Kara Panter Fortnite Skin Silah Güç Yer

Kara Panter Fortnite Skin Oyuna ekle. Fortnite, Chadwick Boseman’ı oyuna yeniden eklenen Kara Panter haracı ile hatırlıyor.

Fortnite, hayranların en sevdiği karakter Kara Panter’i, çarpıcı performansıyla karakteri milyonlarca hayran için hayata geçiren merhum Chadwick Boseman’a ince örtülü bir hediye olarak işlev gören bir fragmanla oyuna yeniden sundu.

Kara Panter Fortnite Skin Silah Güç Yer

Boseman, bu yılın başlarında, son rollerini yerine getirirken savaştığı agresif ve acımasız bir kanser türü nedeniyle trajik bir şekilde öldü.

Fortnite, efsanevi oyuncuya daha önce bir tür haraç ödedi, ancak görünüşe göre aile, arkadaşlar ve hayranların Boseman’ın ölümünden sonra hissettiği kaybı tam olarak ifade etmek için yeterli kelime yok.

Fortnite, Chadwick Boseman’ı onurlandırmaya devam ediyor

Fragman, Fortnite’a üç Marvel karakterinin dahil edilmesini ortaya koymayı amaçlıyordu, hem Marvel hem de Fortnite’den büyük bir panter heykelinin altında toplanan büyük bir karakter kadrosuna sahip.

Kara Panter heykelin tepesinde yürür, bu da aşağıdaki kalabalığa kendiliğinden karakterin karşılık verdiği Wakanda selamı verir.

Bu Fortnite fragmanının Boseman’a bir saygı duruşu olarak nasıl işlediğini görmek çok kolay.

Halk Boseman’ın vefatını öğrendiğinde, her yaştan hayran, acılarını birbirlerine ifade etmenin bir yolu olarak selamı benimsedi ve başkalarının görmesi için internete kendi haraçlarını koydu.

Fortnite daha önce, Boseman’ın vefatının ardından Marvel Sezonunda oyuna panter heykelini ve POI’yi eklemişti, belki de hayranların ve oyuncuların bu hareketi takdir edeceklerini ve oyunda kederlerini ifade edecek bir yere sahip olma fırsatını takdir edeceklerini biliyordu. Oyuncular, hem karakteri hem de onu hayata geçiren aktörü onurlandırmak için toplandıklarında oyunda nöbet düzenleyebildiler.

Bu Karakter Neden Bu Kadar Dikkat Cekti?

Kara Panter karakterini ve Chadwick Boseman’ın onu canlandırmasının neden siyah karakterlerin sinemada, özellikle de süper kahraman türünde nasıl tasvir edildiğinin yabani otlarına kapılmadan neden bu kadar önemli olduğunu tartışmak zor.

Süper kahraman filmleri, özellikle Marvel tarafından yapılanlar, ezici bir çoğunlukla güçlü beyaz erkekleri başroller olarak öne çıkarırken, diğer tüm demografikler ikincil ve üçüncül rollere indirgenmiştir.

Yenilmezler’e götüren Marvel filmlerinin ilk dalgasında, her biri beyaz bir adamı başrol olarak oynadı.

Marvel filmlerinin başrolde onlar gibi görünen, oynayan veya konuşan kimseden yoksun olması birçok insanın hayal kırıklığına uğramış ve yabancılaşmış olması şaşırtıcı değil.

Galaksinin Muhafızları’na kadar Siyah bir aktörün yarı başrol oynayacağı (yeşile boyanmış olsa da) ve Siyah bir karakterin bir filmde başrol oynaması dört yıl daha sürecekti.

Anlaşılır bir şekilde Boseman, Kara Panter’i canlandırırken büyük baskı altındaydı.

Black Panther vizyona girdi, film tüm zamanların en yüksek hasılat yapan filmlerinden biri olarak çekildi, eleştirmenler onu övdü ve Boseman’ın performansı karakteri daha geniş bir dünyaya kopyalanamayacak şekilde ulaştırdı.

 Yutturmaca, uzun bekleme ve nihai kazanç, Kara Panter’i diğer Marvel filmlerinin hiç olmadığı şekilde bir dönüm noktası filmine dönüştürmeye katkıda bulundu.

Boseman Anlık Bir Efsane Oldu

Ne yazık ki Boseman, Kara Panter’in serbest bırakılmasından kısa bir süre sonra öldü.

Boseman’ın ölümü hayranlar için bir şok oldu ve tesadüfen Fortnite, Marvel’ın çalışmaları etrafında temalı bir içerik sezonunun ortasındaydı.

Ölümünün ardından, Fortnite oyunculara kendilerini ifade etmeleri için bir yol sunmayı başardı ve bu aylar önceyken, şimdi yapılacak daha çok keder var gibi görünüyor.

Fortnite’ın neden karakterin oyunlarına dahil edilmesini olabildiğince saygılı tutmayı hedeflediğini anlamak kolay.