Kara Pokemon Kılıc Kalkan-Best Dark Type Sword Shield

Kara Pokemon Kılıc Kalkan Zayıflık ve Oyuncular İçin Diğer Güncellemeler. Best Dark Pokemon Sword & Shield Karanlık Tip Zayıflığını Bulun.

Pokemon Sword and Shield, iyi yeni ve geri dönen Dark Pokemon ile doludur Suicune Pokemon Go yendi.

Kara Pokemon Kılıc Kalkan-Best Dark Type Sword Shield

İki DLC dalgasıyla, Sword and Shield’daki Pokedex önemli ölçüde genişledi.

Her ikisi de tüm şekil ve boyutlarda yeni ve eski Pokemon’u getirdi. Dark Pokemon seçimi, temel oyunda ve DLC’lerde harika.

En Iyi 5 Karanlık Tip Pokemon Kılıc Kalkanı

Dark Pokemon, ana hikayede olduğu kadar rekabetçi oyunda da çok faydalı olabilir. İşte Sword and Shield’de mevcut olan en iyileri.

Grimmsnarl

Pokedex’e yeni eklenen Grimmsnarl, ilginç ve benzersiz bir Dark / Fairy yazımına sahip harika bir Pokemon.

Grimmsnarl oldukça hantal ve çok yönlü istatistiklere sahip. Glimwood Tangle’da bulunan Impidimp, 32. seviyede Morgrem’e, ardından 42. seviyede Grimmsnarl’a dönüşür.

Nasıl kullanılırsa kullanılsın, oyuncuyu ana hikayede zafere götürebilir. Marnie’nin kampanyada kullandığı Gigantamax formu vardır.

Grimmsnarl, Prankster yeteneğiyle rakibin bir hamle yapmadan önce Yansıtma ve Işık Ekranı kurmasına izin vererek rekabetçi sahnede de dalgalar yaratır.

Tyranitar

Johto’dan Sözde Efsanevi Tyranitar, şimdi olduğu kadar iyi. Evrim öncesi Larvitar, Vahşi Alan’da nadir görülen bir karşılaşma olarak yalnızca Pokemon Shield’de elde edilebilir. 55. seviyeye kadar Tyranitar’a dönüşmese de beklemeye değer.

Tyranitar, oyuncuyu kolayca zafere taşıyabilir, sadece Fighting Pokemon’dan kaçmaya çalışın.

Ne yazık ki Sword and Shield’de Mega formuna erişimi yok, ancak yine de Dynamaxed olabilir ve hasara yol açabilir.

Bu Pokemon, rekabetçi sahnede her zaman harikaydı ve hala rekabeti ezmeyi başarıyor.

Galarian Moltres

Efsanevi kuş üçlüsü Moltres’in Ateş Tipi üyesi Kılıç ve Kalkan’da Galarian formuna kavuştu. Sporting Dark / Flying-Type şimdi, bu Pokemon mutlak bir canavar.

Tüm rakipleri vurabilen ve potansiyel olarak çekingen davranabilen yeni imza hareketi Fiery Wrath’a sahiptir.

Maalesef temel oyunda elde edilemez, bu nedenle oyuncunun elde etmek için Crown Tundra’ya gitmesi gerekecek.

Ancak Crown Tundra’daki yolculuk sırasında, bu Pokemon’u bulmak ve yakalamak bir patlama. Galarian Moltres, rekabetçi sahnede de çok yetenekli bir Dark Pokemon.

Urshifu

İlk DLC olan The Isle of Armor’da çıkış yapan Urshifu, tüm zamanların en iyi Dark Pokemonlarından biri olarak yerini aldı.

Kara Pokemon Kılıc Kalkan formu olmak üzere iki formu vardır. Her ikisi de çok güçlü ama Dark form, rekabet sahnesinde en iyi rakiplerden biri olduğunu kanıtladı.

Maalesef oyuncu, Isle’deki yolculuklarında ikisinin hangi formunu kullanacağını seçmelidir.

Urshifu sadece çok fazla hasar verir ve her zaman kritik vuruşları vuran bir imza hareketine sahiptir, bu da stat destekli Pokemon ile başa çıkmak için harika.

Ayrıca, Protect kullansa bile bir Pokemon’u vurmasına izin veren yetenek, Unseen Fist’e sahiptir.

Incineroar

Incineroar tartışmasız tüm zamanların en iyi başlangıç Pokemonudur. Gizli yeteneği Intimidate ve Parting Shot ve Fake Out gibi hareketlerle, hala çok sert vurabilen inanılmaz bir destek Pokemon.

Incineroar, Sun and Moon’da piyasaya sürüldüğünden beri rekabetçi oyunda en çok kullanılan Pokemonlardan biri olmuştur.

Hatta o kadar popüler oldu ki popüler dövüş oyununun kadrosuna eklendi, Smash Bros. Dark / Fire-Type son derece güçlü ve sadece Hondoom ile paylaşıyor.