MC Is GTA – Business Grand Theft Auto Location Map & Guide

MC Is GTA Konumlar Kılavuzu Haritası ile Çevrimiçi. Nasıl MC Business Yapılır Grand Theft Auto Çevrimiçi Oyuncular GTA Çevrimiçi Ayrıntılar.

GTA 5 Silahlı Arac Atolyesi GTA Online için en iyi MC İş uygulamaları şaşırtıcı derecede basittir.

MC Is GTA - Business Grand Theft Auto Location Map & Guide

İşletmeler, GTA Online’da para kazanmanın kazançlı bir yoludur.

En iyi para üreticisi olmayabilirler, ancak alternatif arayan oyuncular için güvenilir bir seçenektir.

Oyuncu soygun yapmıyorsa, kolayca MC İşine katılabilir. Ancak bazı oyuncular nereden başlayacaklarından emin değil.

MC İşinin tartışmaya değer bazı yönleri Sahte Para Fabrikası, Meth Lab, Evrak Sahteciliği Ofisi, Kokain Deposu ve Ot Çiftliğidir.

Bu beş etkinlik için maliyetler ve konumlar farklılık gösterir ve aralarında ayrım yapmak önemlidir, böylece yeni başlayanlar GTA Online’da daha kolay para kazanabilir.

İlk olarak, bir oyuncunun bir kulüp binası satın alması gerekir (MC, Motosiklet Kulüp Evi anlamına gelir). Yeni başlayanlar için, en ucuz kulüp evi zaten olmayacakları gibi yapmalı.

GTA Online’da MC İşleri Hakkında Bazı İpuçları

Daha önce de belirtildiği gibi, en ucuz kulüp binası, bir oyuncunun başlamak için yatırım yapması gereken tek şeydir.

Oyuncuların başarılı olmak için bilek güreşi veya dart gibi aktivitelere ihtiyaçları yoktur, çünkü bunlar gerçek faydalı yatırımlardan daha fazla ikramiye gibidir.

MC İşinde olanların çoğunun oyuncunun elinde olmadığını bilmek de önemlidir, böylece çok fazla katılım olmadan yine de biraz para kazanabilirler.

GTA Online’daki tüm MC İşletmeleri, oyuncu bunlardan herhangi birine girdiğinde ekranın sağ alt köşesinde bir değere, ürün miktarına ve tedarik miktarına sahiptir.

Değer kendinden açıklamalıdır, ancak oyuncunun daha fazla ürün elde etmek için arzını yüksek tutması gerekir.

Oyuncular işletmelerini iki yöntemle ikmal edebilirler. Birincisi, daha fazla malzeme satın almaktır (oyun içi nakit maliyeti).

İkinci yöntem, malzemeleri çalmayı içerir.

İkinci yöntem ücretsizdir (eksi cephane, ölüm vb. Maliyetler), bu nedenle oyuncular emrinde daha fazla zamanları varsa bunu yapmak isteyebilir.

GTA’da oyuncunun bir yere gittiği, bir öğeyi çaldığı ve ardından bazı muhafızlarla arada sırada başka bir yere gittiği diğer görevlere benzer.

Daha fazla oyuncunun birlikte çalması, iş için daha fazla malzeme demektir.

Başlamak Için Daha Fazla İpucu

Ekipman için satın alınan yükseltmelerin yanı sıra, oyuncunun bunu yapacak personeli varsa, GTA Online’da malzeme satın almak genellikle daha çok tercih edilir.

Tabii ki, köpekbalığı kartlarına çok fazla gerçek para harcayan oyuncular, zaman kazanmak için istedikleri kadar satın alabilirler, ancak uzun vadede oyun içi nakit kaybederler.

GTA Online’da hisse senedi satarken (normal hisse senetleri ile karıştırılmamalıdır), oyuncu en yüksek teklifi verene satmalıdır.

Bu tavsiye, oyuncunun neden bunu yapması gerektiği konusunda kendi kendini açıklayıcı olmalıdır, ancak tüm oyuncuların bunu denemesi gerektiğini de unutmamak gerekir.

Oyuncular, hisse senetlerini işletmeyi nasıl yürüttüklerine göre satmalıdır.

Tek başına oyuncular onu mümkün olan en kısa sürede satmalıdır (bir araç ortaya çıktığında), bir gruptaki oyuncular ise oyuncu sayısı kadar araç ortaya çıktığında satabilir.

Konumlar ve işletmeler

GTA Online’daki en ucuz işletmeler Sandy Shores civarında (en ucuz kulüp binasına yakın) bulunmaktadır, bu nedenle bunlar yeni başlayanlar için mükemmel olmalıdır.

Dikkate alınması gereken beş işletme Sahte Nakit Fabrikası, Meth Lab, Evrak Sahteciliği Ofisi, Kokain Deposu ve Ot Çiftliğidir. Hepsinin farklı maliyetleri ve kar marjları vardır.

Sahte Para Fabrikası

Birincisi, başlangıçta 845.000 dolara mal olan GTA Online’daki Sahte Nakit Fabrikasıdır (yükseltmelerde 1.150.000 $).

Verimli bir şekilde kullanılırsa, oyuncuya saatte 22.000 $ ‘a kadar (yükseltmelerle saatte 48.000 $) kazanabilir.

Tabii ki, bu, oyuncunun işin bir kısmını satıp tedarik etmeyi karıştırıp karıştırmadığını dikkate almaz.

Başa çıkmak için 38 saat almak (yükseltmelerle 41 saat) oldukça yatırım.

Meth Laboratuvarı

GTA Online’daki Meth Lab, bazı oyuncuların düşünebileceği başka bir yatırımdır. 910.000 dolara mal oluyor ve oyuncuya saatte 21.000 dolara kadar kar kazandırabilir.

Bu, başa çıkmanın neredeyse 43 saatlik verimli bir oyun gerektireceği anlamına geliyor.

 Yükseltmeler düşünülürse, oyuncu saatte 51.000 $ kar elde etmek için 1.430.000 $ yatırım yapar. Kırmak için 45 saat bile o kadar iyi değil, ancak gerçekten öğütmek isteyen oyuncular için saat başına iyi bir kazanç.

Belge Sahtecilik Ofisi

GTA Online’daki Belge Sahteciliği Ofisi 650.000 $ (yükseltmelerle 745.000 $) tutar ve oyuncuya saatte 16.000 $ kar elde edebilir.

Bu, maliyetleri karşılamak için 40 saatin üzerinde verimli oyun oynamanın gerekeceği anlamına gelir.

Saatlik kar, aynı sonuçlar için 36 saat sürecek şekilde saatte 38.000 dolara değişir.

Kokain Deposu

Sırada GTA Online’daki Kokain Kilidi var ve dikkate alınması gereken başka bir kazançlı iş. Başlamak 975.000 dolara mal oluyor ve yükseltmeler 1.300.000 dolara mal oluyor.

Saat başına kazanç, yükseltilmemiş işletmeler ve yükseltilmiş işletmeler için sırasıyla 30.000 $ ve 74.000 $ ‘dır ve her iki kategorinin de eşit olması için yalnızca 32.5 saat ve 31 saat sürer.

Kârlara göre, Kokain Kilidi, GTA Online’da yeni başlayanlar için en çok tavsiye edilen şeydir.

Ot Çiftliği

Son olarak, GTA Online’daki Ot Çiftliği başlangıçta 715.000 $ ‘a mal olur ve saatte 20.000 $ kar sağlayabilir.

Öncekiyle aynı ölçümleri kullanarak, oyuncunun başa çıkması 35,75 saat sürer.

Yükseltmeler dikkate alındığında, oyuncu 1.250.000 $ yatırım yapmak zorunda kalacak ve saatte 41.000 $ net kar elde edecek. Aynı şekilde kırılması 47 saat sürer.