L Şeklinde Oyun Masası İnceleme Fiyat Renkleri

LED Işıklar Çekmeceli L Şeklinde Oyun Masası İncelemesi Beyaz ve Farklı Renkler USB Mouse Pedleri ve Çalışmak İçin Büyük Tasarım.

En iyi oyun masaları, oyun içi performansınızı doğrudan iyileştirmeyebilir, ancak kesinlikle oyun deneyiminizi geliştirecektir.

L Şeklinde Oyun Masası İnceleme Fiyat Renkleri

Ergonomik bir masanın sunduğu keyif ve rahatlık hafife alınmamalıdır ve yeni satın aldığınız oyun koltuğunu bir tane ile tamamlamak yalnızca doğrudur.

Size en uygun oyun masasını seçmenize yardımcı olalım.

Sağlamlık, yükseklik ayarlanabilirliği, yüzey alanı ve hatta en iyilerini bulup bu listeye koymak için RGB arka aydınlatma gibi ekstra özellikler.

Sallanan ekranları, rahatsız edici yükseklikleri ve dar alanları geçmişte bırakın L Şeklinde Oyun Masası.

En iyi oyun masaları, şu anda hangi oyunları oynuyor olursanız olun rahat ve istikrarlı bir oyun deneyimi sağlayacaktır.

En İyi L Şekilli Oyun Masası Listesi

1. GreenForest L-Shaped Corner Desk

Biraz boş yeriniz varsa, GreenForest’in bu yerden tasarruf sağlayan masası, çalışmak ve oyun oynamak için eşit derecede uygundur.

Bir odanın köşesine yerleştirilmek üzere tasarlanan L şekli, bir uçta bir oyun kurulumunu ve diğer ucunda iş makinesini (veya alanı doldurmak istediğiniz her şeyi) konumlandırmak için geniş alan sağlar.

Greenforest modelinin montajı kolaydır, yüksekliği manuel olarak yükseltmenize veya alçaltmanıza olanak tanıyan ayarlanabilir ayaklara sahip üç parça halinde gönderilir ve hatta bir “U” şekli oluşturmak için iki masayı bir araya getirebilirsiniz.

Bununla birlikte, masanın yalnızca bir ucunda yatay bir çubukla güçlendirildiğine dikkat edin; bu, monitör sarsıntısıyla mücadele için ideal olandan daha azdır.

2. Cougar Mars

Dayanıklı olduğu kadar büyük de olmasını istiyorsanız, Cougar Mars piyasadaki en iyi oyun masasıdır L Şeklinde Oyun Masası.

Ağırdır ve montajı zaman alır, ancak bir kez yerine oturduğunda, üç manuel yükseklik ayarı sunan sağlam çelik çerçevesi sayesinde sağlamdır.

Masanın üstünde iki adet 27 inçlik monitörü barındıracak kadar geniş ve geniş dokulu karbon fiber yüzey, oyun çevre birimleriyle senkronizasyon için bir bilgisayarın ana kartına bağlanabilen iki RGB aydınlatma şeridi sporu yapıyor.

İki kontrol sehpası, kablolama kurulumunuzun düzenli ve düzenli kalmasına yardımcı olan USB ve 3,5 mm ses bağlantı noktalarına hızlı erişim sağlar.

3. Evodesk Gaming Desk

Evodesk Oyun Masası, Cougar Mars’tan daha kısa genişliğe sahipken, elektronik olarak yükseltilebilen veya alçaltılabilen veya dahili bir motor kullanılarak kumanda edilebilen daha geniş bir minimum ve maksimum yükseklik aralığına sahiptir.

Hafızasında 250’den fazla yükseklik konumu saklanabilir ve bu da onu anında hızlı bir şekilde ayarlamanıza olanak tanır.

Bir başka ilginç özellik de Evodesk Oyun Masasının yüksek kaliteli bir fare altlığı gibi hissettiren ince dokulu yüzeyidir.

Ayrıca kendi fare yüzeyinizi kullanmayı tercih ediyorsanız, meşe veya bambu kaplamalı bir modeli de tercih edebilirsiniz.

4. DXRacer GD/1000/N Series Gaming Desk

Siyah (ve yeşil, kırmızı veya beyaz) olarak sunulan bu sağlam, e-spordan ilham alan bilgisayar masası, masanın titremesini minimumda tutan güçlendirilmiş “çift üçgen” tasarımı sayesinde oyun veya ofis işleri için uygundur.

ABS plastik çerçeveli ahşaptan yapılan DXRacer, kollarınızı ve dirseklerinizi daha rahat bir şekilde üzerine oturtmak için 10 derecelik açıya sahiptir.

Geniş bir açıklık aracılığıyla arka tarafta telleri gizlice dolaşmak için bol miktarda alan vardır ve kollarınız ve dirsekleriniz üzerindeki baskıyı azaltmak için alt kenarları yastıklıdır.

5. Eureka Ergonomic Gaming Computer Desk I1

Eureka Ergonomik Oyun Bilgisayarı Masası I1, bir büyük monitör veya iki küçük monitör kullanmak ve boş yeriniz varsa harika bir seçenektir.

Harekete daha yakın oturmanıza izin veren ergonomik kavisli bir tasarıma sahip olan yüzeyinde, pürüzsüz ve kolay temizlenirken çizilmelere karşı dayanıklı olması gereken dokulu bir karbon fiber desen bulunur.

Bununla birlikte, muhtemelen daha fazla fare hassasiyeti için ekstra büyük bir fare altlığı almak isteyeceksiniz.

Bütçe fiyat etiketine rağmen, bu oyun masası, kablolarınızı ve fişlerinizi gözden uzak tutmak için bir güç şeridi barındıran bir kablo yönetim sistemi de dahil olmak üzere şık özellikler ekler.

6. Respawn 3010 Gaming Desk

İsmi 90’lardan kalma bir Nokia cep telefonu gibi gelebilir, ancak Respawn 3010 şaka değil.

Çoğu oyun masasının olmadığı eklentilere sahip 3010, özel bir monitör rafı içerir ve oyun aksesuarlarından bardaklara kadar her şeyi, kolay erişim için çoklu tepsilerinden asmanıza olanak tanır.

Ve sağlam çelik boru çerçevesiyle sağlanan maksimum 200 lb ağırlık kapasitesiyle, Respawn üzerine yerleştirdiğiniz hemen hemen her şeyi ve daha fazlasını destekleyecektir.

Oyun masası, Respawn’ın oyun sandalyeleri serisine uygun mavi, kırmızı, gri ve yeşil dahil olmak üzere iki tonlu renk seçenekleri ile siyah olarak satın alınabilir.

7. Flash Furniture Computer Desk

Oyun masaları sizin için fazla şatafatlıysa, Flash Mobilya’nın bu geleneksel tarzdaki alternatifi (kelimenin tam anlamıyla) oyununuzu yükseltmeye yardımcı olacaktır – üstelik tümü bütçenizi bozmadan.

Yükseltilmiş üst rafı, daha büyük bir monitörü veya iki küçük monitörü yerleştirmek için uygundur, bu da alt katmanı geniş boyutlu bir fare altlığı yerleştirmek için boş bırakır.

Bu masanın güç dalgalanma şeridinden bilgisayar kulesine, konsola veya oyun aksesuarlarına kadar her şeyi konumlandırmak için kullanılabilen alt rafı.

Yatay metal çubuklarla güçlendirilmiş ve tabanda uzun ayaklarla desteklenen Flash Mobilya, uzun çerçevesine rağmen oldukça sağlamdır.

8. Arozzi Arena Leggero Gaming Desk

Listemizdeki en büyük oyun masalarından biri olan görkemli Arozzi Arena, ergonomik ön kıvrımı sayesinde sizi aksiyona daha da yakınlaştıran göz alıcı bir MDF ahşap levhadır.

Kırmızı, beyaz veya siyah renklerde mevcuttur, su geçirmez, temizlenmesi kolay ve fare altlığı ihtiyacını ortadan kaldıran mikrofiber yüzeyi sayesinde önyükleme yapmak kolaydır.

Diğer bir kullanışlı özellik ise, masanın altına yerleştirilmiş olan ve kabloları göz önünden ayırmak için kullanılan üç kesikle birlikte çalışan kablo yönetim kesesidir.

9. Lian-Li DK-04X Electrical Height Adjustable Desk Case

Bilgisayar bileşenlerinizi ayakta duran bir masanın içine yerleştirmeyi hayal ettiyseniz, Lian-Li arkanızda.

Bu motorlu ayakta duran masa, (sağlam) ayaklar üzerinde bir bilgisayar kasası olarak ikiye katlanır ve derin cepleriniz varsa çekici ve minimalist bir seçenek sunar.

Üreticisi tarafından şimdiye kadarki ilk bilgisayar masası olarak faturalandırılan kasası, sürücü montajı, su soğutma desteği ve farklı kullanıcıların ihtiyaçlarına göre ince ayar yapılabilen elektrikli yükseklik ayarını barındırır.

ATX, E-ATX ve Micro-ATX dahil bir dizi anakart türünü destekler; Hangisini kullanıyor olursanız olun, kablo yönlendirmeyi basitleştirmek için sabitlenmiş kablo klipsleri kullanan çıkarılabilir bir ana kart tepsisi sayesinde bileşenleri takmak çok kolaydır.

10. Thermaltake Tt Gaming Level 20 GT Battlestation Computer Gaming Desk

Anlık olarak adlandırılan Tt Gaming Level 20 Battlestation çıkarılabilir ve yıkanabilir tam bir kumaş fare altlığı sergilediğinden, devasa fare altlığınızı atın.

Yüksekliği ayarlanabilen ve darbelere ve sıyrıklara dayanması için aşınmaya dayanıklı toz kaplamayla korunan, oldukça kalın bir masaüstünün üzerine oturur.

İki ayağı çelikle güçlendirilmiş olan bu, sarsıntılardan zarar görmeyen bir oyun masasıdır L Şeklinde Oyun Masası.

Neredeyse tüm yatay uzunluğunu kaplayan, altındaki akıllı kablo yönetim tepsisi sayesinde sizi asi kablolama ile tedirgin bırakmaz.