Kose Oyun Masası – Corner Gaming Desk Review

Kose Oyun Masası Oyun Kurulumunuz için LED Işıkları ve Büyük Depolama Alanı Beyaz Renklerle. Corner Gaming Desk Review Hakkında Daha Fazla Bilgi.

Belki de oyun kurulumunuzu daha küçük bir ekrana taşımak istiyorsunuz. Her iki durumda da, kendinize yeni bir oyun masası bulmak olan bazı ayarlamalar yapmanız gerekecek.

Kose Oyun Masası - Corner Gaming Desk Review

Çoğu oyuncu, birkaç monitör, konsol ve PC kulesi için yeterli alana sahip seçenekler ister. Bununla birlikte, yalnızca bir konsolda oynarsanız, genişleyen bir oyun kurulumuna tonlarca alan ayırma ihtiyacı hissetmeyebilirsiniz.

Küçük bir ayak izini korurken, düzenli kalmanıza ve konsollarınızı ve monitörlerinizi barındırmanıza yardımcı olacak mükemmel bir seçenek olan oyun köşe masasına girin.

Bilgisayar Köşesi Oyun Masası Nasıl Elde Edilir?

İnsanlar genellikle hangi markaları almanız gerektiğini, ne tür bir yüzeyin en iyi olduğunu ve neden olduğunu tartışırlar ve hatta size neden belirli bir boyuta sahip olmanız gerektiğini söyleyecek kadar ileri gidebilirler.

Gerçek şu ki, oyun ihtiyaçlarınız için hangi masayı satın almanız gerektiğine dair evrensel olarak doğru bir cevap yok. Bu tamamen kendi özel ihtiyaçlarınızın ne olduğuna bağlıdır ve bir kişinin ihtiyaçları sizin ihtiyaçlarınızla aynı olmayacaktır.

Bununla birlikte, değerli bir şey elde ettiğinizden emin olmak için izlemeniz gereken bazı kurallar vardır.

Bu yüzden, bilgisayar köşesi oyun masalarına bakmaya başlamadan önce, bir satın alma işlemi yapmadan önce anlamanız gereken bazı önemli şeylere bir göz atalım.

Neden Köşe Oyun Masaları?

Bu makaleyi okuyorsanız, büyük olasılıkla odanız için bir köşe masası arıyorsunuz. Öyleyse, sallamalarının sebeplerinden bazıları nelerdir?

Uzay

Köşe masalarının, kullanılan her inç kare için kazanılan gayrimenkul açısından paranızın karşılığını daha fazla alması bir sır değil. Köşe masalar size daha fazla alan sunar ve bir şekilde odada daha fazla yeriniz olduğu izlenimini verir.

Elbette, entelektüel olarak durumun böyle olmadığını biliyoruz, ancak bir şekilde gözlerimiz bizi bunun doğru olabileceğine inanmaya ikna ediyor.

Tasarım

Monitörün ortada olduğu, ancak masanın sol ve sağ taraflarının eşit olmadığı bir masa aldığınızı hayal edin.

Bu kurulumların temiz ve düzenli görünmesi neredeyse imkansızdır çünkü beynimiz onları düzensiz olarak tanır.

Asimetrik seçenekleri görmek isterseniz, oyun için en iyi l şekilli masa seçimlerimize göz atın Kose Oyun Masası.

Fiyat

Tipik olarak, size o kadar pahalıya mal olmayacaklar. Tabii ki, ara sıra, çok daha pahalı bir köşe masası bulacaksınız, ancak tipik olarak bunun nedeni, yapıldığı malzemenin tipidir.

En İyi PC Oyun Köşe Masası

Cilalı ve eğimli, temperli güvenlik camı, boyutlar: 29 “Y x 51” L x 20 “G, Toz boya kaplamalı çelik çerçeve

Bu, siyah metal çerçeve ve üstünde siyah cam bulunan güzel bir köşe masası. Tıpkı başlığın önerdiği gibi, iki simetrik kenarı olan üç parçalı bir settir ve daha kolay kurmanıza olanak tanır.

Ayrıca bunu beş farklı renk seçeneğiyle satın alma seçeneğine sahipsiniz; siyah, gümüş, çok renkli, füme ve beyaz. Ayrıca, bunu uzman montajı ile veya olmadan satın alabilirsiniz.

Bununla, masanın her iki tarafına da monte etmeyi seçebileceğiniz kayar bir klavye tepsisi elde edeceksiniz ve tasarım, dönüşü her iki tarafa da monte etmenize olanak tanıyor.

Kurulum çok zor değil – montaj talimatları iyi düzenlenmiş ve masa nispeten hafif olduğu için bir araya getirmek çok zor değil.

Bunlar Walker Edison Soreno 3 parçalı, Cilalı ve eğimli temperli camın avantajlarından bazıları, sağlam ve inanılmaz görünüyor.

Modern ve şık tasarım, Simetrik, Klavye tepsisini her iki tarafa da koymayı seçebilirsiniz Kolay montaj.

Çelik çerçeve dayanıklıdır ve güzel bir şekilde bitmiş bir boya katına sahiptir, Bunlar Walker Edison Soreno’nun dezavantajlarıdır, Kablo yönetim sistemi.

Çekmece boşluğu yok, Klavye tepsisi rahat kullanmak için çok küçük, Camın üzerinde çıkarması zor etiketler var.

Camı bir arada tutan vantuzlar camı güvenilir bir şekilde sabitlemiyor.

HomCom Modern Symmetrical

Yer tasarrufu sağlayan, etrafını saran stil, ev ve ofis işleriyle ilgili veya oyun etkinlikleri için bol miktarda yüzey alanı sunar.

Kullanışlı bir yerleşik tepsi, klavyenizin oturması için dışarı kayar ve ardından kullanılmadığında kayarak kayar.

Bu bilgisayar masası, toz boyalı çelik çerçeve ve dayanıklı çevre dostu P2 sınıfı MDF panosu ile sağlam bir şekilde inşa edilmiştir.

Biraz daha büyük olan bir köşe oyun bilgisayarı masası istiyorsanız, HomCom’dan bu seçim tam size göre.

Gören herkesi şaşırtacak muhteşem bir füme cam üst ile güzel bir simetrik tasarıma sahiptir.

HomCom, oyun monitörünüz için Yükseltilmiş monitör rafı, Taşınabilir CPU kule arabası ile alacağınız tüm pozitifleri gözden geçirelim.

Oyun oynamak veya çalışmak için büyük miktarda yüzey alanı (bu, iş akışını artırmak için harikadır), Siyah ahşap ve füme camın kontrastı güzeldir.

Elbette hiçbir şey mükemmel değildir. İşte bazı olumsuz yönler, Bir araya getirmek biraz acı verici.

Kablo yönetim sistemi yoktur ve kabloları gizlemek çok zordur, klavye tepsisi braketlere takılır ve tamamen dışarı çekilmez Kose Oyun Masası.

Best Choice Products

Odanızın düzenine uyması için L şeklini sola veya sağa ayarlayın ve masayı düzleştirmek ve zemini çizmemesi için bacakları ayarlayın.

Kolaylık sağlamak için tasarlanan bu masa, dışarı kaydırılabilen bir klavye çekmecesi ve bilgisayar kulesi için bir stand ile donatılmıştır.

Sağlam çelik çerçevenin yanı sıra herhangi bir ev ofisine şık ve modern bir görünüm veren şık bir ahşap masa üstü ile yapılmıştır.

Bu, sıfır eklenmiş fırfırlar ile temel seçeneğinizdir. Kesinlikle hiçbir şekilde kötü görünmüyor, ancak aynı zamanda bu dizideki diğer köşe seçeneklerinden bazılarının görsel şaheserine yakın bir yerde de değil.

Beyaz veya siyah olarak satın alabilirsiniz ve yine bu çıplak kemik parçası.

Bir kablo yönetim sistemi veya yüksek bir yük taşıma kapasitesi beklemeyin. Bununla birlikte, kesinlikle ılımlı bir oyun kurulumunu destekleyebilir.

Size aynı noktada eve getirmeniz gereken herhangi bir işi oyun oynama ve tamamlama yeteneği veren bol miktarda yüzey alanı vardır.

Düzenli bir oyun kurulumu için yeterli ağırlığı tutabilir, oyun ve çalışma ihtiyaçlarınızı desteklemek için yeterli yüzey alanına sahiptir, tonlarca yer kaplamaz

Montaj tamamlandıktan sonra kenarlar birbiriyle mükemmel şekilde hizalanır

Birlikte gelen parçaların bir kısmı eğri, montajı zorlaştırıyor. Montajdan bahsetmişken, bu bir araya getirmek için gerçek bir acı.

Klavye tepsisi aslında kullanılamayacak kadar küçük, metal çerçeve en kaliteli malzemelerden yapılmamış.

Techni Mobili

Temperli güvenlik camı masaüstü 8 mm, sol veya sağ el tamamen tersine çevrilebilir, Eğri çizilmeye dayanıklı krom kaplama ayaklar, bir güvenlik durdurma ile donatılmış çekmeli klavye tepsisi.

Techni Mobili masası çok tuhaf görünümlü bir parça. Tamamen cam bir üst kısmı vardır ve çerçeve, tüm ağırlığı desteklemek için eğimli ayakları olan metalden yapılmıştır.

Çerçeve, oyun konsolunuzu, PC kulenizi ve birkaç monitörü tutabilen, çizilmeye karşı dayanıklı, toz boyalı çelik bir çerçevedir.

Ne yazık ki, daha fazlasını tutamaz ve bir çekmece veya dolap alanına yükseltme seçeneği yoktur.

Her ikisi de maksimum 110 pound tutma kapasitesine sahip iki dikdörtgen masaüstü paneli kullanırken, kavisli bağlantı parçası 66 pound tutabilir.

Ekli klavye tepsisi 33 pound tutabilir ve masa beş yıllık sınırlı garantiyle birlikte gelir Kose Oyun Masası.

Öncelikle, adı oldukça harika; Muhtemelen ona atabileceğinden daha fazla ağırlık taşıyabilir.

Beş yıllık sınırlı garanti size biraz daha fazla konfor, Güzel siyah cam kaplama, Sol veya sağ elle montaj sağlar.

Büyük monitörleriniz ve büyük bir oyun PC’niz varsa çok fazla alan yoktur, kablo yönetim sistemi gibi görünmez.

Çok ağır iki paket halinde gelir, bu nedenle teslimat görevlisinin kutunun içindeki bir şeyi kırma sorumluluğu daha fazladır.

Klavye tepsisi brakete kolayca takılıyor ve tepsiyi kullanabildiğiniz zaman rahatça kullanabileceğiniz kadar büyük değil.

Bestar Hampton Corner Workstation

Toskana Kahverengisi kaplama, Tek kapılı kapalı depolama, çoğu masaüstü CPU’su için yeterli alan sunan merkez monitör rafı.

Bestar Hampton, tasarım kalitesi, çerçevenin sağlamlığı ve yeterli miktarda yüzey alanı söz konusu olduğunda sınıfının en iyileri arasında yer alıyor.

Siyah ve kahverengi veya kum granit ve odun kömürü olarak satın alabilirsiniz. Her iki durumda da inanılmaz görünüyor.

Çalışma yüzeyi, 2,5 mm darbeye dayanıklı birinci sınıf PVC kenar bandı kullanır.

Geri çekilebilir bir klavye var ve bu köşe masasıyla alacağınız iyi bir kablo yönetim sistemi var.

Parlak siyah kaplama, bu masanın açık ara en çekici yönü, ancak bu tamamen öznel Kose Oyun Masası.

Üstelik, altta bulunan dolap, tüm oyun aksesuarlarınızı saklamak için mükemmel bir yerdir.

İşte Bestar Hampton Köşe İş İstasyonunun bazı artıları, Yüksek kaliteli malzeme çok sağlam, çok çekici, yüksek kaliteli bir masa sağlar.

Üstte geniş alan, tüm oyun aksesuarlarınız için altındaki geniş kabin, çok amaçlı kullanım için harika.

İki renkli seçenekler kesinlikle güzeldir, Klavye tepsisi braketlerin içine ve dışına kolaylıkla kayar.

Bestar Hampton Köşe İş İstasyonunun bazı dezavantajları şunlardır; Montaj herhangi bir esneme ile kolay değildir.

Tek, gülünç derecede ağır bir pakette geliyor, Diğer seçeneklerden daha pahalı.