Hayalet Pokemon Isimler Listesi – Ghost Pokemon Names List Size Shape

Hayalet Pokemon Oyunda Mevcut Adları Listesi. Oyuncular İçin En İyi Ghost Pokemon Adları Listesi Şekillerini ve Boyutunu Öğrenin.

Hayalet tipi Pokemon, sevilen çocuk serisinin karanlık yüzüdür Best Electric Pokemon.

Hayalet Pokemon Isimler Listesi - Ghost Pokemon Names List Size Shape

Pikachu veya Togepi gibi sevimli ve sevimli olmaları amaçlanmamıştır. Hayalet Pokemon, biriyle karşılaşan herkesin omurgasından aşağıya ürperti göndermek içindir.

Hayalet türleri, anime, manga ve video oyunlarındaki en güçlü ve kullanışlı yaratıklardan bazıları olan çeşitli şekil ve boyutlarda gelir.

Tüm Zamanların En İyi 5 Hayalet Pokemon’u

Mimikyu

Mimikyu oldukça ürkütücü. Temelde Pikachu kostümü giyen bir hayalet. Mimikyu savaşta son derece faydalıdır.

İlk saldırının kostümün doldurulmuş kafasına basitçe çarptığı ve hiçbir hasar vermediği bir yeteneği vardır.

Hayalet / peri tipi eşleşmesi oldukça ilginçtir. Çok fazla STAB hasar yeteneği var ve bu küçük Pokemon gerçekten büyük hamleler yapabilir.

Dragapult

Dragapult, Dragonite veya Salamence gibi sözde efsanevi ejderha türüdür. Hayalet yazımı onu benzersiz kılan şey.

Sword and Shield döneminde tanıtılan Dragapult, tehlikeli bir saldırgan. Ejderha ve hayalet türü olmak, muhtemelen Pokemon’un içine girebileceği kadar güçlüdür.

Chandelure

Chandelure, sadece en iyi hayalet türlerinden biri değil, aynı zamanda etraftaki en iyi ateş tipi Pokemonlardan biridir.

Shadow Ball ve Flamethrower gibi hareketler hem STAB alır hem de çılgınca hasar verir.

Hızı harika değil ama alay edilecek bir şey değil.

Oyuncular, hızını eğitmekten uzaklaşmayı seçebilir ve onu yıldız bir Trick Room Pokemon yapabilir. Dürüst olmak gerekirse, en korkunç hayalet türü yaratıklardan biridir.

Gengar

Gengar, tüm zamanların en popüler Pokemon’larından biridir. İlk nesilden beri, Gengar’ı atıp tahttan indirecek tek bir hayalet türü yoktu. Nihai hayalet tipi Pokemon‘dur.

Bir hayalet / zehir yazımı ile normal ve dövüş hareketlerine karşı bağışıktır, ancak Toksik gibi zehirli hareketler başlatabilir.

Gengar, Mega form ya da değil, en iyi ve en güçlü hayalet türüdür ve yakın bile değildir.

Aegislash

Aegislash, bu sefer bir hayalet / çelik tipine sahip olan başka bir çift tip Pokemon. Özel özellikleri, bir saldırı ve bir savunma formu mevcut olmasıyla formları değiştirmesine izin verir.

Bir yetenek olduğu için bu değişiklik bir hamle kullanıldığında otomatik olarak gerçekleşir.

Bu, çamaşır makinesi, anahtarlar ve dondurma gibi her gün normal öğeler gibi görünmeye başladıklarında yapılan daha iyi genel Pokemonlardan biridir.