krig 6 En Iyi Ekipman Warzone Black Ops Cold War

krig 6 En Iyi Ekipman Warzone Black Ops Soğuk Savaş Ligi Play. Oyunda oyuncuların silah menzilinde bilmesi gereken krig 6 En İyi Ekipmanın ayrıntılarını öğrenin.

Krig 6, Black Ops Soğuk Savaş Lig Oyununda harika bir silahtır. Call of Duty’nin diğer yönleri gibi, bu silahın da oyuncular arasında tercih edilen bir ekipmanı var Gaz Bombası COD.

krig 6 En Iyi Ekipman Warzone Black Ops Cold War

Bir krig 6 en iyi ekipman savaş bölgesini kullanmak, oyuncuların hedefleri birden fazla menzilde tutmalarına izin verir ve silah, birincil saldırı tüfeği olarak çok yönlülük sunar.

Menzil ve doğruluğun yanı sıra, doğru ataşmanlar Krig 6’ya daha da iyi atış hızı ve kullanımı sağlayabilir.

Krig 6’nın en iyi eklentileri, Black Ops Soğuk Savaş Ligi Oyunda kendi başına hala iyidir, ancak doğru eklentilerle, oyuncuların başarılı olmak için ihtiyaç duydukları tam potansiyele ulaşır.

En iyi krig 6 En Iyi Ekipman League Oyunu Nedir Black Ops Cold War’da mı?

Diğer herhangi bir silah yapımında veya teçhizatında olduğu gibi, amaç Krig 6’nın sahip olduğu tüm güçlü yönleri geliştirmek ve zayıf yönlerini telafi etmektir.

Bu durumda, krig 6’nın en iyi ataşmanları harika bir doğruluğa sahiptir ve sadece bazı hız ve mermi hızlarında iyileştirmelere ihtiyaç duyar.

Black Ops Cold War League Play’deki Krig 6 için en iyi eklentiler:

• Namlu: 19,7 “Ranger Barrel

• Tutuş: Havadan Elastik Tutuş

• Namlu Altı: Saha Temsilcisi Kavrama

• Stok: Raider Stoku

• Optik: Millstop Reflex

19,7 “Ranger Namlu

Bu namlu, mermi hızına% 100 artış katacak. Warzone’daki Krig 6’dan farklı olarak, Black Ops Cold War League Play’de, mermi hızı tipik olarak hasar menzilinden fazlasını sağlayabilir.

Krig 6, League Play’de başarılı olmak için gereken hasar aralığına zaten sahip.

Havadan Elastik Tutuş

Airborne Elastic Grip, sunduğu istatistikler nedeniyle Black Ops Cold War veya League Play’deki en iyi ataşmanlardan biridir.

Çekingenliği azaltır, nişan alma hızı daha hızlıdır ve oyuncular eki ile atış yapabilirler.

Saha Temsilcisi Kavrama

Bu kavrama, yatay kontrolün üstüne dikey kontrol ekler. Temel olarak, Krig 6’yı bir tabanda olduğundan çok daha doğru veya kontrol edilebilir kılar.

Oyuncular daha sonra hedefler tutulurken diğer düşmanları lazerleyebilir.

Raider Stoku

Akıncı Stoğu ile ateş etme hızı ve hareketi daha hızlı yapılır. Bu, Krig 6’yı Black Ops Soğuk Savaş Liginde bir güç merkezi haline getirebilecek son eklenti.

Optik

Millstop Reflex burada bir ek olarak listelenmiştir, ancak optikler genellikle bir oyuncuya göre özneldir. Millstop harika bir varsayılandır ve oyuncular kırmızı nokta benzeri bir manzaraya bağlı kalmaya çalışmalıdır.