Laptop Sarj Aleti – Best Universal Dizüstü Bilgisayarınızı Chargers List

Laptop Sarj Aleti Kablosuz, Asus, HP, Toshiba Dell ve Diğerleri Dizüstü Bilgisayarınızı Şarj Etmek İçin Piyasada Bulunmaktadır. Best Laptop Charger Listesinin Ayrıntılarını Buradan Alın.

Rutininizin en sinir bozucu anlarından biri, dizüstü bilgisayarı kullandığınız ve pilin bittiği zamandır Oyun Dizustu Bilgisayarları Buna Deger Mi.

Laptop Sarj Aleti - Best Universal Dizüstü Bilgisayarınızı Chargers List

Tam orada, kaydedilmemiş bir işiniz olduğu için paniğe başlıyorsunuz veya belki de çevrimiçi arkadaşlarınızla oynuyorsunuz ve onları asılı bırakmak istemiyorsunuz.

İşte o zaman günü kurtarmak için en iyi evrensel dizüstü bilgisayar şarj cihazı devreye girer.

Piyasada sayısız Laptop Sarj Aleti cihazı var, ancak ilk beşi seçerek liste. İncelemelerimizde, onlar hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğreneceksiniz.

İyi Evrensel Dizüstü Sarj Cihazı

Çok Amaçlı Sarj Cihazı

Bu şarj cihazları birçok nedenden dolayı evrenseldir, bunlardan biri marka veya modelden bağımsız olarak farklı dizüstü bilgisayarlarla yüksek uyumluluklarıdır.

Bir HP, Toshiba veya Dell dizüstü bilgisayara bağlayın ve neredeyse kesinlikle hepsinde çalışacaktır.

Ancak, insanların onu evrensel olarak adlandırmasının başka bir nedeni daha var, çünkü şarj cihazlarını telefonlar, tabletler ve daha fazlası gibi diğer cihazlar için kullanabiliyorsunuz.

Doğal olarak, bu şarj cihazlarının her biri bu cihazlarla çalışamaz, ancak bu yine de göz önünde bulundurmanız gereken bir olasılıktır.

Bunların ne anlama geldiğinden emin değilseniz, üç numaralı seçimimize bakmanızı rica ediyoruz.

Dizüstü bilgisayarınızı, telefonlarınızı ve tabletlerinizi aynı anda şarj etmek için kullanabileceğiniz 2 USB bağlantı noktası sunar.

Kordon Uzunluğu

Çoğu durumda, kablo kablosunun uzunluğu hemen hemen aynıdır: 6 fit. Çok önemli gibi görünmeyebilir, ancak ihtiyaçlarınıza bağlı olarak bilgisayarlarınızı evde veya ofiste şarj etmek fazlasıyla yeterlidir.

Kablonun çok uzun olduğunu düşünüyorsanız, birbirine bağlı kalması için cırt cırt veya benzeri bir şey kullanın.

Hafif

Şarj cihazları, gittiğiniz her yerde pillerinizi şarjlı tutması gereken taşınabilir aksesuarlardır.

Dizüstü bilgisayar şarj cihazınız çok ağırsa, özellikle seyahatler sırasında dizüstü bilgisayara ihtiyaç duyan bir iş insanıysanız, sürekli hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

Ekstra İpuçları

Dahil edilen ipucu sayısı markaya bağlıdır. İncelememizde gördüğünüz gibi, şarj cihazı en az beş ek ipucu veya on yedi veya daha fazla sayıda ek ipucu ile gelebilir.

Hepsine ihtiyacınız olmayabilir, ancak farklı bir uç veya konektörle daha iyi çalışan başka bir gadget satın almanız durumunda bu olasılığın mevcut olması daha iyidir.

En İyi Evrensel Laptop Sarj 2021 Cihazı İncelemeleri

LVSUN 90W Universal Laptop Charger

Diğer şarj cihazlarının çoğu benzer görünüp hissederken, bu, görünüm açısından farklı bir şey sağlamayı başarıyor Laptop Sarj Aleti.

İnce bir cihazdır ve geri kalanı kadar ağır değildir, bu da onu evde, okulda, ofiste veya seyahatlerde kullanabileceğiniz taşınabilir bir dizüstü bilgisayar şarj cihazı yapar.

Bu şarj cihazı, dizüstü bilgisayarların, telefonların ve tabletlerin pillerine hızla uyum sağlayan otomatik bir evrensel cihazdır.

Dahası, müşteriler bu satın alma işlemiyle on iki farklı ipucu alırlar ve size pille çalışan eşyalarınızın her birini şarj etme imkanı verir.

Şarj cihazı, bağladıktan sonra sabit güç akışı sağlayarak aşırı şarjı ve aşırı ısınmayı var olmayan bir risk olarak tutar.

Evde birden fazla telefonunuz varsa, eklenen 2 USB bağlantı noktası sayesinde bu cihazlardan ikisini aynı anda bağlamak için bu dizüstü bilgisayar şarj cihazını bile kullanabilirsiniz.

Çoklu cihaz şarj kapasitesi, şüphesiz bu şarj cihazının sağladığı en iyi özelliklerden biridir.

Bir seyahate çıktığınızda ve cihazlarınıza tamamen güvendiğinizde, her bir gadget için yanınıza bir şarj cihazı almanız gerekmez, çünkü bu cihaz birden fazla cihazda çalışacaktır.

Bu ürünleri kullanma deneyiminiz yoksa, verilen mini kılavuz çok yardımcı olacaktır.

İpuçlarının nasıl çalıştığını, hangisinin hangi gadget’larla kullanılacağını ve bunların nasıl doğru şekilde kullanılacağını anlamak için ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgiyi içerir.

Birkaç şarj cihazı ipucu olmasına rağmen, bazıları çok küçük.

Çoğu zaman, en ufak bir hareketle bile çıktığı için, kabloyu tekrar prize takmanız gerektiğini fark edeceksiniz.

ZOZO 90W AC Universal Laptop Charger

İşte dizüstü bilgisayarınızın pilini dolu ve her koşulda kullanıma hazır tutmak için en iyi seçim. Bu şarj cihazı ne sunuyor?

AC kablosu 6 fit ölçer. Dışarısı en uzun değil, ama iç mekanda kullandığınız sürece yeterli.

Daha fazla rahatlık için, şarj cihazı cırt cırtlı bir kayışla birlikte gelir ve tamamen uzatmanıza gerek yoksa kabloyu kontrol altında tutmanıza olanak tanır.

Prize takıldığında, voltaj için otomatik ayarlama, bilgisayarınızın ihtiyaç duyduğu doğru elektrik girişini hızla ayarlar. Voltaj değerini ve numara bilgisini hemen ucunda bulabilirsiniz.

Şarj cihazı, 15 ila 20V arasında değişen birçok dizüstü bilgisayar modeli ve markasıyla uyumlu olsa da, sizin için mükemmel olanı bulmak için her zaman üreticiyle iletişime geçebilirsiniz.

Bununla birlikte, cihazınız HP, Acer, Samsung ve Lenovo gibi en popüler markalardan geliyorsa, iyi çalışması gerekir.

Dahası, uç, taktığınız andan itibaren dizüstü bilgisayara sabit bir enerji frekansı sağlayan klasik 3 pimli bağlantı tasarımına sahiptir.

Ek olarak, bu üç pim, ani güç kaybını önleyerek pilin ömrünü garanti ederek kablonun düşmesini önler Laptop Sarj Aleti.

Şarj cihazını birkaç seans kullandıktan sonra, aşırı ısınmaya da dayanabilir.

Adaptör, dizüstü bilgisayarınızın hem kablosu hem de pili için güvenli olan rahat bir ısı çıkışı üreten, güç açısından verimli bir cihazdır.

Kablonun ilginç bir tasarım seçimi, uçtan uca ne kadar orantısız olduğudur.

Pil uzunluğunun çıkışı, pilden dizüstü bilgisayara giden kablo uzunluğundan çok daha uzundur. Şarj cihazının performansını etkilemez, ancak meraklıdır.

Belker 90W Universal Laptop Charger

Aslında, bu şarj cihazı en iyisi olmaktan uzaktır, ancak bir dizüstü bilgisayar şarj cihazına ihtiyacınız olduğunda ve pahalı bir şarj cihazını ödemek için bütçeniz olmadığında uygun fiyatlı bir alternatiftir.

Şaşırtıcı bir şekilde, bu şarj cihazı, ultrabookların yanı sıra farklı dizüstü bilgisayarlarla yüksek uyumluluğa sahiptir.

Yani, düşük bir fiyata, farklı koşullar altında size iyi hizmet verecek çok yönlü bir araç elde edersiniz.

Bu şarj cihazında bulunan Chargesmart Teknolojisi, aşırı ısınmayı önlemek için en uygun olanı seçerek voltajı farklı dizüstü bilgisayar türlerine ayarlamayı mümkün kılar.

Bu teknoloji, kablo hala bağlıyken bir kesinti veya güç kaybı olması durumunda bataryada hasar riskini de azaltır.

Şarj süresi dizüstü bilgisayarın teknik özellikleri de dahil olmak üzere çeşitli unsurlara bağlı olsa da, bu şarj cihazı enerjiyi bataryaya oldukça hızlı bir şekilde geri aktarmayı başarıyor.

Anlık bir süreç değil ama saatler de sürmüyor; pilin yeniden hazır olmasını beklerken yapabileceğiniz birçok olasılığı açar.

Aylarca kullandıktan sonra, şarj cihazı mükemmel sonuçlar vermeye devam ediyor. Kazayla düşürseniz bile, elbette, darbelerden kaynaklanan baskıya dayanır.

Ayrıca, önerilmese de bir gecede bırakılması da yüksek sıcaklıklara neden olmaz.

Konektörlerde dikkatimizden kaçmayan gözle görülür bir değişiklik var. Şimdi, şarj cihazını takarken daha önce olduğu kadar güvenli hissetmiyor.

Targus 90W AC Semi-Slim Universal Laptop Charger

Bu şarj cihazı, standart modellerden daha ince, yenilikçi bir tasarım sunarak, yerler arasında hareket ederken rahatça taşımanıza olanak tanır.

Ayrıca, seyahat ederken, bu dizüstü bilgisayar şarj cihazını çantada veya evrak çantasında saklamak hiç sorun olmamalıdır.

Kablo uzunluğu, bu ürünler için geleneksel bir tasarım tercihi olan 6 fittir.

Şarj cihazı fişe takıldığında 90W’da çalışır ve farklı dizüstü bilgisayar markalarıyla yüksek uyumluluk sunar. Bunlardan bazıları Acer, Dell, ASUS, Lenovo ve Toshiba, bunlardan sadece birkaçı.

Aslında, HP gibi en popüler dizüstü bilgisayar markaları için güvenli bir şarj cihazı olsa da, Dell Inspiron 15 7000 gibi daha az yaygın olan bilgisayarlar için de işe yarar.

Yani, şarj cihazları söz konusu olduğunda dizüstü bilgisayarınız oldukça seçici davranıyorsa, şans budur. aksesuar mükemmel çalışacak.

Şarj cihazının yanı sıra, cihazlarda size yardımcı olacak beş güç ipucu gibi ek parçalar da alırsınız.

Bu aksesuarların her biri, şarj cihazının farklı dizüstü bilgisayar modelleriyle çalışmasını sağlamanın yanı sıra uygun enerji almak için sabit bir bağlantı sağlamanıza da yardımcı olacaktır.

Listedeki diğer şarj cihazlarıyla karşılaştırıldığında, bu pek çok yeni şey sağlamaz.

O zaman bile, diğerleri kadar eşit derecede verimli olarak rekabetle eşleşir, ancak yalnızca bu sefer daha az para ödemeniz gerekir.

Belker 65W Universal Laptop Charger

Eski şarj cihazınız yıpranmaya başladığında ve eskisi gibi çalışmadığında, belki de değiştirmek iyi bir fikir olabilir.

Ama fiyat ve performans arasında mükemmel dengeyi sağlayan birini nasıl bulursunuz? Bir sonraki seçimimizden başka bir şeye bakmanıza gerek yok.

Oldukça düşük bir fiyata satılan evrensel bir dizüstü bilgisayar şarj cihazıdır ve kendisini çok fazla para harcamak istemeyen müşterilere uygun bir alternatif olarak konumlandırır.

Bu ürünün bedelini ödemek, size dizüstü bilgisayarınızın düzgün şekilde şarj edilmesini sağlayacak bir cihaz verir, bu da insanların istediği şeydir; Anlaşılması çok karmaşık olabilecek süslü özelliklere veya ihtiyaç duymayabileceğiniz teknolojiye gerek yoktur.

Bu şarj cihazı, diğerleri arasında Dell, HP, Toshiba ve Lenovo gibi geleneksel markalarla uyumludur.

Ayrıca, herhangi bir şüpheniz varsa, müşteri desteğiyle iletişime geçmeniz endişelerinizi rekor sürede çözecektir. Dikkatli ilgi, bu markadan ürün satın almanın bir başka avantajıdır.

Bu şarj cihazını kullanmanın küçük bir rahatsızlığı olarak, diğer şarj cihazları kadar tam oturmadığından bahsetmek gerekirse. Her iki durumda da, bu sorun pillerin şarj edilmesini engellemez.