GTA San Andreas Indir PC Online 2021

GTA San Andreas Indir PC ‘yi Çevrimiçi İndirin. Farklı Yolları Öğrenin Nasıl Ücretsiz İndirilir ve GTA San Andreas’ı oynayın.

CJ (Carl Johnson), suçla dolu hayatını terk etmesine rağmen, annesinin cinayetini çözmeye çalışırken eski günlerine dönmek zorunda kalır .

Yeni karakterler, havalı arabalar ve şimdiye kadarki en büyük Grand Theft Auto haritasıyla San Andreas, saatlerce kesintisiz eğlence sağlayabilir GTA 5 Indir PC.

GTA San Andreas Indir PC Online 2021

100’den fazla görevi tamamlayın ya da sadece araba, silah ve para aramak için şehirde dolaşın, her şeyin gerçekleştiği yer San Andreas.

Grand Theft Auto: GTA San Andreas Indir PC’ye Ücretsiz Olarak İndirme ve Yükleme

Kenar çubuğundaki İndir düğmesini tıkladığınızda, doğrudan Grand Theft Auto: San Andreas indirme sayfasına yeni bir sekme açılacaktır.

APK İndir düğmesine basın, dosya anında PC’nize indirilmeye başlayacaktır.

Bluestacks gibi bir Android emülatörü yüklemediyseniz hemen indirmelisiniz.

APK dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra üzerine tıklayın ve Android öykünücünüz dosyayı ayıklayıp kuracaktır.

Kurulum tamamlandıktan sonra Grand Theft Auto: San Andreas logosu masaüstünüzde görünecektir.

Oyunu masaüstü simgesine tıklayarak açabilir veya Android öykünücüsünde bulabilirsiniz.

Grand Theft Auto Nasıl İndirilir: Android için San Andreas (APK Sürümü) Ücretsiz

Grand Theft Auto: San Andreas Google Play Store üzerinden ücretsiz olmasa da,

HappyMod aracılığıyla oyunun ücretsiz mod sürümünü indirmenin bir yolunu buldum. Bilgisayarınıza yükledikten sonra Android cihazınıza aktarabilir ve yükleyebilirsiniz.

Kenar çubuğundaki İndir düğmesine tıklayın, Grand Theft Auto: San Andreas indirme sayfası yeni bir sekmede açılacaktır.

APK İndir düğmesine basın, dosya otomatik olarak bilgisayarınıza indirilecektir.

İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, dosyayı aktarmak için Android cihazınızı bilgisayarınıza bağlamak için USB kablonuzu kullanın. Dosyayı WhatsApp veya Google Drive aracılığıyla ek olarak göndererek aktarmanın kablosuz yolları da vardır.

Android cihazınıza gidin ve bilinmeyen cihazlardan yüklemelere izin vermek için gizlilik ayarlarını değiştirin.

Telefona aktardığınız APK dosyasını açın ve yükleyiciyi çalıştırın.

Uygulamayı yüklemek istediğinizi onaylayın ve oyunun düzgün çalışması için gerekli izinleri kabul edin; yükleme, diğer herhangi bir uygulama gibi çalışacaktır.

Grand Theft Auto: San Andreas Bilgisayarınızdan Nasıl Kaldırılır

gta san andreas indir pc sizin için doğru PC oyunu değilse, aşağıdaki diğer aksiyon dolu ücretsiz PC oyunlarından bazılarına göz atın.

Oyunu PC’nizden kolayca silebilirsiniz. APK biçimindeki dosya öykünücünüzün Android ortamında bulunduğundan, işlem çoğu Windows programından biraz farklıdır.

Aşağıdaki adımlar Bluestacks kullanılarak yapılır, ancak işlem çoğu emülatörde benzerdir.

BlueStacks’i açın ve üst menü çubuğundaki Oyunlarım sekmesine basın.

Farenizi Grand Theft Auto: San Andreas simgesinin üzerine getirin ve farenizi sağ tıklayın.

Kaldır’ı tıklayın.

İletişim kutusu açıldığında uygulamayı silmek istediğinizi onaylayın, uygulama bilgisayarınızdan tamamen kaldırılacaktır.

Grand Theft Auto: San Andreas’a Genel Bakış

GTA serisindeki beşinci oyun, yeniden şekillendirilmiş bir çete üyesi olan Carl Johnson’ı (CJ), annesinin ölümünün intikamını almak için suç yollarına geri dönmek zorunda kalıyor.

CJ’nin kontrolünü elinize alın ve büyüdüğü şehirde yolunu bulmasına yardım edin ve suçu çözmeye çalışırken geçmişinden bazı karakterlerle tanışın.

Grand Theft Auto: San Andreas, size hikayeyi takip etme, ipuçlarını arama ve kişilerle tanışma ya da araba ve para çalma, yayaları döverek eğlenme seçeneği sunan bir açık dünya ortamında üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanır. ve polisten kaçmak.

Oyunu kazanmak için, gerçeği gizlemek isteyen haydut polis memurlarından ve çete üyelerinden kaçınmak için silah toplamanız ve araba çalmanız gerekecek.

Ancak görevleri takip ederseniz, CJ’lerin eski çetesini geri kazanmaya ve San Andreas’ı geri almaya yardımcı olacaksınız.

Suç dünyasını geride bırakma arzusuna rağmen, CJ’nin başka seçeneği yoktur ve görevlerini tamamlamak için bankaları soymak, araba çalmak ve polisleri dövmek zorunda kalacaktır.

Oyunu kendi hızınızda oynayabilirsiniz ve ana görevlere ara vermek ve sadece San Andreas’ta takılmak istiyorsanız, görülecek ve yapılacak çok şey olduğunu göreceksiniz.

Grand Theft Auto: GTA San Andreas Indir

Geliştirilmiş AI: Rockstar, GTA’nın önceki sürümlerinden AI özelliklerini önemli ölçüde geliştirdi.

Eskiden tepkilerden gerçekten korkmadan rastgele yayalarla bahse girebiliyor veya araba çalabiliyorken, şimdi rakip çete üyeleri veya silahlı siviller sizi durdurmak için katılabileceklerine dikkat etmelisiniz.

Öte yandan, bölgedeki çete üyelerinden CJ’yi korumaya geldiklerinde yardım da bulabilirsiniz.

Bir arabaya çarptığınızda geliştirilmiş AI’yı da görebilirsiniz. Sürücü aracını terk edip size saldırabilir.

Büyük Harita: Grand Theft Auto: San Andreas, önceki GTA sürümleri olan Vice City’den altı kat daha büyük.

San Andreas üç farklı şehirden oluşuyor ve her birinin benzersiz bir manzarası, havası, çeteleri, mağazaları ve daha fazlası var.

Bu, oyunculara saatlerce araba sürerek ve CJ’nin annesinin cinayetini çözmekle ilgili olmayan ama yine de eğlenceli olan yeni görevler bulma özgürlüğü verir.

100’den fazla farklı görev: Görevlerden bahsetmişken, bu oyunun kapsamlı film şeridinde gezinirken tamamlamanız gereken 100’den fazla göreviniz olacak.