Laptop Sırt Cantası – Best Laptop Backpack Travel Students Men Women

Laptop Sırt Cantası Seyahat İçin, Öğrencilerin, Erkek Kadınların Laptoplarını Yapmaları. Ucuz Fiyatla Mevcut Best Ikinci el Laptop Backpack Listesini Keşfedin.

Dizüstü bilgisayarınızı güvenli bir şekilde bir yerden bir yere taşımak için, yalnızca teknolojinizi güvende tutmak için çok çalışan değil, aynı zamanda yanınızda taşıması rahat olan koruyucu bir kaba ihtiyacınız var.

Laptop Sırt Cantası - Best Laptop Backpack Travel Students Men Women

Sırt çantaları, öğrencilerin, işe gidip gelenlerin ve sık uçanların tercih ettiği çanta türüdür.

Dizüstü bilgisayarınıza ve günlük eşyalarınıza uyacak birini bulmak, seyahat etmeyi biraz daha kolaylaştıracaktır.

En İyi Laptop Sırt Cantaları Listesi

Mancro Slim Backpack

Bu işlevsel sırt çantası, eşyalarınızı dolandırıcılıktan korumak için hırsızlık önleyici metal kelepçe ve RFID engelleme bölmeleri dahil olmak üzere dizüstü bilgisayarınız ve kartlarınız için gerçekten yararlı bir güvenlik koruması sunar.

Özel dizüstü bilgisayar bölmesi 17 inçlik bir dizüstü bilgisayara sığarken, iPad’ler ve diğer tabletler için uygun ayrı bir geniş bölme vardır.

Metal fermuarlı, dayanıklı, suya dayanıklı polyesterden üretilen Manco Slim Laptop Sırt Cantası, iş kullanıcıları, taşıtlar veya öğrenciler için mükemmeldir.

Diğer bir avantaj, yerleşik USB şarj cihazı ve şarj kablosudur, bu da telefonunuzu hareket halindeyken şarj edebileceğiniz anlamına gelir.

Yastıklı omuz askıları, bu çantayı sırtınızda taşımayı inanılmaz derecede rahat hale getirir ve tutma kolu, hareket halindeyken hızlı hareketler için mükemmeldir.

İnce tasarımı, onu iyi görünümlü bir kit parçası haline getirir ve dizüstü bilgisayarınızı nerede olursanız olun güvende ve emniyette tutar.

İhtiyacınız olan her şeyi günlük olarak taşımak için bol miktarda alan vardır ve uygun fiyat, bunu seyahat ekipmanınız için harika bir katkı haline getirir.

The North Face Borealis

The North Face Borealis, çok sayıda kitabın bulunduğu geniş depolama alanı sunar. Kullanımı kolay cepleri, ayrı bilgisayar erişimi ve hacimli iç mekanıyla onu seviyoruz.

Hem şehir hem de parkurlar için harika bir seçenek haline getiren birçok eklenti ile gerekli tüm organizasyonel özelliklere sahiptir.

Müthiş çok yönlülük seviyesi göz önüne alındığında, iş, okul, seyahat veya ayak işleri için harika bir pakettir.

Dayanıklıdır ve suya dayanıklıdır, çoğu hava koşulunda iyi performans gösterir.

Bu paketin açık hava tarzına aldırış etmesek de, bazıları onu bir dağ kasabasında profesyonel bir şehir ortamından daha uygun bulabilir.

Arka panel nefes alabilir olsa da, malzemenin doğrudan cilde yerleştirildiğinde biraz cızırtılı olduğunu düşünüyoruz.

Fiyat için, rakipler arasında bizim favorimiz, düşündüğümüz şeyin en iyi değer olduğunu düşünüyoruz.

Tzowla Travel

Tzowla Travel, düşük fiyatı ve şaşırtıcı performansı ile bizi şaşırtıyor.

Dışarıdaki diğer dizüstü bilgisayar sırt çantalarının çoğu oldukça pahalı olabilir, ancak bu tam tersi.

Şarj istasyonu, harika cepler, etli fermuarlar ve kurumsal depolama gibi özelliklerle doludur Laptop Sırt Cantası.

Paket arkada yüksekte durur ve yüklendiğinde bile ağırlığı iyi dağıtır. Daha ince 15 inçlik dizüstü bilgisayarlara sığar ve gerekli tüm eşyalarınızı taşır.

Şarj istasyonu olmasına rağmen bizi hayal kırıklığına uğratan bir pil paketi ile gelmiyor.

Şık ve uygun fiyatlı olmasına rağmen, aynı zamanda en kaliteli zanaata sahip değil.

Yine de, bir yıllık sürekli kullanımdan sonra, bu yüksek değerli rakip hala iyi durumda. Fiyatından etkilendik ve yıl boyu süren performansı aşmaya devam ediyor.

Cotopaxi Tasra 16L

Cotopaxi Tasra 16L, şimdiye kadar test ettiğimiz en benzersiz ve ‘en havalı’ dizüstü bilgisayar sırt çantalarından biridir!

İster ofisinize ister uçakla seyahat etmeyi en iyi hale getiren çeşitli özellikler sunar.

Organizasyonel bölmeleri, ekstra katmanlar için fermuarlı bölme veya süper güvenli tutmak istediğiniz öğeler dahil olmak üzere her şeyi görmeyi kolaylaştırır.

Bir sırt çantası olarak takabilir veya bir evrak çantası veya postacı çantası olarak taşımak için kayışları kaldırabilirsiniz.

Daha da çok sevdiğimiz şey, dünyadaki hiçbir çantanın aynı olmamasıdır. Her biri aynı mimariye sahiptir, ancak farklı kumaş renkleri ve tasarımları vardır.

Yani, satın aldığınızda, yalnızca bu çantaları geri dönüştürülmüş malzemelerle yapan bir şirketi desteklemeyeceksiniz, aynı zamanda benzersiz bir sırt çantası da alacaksınız.

Bu çanta, çoğunlukla seyahat sırasındaki işlevselliği ve havalı desenleri nedeniyle favorilerimizden biri olsa da, kesinlikle olumsuzlukları var.

En önemlisi koruma ve yapı eksikliğidir. Katlanabilir tasarım, çok az dolgu içerdiğinden veya hiç içermediğinden, dizüstü bilgisayarımızı güvende tutmak için bizi ek bir dolgulu kılıf kullanmaya zorluyor.

Kumaş su geçirmezlik sağlarken fermuarlar sızdırır, bu nedenle kötü hava koşulları için en iyi seçenek değildir. Son uyarı, yapı eksikliğidir. Bütün bunlar bir yana, seyahat etmek için favorilerimizden biri.

Timbuk2 The Authority Pack

Tüm ofis ihtiyaçlarınızı rahatça taşımak için tasarlanan bu güçlü, dayanıklı ve iyi düşünülmüş sırt çantası, dizüstü bilgisayarınızı ve birçok ekstra öğeyi kolaylıkla yerleştirmek için bolca alana sahiptir.

Timbuk2’nin Authority Pack ürününde, boyunuza ve genişliğinize uyacak şekilde ayarlanabilen güçlü ayarlanabilir kayışlar ve kolay kaldırma ve taşıma için bir tutma kolu bulunur.

Kumaş, kitinizi sadece güvenli tutmak ve dış etkenlerden iyi bir şekilde korumak için değil, aynı zamanda terlemeyi önlemek için de tasarlanmıştır.

17 inçlik bir dizüstü bilgisayarı tutabilen ana bölme ve çok sayıda ek cep ile, yolda ihtiyacınız olan her şeyi yanınızda taşıyabileceksiniz.

Aynı zamanda bir neopren su şişesi cebi, sıkıştırma kayışları, anahtarlarınızı bir daha asla altta kaybetmemeniz için özel bir anahtar tutucu ve cep telefonları, kalemler, şarj cihazları ve kablolar için mükemmel boyutta iç cepler sunar.

Yanınızda götürdüğünüz her ne olursa olsun, Authority Pack sırt çantası, onu güvende tutmak için mükemmel bir alana sahiptir.

Solo Duane 15.6 Inch Laptop Hybrid Briefcase

Bu dizüstü Laptop Sırt Cantasıbasit bir sırt çantası gibi görünebilir, ancak gizli, dönüştürülebilir kayışlar onu anında bir evrak çantasına dönüştürebilir.

Bu benzersiz işlev, Solo Duane’yi sırt çantasının rahatlığını, ancak bir evrak çantasının profesyonel görünümünü seven iş seyahatinde olanlar için mükemmel kılar.

İç mekan geniş ve iyi dolgulu. Özel dizüstü bilgisayar bölmesi, MacBook’lar, dizüstü bilgisayarlar ve Chromebook’lar dahil 15,6 inç’e kadar olan en popüler cihazlardan herhangi birini tutacaktır.

Ayrıca iPad’inizi, tabletinizi veya e-okuyucunuzu taşıma sırasında güvende tutmak için özel bir cep vardır.

Dahası, şarj kablolarınızı rahatça tutabilen geniş bir dış cep ve telefonlar, anahtarlar, cüzdanlar ve kredi kartları için iki hızlı erişimli ön cep dahil olmak üzere birçok ek saklama bölmesi vardır.

Ödediğiniz fiyat için, bu sırt çantası mutlak bir pazarlık! Çalışmak veya ders çalışmak için ihtiyacınız olan her şeyi alabileceğiniz bol miktarda alan sayesinde fiyat tam yerinde.

5 yıllık üretici garantisi ile tamamlanan bu sırt çantası, etkilemek isteyen profesyoneller, okul çalışmaları konusunda ciddi olan öğrenciler veya güvenebilecekleri uygun fiyatlı bir dizüstü bilgisayar çantası isteyenler için mükemmeldir.

Matein Travel Laptop Backpack

Adına göre Titan ve doğası gereği titan olan bu süper havalı Laptop Sırt Cantası, bir sürü ekstra özellikten yararlanarak, yanlarında çok şey taşıması gereken herkes için mükemmeldir.

Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak yapılan ekipmanınız nereye giderseniz gidin iyi korunacaktır.

Titan, havaalanı güvenlik kontrol noktalarında kolay erişim için tam 180 derece açılan yumuşak yastıklı ve keçe astarlı özel bölmede 18.4 inç boyuta kadar dizüstü bilgisayarları rahatça tutacak.

5 noktalı kayış sistemi, tam dolu olduğunda bile, bu sırt çantasının her zaman taşınmasının rahat olduğu anlamına gelir.

Ana geniş saklama alanının yanı sıra, iPad’inizi, tabletinizi veya E-okuyucunuzu tutmak için mükemmel olan büyük, fermuarlı ceplerin yanı sıra kartvizitlerinizi, yazı gereçlerinizi ve diğer günlük aksesuarlarınızı saklamak için bol miktarda ekstra alan vardır. ihtiyacın olabilir.

Telefonunuzu saklamak için mükemmel olan ayrı bir küçük saklanabilir cep bile var.

Kesinlikle bir yatırım parçası, ancak bu, dizüstü bilgisayarınız için mükemmel korumanın yanı sıra yanınıza almak isteyebileceğiniz her şey için bol miktarda ekstra depolama alanı sunan harika bir sırt çantasıdır.

Jansport Right Pack

Jansport Right Pack’i mutlu bir şekilde okul çocuklarının, üniversite öğrencilerinin ve akademisyenlerin sırtında otururken bulmanız şaşırtıcı değil.

Hacimli iç mekan, çok sayıda bağlayıcı ve ders kitabı taşımak için tasarlanmış bir klasiktir.

Basit tasarımıyla, birden fazla bağlayıcıya, ders kitabına, 15 inçlik bir bilgisayara, bir su şişesine ve spor kıyafetlerine sığabilecek muazzam bir alan (31L) ile birlikte gelir.

Kullanımı çok kolay ve piyasadaki diğer sırt çantalarına kıyasla daha düşük fiyatı takdir ediyoruz.

Ne yazık ki, dizüstü bilgisayar kılıfı, test ettiğimiz diğerlerinden daha az koruyucu olduğundan, Laptop Sırt Cantası etrafa fırlatmayı düşünüyorsanız, köpük koruyucunun içine kaydırmanız gerekecektir.

Aynı zamanda su geçirmezlikten uzaktır ve alt kısımdaki kiri çabucak alır. Bu uyarıların yanı sıra, ister K-12 ister kolej olsun, okula ve okuldan tüm eşyalarınızı taşıyacak bir çanta arıyorsanız, bu klasik ve değerli bir seçimdir.

Ebags Laptop Backpack

eBag’ler, akıllıca alan kullanımıyla bilinir ve Profesyonel İnce Dizüstü Bilgisayar Sırt Çantası bir istisna değildir.

Çok sayıda kullanışlı bölme ve akıllı özelliklerle, bu güçlü, dayanıklı ve pratik dizüstü bilgisayar sırt çantasıyla hiçbir zaman kullanılabilir alan sıkıntısı çekmeyeceksiniz.

Bükülmüş poli kumaştan yapılmış, aerodinamik şekil ve sofistike tasarım, bunu günlük kullanım için mükemmel kılar.

Havalandırmalı Airmesh arka paneli ve konturlu kayışlar, bu sırt çantasını taşımak için süper rahat hale getirir.

Ezilmeye dayanıklı cep, şarj cihazınızı ve diğer çevre birimlerini güvende tutacaktır.

Özel dizüstü bilgisayar bölmesi, 17 inçlik bir dizüstü bilgisayara sığacak ve ayrı tablet cebi, eğlence donanımınızı hareket halindeyken de güvende tutacaktır.

Anahtar zincirleri, kartvizitler, kalemler ve hatta kablolarınızı ne olursa olsun güvende tutmanıza olanak tanıyan patentli çıkarılabilir, ezilmeye karşı dayanıklı bir kılıf için bol miktarda ek cep vardır. Dahi!

Kırılgan bir şey taşımıyorsanız, ezilmeye karşı korumalı çantayı çıkarmanız yeterlidir; ana cebinizde büyük eşyalar için daha fazla yeriniz olur. Ve yine de büyük bir dizüstü bilgisayar için dizüstü bilgisayar bölmeniz ücretsizdir.

İnce tasarım, bu sırt çantasını her zaman yanınızda bulundurmanızı son derece kolaylaştırır ve hareket halindeyken dizüstü bilgisayarınızın nerede olduğu endişesinden kaynaklanan korkunç ayrılık kaygısını gidermeye yardımcı olur.

İş yerinde veya seyahat ederken bile, eBag’lerin bu ince sırt çantası arkanızda.

incase icon backpack

Incase Icon, mükemmel organizasyon ve korumaya sahip şık ve şık bir dizüstü bilgisayar çantasıdır. Yarışmada favorimiz olmasına şaşmamalı.

17 litrelik eşyalarınızı tutarken aynı zamanda günlük suistimale karşı korumalı ve dolgulu tutar. Tek bir sırt çantasına bir dizüstü bilgisayar, tablet, öğle yemeği, kitap, klasör ve iş sonrası kıyafetlerinizi yükleyin.

Dahası, olağanüstü organizasyon kapasitesi ve tüm öğelerinize kolay erişim için üç ana bölmeye sahiptir. Kentsel tarzı, iş, okul ve hatta seyahat için mükemmel bir seçimdir.

Üç bölme tüm içeriğe düzenli erişime izin verirken, bazıları eşyalarını bu sırt çantasıyla yapılamayan tek bir bölmeye atmayı tercih ediyor.

Bu seçenek, eşyalarını güzel ve şık bir pakette bölümlere ayırmayı sevenler için en iyisidir.

The North Face Recon Backpack

North Face sadece cesur kaşifler için harika donanımlar yapmakla kalmıyor, aynı zamanda oldukça iyi bir dizüstü bilgisayar bagajı da yapıyor. Bu özel model, bir dağın tepesinde olduğu gibi bir banliyö treninde de evde olacaktır.

Kadın gövdesine uyacak şekilde özel olarak tasarlanan omuz askıları, göğüs kemiği kayışı ve kalça kemeri ayarlanabilir.

Dahili depolama söz konusu olduğunda Recon, kitapları, klasörleri ve diğer önemli belgeleri saklamak için mükemmel olan büyük bir ana bölme sunarken, ön bölmede küçük bir dizüstü bilgisayarı tutabilen yastıklı bir kılıf bulunur.

Ayrıca güneş gözlüğünüz veya telefonunuz için yün astarlı bir cep, uzatılabilir file su şişesi tutucusu ve ilave kirpik noktaları vardır.

Bu sırt çantası, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak bir dizüstü bilgisayar çantası veya sadece normal bir sırt çantası olarak kullanılabilir.

Yüksek kaliteli naylondan üretilen Recon, patentli FlexVent süspansiyon sistemi, yastıklı bir ağ arka panel ve siz gibi vücudunuzda daha fazla hava akışı için yüksek düzeyde nefes alabilen bir bel paneli dahil olmak üzere Kuzey Yüzü serisinde standart olan bir dizi özelliğe sahiptir seyahat.

Thule Pack-n-Pedal Commuter Backpack

Her türlü hava koşulunda kuru kalacak koruyucu bir dizüstü bilgisayar çantası arıyorsanız, Thule Pack ‘n Pedal en yüksek övgülerimizi alıyor.

Kaskınızı, güneş gözlüğünüzü ve hatta koruyucu bir yağmur kabuğunu saklayabileceğiniz bir yeri vardır.

Her ne kadar ağırlığı güzel bir şekilde dağıtır ve oldukça ağır bir yük alabilirken, arka panel ve kayışlar siz terlerken bile rahatlık ve nefes alabilirlik sunar. T

Koruyucu kılıf çıkarılabilir ve sert çökmelerden korumak için her taraftan yastıklıdır.

Spor kıyafetlerinizi, bir bağlayıcıyı, birkaç ders kitabını ve öğle yemeğinizi kolaylıkla sığdırmanızı sağlayan hacim.

Ayrıca, dizüstü bilgisayar kılıfını çıkarırsanız, normal bir sırt çantası olarak ikiye katlanır ve daha fazla depolama sağlar.

Bu üst düzey oyuncuda yanlış bir şey bulmak zor olsa da, açılır kapanır üst kısmı ve yansıtıcı bandı ile pek şık olmadığını söyleyebiliriz.

Fiyat da nispeten yüksek, ancak bu bir yıldan fazla süredir kullandığımız bir çanta ve hala taze görünüyor. Bisikletle gidip gelmek için mükemmel bir çanta arıyorsanız, buraya bir göz atın.

Incase EO Travel Backpack

Incase’den EO Travel Backpack, iyi görünmek ve inanılmaz derecede pratik olmak için tasarlanmıştır. Yastıklı kılıfın rahat çevresine 17 inçlik bir dizüstü bilgisayarı kolayca sığdırabilirsiniz.

Ayrıca, iPad’inizi hareket halindeyken muhafaza etmek için ayrı bir kayar cebi ve günden güne tüm gereçlerinizi güvenli ve sağlam tutmak için çeşitli dahili bölmeler vardır.

Akıllıca tasarlanmış teknoloji bölmesi, hızlı ve kolay havaalanı güvenlik taraması ve dizüstü bilgisayarınıza erişim için düz bir şekilde açılan kullanışlı bir kelebek tasarımına sahiptir.

Bu, korkunç tarayıcıdan geçtiğinizde bile dizüstü bilgisayarınızın tam olarak korunduğu anlamına gelir.

Sırt çantası, hava şartlarına dayanıklı olması için üçlü kaplamalı, süper güçlü malzemeden yapılmıştır.

Yastıklı arka panel ve göğüs kemiği kayışı, gittiğiniz her yerde rahat ve dengeli taşıma sağlar.

Birçok farklı dahili bölme, anahtarlarınız, kartlarınız, cep telefonunuz ve kitaplarınız veya belgeleriniz için mükemmel saklanma yerleri sağlar.

İster iş, ister çalışma, isterse sadece eğlence için seyahat ediyor olun, ihtiyacınız olan her ne olursa olsun, EO Seyahat Sırt Çantası yanınızda.

Dizüstü Bilgisayar Sırt Cantası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Boyut

Sırt çantanızın boyutu, dizüstü bilgisayarınızı ve aksesuarlarınızı rahatça yerleştirmek için yeterince büyük, ancak bir baş üstü bölmesine sığacak kadar küçük olmalıdır.

İç bölmeler, yalnızca dizüstü bilgisayarınızı ve şarj cihazınızı değil, aynı zamanda cüzdanınız, cep telefonunuz, gözlükleriniz, anahtarlarınız ve güvendiğiniz diğer tüm ihtiyaçlarınız da dahil olmak üzere tüm hayati ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar geniş olmalıdır, böylece başka bir çanta taşımanıza gerek kalmaz veya omuz çantası yanınızda.

Dizüstü bilgisayarınızın boyutu, sırt çantanızın boyutunu belirleyecektir. Dizüstü bilgisayar sırt çantalarında, dizüstü bilgisayarınızı yerleştirmek için özel, yastıklı bir bölme vardır, bu nedenle cebin dizüstü bilgisayarınıza sığacak kadar büyük olduğundan emin olmak önemlidir.

Standart boyut boyutları 15, 16 ve 17 inç dizüstü bilgisayar bölmelerini içerir. Dizüstü bilgisayarınızın kalınlığı, uygun olup olmadığı konusunda bir fark yaratabilir, bu nedenle bunu dikkate aldığınızdan emin olun.

Akıllı Bagaj

İlk icat edildiğinde, akıllı bagaj, kabin bagajları dünyasında meydana gelen en heyecan verici şey olarak kabul edildi. Bu tür teknolojiyle donatılmış kabin çantaları ve dizüstü bilgisayar çantaları gerçek bir ezber bozdu.

Bu, paketlenmiş banliyö uçuşlarında lityum pil taşıma riski nedeniyle havayolları tarafından yasaklanana kadar oldu.

Yine de akıllı bagajınızı kabine götürebilirsiniz, ancak geçerli olan çok katı kurallar vardır. Kontrol edilmesi gerekmesi durumunda pili akıllı bagajdan çıkarabilmelisiniz.

Bu haber, bu kullanışlı özellikler için fazladan dolar ödeme konusunda fikrinizi değiştirebilir.

Ancak, sevgili elçiden korkmayın, çünkü piyasada lityum pilsiz çok sayıda mükemmel dizüstü bilgisayar çantası vardır, ancak bu, sevdiğiniz dizüstü bilgisayarınızı seyahat ederken güvenli ve sağlam tutacaktır.

Malzeme ve Dayanıklılık

Laptop Sırt Cantası sunduğu koruma seviyesi, amacının en hayati yönlerinden biridir.

Piyasadaki en iyi dizüstü bilgisayar sırt çantalarından bazıları, dizüstü bilgisayarınızı dış etkenlerden koruyacak ve temizlenmesini kolaylaştıracak su geçirmez malzeme kullanılarak yapılmıştır.

Dizüstü bilgisayar sırt çantanızın yapıldığı malzemenin sağlam olduğundan, aşınmaya karşı dirençli olduğundan ve dizüstü bilgisayarınızı dışarıya karşı savunmasız bırakarak yırtılmayacağından veya yırtılmayacağından emin olun.

Fileli sırtlar, kavisli sırt sistemleri ve yastıklı geçişler, sırt çantanızı uzun süre taşırken veya sıcak havalarda terlemenizi önleyen kullanışlı sırt çantası tasarım özellikleridir.

Kulplar ve Kayışlar

Sırt çantasının güzelliği, ellerinizi kahve taşımak, telefonunuzda sosyal medyayı kontrol etmek veya uçak biletinizi tutmak için serbest bırakmasıdır.

Sırt çantanızın, koyduğunuz tüm ağırlığı omuzlarınızı yormadan taşıyacak güçlü ve dayanıklı kayışlara sahip olması çok önemlidir.

Konfor da önemlidir Kollar ve kayışlar omuzlarınıza rahatça oturmalıdır. Torbanın ağırlığını kolaylıkla taşıyabilmeli ve dikiş yerlerinde gevşemeye veya gerilmeye başlamamalıdır.

Sırtınızın gerilmesine neden olmayan en rahat pozisyonu bulabilmeniz için sırt çantası kayışları ve kolları da ayarlanabilir olmalıdır.

Dizüstü Bilgisayar Bölmesi ve Cepler

Mükemmel bir Laptop Sırt Cantası, tüm eşyalarınızı saklamak için birden fazla cep ve boşluk olmalıdır.

Şarj cihazlarınızı ve kablolarınızı ezmeden veya karıştırmadan tutabilmeleri için ek cepler dikkatlice tasarlanmalıdır.

USB çubuklarını ve diğer çevre birimlerini güvende tutmak için sıkıca kapatılabilen çok çeşitli dahili cepler de olmalıdır.

Cüzdanınız, anahtarlarınız ve telefonunuz için bolca yer olmalı, ihtiyacınız olan şeyi almak için uzandığınızda çizilmeyi veya hasarı önlemek için dizüstü bilgisayar bölmesinden güvenli bir şekilde uzak tutulmalıdır.

Ağırlık

Dizüstü bilgisayarlar ve gerekli tüm gereçlerin taşınması ağır olabileceğinden, Laptop Sırt Cantası olabildiğince hafif olması gerekir.

Hareket halindeyken çalışabilmeyi istiyorsunuz, ancak oraya giderken sırtınızı zorlayacak kadar ağır olmamak istiyorsunuz.

Dizüstü bilgisayarlar taşınabilir olacak şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle taşıdığınız sırt çantasını da taşıması kolay ve rahat olmalıdır.