Laptop Çantası Sırt Deri – Best Laptop Bag Review

Laptop Çantası Sırt Çantası İnceleme Deri Erkek ve Bayan 13, 14, 17 İnç Boyutları satışa sunulmuştur. Dizüstü Best Laptop Bag Review Bulun.

En iyi dizüstü bilgisayar Laptop Çantası, kişisel eşyalarınızı – tabii ki dizüstü bilgisayarınız da dahil – taşımayı çocuk oyuncağı haline getirecektir.

Laptop Çantası Sırt Deri - Best Laptop Bag Review

İster okula gidiyor olun ister işe gidip geliyor olun, en iyi dizüstü bilgisayar çantaları seyahat dostu ve tüm taşınabilir ihtiyaçlarınızı saklayacak kadar geniştir.

Ayrıca bu yılın sonlarında perakende raflarına daha pratik ve modaya uygun dizüstü bilgisayar çantalarının ulaşmasını bekliyoruz.

En iyi dizüstü bilgisayar çantası nedir?

Şık ve rahattır ve ayarlaması kolay bir kayışa sahiptir. Çantanın iç bölücüleri, dizüstü bilgisayarınızı doldurmak için mükemmel bir rahat alan sağlar.

Bu çantanın birkaç modeli var. 15 inçlik model, çoğu dizüstü bilgisayarı 15 inç MacBook Pro boyutuna kadar tutabilir.

Öte yandan 13 inçlik Everyday Messenger, kesinlikle daha küçük ultra taşınabilir sistemler içindir.

Peak Design, bir yerine iki omuz askılı çanta isteyenler için Everyday Messenger’ın sırt çantası versiyonunu da yapıyor.

Peak Design Everyday Messenger’ın neden bizim favori çantamız olduğunu anlayabilirsiniz – ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize bağlı olarak birçok farklı sürümü ve modeli vardır.

Peak Design Everyday Messenger bizim en iyi seçimimiz olsa da, stil, özellik ve tasarım açısından zevklerinize daha uygun olabilecek başka dizüstü bilgisayar çantaları da olabilir.

Listemize bir göz atın ve sizin için en iyi dizüstü bilgisayar çantasını inceleyin.

En iyi laptop çantası nasıl seçilir?

Piyasada pek çok türde dizüstü bilgisayar sırt çantası var, bu nedenle alışverişinizi biraz daha kolaylaştırmak için seçeneklerinizi ihtiyaçlarınıza uygun sırt çantalarına daraltmak iyi bir fikirdir.

Bir dizüstü bilgisayar sırt çantasının, satın almadan önce göz önünde bulundurmanız gereken, boyut, bölmeler ve yenilikçi tasarımlar da dahil olmak üzere, TSA dostu boyutları korurken bir şekilde alanı en üst düzeye çıkarmayı başaran birçok süper önemli yönü vardır.

Kullanışlı özellikler:

Bir dizüstü bilgisayar sırt çantasında aradığım bir numaralı şey, telefonumun suyunun bitmeye karar vermesi durumunda bir USB şarj bağlantı noktası ve havaalanında outlet hogger’larla uğraşmak istemiyorum.

Premium dizüstü bilgisayar sırt çantaları, işe gidip gelmenizi ve seyahatlerinizi çok daha kolay hale getirecek kullanışlı özellikler sunma eğilimindedir.

Boyut:

Bir dizüstü bilgisayar çantası satın alacaksanız, dizüstü bilgisayarınızın elbette seçtiğiniz sırt çantanıza sığabileceğinden emin olmalısınız.

Dizüstü bilgisayarınızı ölçmelisiniz. Bir dizüstü bilgisayar sırt çantası için interneti incelerken, dizüstü bilgisayarlar dizüstü bilgisayar sırt çantalarında dikey olarak durma eğiliminde olduklarından, sırt çantasının dizüstü bilgisayarınızın genişliğinden en az bir inç daha uzun olduğundan emin olmanız gerekir.

Ayrıca, sırt çantasının dizüstü bilgisayarınızın derinliğine sığacak kadar geniş olduğundan emin olmalısınız.

Seyahat etmeyi planlıyorsanız, sırt çantanızın TSA kurallarına uygun olup olmadığını da kontrol etmelisiniz.

Dayanıklılık:

Sırt çantanızın kumaşını ve malzemesini de aklınızda bulundurmalısınız.

Zorlu yerleri veya sık sık sert hava koşullarına sahip bölgeleri keşfedecekseniz, kesinlikle dayanıklı kumaştan bir dizüstü bilgisayar çantası satın almayı düşünmelisiniz.

Örneğin yağmurlu bir iklime gidecekseniz, suya dayanıklı bir sırt çantası satın almak isteyebilirsiniz.

Sık uçan biriyseniz, dizüstü bilgisayar sırt çantanızı sık sık koltuğunuzun altına itiyor olacaksınız, bu nedenle suya dayanıklı polyester gibi lekeleri ve dökülmeleri çok kolay tutmayan bir kumaş seçmek isteyeceksiniz.

Bölmeler:

Bölmeler, dizüstü bilgisayar sırt Laptop Çantası üreticilerinin yaratıcı olmaları ve belirli tüketicilere uyan çantalar tasarlamasıydı.

İşe gidip gelirken ve seyahat ederken çok fazla küçük ayrıntıya sahip olma eğilimindeyseniz, çok eğlenceli gizli cepler ve keseler içeren bir dizüstü bilgisayar sırt çantasını tercih etmeniz en iyisidir.

Hareket halindeki bir iş adamı veya kadınsanız, dosyalarınızı ve klasörlerinizi güvenli bir şekilde saklayabilecek bir bölmeye sahip bir sırt çantasına göz kulak olmak isteyeceksiniz.

İşte en iyi dizüstü bilgisayar çantaları

Herschel Supply Co. Pop Quiz Backpack

50 doların altında, Pop Quiz ucuz şıklığın özüdür.

Çantanın çekici ana bölmesinde, 15 inç’e kadar sistemleri barındırabilen, polar astarlı bir dizüstü bilgisayar kılıfı bulunur.

Çok yönlü tasarımı, dayanıklı yapı kalitesinin yanı sıra hareket halindeyken cihazlara erişimi sorunsuz hale getiren çeşitli saklama cebi ve düzenleyicilerle vurgulanmaktadır.

Ve bu sırt çantası 44’ten fazla farklı renkte mevcut olduğundan, favorinizi bulmak için uğraşmanıza gerek kalmayacak.

Swissgear 1900 ScanSmart Mini/Slim Version Laptop Backpack

Swissgear 1900, uçak koltuğunuzun altına kolaylıkla kaydırabileceğiniz TSA dostu bir çanta olduğu için en iyi dizüstü bilgisayar çantaları sayfamıza indi. Ayrıca 13 inçlik tabletinize sorunsuzca sığabilir.

Swissgear 1900, aynı zamanda yüksek kaliteli, sağlam polyester tasarımı sayesinde en iyi dizüstü bilgisayar çantalarımızdan biridir.

Bu en iyi dizüstü bilgisayar çantası, kalem, klasör, kitap ve daha fazlası olsun kişisel eşyalarınızı düzenlemek için de mükemmeldir.

Dizüstü bilgisayar çantası, gün boyu nefes alabilirlik sağlamak için hava akışlı arka panele sahip ergonomik, yastıklı omuz askıları ile de oldukça rahattır.

Tutma kolu da sağlam ve dayanıklıdır, bu nedenle işe gidip gelirken veya seyahatlerinizde parçalanması konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Ayrıca hızlıca alıp götürme rahatlığı için bir yan su şişesi cebi de vardır.

Peak Design Everyday Messenger

Pahalıdır, ancak Peak Design’ın 220 $ ‘lık Günlük Messenger Laptop Çantası, bugün piyasadaki en iyi düşünülmüş ürünlerden biridir.

Manyetik MagLatch kapağı sihir gibi çalışır ve çantanızın güvende olmasını sağlar, ancak yine de kolay açılır.

Ayrıca, özelleştirilebilir esnek katlama bölücüler, depolamanızı kişisel tercihlerinizi mükemmel şekilde karşılayacak şekilde yapılandırmanıza olanak tanır.

Mükemmelliğine ek olarak, rahat ayarlanabilir bir omuz askısı, ağır yükleri dengelemeye yardımcı olmak için ek kalça kayışları ve en büyük 15 inç dizüstü bilgisayarlar dışında hepsine uyacak yastıklı bir dizüstü bilgisayar kılıfı vardır.

Bu nedenle, fotoğrafçılar düşünülerek tasarlanmış olsa da, aynı zamanda normal bir Joe’nun satın alabileceği en iyi çantalardan biridir.

Solo Duane Convertible Briefcase

Duane Convertible, standart bir evrak çantası gibi görünebilir, ancak yan tarafını çevirdiğinizde sırları ortaya çıkar.

Solo’nun hibrit taşıyıcısı, kollarınız yorulduğunda sorunsuz bir şekilde sırt çantasına dönüşür ve daha iyi manevra kabiliyeti için veya daha resmi bir ortamda olduğunuzda bir postacı çantasına geri dönebilir.

15,6 inçlik bir MacBook Pro veya Dell XPS 15’iniz varsa, bunları çantanın yastıklı bölmesine tutturabilirsiniz ve bir avuç diğer teknoloji ürünü büyük bir ön cepte düzenlenebilir.

Telefonunuz, anahtarlarınız ve cüzdanınız için bir çift hızlı erişim cebi bile var.

Timbuk2 Spire

Dizüstü bilgisayarlar büyük yatırımlardır, bu yüzden onları yağmur veya kar gibi zorlu çevre koşullarında asla yanınızda taşımak istemezsiniz.

TimBuk2 Spire ile, suyun çantanıza sızmasını ve kişisel eşyalarınıza zarar vermesini önlemek için entegre su geçirmez bir rolltopa sahip modern bir kanvas çanta elde edersiniz.

İki farklı renkte mevcuttur, 15,6 inçlik bir MacBook dizüstü bilgisayara sığacak şekilde tasarlanmıştır ve diğer taşınabilir elektronik cihazlar için dahili ve harici ceplerin yanı sıra ayrı bir iPad cebi vardır.

Papatya zinciri dokuma, çanta alanı sınırlı olduğunda biraz daha fazla taşıma ihtiyacı duyan bisikletçiler ve açık hava maceracıları için de yararlıdır.

eBags Professional Slim Laptop Backpack

eBag’ler sadece sırt çantası satmaz, aynı zamanda kendi yapar. Küçük bir çantada tonlarca güvenli bölme isteyen öğrenciler ve iş kullanıcıları için Slim Processional’ı tercih edin.

Bu iş dostu çantada 17 inçlik bir dizüstü bilgisayar kılıfı, ezilmeye dayanıklı AC adaptörü garajı ve kullanışlı bir ön dikey fermuarlı cebi vardır.

Teflon kaplamalı tasarım ayrıca dış yüzeyi korumak ve içindekini korumak için suyu etkili bir şekilde iter. 120 $ ‘dan pahalı görünebilir, ancak yine de para için bir ton sırt çantası alırsınız.

HP Envy Urban Backpack

PC devi, Envy Urban’ı kullanışlı bir çantaya dönüştüren, tamamen su geçirmez ve hakiki deri saplara sahip şık sırt çantasıyla kesinlikle dikkatimizi çekti.

Ancak bu bir moda ifadesinden daha fazlasıdır.

Tüm değerli eşyalarınızı taşımak için fermuarlı bir teknoloji cebi ve yumuşak, tamamen astarlı bir bölme dahil olmak üzere çok sayıda cep bulacaksınız.

Diğer bir kullanışlı özellik, taşınabilir cihazlarınızı şarj etmeyi kolaylaştıran bir kablo yönlendirme sistemidir.

Hepsinden iyisi, kişisel bilgilerinizi bilgisayar korsanlarından korumak için RFID korumasıyla birlikte gelir.

AmazonBasics Shoulder Bag Carrying Case

Tamamen düşük anahtarlı bir varlığı sürdürmek istiyorsanız, o zaman bu sizin için bir askıdır.

Amazon’un ince ve kompakt omuz çantası, herhangi bir dizüstü bilgisayarı ayrı ayrı omuz üzerinden veya sapından taşımanıza olanak tanır.

Hafif siyah tasarımla kafaları çevirmeyeceksiniz, ancak taşıyıcı, taşınabilir bilgisayarınızı ve EDC öğelerinizi A noktasından B noktasına güvenli bir şekilde alma amacına hizmet ediyor.

Çarpıcı bir işlevsellik yoktur, ancak inanılmaz derecede ucuzdur ve gerçekten sağladığından fazlasını isteyemezsiniz: esneklik ve organizasyon.

Mancro Anti-Theft Backpack

Kombinasyon fermuar kilidi gibi güvenlik özellikleriyle tasarlanmış herhangi bir sırt çantası, özellikle pahalı eşyalarla seyahat eden yolcular için, görünmeye değer.

Mancro Anti-Theft Sırt Çantası, kullanımı kolay ve fermuar deliklerinden kolayca kayan küçük bir kilitle birlikte ürünlerinizin güvenliğini sağlamak için en iyi işi yapar.

Ana bölme, herhangi bir 15 inçlik dizüstü bilgisayarı ve büyük tabletleri aynı anda saklayabilirken, çantanın çok sayıda küçük bölmesi, EDC öğelerini düzgün bir şekilde organize ve güvenli bir şekilde tutar.

Bununla birlikte, en çekici özelliği, Anker şarj cihazınız bir seçenek olmadığında taşınabilir cihazları sulandırmak için kullanılabilen, yan taraftaki yerleşik USB şarj bağlantı noktasıdır.

Volher Laptop Backpack for Business and Travel

İş ve seyahat için Volher Laptop Çantası, piyasadaki en iyi dizüstü bilgisayar çantalarından biridir.

Bu çantanın en büyük satış noktalarından biri, dışarıda bulunabilen dahili USB şarj cihazıdır. İçeride yerleşik bir USB şarj cihazı da var.

Bu, gezginler ve yolcular için mükemmel çünkü artık yürürken cihazlarını rahatça şarj edebiliyorlar.

Bu Volher dizüstü bilgisayar sırt çantası suya dayanıklıdır ve malzemesi uzun ömürlü kullanım sağlayan dayanıklı polyester kumaştan yapılmıştır.

Bu dizüstü bilgisayarın en iyi dizüstü bilgisayar sırt çantaları sayfamıza gelmesinin bir başka nedeni de şık tasarımıdır. Çok modern ve temiz görünümlü, ancak yine de modaya uygun, seksi bir estetiği var.

Bu Volher dizüstü bilgisayar arkası, geniş, ferah dizüstü bilgisayar bölmesinde herhangi bir 15,6 inç dizüstü bilgisayarı tutabilir.

Eşyalarınızı düzenli tutmak ve erişimi kolay tutmak için bir su şişesi ve şemsiye için yanda file cepler vardır.