Jackie Vücudu Cyberpunk 2077

Jackie Vücudu Cyberpunk 2077 Beden, oyunda nereye göndereceği. Jackie’nin Body Cyberpunk 2077 oyununu nereye göndereceğinizin.

Jackie Wells, Cyberpunk 2077’deki en büyük trajedilerden biridir.

Jackie Vücudu Cyberpunk 2077

Spoiler önde, ancak şimdiye kadar çoğu Cyberpunk 2077 oyuncusu, oyundaki tartışmasız en üzücü ana tanıklık etmek zorunda kaldı. Jackie Wells, oyun dünyasının son hafızadaki en sevilen karakterlerinden biridir.

Oyuncu karakterin en iyi arkadaşıdır. Heist onun zamansız sonunu görene kadar birlikte görev yaparlar Jackie Vücudu Cyberpunk 2077.

Jackie’yi kurtarmak yok. Oyuncular, Delamain’in öldükten sonra vücudunu nereye götürdüğüne karar vermek zorunda kalacak.

Jackie Vücudu Cesedi Cyberpunk 2077’de nereye gönderilecek?

Jackie, Delamain aracında bilincini kaybeder ve asla uyanmaz. Arabanın içindeki yapay zeka, kalıntıların bertaraf edilmesini sağlayan Excelsior paketi nedeniyle, V’ye Jackie’nin nereye götürülmesi gerektiğini sorar.

Seçenekler, Delamain’in beklemesi, onu ailesinin yanına götürmesi veya Vik Vektor’un ripperdoc kliniğine götürmesi.

Dördüncü seçenek, her şeyi işlemek için bir dakika ister. Bu, işleri ilerleten gerçek bir seçim değil, basitçe V’yi normalden biraz daha geç seçmeye zorlar.

Jackie’yi Ailesine Gönder / Onu Delamain’de Bırak

Bu iki seçenek aslında Cyberpunk 2077 oyuncularına aynı sonucu veriyor. Her iki durumda da Jackie ailesinin yanına gidecek.

Anne Welles oğlunun kalıntılarına kendisi bakacak. Bu, oyuncuların katılabileceği özel bir anma görevinin kilidini açar. Ayrıca oyuncuların Jackie’nin motosikletine erişmesine izin verir.

Jackie’yi Vik Vector’e Gönder

Jackie’yi ripperdoc’a göndermek Cyberpunk 2077’nin anma bölümünü açmayacaktır.

Delamain, Jackie’nin cesedinin başarıyla teslim edildiğini bildirecek. Ne yazık ki V, Arasaka ajanlarının Jackie’nin kalıntılarını gerçekten çaldığını öğrenecektir.

Welles Anne, oğlunu son bir kez görmediği için duyduğu üzüntüyü ifade edecek. V yine de Jackie’nin motosikletini alacak.

Anahtarlar Mama Welles tarafından gönderilen bir pakette olacak.

Bu seçim, oyunun sonuna doğru ilginç bir bölüm getiriyor. Jackie aslında V’ye finaline doğru 2077 inç Cyberpunk olarak görünecek.

Anıt gibi başka bir dokunaklı an. Her seçim gerçekten oyuncuya bağlıdır.