Laptop Kılıfı – Best Cheap Laptop Covers & Sleeves

Laptop Kılıfı Piyasada Ucuz Fiyatta Mevcut Korumak İçin ve Kol Laptop Sırt Cantası. Best Laptop Cover Kapağı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gereken Satın Alın.

Dizüstü bilgisayarınız muhtemelen sahip olduğunuz en güçlü ve pahalı aygıttır, bu yüzden onu güvende tutmalısınız.

Laptop Kılıfı - Best Cheap  Laptop Covers & Sleeves

Cihazı sakladığınız birkaç yıl boyunca kazara dökülmeler ve düşmeler meydana gelecektir, ancak onu bir dizüstü bilgisayar kılıfında tutmak cihazı bu küçük tehditlerden koruyacaktır.

Kılıfın aksine, kılıf genellikle hafiftir ve bilgisayarınıza takılmaz. Bunun yerine, etrafından dolanarak dizüstü bilgisayarınız ile dış dünya arasında tam bir bariyer oluşturur.

En İyi Laptop Kılıfı 2021 Listesi

Bu kılavuzda, ister Apple MacBook’lar, ister Microsoft’un Surface dizüstü bilgisayarları veya farklı üreticilerin herhangi bir sayıda satırları olsun, 13 inç dizüstü bilgisayarlar için en iyi dizüstü bilgisayar kılıflarına odaklandık.

Dizüstü bilgisayarınızı her yere yanınızda götürürseniz, tek bir kaydın dev bir onarım faturası oluşturmasını veya tamamen yeni bir bilgisayar almanızı gerektirmesini önlemek için çaba sarf etmeye değer.

En iyi dizüstü bilgisayar kasaları ve kılıfları çekici, dayanıklı bir tasarıma sahip olmalı ve özellikle uçarken güvenlikten geçmesi kolay olmalıdır.

Çoğu çanta, dizüstü bilgisayarınıza ekstra koruma sağlamak için yastıklıdır ve hatta bazıları kenarları boyunca güçlendirilmiş ve su geçirmezdir.

Procase Laptop Sleeve

13 inçlik bir Laptop Kılıfı ihtiyacınız varsa ve onu bir evrak çantası gibi taşımak istiyorsanız, bu tam size göre.

14 inç uzunluğunda, 10 inç derinliğinde ve 1.1 yüksekliğinde, kılavuzumuzdaki herhangi bir dizüstü bilgisayar kılıfı arasında en fazla dahili depolamaya sahiptir.

Dış boyutları yalnızca 0,4 inç daha büyüktür, bu da daha sonra daha fazlasını taşımayı kolaylaştırır.

Bu kılıfın dışı, sıvının ıslanmasını önlemek için suya dayanıklı bir poliüretan malzemeden yapılmıştır.

İç katmanı, çizilmeleri önleyen ve düşmesi durumunda dizüstü bilgisayarınızı yalıtan yumuşak bir malzemeden yapılmıştır.

Bu 13 inçlik dizüstü bilgisayar kılıfı, aksesuarlarınızı tutmak için fermuarlı bir dış cebe sahiptir, bu da bilgisayarınızı tek bir yerde tutmak için ihtiyacınız olan her şeyi saklamanıza olanak tanır.

Ancak göze çarpan özelliği, dizüstü bilgisayarı daha rahat tutmak için kullanabileceğiniz mini tutacağıdır.

Bilgisayarınızı çok fazla yanınızda götürürseniz, onu kolunuzla vücudunuz arasında tutmak zorunda kalmamanızı veya iki elinizle tutmamanızı takdir edeceksiniz.

Kayış uzatılabilir, böylece doğru uzunluğa uyacak doğru uzunluğu bulabilirsiniz.

Nacuwa 360 Degree Coverage Sleeve

Nacuwa 360 derece koruma Laptop Kılıfı tamamen fermuarlıdır ve 13 inç boyutundadır.

Açık veya koyu gri renkte gelir ve tüm iç mekanı kaplayan dahili yumurta kasası tarzı dolgu ile çepeçevre koruma sunar.

Bu iç mekan darbeye, düşmeye ve çarpmaya dayanıklıdır, bu harika çünkü MacBook’unuzu veya PC’nizi taşırken, bunlardan bol miktarda olacaktır.

Muhtemelen en fazla hasar potansiyeline sahip alanlar olan köşeleri bile güçlendirdiler.

Dış kabuk, daha fazla koruma için aynı zamanda bir su geçirmezlik katmanı sağlayan yumuşak, funda gri bir tasarımdır.

Kılıf, şarj cihazlarını, harici sabit diskleri ve daha fazlasını koymak için süper güçlü bir taşıma kolu ve hatta bir dış rahatlık cebi ekler.

Marka adı teknoloji dergisi manşetlerinde olmayabilir, ancak tek başına özellikler sizi bunun neden listemizin en üstüne çıkardığını göstermelidir.

Amazon Basics 13.3-Inch Laptop Sleeve

Bazen basit olmak daha iyidir ve Amazon Basics dizüstü bilgisayar kılıfında durum böyledir. Bu temel neopren kılıf 11 inç, 13 inç ve 15 inç çeşitlerde mevcuttur.

Sıyrıkları veya küçük darbeleri önlemeye yardımcı olacak basit, basit ve ucuz bir şey arıyorsanız, Amazon Basics vakası sizin için mükemmeldir.

Her taraftaki dolgu ve iyi tasarlanmış bir uyum, 360 derece koruma oluşturmaya yardımcı olur. Fermuar hareketi sorunsuzdur ve bu kılıfın bütçeye uygun fiyatlandırıldığına dair herhangi bir ipucu vermez.

Bir dizüstü bilgisayar kılıfının tutacağı herkes için değildir, ancak çoğu insan hızlı yolculuklar için daha büyük çantalardan hoşlanmadığı için, bir tutamak memnuniyetle karşılanacaktır.

Ayrıca, birkaç ek renk seçeneğini de önemsemiyoruz, ancak sınırlamalar bir yana, Amazon’un özel markalı dizüstü bilgisayar kılıfına hayır demek zor.

Twelve South BookBook V2

Birçok 13 inçlik Laptop Kılıfı, başlıkta “MacBook” kelimesini kullanır, ancak bu aslında Apple’ın dizüstü bilgisayarlarını korumak için özel olarak üretilmiştir.

Apple’ın ünlü ince ve hafif makineleri için özel olarak üretildiğinden, en az dahili depolama alanına sahiptir: yalnızca 12,6 inç uzunluğunda, 9,3 inç derinliğinde ve 0,8 inç uzunluğunda.

Retina Ekranlı 13 inç MacBook Pro veya MacBook Air’e uyacak şekilde tasarlanmıştır. 2016 veya daha sonraki bir 13 inç MacBook Pro’nuz veya 2018 veya daha sonraki bir MacBook Air’iniz varsa, hazır olmalısınız.

Bu 13 inçlik kılıf, fermuarlı haldeyken kitap gibi görünecek şekilde tasarlandı ve deri kaplı halkası, birinci sınıf Apple estetiğiyle eşleşiyor.

Bu ciltli bir kitap, bu yüzden ilk bakışta göründüğünden daha koruyucudur.

Üstünde ve altında kalın katmanlara, dizüstü bilgisayarın garip bir açıyla düşmesi durumunda hasarı önlemek için güçlendirilmiş köşelere ve MacBook’unuzun çizilmesini önleyen mikrofiber bir astara sahiptir.

Aksesuarlar için herhangi bir harici veya dahili depolama alanı yoktur, ancak mikrofiber katman, belgeleri tutmak için ince bir alan ortaya çıkarmak için kaldırılabilir.

Dizüstü bilgisayarınızı sınıfa götüren bir öğrenci veya çok sayıda rapor taşıyan bir ofis çalışanı iseniz, bu dokunuştan memnun kalacaksınız.

Case Logic 15.6 Inch Laptop Case

Dizüstü bilgisayarınız yedekte iken hareket halindeyken, normalde bir avuç aksesuara da ihtiyacınız vardır.

Bu kanvas Case Logic dizüstü bilgisayar çantasında tüm şarj cihazlarınız, ikincil cihazlarınız ve daha fazlası için yer vardır.

15,2 x 1,7 x 10,5 inç’e kadar aygıtları takan çantada, not defterlerini ve diğer belgeleri bilgisayarınızdan ayrı tutmak için bir iç kayma cebi vardır.

Cırt cırtlı kayış dizüstü bilgisayarınızı yerinde sabit tutar ve yastıklı bölme duvarları ekstra koruma sağlar.

Dış ön cepte akıllı telefonunuz, şarj kablolarınız, güç tuğlası ve daha fazlası için özel cepler bulunurken, dış arka cep tabletinizi veya diğer eşyalarınızı rahatça tutabilir.

Fermuar, kasayı dörtte üç oranında açar, böylece dizüstü bilgisayarınıza kolayca erişilebilir.

Çıkarılabilir omuz askısı ve üst kısmında daha küçük bir tutacağı vardır, böylece istediğiniz gibi taşıyabilirsiniz.

Çanta biraz hantal olabilir, ancak amaçlanan amacı için bir A + alır: tüm alet ve aksesuarlarınızı düzenli bir şekilde tutmak.

Gauntlet 3.0 MacBook Sleeve

Dizüstü bilgisayar koruması söz konusu olduğunda, Thule’den daha fazla öne çıkan birkaç isim var.

Şirketin yeni Gauntlet 3.0 kasası 13 inçlik dizüstü bilgisayarları tutabilir ve doğrudan Apple alıcılarına pazarlanır, ancak bir dizi başka dizüstü bilgisayara da sığabilir.

Fiyat bir dizüstü bilgisayar kılıfı için biraz yüksek gelebilir, ancak poliüretanla sertleştirilmiş Gaunlet, Laptop Kılıfı içinde bir dizi cep, elastik bant ve kayma sunar.

Genel olarak, iki esnek ağ bölücüyle çevrelenmiş üç bölme vardır.

Bir Velcro tutturucu ile birleştirilmiş yukarıdan aşağıya uzanan bir naylon kayış, dizüstü bilgisayarın kılıfın içinde sabitlenmesine yardımcı olur.

Ve yoğun köpük iç kısım, son bir koruma katmanı ekler Laptop Kılıfı.

Gerçekçi olarak, bu kılıf günlük geziler için en iyisidir, çünkü şarj kablonuza ve fişinize uyacak ek alan bulmakta zorlanacaksınız, ancak çarpma ve çürüklere karşı koruma fiyatı budur.

EveCase Diamond Neoprene Travel Bag

Bu EveCase, dizüstü bilgisayarınızı koruma görevini ciddiye alıyor.

Cihazınızı küçük çarpmalardan, düşmelerden ve sıçramalardan koruyan bir şok emici ve suya dayanıklı elmas dolgulu neopren tabakasına sahiptir.

Bu arada, iç kısımdaki yumuşak köpük kumaş astar, onu çizilmelere karşı korur.

Kılıfın kendisi dört farklı boyutta ve dört farklı renkte gelir.

Üstten yüklenen tasarım, cihazınıza kolay erişim sağlar ve TSA tarafından onaylanmıştır, bu nedenle, havaalanı güvenliğinden geçerken dizüstü bilgisayarınızı bu kılıftan çıkarmanız gerekmez.

Şarj cihazlarını, belgeleri veya diğer aksesuarları saklamak için ek cepleri yoktur, ancak bu kadar ince ve hafif bir kasa için ödediğiniz bedel budur.

MOSISO Laptop Sleeve Bag

MOSISO, polyesterden yapılmış çekici bir dizüstü bilgisayar çantasıdır.

Açılması kolay olan üstten açılan bir fermuarı vardır ve ana cep, ince ve hafif yapısına rağmen MacBook’unuza biraz koruma sağlamak için yastıklıdır.

Çanta, MacBook Pro ve MacBook Air için tasarlanmıştır ve 11,6 inçten 17,3 inç’e kadar değişen çeşitli boyutlarda gelir.

Ön tarafta fare, kulaklık, kalem ve not defteri gibi aksesuarları saklamak için ek bir cep var Laptop Kılıfı.

KALIDI Laptop Sleeve

Dizüstü bilgisayarınızın kılıfı ne zaman lüks bir el çantası veya cüzdan gibi görünse, tasarım departmanında bir şeyi doğru yaptığınızı bilirsiniz.

Bu Kalidi kılıf, yüksek kaliteli deri fiyat etiketi olmadan size yüksek kaliteli deri benzeri sınıf verir.

20 $ ‘ın biraz altında olan bu şey, bankayı bozmayacak, ancak tüm iş toplantılarınızda kesinlikle dikkatleri üzerine çekecektir.

Kasa 355 x 255 mm boyutlarındadır, bu nedenle 13 inç bilgisayarlar için tasarlanmıştır ve daha spesifik olarak MacBook Air için reklamını yaparlar.

Aslında oldukça yüksek kaliteli suni PU deriden yapılmıştır ve açıklık, klasik cep kitaplarına çok benzeyen bir katlanabilir.

Ve en iyi yanı, metalik ten rengi deriden yumuşak deniz köpüğü yeşiline ve koyu, mücevher tonu moruna kadar değişen sekiz yüksek kaliteli renkte sunulmasıdır.

Yani kol stiliniz ne olursa olsun, Kalidi’den bir renk teklif edilecektir.

Tenba Messenger DNA 13 Camera and Laptop Bag 

Tenba Messenger çantası, bir dizüstü bilgisayar çantası için nihai savurganlıktır çünkü temelde bir evrak çantası çantasında isteyebileceğiniz her şeyi ve daha fazlasını sunar. Neler tuttuğu hakkında konuşalım.

Yeni başlayanlar için, dizüstü bilgisayarınızı beklendiği gibi barındırabilir.

Ayrıca büyük bir DSLR kamera, seyahat kahve fincanı, tüm şarj cihazlarınız ve hatta klasörler ve defterler için ceplere sahiptir.

Bu ceplerin tümü, her şeyin düzenli ve erişilebilir durumda kalması için bölümlere ayrılmıştır.

Şimdi yenilikçi, öne çıkan özelliklerden bahsedelim.

Çantayı kapatan klipsler, tek elle çantayı güvenli bir şekilde kilitlemenizi veya şimşek hızında açmanızı sağlayan süper akıllı manyetik hızlı açılır sistemdir.

Bahsettiğimiz kamera cebi ile ilgili olarak, o kamera cebine hızlı bir fermuarlı erişim noktası da vardır, böylece çantanızdaki tüm süslü eşyaları tüm dünyaya göstermeden, lens değişimi için hızlıca bir şeyler yapabilirsiniz.

Son olarak, arka tarafta, hem çantayı tekerlekli taşıma çantanıza kilitleyen hem de çantanızı omzunuzda tutarken arkanızda tutturan D halkalı kayışlar vardır, böylece bir süre boyunca öne kaymaz. bisiklet sürmek.

Laptop Kılıfı ve Kılıflarına Odaklanmanız Gereken Noktalar

Dayanıklılık

Dizüstü bilgisayarınız, paha biçilemez verileri ve anıları depolayan pahalı bir donanım parçasıdır.

Umarım her şeyi yedeklemişsinizdir, ancak çarpmalara veya çürüklere karşı ek koruma için, iç köpük dolgu veya sertleştirilmiş dış cephe gibi güvenlik özelliklerine sahip bir kasa arayın.

Koruma

Kılavuzumuzdaki tüm 13 inçlik dizüstü bilgisayar kılıfları, bilgisayarınızı temel aşınma ve yıpranmalardan koruyacaktır.

Mıknatıslarla kapalı tutulanlar yerine dizüstü bilgisayarın tamamının etrafını saran kılıflar, böylece sıvıdan zarar görme olasılığı önemli ölçüde düşüktür.

Listemizdeki seçimlerin hiçbirinin tamamen su geçirmez dizüstü bilgisayar kılıfları olmadığını unutmayın, bu nedenle bunları yağmurda taşımanızı veya yanlışlıkla havuza batırmanızı önermiyoruz.

Tasarım

Dizüstü bilgisayarınızı daha büyük bir çantaya koyuyorsanız, muhtemelen sadece bir kılıf satın almakta sorun yoktur, ancak onu bağımsız bir çanta olarak taşıyorsanız, etrafınızda dolaşan bir tutacağı veya kayışı olan bir çanta isteyeceksiniz. cihaz daha uygun.

Benzer şekilde, sık sık şarj cihazlarını, kabloları, dizüstü bilgisayarları veya diğer ekstraları bir araya getirecekseniz, erişilebilir cepleri olan bir çanta seçin.

Kontrol noktası dostu

Havaalanında güvenlikten geçmek eskiden dizüstü bilgisayarınızı kasasından çıkarmayı gerektiriyordu, ancak TSA artık kasasının X-ışını taraması sırasında dizüstü bilgisayarın net ve engelsiz bir görüntüsüne izin verdiğini varsayarak onu içinde tutmanıza izin veriyor.

Çok seyahat ediyorsanız, bu gereksinimi karşılayan bir dizüstü bilgisayar kasası seçin, büyük olasılıkla üstten yüklemeli bir kılıf tasarımı seçin, böylece bir güçlük çekmeden güvenlikten hızla geçebilirsiniz.