GTA San Andreas Silah – Best Grand Theft Auto Weapons List

GTA San Andreas Silah Listesi Oyuncular Tarafından Kullanılabilir. Daha Ayrıntılı Grand Theft Auto San Best Weapons Listesi Alın.

Para Kazanmak Icin GTA Modu, ölümcül görevleri ve tüyler ürpertici görevleriyle tanınır. Bu kadar tehlikeli bir dünyada, oyuncu her zaman tepeden tırnağa silahlanmış olmalıdır.

GTA San Andreas Silah - Best Grand Theft Auto Weapons List

Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç seçenek var.

GTA San Andreas mağazaları ve depoları kendi başlarına bir dünyadır, ancak her şey genellikle etiketlendiği fiyata değmez.

Bu makale, bir oyuncunun GTA San Andreas Silah Modu ‘ta hayatta kalmak için cephaneliğinde olması gereken en iyi beş silaha bakıyor.

En Guclu Bes GTA San Andreas Silahları:

M4 Assault Rifle

Karabina Tüfeği olarak da bilinen bu muazzam Savaş Tüfeği, 50 mermilik şaşırtıcı mühimmat kapasitesi ve acımasız doğruluğu ile en iyi atış deneyimini sunuyor.

Dahası, Saldırı Tüfeği, suç dehalarının ve ölümcül mafya gruplarının tercihi.

M4 Saldırı Tüfeği ile oyuncu aynı anda birden fazla düşmanı vurabilir ve kaşlarını çatan polislere son verebilir.

Uzi

Uzi, oyuncunun rakibini anında bitirmesini sağlayan güçlü ve hafif bir silahtır. Kompakt çerçevesi ve kullanıcı dostu teknolojisi sayesinde Uzi, koşarken oyuncuyu yavaşlatmaz.

Oyuncu Hitman Seviyesini geçtikten sonra, bir durumdan en iyi şekilde yararlanmak için Uzi ile birlikte başka bir el silahı verecekler. Bu, oyundaki belirli bir varlıktır.

Fire Extinguisher

San Andreas’ta benzeri görülmemiş yangınlar, hatta infernolar oldukça normal kabul edilir.

Yangın söndürücü gibi kullanışlı bir alet olmadan etrafta dolaşmak tehlikeli değilse de akıllıca değildir.

Topçu silahlarındaki en kullanışlı silah olmasa da, bir yangın söndürücü, San Andreas’taki yayaları ve polis memurlarını rahatsız etmeye çalışırken gerçekten işe yarıyor.

Her şeyden daha çok, insan kafasına bir yangın söndürücü sokarak asla yanlış gidemez.

Bazı görevler, oyuncuların yangınları söndürmek için söndürücüyü kullanmalarını gerektirir, ancak aksi takdirde, şaka “silahı” etrafta olur.

Bunun yanı sıra, yangın söndürücü, silahların ve diğer silahların başarısız olabileceği yakın bir karşılaşma durumunda bir silah görevi de görebilir.

Silenced Pistol:

Ağır tüfekler ve süslü tabancalar San Andreas’ta oldukça popüler olsa da, susturulmuş bir tabancanın rakipsiz gücü cezai olarak küçümseniyor.

Bir oyuncunun doğrudan yaklaşmaya tercih ettiği zamanlar vardır. Bu, susturulmuş tabanca işe yaradığı zamandır.

Susturulmuş tabanca, önceden yapılan saldırıların bazen yarardan çok zarar verebileceği San Andreas dünyasında sahip olunması gereken bir başka silahtır.

Tear Gas:

San Andreas’ta oyuncu asla çok fazla silaha sahip olamaz. Ancak Göz yaşartıcı Gaz bir zorunluluktur GTA San Andreas Silah.

Oyuncunun hızlı bir şekilde kaçması gerektiğinde göz yaşartıcı gaz işe yarar ve çok amaçlı fırlatılan bir silah görevi görür.

Oyuncunun düşmanı devirmesi veya yoluna çıkan bir grup can sıkıcı düşmanı kör etmesi gerekip gerekmediğini, göz yaşartıcı gaz sadık bir arkadaş olarak hizmet edecektir.

Başka bir oyuncuyu bir dakika boyunca göz yaşartıcı gazın ölümcül etkilerine çok uzun süre maruz bırakmak da acımasız ama tatmin edici bir ölümle sonuçlanabilir.