Ikisi Bir Arada Laptop 2021-Best Convertible Tablet Review

Dönüştürülebilir Ikisi Bir Arada Laptop Tablet İnceleme Listesi 2021. Kişisel Kullanımınız, Çalışmalarınız, Ofis Çalışmalarınız ve Daha Fazlası İçin En İyi Ikisi Bir 2 si 1 arada laptop inceleme Bulun.

En iyi 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarların hibrit yapısı, dizüstü bilgisayarları kullanma şeklimizi değiştirdi ve geliştirdi i5 Islemci Laptop.

Ikisi Bir Arada Laptop 2021-Best Convertible Tablet Review

Tek bir cihazda çeşitli modlar sunan bu dizüstü bilgisayarlar, günlük iş yükünüzün üstesinden gelmekten işten sonra yemek tarifini hazırlamaya, ardından akşamları güzel bir kitap veya eğlenceli bir filmle rahatlamanıza olanak tanır.

Bu, ikinci veya üçüncü bir cihaz için daha fazla para harcamadan.

Kreasyonlarınızı çizmek ve tasarlamak için kullanabileceğiniz dokunmatik ekran yeteneklerindeki faktör ve çok yönlülük ve en iyi 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlar çoğu profesyonel için sadece bilettir.

En İyi Ikisi Bir Arada Laptop İnceleme Listesi 2021

Daha da önemlisi, en iyi işlemcilere, en iyi grafik kartlarına ve yeterli RAM’e sahip olduklarından, onlara ne atarsanız atın, göreve hazır olacaklar.

En iyi 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlar, piyasadaki en iyi dizüstü bilgisayarlar arasındadır ve bunlar, ister yaratıcı olun ister üretkenlik çalışması yapın, günlük görevlerinizde sizi görmek için tam da ihtiyacınız olan şey olabilir.

İşte en iyi Chromebook’lardan en iyi Windows 10 destekli cihazlara kadar 2021’deki en iyi 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlar.

HP Elite Dragonfly

2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlar söz konusu olduğunda, HP Elite Dragonfly, taşınabilirlik ve güç kombinasyonu ile listemizin başında geliyor.

İnanılmaz hoparlörler, muhteşem bir klavye ve uğraşması kesinlikle zor olan isteğe bağlı 550 nit 4K ekranla tamamlanmış ince ve hafif bir tasarıma sahip, uzun zamandaki en güzel iş dizüstü bilgisayarlarından biridir.

Bu hibrit beş yıldızlı derecelendirmemizi alıyor, ki bu zaten bunu hafife almayan pek çok şey söylüyor.

Ayrıca, hareket halindeyken çalışırken size uzun bir yol sağlayan mükemmel bir pil ömrüne sahip olduğundan bahsetmiş miydiniz?

HP Spectre x360

HP’nin sevilen ve çok beğenilen 2’si 1 arada bilgisayarı, bu sefer 10. nesil Intel Core işlemciler ve Intel Iris Plus grafikler gibi daha güçlü bileşenlerle bir intikamla geri döndü.

Elbette, güvenlik özellikleri ve Bang & Olufsen hoparlörler gibi kusursuz 2’si 1 arada tasarım ve bozulmamış mücevher kesimli kasa geri döndü.

Bu katil kombinasyon, onu her zamankinden daha fazla, piyasadaki en iyi 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlardan biri haline getiriyor. Bunun 2021’in en sevdiğimiz dizüstü bilgisayarlarından biri olması şaşırtıcı mı?

Performansı ve genel kaliteyi olduğu kadar estetiği de önemsiyorsanız, bu dizüstü bilgisayar tam size göre.

Lenovo Yoga 9i

Rakipleri pes ettikten sonra da çalışmaya devam edecek yüksek performanslı bir 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar istiyorsanız, Intel Evo sertifikalı Lenovo Yoga 9i sizin için en iyi 2’si 1 arada dizüstü bilgisayardır.

Buraya giriş fiyatı, ucuz olarak sınıflandıracağınız şey değildir, ancak güç, pil ömrü ve şarj edilebilir Lenovo Active Pen ve dizüstü bilgisayarda yerleşik olan makul derecede hızlı kalem şarj yuvası gibi üstün özellikler göz önüne alındığında, aslında oldukça uygun fiyatlı.

Bu, biraz daha fazla ödeyerek çok fazla değer elde ettiğiniz anlamına gelir.

Microsoft Surface Book 3

Birçok yönden Surface Book 3, en iyi dizüstü bilgisayarların sadece birkaç yıl içinde ne kadar ilerlediğinin bir örneğidir.

Bir dizüstü bilgisayarda kullandığımız en iyi ekranlardan birine, MacBook Pro’nun yeni Sihirli Klavyelerini utandıracak bir klavyeye ve çıkarılabilir ekranlı karma bir tasarıma sahip son derece kaliteli bir kit parçasına sahiptir.

Olağanüstü Surface Book 2’nin bu devamı, gerçekten 2021’in sunduğu en iyi 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlardan biridir.

Ne yazık ki, daha zayıf bir işlemci, yetersiz hoparlörler ve yüksek bir fiyat etiketi tarafından geri çekiliyor. Yine de, paranız varsa ve yoksa mükemmel bir taşınabilirliktir.

Lenovo IdeaPad Duet Chromebook

Bu bir Chromebook mu yoksa bir tablet mi? Neyse ki karar vermen gerekmeyecek.

Adına sadık kalarak, bu Chromebook, Chrome OS’nin çok yönlülüğünü kullanırken ve sizi en iyi Windows tabletlerinin çoğundan çok daha azını geri ayarlarken, bir arada iki form faktörü sunar.

Elbette, Chromebook doğasına sadık kalarak, pili neredeyse 22 saatlik inanılmaz derecede uzun bir kullanım ömrüne sahiptir – tüm gece çalışabilir, gün boyunca ve öğleden sonra çalışabilir ve yine de bitmeden bayılacaksınız Meyve suyu.

Bu fiyat için fedakarlık yapılmalıdır, doğal olarak klavye küçüktür, izleme paneli o kadar güvenilir değildir ve şarj cihazı ve kulaklıklar bir bağlantı noktasını paylaşır.

Ancak, bütçe en önemli önceliğinizse, bu kesinlikle 2021’deki en iyi 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlar arasındadır.

Dell XPS 15 2-in-1

Sağlam performans ve ciddi beygir gücü sağlayabilen en iyi 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlardan biri için pazarda mısınız?

Peki, tesadüfen bugün satın alabileceğiniz en iyi Ultrabook’lardan biri olarak oyumuzu alan Dell XPS 15’te bulacaksınız.

Bu 2’si 1 arada, önyüklenecek ayrı sınıf Radeon RX Vega grafik kartıyla muhtemelen en çok beğenilen 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlar arasındadır.

Bununla, gücünden ödün vermeyen muhteşem bir üstü açılır araba elde edersiniz. Bu nedenle, biraz üst düzey bir fiyat etiketi ile birlikte gelirken, aynı zamanda kumbarayı kırmaya değer.

Acer Spin 5

Harika bir özellik seti kesinlikle çok fazla değer katar ve en iyi 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarları arıyorsanız, dikkat etmeniz gereken tek şey budur.

Acer Spin 5’i (2020) harika bir aday yapan şey, uygun fiyatıyla birleştiğinde.

Bu 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar, form faktörleri ve harika pil ömrü nedeniyle yalnızca çok yönlü değildir.

Aynı zamanda 3: 2 ekran ve zengin özelliklere sahip bir kalemle birlikte gelir ve birlikte öğrenciler ve profesyoneller için rakiplerine göre ekstra avantaj sağlar: kolay ve kusursuz bir not alma deneyimi.

Bununla birlikte, sınıfta not yazmaktan hoşlanan insanlardan biriyseniz, bu eski usul yaklaşım sadece anlaşmayı imzalayabilir.

Lenovo ThinkPad X1 Yoga 

Lenovo, ilk metal ThinkPad olan ThinkPad X1 Yoga ile bir şans yakaladı ve karşılığını aldı.

Çoğu ThinkPad’de bulunan imza mat siyah karbon fiber olsa da, alüminyum ve magnezyum ThinkPad X1 Yoga muhteşem bir hız değişikliğidir.

Yalnızca ince bir tasarıma sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda bu dönüştürülebilir 2’si 1 arada, parlak bir ekran sergiler ve sınıfının en iyisi klavye ve uzun pil ömrü sunar.

Ayrıca, yerleşik kalem yuvası ve web kamerası kapağı gibi birçok ekstra güzellik elde edersiniz.

HP’nin muhteşem yeni Elite Dragonfly dışında ThinkPad X1 Yoga’dan daha iyi bir iş dönüştürülebilirliği yoktur.

Dell Inspiron 13 7000 2-in-1

Dell Inspiron 13 7000 2’si 1 Arada, çok yönlü bir 2’si 1 arada yazıcıdır.

Bu birinci sınıf dizüstü bilgisayar, birinci sınıf tasarımından daha fazlasıdır; ayrıca, daha güçlü Dell XPS 13’ün beğenileriyle rekabet edebilecek üst düzey dahili bileşenlere sahiptir.

Bunu yuvarlayan bir 4K ekran ve Microsoft’u gerçekten yenip yenmediklerini merak etmemizi sağlayan akıllı bir kalem yuvası.

Verilmiş, ekran biraz pil tüketiyor ve hoparlörler etkileyici, ancak bu hala en iyi 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlar arasında.

Lenovo Yoga C940

Lenovo Yoga C940, Ikisi Bir Arada Laptop. Lenovo’nun tasarımında hiçbir masraftan kaçınmadığı ve muhteşem görünümlü bir taşınabilirlik yarattığı açıktır.

Ancak, kaputun altında da bol miktarda güç var. Deneyimi yuvarlamak, rahat bir klavye, 2 ek hoparlöre sahip dönen bir ses çubuğu, dokunmatik kalem ve TrueBlock Privacy Shutter’dır.

Mükemmel bir bilgisayar olmasa da pil ömrü tam olarak eşit değildir – rekabette kendine özgü olmaktan daha fazlasıdır; Lenovo, herhangi bir dijital göçebe için mükemmel olan şık ve güçlü bir Ultrabook sunar.

Dell XPS 13 2-in-1

Dell XPS serisi, piyasaya sürüldüğünden beri taşınabilir cihazlar dünyasının önünü yükseltiyor ve bu değişmedi.

Artık premium oyuna girmiş ve bütçe bilincine sahip hayranlarını daha ucuz alternatifler aramaya zorlamış olabilir.

Üstelik daha yüksek fiyat etiketi, hibrit tasarımı sayesinde Dell XPS 13 2’si 1 Arada daha fazla çok yönlülük sunarken, bunların dünyanın en iyi dizüstü bilgisayarlarından bazıları olduğu gerçeğini değiştirmedi.

Ancak, bu fiyat sizi geride tutuyorsa, sizi temin edelim: bu, fazladan ödemeye değer.

Samsung Galaxy Book Flex 15

Samsung Galaxy Book Flex 15, dünyanın ilk QLED ekranına sahiptir; bu, renk açısından zengin, süper parlak bir ekranda gözlerinizi ziyafet çekeceğiniz ve onu elde etmek için çok fazla pil gücünden ödün vermeniz gerekmeyeceği anlamına gelir.

Aslında, muhteşem kraliyet mavisi Flex 15’i laboratuvarımızda test ettiğimizde, dizüstü bilgisayar bize 15 saatlik bir pil ömrü sağladı.

Bu şaşırtıcı Samsung 2’si 1 arada aygıtın bir başka çekilişi de Qi uyumlu cihazları şarj etme özelliğine sahip dokunmatik yüzeyinin yanı sıra yerleşik S kalemi.

Bununla birlikte, laptop ikisi bir arada bir dezavantajı, alışması biraz zaman alacak olan kısaltılmış Shift tuşudur.