Logitech Gaming Hoparlörler G560 İnceleme

Logitech Gaming Hoparlörler Oyuncular için en iyi olan Logitech Gaming Speakers G560 İncelemesi PC mobil cihazlarında oyunlara eklenebilir.

Bazıları, RGB’nin özellikle bir çift bilgisayar hoparlöründe, oyunlarda gerçek bir gelişme söz konusu olduğunda çok az şey sunan bir hile olduğunu iddia edebilir.

Logitech Gaming Hoparlörler G560 İnceleme

Çoğu zaman bu ifadeye katılıyoruz, ancak Logitech’in G560 Lightsync özelliği hile yapmaktan başka bir şey değil.

PC oyun deneyiminizi gerçekten iyileştirebilecek bir RGB ürünü varsa, bu üründür.

Yirmi yılı aşkın konuşmacı yapma tecrübemizle, Logitech’in G560’ından çok yüksek beklentilerimiz vardı.

Modern audiophile için en iyisi olmayabilir, ancak bunların oyun için test ettiğimiz en etkileyici hoparlörler olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

G560, hoparlör başına altı adet yüksek güçlü RGB LED’e sahiptir: dördü arkaya ve ikisi öne dönük.

Maksimum parlaklıkta karanlık bir odada biraz dikkat dağıtıcı olabilirler, ancak sağ hoparlörün üst kısmındaki şık bir düğme, sesi azaltmanıza veya tamamen kapatmanıza olanak tanır.

Hoş bir gökkuşağı renk döngüsü varsayılan mod olarak çalışır, ancak Logitech Gaming Software’e atlamak sihrin gerçekleştiği zamandır.

Yazılım, hoparlörler için iki kontrol modu arasında seçim yapmanızı sağlar.

Donanım kontrolü, yazılımı devre dışı bırakır ve aydınlatma için Bluetooth veya AUX giriş cihazlarını kullanır.

Çalınan müziğin ritmine göre yanıp sönen ve parıldayan bir ses görselleştirici görevi gören aynı gökkuşağı renk döngüsünü elde edersiniz.

Yazılım kontrolüne geçiş, sabit renk, renk döngüsü, nefes alma, ses görselleştirici ve ekran örnekleyici arasında seçim yapmanızı sağlar.

Ekran örnekleyici, G560’ın gerçekten parladığı yerdir. Ortam arka aydınlatma ürünlerine çok benzer şekilde, yazılım ekranın kullanıcı tanımlı alanlarını alır ve çok sürükleyici bir aydınlatma deneyimi oluşturmak için renkleri dışa doğru genişletir.

Bu hoparlörler, HUE 2 Ambient’in sağlayacağı aynı deneyimi sağlamaz, ancak bu harika bir başlangıçtır Logitech Gaming Hoparlörler.

Bununla birlikte, bu etkinin büyük bir kısmı arkaya bakan LED’lere dayandığından, en iyi etkiyi elde etmek için hoparlörlerin ekranınızın hemen yanına, arkaları duvara gelecek şekilde yerleştirilmesi gerekir.

RGB çevre birimleri oluşturan çoğu marka gibi, Logitech de geliştiricilerin G560 aydınlatmasını tam olarak kullanmalarına izin veren bir SDK’ya sahiptir.

Bu yazı yazılırken, League of Legends, Fortnite, Battlefield 1, DOTA 2, CS: GO, GTA V ve diğerleri gibi birkaç popüler oyun zaten oyun entegrasyonlarını içeriyor.

Bunların bazı örnekleri arasında yerleşik ekran örnekleme, çekim sırasında yanıp sönme, takip moduna girerken siren aydınlatması, düşük cephane göstergeleri ve çok daha fazlası bulunur.

Yeni mesajlar veya mikrofon aktivasyonu ile yanıp sönen şık bir Discord entegrasyonu bile var.

Aydınlatma, daldırma açısından çok büyük bir faktör olsa da, konumsal sesin hassasiyeti bizi de gerçekten etkiledi.

Normalde 7.1 dijital oyun kulaklıklarının sanal çevresini sevmiyoruz, ancak DTS: X’in özellikle Fortnite’ta nerede vurulduğumuzu belirlemeye çalışırken G560 ile ne kadar iyi çalıştığına şaşırdık.

5.1 veya 7.1 set karmaşası olmadan surround ses istiyorsanız mükemmel bir uzlaşmadır.

G560, patlama gibi şeyler için harika olduğunu kanıtlayan, ancak müzik dinlerken düşük ses seviyelerinde oldukça güçlü hale gelen çok güçlü bir aşağı-ateşlemeli subwoofer ile birlikte gelir.

Yazılımdaki ayarlamalar biraz yardımcı olur, ancak bluetooth’a bağladıysanız kendi başınızasınız.

Logitech’in çok daha ucuz setlerinin bunlara sahip olduğunu düşünürsek, bu hoparlörlerde bağımsız bas veya ses kontrollerinin olmaması hayal kırıklığı yarattı.

Sağ hoparlörün üst kısmında ses seviyesi düğmeleri vardır, ancak bu sadece Windows’tan veya bağlı bluetooth cihazınızdan ses çıkışını ayarlar.

Bununla birlikte, alt katta komşunuz yoksa ve yüksek ses seviyenizi seviyorsanız, G560 mükemmel olabilir.

Her halükarda, 200 $ ‘lık bir hırsızlık olduklarını düşünüyoruz ve yine de harika bir hoparlör seti almak isteyen oyuncular için onları tavsiye ediyoruz.