Mikrofonlu Oyun Kulaklıkları Kablosuz Fiyat

Mikrofonlu Oyun Kulaklıkları İncelemeli En İyi Oyun Kulaklıkları PS4, Xbox One PC ve diğer özelliklere sahip gürültü önleyici Kablosuz Fiyat.

Kabul edelim – sıkı oturan kulaklıklara sahip kulaklıklar çok çabuk eskimektedir.

Mikrofonlu Oyun Kulaklıkları Kablosuz Fiyat

Kulaklarınız yüksek sesle şikayet etmeye başlayabilir, ancak hoparlörlere geçmek istemezsiniz. Bir oyuncu ne yapmalı? En iyi oyun kulaklıkları kurtarma için burada!

Güçlü ses sürücüleri, ergonomik form faktörleri ve şık tasarımlar, gerçekten sürükleyici ses için bir araya geliyor.

Ayrıca, gelişmiş sesleri, rekabetçi oyunlarda maksimum avantaj için fark edilir bir artış sağlar.

Bu amaçla, oyun kulaklıkları mobil oyunlar, LAN partileri ve hareket halindeyken en sevdiğiniz şarkıları dinlemek için mükemmel bir seçimdir.

Bu makale, piyasadaki en iyi seçeneklerde size yol gösterir ve en iyi oyun kulaklıklarının ardındaki bilime ve faydalara bir bakış sağlar.

Profesyonellerle rock’n roll yapmaya hazır mısınız? 2020’nin en iyi oyun kulaklığından bir çift alın ve biraz dalga yaratın.

En İyi Oyun Kulaklıkları Kablosuz

1. Enhance Mobile Gaming Earbuds

PS4’te hevesli bir oyuncu musunuz? Öyleyse, Geliştirilmiş Oyun Kulaklıkları sizin için en iyi seçimdir.

Çekici tasarım, gerçek titreşim geri bildirimi, oyun sohbeti için yerleşik bir mikrofon ve tamamen metal sürücü muhafazaları ile tamamlanmaktadır. PS4’e veya en sevdiğiniz konsola bağlanın ve oyuna başlayın!

Alüminyum sürücü muhafazaları, Kaliteli ses, titreşimli geri bildirim ve yerleşik mikrofon ile şık siyah ve mavi tasarım, PC kanalı ayırıcı, taşıma çantası ve 3 yıllık garanti içerir.

2. Somic Wireless Bluetooth Gaming Earbuds

Listemizde oyun oynamak için en iyi kablosuz kulaklık olarak Somic Kulaklık çekici bir tasarım, Bluetooth teknolojisi ve rahat bir uyum sunar.

Uzun oyun seansları için harikadırlar ve oyun sohbeti için 8 saatlik pil ömrünün ve güçlü çift mikrofonların keyfini çıkaracağınızdan emin olabilirsiniz.

8 saat pil ömrüne sahip kablosuz Bluetooth kulaklıklar, Yumuşak kulaklık başlıkları ile hafif ve ergonomik tasarım, sıralı mikrofon ve oyun sohbeti için çıkarılabilir mikrofon.

3. Klim Fusion Earbuds with Mic

Oyun oynamak için en iyi kulaklıklardan bir çift mi arıyorsunuz? Klim Fusions gitmenin yoludur.

Ultra uygun fiyatlı, inanılmaz rahat ve kaliteli ses için güçlü sürücülerle yüklü.

Ayrıca, rakipsiz ergonomi için hafızalı köpük kulak uzantılarına sahiptirler.

Uygun fiyata zengin ses kalitesi, Hafızalı köpük kulak uzantıları rakipsiz konfor sunar, 5 yıl garantili dayanıklı yapı.

4. MINDBEAST Super Bass Earbuds

MINDBEAST Kulaklıkları, kaliteli ses performansı ve mükemmel ses yalıtımı ile zengin özelliklere sahip oyun kulaklıklarıdır.

Ayrıca silikon kulak yastıkları ve hafif yapıları sayesinde inanılmaz derecede rahatlar.

Mobil oyuncular ve zorlu kullanıcılar için mükemmel olan bu ter geçirmez kulaklıklar, oyun programınıza ayak uydurmaya hazır.

Güçlü ses performansı, gürültü yalıtımı ve ergonomik tasarım, Evrensel uyumluluk, bunları tüm konsollarınızda kullanmanıza olanak tanır, Çekici bir deri taşıma çantası içerir.

5. Cooler Master MH703 Gaming Earbuds

Cooler Master MH703 Oyun Kulaklıkları rakipsizdir.

Güçlü 10 mm neodim sürücüler, Hi-Fi ses ve çoklu platform uyumluluğuna sahip bu ürünler, profesyonellerle oyun oynamak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar.

Ayrıca, şık stil ve taşınabilir form faktörü büyük bir nimet! Mikrofonlu Oyun Kulaklıkları.

Dikkat çekmeye değer ekstra bir özellik, mükemmel ses aralığıdır.

MH703’ün güçlü ses teknolojisi, ne kadar bas ve netlik istediğinizi kalibre etmenize olanak sağlar.

Sıralı kontrollerde bir düğmeye basitçe basılarak, arkasından gelen Bay Sneaky’nin ayak sesleri yüksek ve net olacaktır.

Hi-Fi sese sahip sınıfının en iyisi 10mm neodimyum sürücüler, Çeşitli ergonomik kulak uçları sayesinde özelleştirilebilir rahatlık, Hafif yapılı şık tasarım.

6. Turtle Beach Battle Buds

Battle Buds by Turtle Beach, PC, mobil ve konsol platformlarında çalışmak üzere tasarlanmış olağanüstü çok yönlü oyun kulaklıklarıdır.

Yüksek kaliteli 10 mm hoparlörler, çıkarılabilir mikrofon ve çok işlevli hat içi kontroller gibi birinci sınıf bileşenlerle, tüm favori oyunlarınızda kristal netliğinde ses bekleyebilirsiniz.

Xbox’ta oynamak için harikadırlar ve rahat yastıklı kulaklık yastıkları sayesinde gün boyu rahat edersiniz.

10 mm hoparlörler güçlü tonlarla etkileyici ses, yumuşak yastıklı kulak yastıklarıyla güvenli ve rahat tasarım, çıkarılabilir mikrofon ve kristal netliğinde ses için kaliteli hat içi kontroller sağlar.

7. HyperX Cloud Earbuds

Bir başka mükemmel kulaklık çifti olan HyperX Cloud, sürükleyici oyun için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Görünüm ve rahatlık göz önünde bulundurularak tasarlanan bu kulaklıklar, şık bir form faktörü ve çarpıcı ses kalitesiyle çığlık atıyor. Ayrıca, hat içi mikrofon oyun sohbeti için mükemmeldir.

Üç boyutta patentli silikon kulak uçlarıyla rakipsiz ergonomi, Güçlü bas ve net tonlar sizi içine çeken oyun sesi sunar.

Gizli ancak zengin özelliklere sahip mikrofon, oyun sohbeti için mükemmeldir

8. Sony Extra Bass Earbud Headset

Rekabette öne çıkan güçlü 12 mm dome sürücüleri mi arıyorsunuz? Yanıt, Sony Kulaklık Kulaklığıdır.

Sınıfının en iyisi sürücüler ve neodimyum ses mıknatıslarının yanı sıra zengin tonlar ve derin temeller bekleyebilirsiniz.

Entegre mikrofon, hafif tasarım ve hibrit silikon kulaklıklar muhteşem sonuçlar için onu tamamlıyor.

12 mm dome sürücüler rakipsiz ses kalitesi sağlar, entegre mikrofon, gürültü engelleme teknolojisi ve akıllı telefon oynatma kontrolleri sunar.

Birkaç ergonomik ve sorunsuz tasarım öğesi içerir Mikrofonlu Oyun Kulaklıkları.

9. Master & Dynamic MW07

Master & Dynamic MW07, zengin tonları, ergonomik tasarımları ve geniş uyumlulukları sayesinde piyasadaki en iyi çok amaçlı oyun kulaklıklarıdır.

Ayrıca bu çift, arkadaşlarınızla oyun oynamak veya akıllı telefonunuzda konuşmak için dahili bir gürültü önleyici mikrofona sahiptir. Ve tabii ki gerçek Bluetooth kablosuz yetenekleri!

Derin, zengin tonlar, arkadaşlarınızla oyun oynamak için şekillendirilmiş kulak yastıkları, Gürültü önleyici mikrofon ile tamamlanır.

On saatlik pil ömrüyle kablosuz Bluetooth özellikleri.

10. Razer Hammerhead Duo

Razer, yıldız oyun ekipmanları yaratmasıyla bilinir ve Hammerhead Duo da bir istisna değildir.

Bu kulaklık başlıkları, en iyi konfor için 10 mm’lik dinamik sürücüler, hızlı hareket eden dahili kontroller ve birden fazla kulaklık ucu boyutu gibi ultra dayanıklı bileşenlere sahiptir.

Bunlar, piyasadaki PC oyunları için en iyi kulaklıklar olabilir.

Güçlü Razer 10mm dinamik sürücüler, Düğmelere ve ayarlanabilir mikrofona kolay erişime sahip sıralı kontroller.

Optimum uyum ve harika ses yalıtımı için 3 kulaklık ucu boyutu.