Kulaklıklar ve Oyun için Kulaklıklar – Earbuds vs Headphones

Kulaklıklar ve Oyun için Kulaklıklar kurulumunuz için hangisinin en iyisi olduğu Oyun için Earbuds vs Gaming Headphones ayrıntılarını buradan.

Oyununuzu geliştirmenin bir parçası, hem sürükleyici hem de kullanışlı bir deneyim oluşturmak ve bunun büyük bir bölümünü sesle yapmaktır.

Kulaklıklar ve Oyun için Kulaklıklar - Earbuds vs Headphones

Surround ses sadece bir korku oyununun heyecan verici kısmını daha ürpertici ve çoklu oyuncuları daha eğlenceli hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda kaliteli bir üründe kullanılabilen tonlarca başka özellik vardır.

Bununla birlikte, birçok insanın tartıştığı iki ana seçenek var. Her iki türün de hayranları var ve her ikisinin de artı noktaları var.

Hangisinin en iyisi olduğuna karar vermenize yardımcı olmak için oyun kulaklıklarını kulaklıklarla karşılaştıracağız.

En iyisi?

Neredeyse farklı amaçlar için üretildikleri için oyun kulaklıkları ile bir kulaklığı karşılaştırmak zordur.

Bu nedenle, bütçeniz varsa her ikisini de elinizin altında bulundurmak mantıklı bir fikirdir, bir kulaklık başlamak için iyi bir yerdir, ancak sonunda rahatsızlık başladığında, hızlı bir geçiş yapmak için elinizin altında kulaklık bulundurun.

Yine de, sadece birini arıyorsanız ve kablolara katlanıp onlara ihtiyacınız yoksa iyi bir şekilde kullanılabilirler.

Oyununuzun tadını çıkarmak için bu kadar yüksek ses kalitesi, biraz para kazanmak için iyi bir yoldur.

Kulaklıklar

Sıradan bir oyuncuysanız ve daha fazla müzik dinlemeyi seviyorsanız, bunlar iyi bir seçenek olabilir, ancak çok oyunculu ve oyunları daha çok seven herkes özel bir oyun kulaklığı veya kulaklığı düşünmelidir.

Hem oyun kulaklığı hem de ana akım kulaklık benzer bir fiyat olacaktır, bu nedenle her ikisi de oyun oynamak ve müzik dinlemek için kullanılabileceğinden, onları en çok ne için kullanacağınızı düşünmek daha iyidir.

Taşınabilirlik

Dürüst olmak gerekirse, bu denkleme çok fazla girmemelidir.

Evet, kulaklıklar cebinize atılabilir veya kolayca bir çekmeceye konulabilir, ancak bir kulaklık çok fazla yer kaplamaz ve ona yer bulmak kolaydır.

Düzenli olarak kullandığınızda, zaten her zaman onları gizlemek istemezsiniz Earbuds vs Headphones.

Ağırlık

Bu her zaman oyun kulaklıklarına gidecek ve nedenini görmek kolay. Saatler ağır geçtiğinde, bir oyun kulaklığı kesinlikle rahatsız hissetmeye başlayabilir.

Uzun süreli kullanım için tasarlanmış en iyi ürünler bile ağır ve ağrılı olabilir. Bu nedenle birçok kullanıcı her ikisinin de emrinde olmasını ister.

Bir kulaklık çok fazla hale geldiğinde, kıyaslandığında neredeyse hiçbir ağırlığı yokmuş gibi hissettirecek oyun kulaklığına geçin.

Konfor

Hiç saatlerce kulaklık takmayı denediniz mi? Önceden uyarılmazsa, bir noktada ara vermeniz gerekecektir.

Kulaklıklarını en sevdikleri melodileri dinlemek için seven herhangi bir audiophile gibi, kulaklarınızın ve başınızın dinlenmeye ihtiyaç duyduğu bir zaman gelir.

Bu, oyun kulaklıkları için o kadar da kötü değil çünkü yerinde kalmak için baskıya dayanmıyorlar.

Ses kalitesi

Kulakiçi kulaklıklar, sesi gece geç saatlerde kısmaya kıyasla sesi daha da yakınlaştırma konusunda iyi bir iş çıkarır, ancak kulaklığın yerini alacak bir kulaklık yoktur.

Dolby gibiler aracılığıyla sağlanan net ses ve surround ses, onları kolay bir kazanan yapar.

Ayrıca, sohbet ve diğer avantajlar için tasarlanmış uzman konsol kulaklıkları vardır, bu nedenle bir Xbox kulaklığı veya ps4 için bir tane aldığınızda, diğer türlerin sunmadığı özel özelliklerin ve yeteneklerden bazılarının kilidini açmış olursunuz.

Sürücü çok önemlidir ve 30 mm ve üzeri herhangi bir şeye sahip bir kulaklık, kulaklarınızda size mükemmel kalite sağlayacaktır.

Gürültü Engelleme

Oyun oynarken ve aileniz yüksek sesle sohbet ederken, onları engellemek kolay değildir.

Gerçekten sürükleyici bir deneyim istediğinizde, gürültü önleyici kulaklıklar harikadır çünkü sesi çok fazla yükseltmek zorunda kalmayacağınız ve yine de mükemmel ses kalitesi elde edeceğiniz anlamına gelir.

Bir kulaklık bu konuda doğal olarak iyidir çünkü bunlar genellikle kapalı kulaklıklardır, oysa bir kulaklık dışarıdan daha fazla ses verir.

Ancak, çoğu zaman bu, evdeyken önemli bir sorun değildir.

Fiyat

Kaliteli malzemelerle daha sağlam inşa edildiklerinden, bir oyun kulaklığı daha pahalıya mal olacak.

Bütçeniz kısıtlıysa ve konsolun kendisini yeni savurduysanız, bazı kaliteli oyun kulaklıklarıyla biraz para biriktirebilirsiniz.

Bir kulaklıkla, 100 $ işaretinin üzerine çıkmasa da yaklaşacaksınız. Çoğu insan bunu değerli bir yatırım olarak görecek, ancak bütçeniz olmadığında, 20 ABD doları sizi hazırlayabilir.

Ter Dayanımı

Her iki ürün de biraz terlemeye dayanacak şekilde üretilmelidir, ancak çok sayıda spor tarzı kulaklığın olduğu şekilde tasarlandıkları için, kulaklık başlıkları terden daha iyi koruma sağlar.

Bu, yaz ayları tüm hızıyla ve sıcak olduğunda onları daha dayanıklı kılar Kulaklıklar ve Oyun için Kulaklıklar.

İletişim Kalitesi

Yalnızca alıcıya daha kaliteli ses sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda sesinizi almak için ideal konumda olacak şekilde ayarlanabildiğinden, belirlenmiş bir kulaklıklı mikrofonun yerini almaz.

Seanslarınızı yakalamak için bu büyük bir fark yaratabilir.

Herhangi bir çok oyunculu mod, kulaklıkların bir mikrofona sahip olmasına ve genellikle yoldan uzak tutulmasına rağmen, iletişimi daha net hale getirmek için bir mikrofona sahip olarak geliştirilecektir.

Kablosuz

Bu, bir oyun kulaklığı ile daha yaygındır, ancak özellikleri. Pil ömrü ve sinyal uzunluğu gibi önemli bir rol oynar.

Bu, genellikle kablosuz olarak bulunmadıkları ve hareketlerinizi kısıtlayabilecekleri için bir oyun kulaklığının ana dezavantajlarından biridir.

Monitöre çok yaklaşmak zorunda kalmamak için uzun telli bir ürün bulduğunuzdan emin olun.