerini bilmeleri gerekir.

Minecraft oyuncuları bu başarıyı, oyundaki dört aracı da aynı malzeme ile ilk kez başarıyla işledikten sonra kazanır.

Minecraft Başarı Kılavuzu

Bu özel başarı durumunda, pek çok Minecraft oyuncusu bunu sadece oyunu doğal olarak oynayarak kazanmış olabilir.

Elmas cevheri çıkarmak için en azından bir demir kazmaya ihtiyaç duymak gibi bazı değerli malzemeleri toplamak için özel aletler açıkçası bir zorunluluktur.

Henüz bu başarıyı kazanmamış Minecraft oyuncularının endişelenmesine gerek yok, çünkü oyundaki dört ana aracın tümünü işlemek oldukça basit bir süreç.

Bu araçların işlenmesi, oyunculara sadece bir başarı kazandırmakla kalmayacak, aynı zamanda oyunlarının geri kalanında da kullanışlı olacaktır.

Bu makale Minecraft oyuncularının “MOAR Araçları” başarımını nasıl kazandıklarını açıklayacak.

Minecraft Başarı Kılavuzu: MOAR Araçları

Bu başarıyı kazanmak için Minecraft oyuncularının, oyunda bulunan ana araçların dördünü de her biri için aynı malzemeyi kullanarak yapması gerekir.

Bu aletler kazma, kürek, balta ve çapadır. Kazma oyunculara madencilik, kürek kazma, ağaçları kesmede balta ve çiftçilik için çapa konusunda yardımcı olacaktır.

Bu eşyaları elde etmek için en kolay ve en basit malzeme ahşaptır.

Minecraft biyomlarında bulunabilen çeşitli ağaçların hepsinden ahşap kütükler elde edilebilir.

Oyuncular sadece yumruklarıyla ağaçları yumruklayarak ilk odun ödülünü toplayabilirler.

Minecraft oyuncuları ahşap günlüklerini aldıktan sonra, bunları oyuncu üretim pencerelerinde ahşap plakalara dönüştürebilirler.

Bu ahşap plakalar, gerekli aletlerin işlenmesi için gerekli olacaktır.

Zanaat masasına sahip olmayan oyuncuların, üretim pencerelerinde dört tahta kalasları birleştirerek bir tane yapmaları gerekecektir.

Dört aletin tümünü işlemek için oyuncuların dokuz tahta kalas ve sekiz çubuğa ihtiyacı olacak. Oyuncular, iki tahta tahtayı kendi üretim pencerelerinde dört çubuğa dönüştürebilirler.

Tebrikler! Bu kılavuzu izleyen Minecraft oyuncuları, “MOAR Araçları” başarısını kazanmış olacak ve oyun içi maceraları sırasında kullanacakları dört ana araca sahip olacaklar.