Laptop Fanı – Best Cheap Cooling Fan Review List

Laptop Fanı 2021 Cihazınızı Soğutmak ve Aşırı Isınmadan Korumak İçin İnceleme Listesi Ucuz Fiyatla Piyasada Bulunan En İyi Best Laptop Fan Bulun.

En iyi Best AC Laptop Adapter Charger List fanını araştırmakla ilgileniyorsanız, muhtemelen aşırı ısınan bir dizüstü bilgisayardan kaçınmaya çalışıyorsunuz veya zaten bir tane var ve çözümü arıyorsunuz.

 Laptop Fanı -  Best Cheap Cooling Fan Review List - Games Cheats Blog

Dizüstü bilgisayarınızda aşırı ısınmadan kaçınmak, dizüstü bilgisayarınızın ömrünü uzatmanın en iyi yollarından biridir.

Sıcak bir dizüstü bilgisayarla gelen sorunlar arasında programların yavaşlaması ve donmuş ekranlar bulunur.

Aşırı ısınan bir dizüstü bilgisayar aynı zamanda ana kart, CPU, video kartı ve benzeri gibi donanım bileşenleri için bir tehdittir.

Aşırı ısınan bir dizüstü bilgisayarın çözümlerinden biri, bir dizüstü bilgisayar fanı almaktır. Fan ayrıca, serin bir ortamda kullanılmasını sağlayarak dizüstü bilgisayarınızın ısınmasını önlemeye de yardımcı olur.

Ayrıca bazı dizüstü bilgisayar Fanları, çalışma ortamınızın ergonomisini iyileştirecek ve bilgisayar masanızı biraz daha işlevsel hale getirecek mini dizüstü bilgisayar sehpaları olarak ikiye katlanabilir.

En İyi Laptop Fani İnceleme Listesi 2021

TopMate C5 10-15.6 Inch Gaming Laptop Cooler Fan

TopMate C5 10-15.6 inç oyun dizüstü bilgisayarı Fanı, çeşitli boyutlardaki dizüstü bilgisayarlarda kullanılabilen olağanüstü bir peddir.

5 fan ile birlikte gelmesi sayesinde kullanıma sunulduğunda çok verimlidir: büyük bir merkezi fan ve sırf dizüstü bilgisayarınızdan gelen ısıyı azaltmak için istediğiniz hız düzeyine kolayca ayarlayabileceğiniz dört küçük fan .

C5, çalışırken yanan ve ayrıca çalışma masanızın güzelliğine katkıda bulunan bir LED ışığına sahiptir.

Bununla birlikte, dizüstü bilgisayarınızdan gelen ısının geçmesine ve ayrıca fanlardan gelen havanın dizüstü bilgisayarınızın tabanına ulaşmasına izin vermek için hafif metal bir ağ yüzeyinden yapılmıştır.

Dizüstü bilgisayarınızı soğutmanın birincil görevini yerine getirmenin yanı sıra, TopMate C5 çalışma masanıza koymaktan gurur duyabileceğiniz mükemmel bir tasarıma sahiptir.

Ayrıca, bileklerinizi zorlamadan yazmanızı, oyun oynamanızı ve diğer aktiviteleri yapmanızı kolaylaştıran dört yükseklik ayarlayıcı ile ergonomi de sağlar.

Dahası, herhangi bir USB cihazına güç sağlamak için mevcut bağlantı noktalarından birine sahip çift USB 2.0 bağlantı noktasına sahiptir, bu da ped nedeniyle USB alanını kaybetmemenizi sağlar.

Ayrıca, fanların hızını istediğiniz seviyeye ayarlamak için bir görüntüleme ekranı ve hız kontrol düğmesi de elde edersiniz.

Sonuç olarak, TopMate C5 10-15.6 inç oyun dizüstü bilgisayarı Fanı, dokunmatik yüzeyle estetik ve yüksek teknoloji ürünü olarak soğutmanın birincil işlevini geliştirmeyi başaran harika ve uygun fiyatlı bir dizüstü bilgisayar fanıdır.

Thermaltake Massive 20 RGB Laptop Fan

‘Normal’ bir dizüstü bilgisayar kullanıyorsanız, o zaman Thermaltake Massive 20 RGB Dizüstü Bilgisayar Fanı, bilgisayarınızda işlemci yoğun görevleri çalıştırmanız gereken anlar için bir artıdır.

Bu Fan ile, aynı anda başka bir tane çalıştırırken büyük bir yazılım dosyası yüklemeniz gereken zamanlarda PC’niz için yeterli havalandırma sağlayabilirsiniz.

Adından da anlaşılacağı gibi, bu Fan, 600 ila 800 RPM hızlarda çalışan devasa bir merkezi fan ile birlikte gelir.

Bu yerleşik 200 mm hızlı dönen, ayarlanabilir ve yüksek güçlü fan, dizüstü bilgisayarınızdan ısı dağıtmanıza yardımcı olur.

Ancak, bu özel modelin ağır oyun dizüstü bilgisayarları için uygun olmayabileceğini ve yalnızca normal dizüstü bilgisayarlar için uygun olduğunu unutmayın.

Massive 20 RGB Laptop Fanı, RGB LED ışık spektrumunun 256 rengini kapsar.

Işıkların ayrıca ‘tam ışıklı’, ‘dalga’, ‘darbe’, ‘RGB spektrumu’ ve ‘yanıp sönme’ içeren beş farklı aydınlatma modu vardır.

Ayrıca bu Fanın beyaz, kırmızı, yeşil ve maviyi içeren dört farklı rengi vardır ve RGB Fan olma adına uygundur.

19 dereceye kadar değişen boyutlardaki dizüstü bilgisayarlar için uygundur ve yüksekliği 3 derece, 9 derece ve 13 derece eğimlere ayarlanarak dizüstü bilgisayarın altındaki havalandırma alanını artırırken kullanıcıya ergonomik avantajlar da sağlar.

 Son olarak, aksesuarınızı takabileceğiniz fazladan bir bağlantı noktasına sahip olduğu için USB bağlantı noktasının kaybolmasını önleyebilirsiniz. Bunun bir USB 2.0 bağlantı noktası olduğunu ve USB 3.1 olmadığını not etmeniz yeterlidir.

Liangstar Laptop Fan

Liangstar dizüstü bilgisayar fanı, üzerinde bulunan dizüstü bilgisayarın tabanından soğuk havayı sessizce üfleyen 4 büyük 140 mm fana sahip olarak markayı işaretler.

Bu, dizüstü bilgisayarınız ne olursa olsun sizin için harika bir Fan. Bir MacBook, Dell, Lenovo, HP, ASUS veya kullandığınız her hangi bir dizüstü bilgisayar markası olun.

İster 13 inç dizüstü bilgisayar ister 17,3 inç dizüstü bilgisayar olsun, bu Fanın sizin için çalışacağını bilerek içiniz rahat olabilir.

Dört fan iki bölüme ayrılmıştır, bunlardan ikisi üst kısımdadır ve arkada kendilerine ait ayrı hız kontrol cihazları bulunurken, arkada da kendi hız kontrol cihazları ile kartın alt kısmında iki tane daha var.

Daha sonra bu iki fan, havanın kolaylıkla geçmesini sağlayan bir demir ağ ile dizüstü bilgisayarınızın tabanından ayrılır.

Pedin arkasında, bağlanan USB kablosunu saklayabileceğiniz ve bir işe giderken bu pedi yanınızda götürmeye karar verirseniz, sırtınızda dolaşan dağınık kablolar için endişelenmeyeceğiniz gizli bir saklama yuvası vardır.

USB kablosu ayrıca güvenli bağlantı sağlamak ve bükülme nedeniyle kazara hasar görme olasılığını azaltmak için örgülüdür.

Liangstar dizüstü bilgisayar Fanında, dizüstü bilgisayarınızın kazayla düşmeye karşı korunmasını sağlamak için alt kısımda iki kaymaz bölme bulunur.

Bu listedeki diğer Fanlar gibi, bağlantı için ekstra bir USB portu vardır ve mavi LED ışığının yoğunluğu, fanlar için seçtiğiniz hız ile doğru orantılıdır.

HAVIT HV-F2056

HV-F2056, popüler yapımcı Havit’in ince ve hafif bir Fanıdır. Dizüstü bilgisayarınızın sıcaklığını düşürmek için 1100 RPM hızında çalışan üç fan ile birlikte gelir.

Bu Fan, altta seviyesini yükseltmek için kullanabileceğiniz iki menteşeli ayağa sahip olduğu için ergonomik bir ayak görevi görebilir. İnce, taşınabilir ve doğası gereği hafiftir.

Dolayısıyla, göçebeyseniz fazla kilo konusunda endişelenmenize gerek yok, örneğin dizüstü bilgisayar çantanıza atıp gitmekte fayda var.

Bilgisayarınıza bir çevre aygıtını takmak için kullanabileceğiniz fazladan bir USB bağlantı noktasına da sahiptir.

Dizüstü bilgisayarınızı bir seferde uzun süre kullanıyorsanız ve sıcaklık konusunda endişeleriniz varsa Havit HV-F2056 sizin için harika bir çözümdür.

Aynı zamanda oldukça dayanıklıdır ve ortalama 10.000 saatlik kullanım ömrü ile en iyi dizüstü bilgisayar hayranları arasında yerini alır.

Bu ped, ekran boyutu 15,6 ila 17 inç arasında değişen dizüstü bilgisayarlarla ve 65 CFM hava akışıyla dizüstü bilgisayarınızın aşırı ısınması konusunda endişelenmenize gerek yok.

Ergonomik bir etki için yükseltmeye karar verirseniz, dizüstü bilgisayarınızın düşmeye karşı güvenli olmasını sağlamak için alt kısım boyunca kaymayı önleyici bir panonun yanı sıra aşınmaya dayanıklı bir yüzeye sahiptir.

İhtiyaçlarınıza göre açıp kapatabileceğiniz mavi bir LED ışıkla, bu sizin için en iyi dizüstü bilgisayar fanı olarak zihninizi dinlendirebilirsiniz.

AICHESON Laptop Fan

Aicheson Laptop Fani, oyuncular gibi ağır kullanıcıların aynı anda iki sorunu çözmesine yardımcı olur: ergonomi sorunu ve sıcak dizüstü bilgisayar sorunu.

Kullanıcıların, sıkıcı bir şekilde uzun bir oyun seansından veya dizüstü bilgisayarı sanal gerçeklik için uzun bir süre kullandıktan sonra aşırı ısınan bir dizüstü bilgisayarla ilgili endişelerini ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Aicheson, ağır dizüstü bilgisayarları olanlar için önerilir ve 17,3 inçlik dizüstü bilgisayarlara kadar çeşitli boyutlardaki dizüstü bilgisayarlarla iyi çalışabilir.

Aynı zamanda, teknisyenlerin seveceği estetik açıdan hoş bir tasarıma sahiptir. Bu, ona basit ama “havalı” bir görünüm veren eşkenar dörtgen metal ağ tasarımı sayesindedir.

Hem LED ışığı hem de fan hızını birlikte ayarlamak için kullanabileceğiniz bir kontrol düğmesi var. Bununla, fan hızı ne kadar yüksek olursa, LED ışığı o kadar parlak olur.

Aicheson Dizüstü Bilgisayar Fanı, diğer Fanlar gibi, dizüstü bilgisayarınızı yedi ila yirmi bir derece arasında değişen açılara ayarlayabileceğiniz için ergonominiz üzerinde de olumlu bir etkiye sahiptir.

Merkezde 4,72 inç fan ve yanlarda dört 2,75 inç fan ve 1000 ila 1500 RPM hızıyla, bu Fanın dizüstü bilgisayarınızı efektlerden koruma yeteneği konusunda endişelenmenize gerek yok aşırı ısınma.

Sonuç olarak, Aicheson S035 Fan ağır kullanıcılar için tavsiye edilir ve altlığın alt kısmındaki güçlü silikon açılır kapanır tutacakların dizüstü bilgisayarınızın düşmesini önleyeceğinden ve yoğun kullanım seanslarınızın keyfini çıkaracağınızdan emin olabilirsiniz.

Kootek Laptop Fan

Kootex dizüstü bilgisayar Fanı, bu listedeki en çok yönlü Hayranlardan biridir ve bazı takdire şayan işlevlere sahiptir.

Fan, içinde kullanabileceğiniz altı ayrı yükseklik pozisyonu ile benzerleri arasında öne çıkıyor.

Bu Fan, dizüstü bilgisayarınızı sizin için en iyi olduğunu düşündüğünüz konuma hiçbir güçlük çekmeden yerleştirmenizi sağlar.

Dolayısıyla, dizüstü bilgisayarınız için ergonomik bir temel de olabilir. Soğutma işlevselliği açısından, Fanın ortada büyük ve köşelerde dört küçük olmak üzere beş fanı vardır.

Fanlar her yandıklarında mavi bir LED ışık yayarlar ve pedin arkasındaki iki anahtarla kontrol edilirler.

Anahtarlardan biri merkezi fanı ve onunla birlikte çalışan LED ışığı kontrol ederken, diğeri dört köşe fanını ve bunlara bağlı LED ışığı kontrol eder. Bu, pedi üç modda kullanabileceğiniz anlamına gelir.

İlk mod, her iki düğmeyi de taktığınızda çalışan tüm fanlara sahiptir. Diğer bir mod, merkezi fanın tek çalışan seçenek olmasını istemenizdir.

Son olarak, uygun anahtarı etkinleştirerek yalnızca köşe fanlarının çalışmasına karar verebilirsiniz.

Ne kadar ağır olursa olsun dizüstü bilgisayarınızın düşmesini önlemek için iki adet tapa vardır ve fare veya klavye gibi aksesuarlar için kullanabileceğiniz ekstra bir USB bağlantı noktasına sahip olursunuz.

Ancak, arkadaki ekstra bağlantı noktasının harici disk sürücüsü gibi ağır aygıtlar için çalışmayabileceğini unutmamalısınız.

Havit RGB

Havit RGB dizüstü bilgisayar Fanı, 15.6 ila 17 inç aralığındaki dizüstü bilgisayarlar için harika bir Fan.

Pedin yüzeyi boyunca üçgen şeklinde düzenlenmiş üç fanı vardır. Biri üstte, diğer ikisi pedin altındadır.

Yaklaşık 1.100 RPM hızıyla, fanların dizüstü bilgisayarınızın tabanına doğru yeterli hava üfleme kapasitesi konusunda endişelenmenize gerek yok.

Ancak, dizüstü bilgisayarın alt yapısı nedeniyle MSI GP73’e sahipseniz Fan sizin için çalışmayabilir.

Diğer oyun dizüstü bilgisayarlarında hiçbir sorun bulunamadı. Bu nedenle, dizüstü bilgisayarınızda yüksek kaliteli grafik yoğun oyunlar çalıştırıyor olsanız bile, Havit RGB Laptop Fani güvenilir bir Fan’a sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Bu Fanın benzersiz özelliği, RGB yan ışığının 15 modundan herhangi birini etkinleştirmek için kullanılabilen pedin alt ucundaki dokunmatik düğmedir.

Fanlar, dizüstü bilgisayarın tabanındaki LED ışık şeridinin yanı sıra, çalışırken, pedin çalışma durumunu size bildiren ve çalışma alanınızın güzelliğine katkıda bulunan mavi bir LED ışık yayar.

Ergonomik özellik için yüksekliği üç konuma ayarlayabilirsiniz. İki USB bağlantı noktası vardır, bu da diğer bilgisayar aksesuarlarını bağlayabileceğiniz alana sahip olduğunuz anlamına gelir.

Ayrıca altlığın arkasında, dizüstü bilgisayarınızın altlığın üzerindeyken güvenli bir konumda olmasını sağlamak için ön kısma takabileceğiniz kaymaz bir bölme vardır.

Lamicall Laptop Cooler Fani

Lamicall Dizüstü Bilgisayar Soğutucusu, dizüstü bilgisayarınızla birlikte yanınızda taşıyabileceğiniz ince ve taşınabilir bir dizüstü bilgisayar soğutucusudur.

Bu Fan, 1800 ila 2200 arasında değişen hızlarda 5 hızlı dönen fana sahiptir. Ayarlanabilir hız, fanların verimliliğini dizüstü bilgisayarınızın ürettiği ısıya uyacak şekilde artırabileceğiniz veya azaltabileceğiniz anlamına gelir.

Bununla, Word ve elektronik tablo yazılımı gibi basit ofis uygulamalarını kullandığınızda fanların hızını azaltabilir ve dizüstü bilgisayarınızı ısınması muhtemel yoğun görevleri gerçekleştirirken fanların hızını artırabilirsiniz.

Biri dizüstü bilgisayar soğutucu pedine güç sağlamak için kullanılan ve diğeri de fare, harici klavye ve USB flaş gibi diğer bilgisayar aksesuarlarının kullanım için takılabileceği ekstra bir USB bağlantı noktası olarak çalışan 2 USB bağlantı noktasıyla birlikte gelir.

35 desibelde, Lamicall Dizüstü Bilgisayar Soğutucu Pad fısıltı kadar sessizdir ve bilgisayarınızda elinizdeki her işe odaklanmanıza olanak tanır.

Ayrıca, pedi istenen ergonomik konuma yükseltmek için kullanılabilen 2 ayarlanabilir sehpaya sahiptir, böylece dizüstü bilgisayar kullanıcıları arasında yaygın olduğu bilinen boyun ve sırt ağrılarından kaçınmanıza yardımcı olur.

Fanın ne zaman çalıştığını bilmenizi sağlayan mavi bir LED ışığı vardır. Bu kapatılamaz, ancak ışık gece rahatsızlık oluşturacak kadar parlak değildir.

Genel olarak, bu MacBook kullanıcıları için en iyi dizüstü bilgisayar hayranlarından biridir ve 15,6 inç boyuta kadar dizüstü bilgisayarlar için mükemmel destek sağlar.

TECKNET Laptop Fani

Kesinlikle ayarlanabilir yükseklik ayarı olmadan dizüstü bilgisayarınızın altına yerleştirmeniz gereken bir dizüstü bilgisayar fanı arıyorsanız, Tecknet dizüstü bilgisayar fanı tam size göre.

Bu Fan, iki adet 110 mm fan ve onları kontrol etmek için arkada basit bir güç anahtarı ile birlikte gelir.

Bu Fanı kullanmak için yapmanız gereken tek şey, dizüstü bilgisayarınızı üzerine yerleştirmek, dizüstü bilgisayarınızın USB bağlantı noktalarından birine takmak ve Fanın arkasındaki güç anahtarını açmaktır.

Fan sessizce çalışacak şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle herhangi bir rahatsız edici gürültüden endişe etmenize gerek yoktur.

Uzun bir süre gözaltında tutulduktan sonra fana birçok parçacığın sıkışması durumunda, pedin sökülmesi ve yeniden takılması kolaydır.

Düz bir taban ile bu bir Fan, doğrudan dizüstü bilgisayarınıza takabilir ve kullanımdaki herhangi bir komplikasyon hakkında endişelenmeden PC’nizin bir ‘dizüstü bilgisayar’ olma adına yaşamasına izin verebilirsiniz.

Dizüstü bilgisayarınızı her kullandığınızda yerinde tutmanıza yardımcı olacak kaymaz bir tasarıma sahiptir. Bu, kauçuk tabanlı jant ve tabandaki tutma yastıkları sayesindedir.

Üstelik ince ve taşıması kolaydır, aynı zamanda dizüstü bilgisayarınızı ısı birikimi konusunda endişelenmeden istediğiniz herhangi bir yüzeyde kullanabilmenizi sağlar.

Sonuç olarak, Tecknet dizüstü bilgisayar fanı, sürekli hareket halinde olan ve dizüstü bilgisayarının aşırı ısınmasını önlemek için bir şeye ihtiyaç duyan biri için tartışmasız Laptop Fani.