GTA SA Paraşüt Konumları Kontroller ve Görevler Ayrıntılar PC, PS2

GTA SA Paraşüt Kontrolleri’ni buradan öğrenin ve PC PS2 için GTA San Andreas Hileleri Görevleri Konumlarında Paraşüt nasıl açılacağını öğrenin

Paraşüt, göründüğü oyunlarda sadece bir amaç için tasarlanmıştır: önemli bir yükseklikten düştükten sonra oyuncuyu güvenli bir şekilde yer seviyesine geri döndürmek.

GTA SA Paraşüt

Grand Theft Auto: San Andreas’tan önceki GTA oyunlarında, düşerek ölüm daha az meydana gelir ve paraşütlere ihtiyaç duyulmaz.

Grand Theft Auto ve Grand Theft Auto 2’ye düşme sonucunda önemli hasarlar meydana gelse de, yukarıdan aşağıya ortam, binaların sınırlı yüksekliğine yol açarak bu tür ölüm riskini azalttı; tam sağlıkla, oyuncu ölmeden önce orta derecede yüksek bir rampadan yaklaşık dört kez düşebilir.

Grand Theft Auto III ve Grand Theft Auto: Vice City gibi çoğu 3D Evren oyununda, oyuncunun çok katlı binaların ve gökdelenlerin çatılarına erişmesine izin verilir, ancak oyuncunun her iki oyunda düşerek hasara karşı dayanıklılığı, ölümlerin en yüksek gökdelenlerin çatılarının olağanüstü bir yolla (üçüncü taraf bir ışınlayıcı gibi) atlanmasıyla elde edilebilse de, önemli bir yükseklikten (yani orta derecede yüksek bir gökdelen) gerçekçi olmayan bir şekilde atlar atlamak mümkün değildir.

Uçak eksikliği ve hareketli araçlardan çıkarma yeteneği veya erken gta san andreas tüm görevler oyunlarındaki teknik sınırlamalar da paraşütün geç benimsenmesi için faktörlerdir.

GTA San Andreas Paraşüt Açma Tuşu

Grand Theft Auto: San Andreas, düşme sırasında oyuncuya verilen hasarın şiddetinin artırıldığı daha gerçekçi bir hasar aralığı getirdi; ılımlı yüksekliklerden atlamalar oyuncunun sağlığından önemli miktarda düşecek, aşırı yüksekliklerden atlamalar belirli ölümle sonuçlanabilir (oyuncunun sağlığı% 100’lük istatistikle dolu değilse, en yüksek yerden bile düşmek sadece yaklaşık 95 ile sonuçlanacaktır. % sağlık kaybı).

Paraşüt, San Andreas Eyaleti genelinde çatıların inşa edilmesi de dahil olmak üzere çeşitli yüksek rakımlarda veya herhangi bir uçan araçtan (Stowaway görevinde Andromeda olmak istisnası) kurtarıldıktan sonra bir pilot elde ettikten sonra hayat kurtarıcı bir seçenek olarak tanıtıldı. Uçmayı Öğrenme dizisini tamamlayarak lisanslayın.

Paraşüt kullanımı silahlarda olduğu gibi “ateş” tuşuna basılarak yapılır. Ancak, yerleştirme mümkün olmadan önce bir rakımdan atladıktan sonra birkaç saniye gecikme olur.

Paraşüt dağıtıldıktan sonra, oyuncu iniş oranlarını hızlandırmak ve yavaşlatmak için sola ve sağa dönerek ve ana kontrolü ileri veya geri çekerek kontrol edebilir.

Paraşüt üzerine geri çekilmesi, oyuncunun geri çekilmediğinde olduğu gibi, yüzüstü düşmek yerine iniş yapmasına da izin verir.

Paraşütler, oyuncu bir paraşüt giydiğinde yüksek irtifadan atladıktan sonra, biri olmadan bir yükseklikten düştüğünde sallamak yerine kontrollü bir dalış pozisyonuna girebildiğinden “serbest düşme” kavramını da sunar.

Paraşüt yalnızca bir kez kullanılabilir. İnişten sonra paraşüt oyuncunun envanterinden çıkarılır.

GTA San Andreas‘ta piyasaya sürülürken, Gay Tony’nin Ballad’ından önce yayınlanan GTA oyunları, paraşütün benimsenmesine yeniden başlamamış ve biraz daha gerçekçi olsa da gta san andreas paraşüt hangi tuşla açılır öncesi düşme hasarını korumamıştır.

Eşcinsel Tony’nin türküsü

Tamamen yönlendirilebilir Düşmanları yukarıdan düşürün veya binalardan aşağıdaki sokağa hızlı bir gizli kaçış yapın. “

TTBoGT web sitesinden açıklama

Paraşütler, konuşlandırıldığında rüzgarla gerçekçi bir şekilde çırparak, Gay Tony’nin Ballad’ında büyük ölçüde geliştirilmiş bir tasarıma sahip.

Paraşütler ilk önce High Dive görevinde kullanılır ve daha sonra oyundaki bazı görevler için benimsenir ve oyunun tek oyuncu modunda ve çok oyunculu “Serbest Modda mevcut olan temel atlamaların yorumlanması için ayrılmaz bir bileşen görevi görür. “.

Oyunda temel atlama oyuncunun hareket eden kamyonlara Liberty City’deki bir dizi gökdelenden atlamasını içerir.

Paraşüt yaparken, oyuncu, perspektifi değiştirmek için Sinematik Kameraları kullanabilir ve çok oyunculu modlarda, rengi maçtaki oyuncunun kimlik rengi tarafından belirlenen bir duman izi kullanabilir.

Büyük Araba Hırsızlığı V

Paraşüt, Grand Theft Auto V’de yeniden görünür. İlk olarak 22 Ağustos 2012’de yayınlanan bir ekran görüntüsünde ortaya çıktı ve bir dağın yakınında paraşüt kullanan bir kişiyi gösterdi.

Oyuncu artık paraşüt dağıtıldıktan sonra tek elle silahları vurabiliyor.

Silahlar, sadece Tabancalar ve tek elle kullanılan Hafif Makineli Silahlar olmak üzere araçlarda kullanılanlarla aynıdır.

Oyuncu gta san andreas görevleri ‘taki Jetpack’ten benzer şekilde çekim yapabilmesine rağmen, bu GTA serisinde hiçbir zaman bir özellik olmadı.

Oyuncu ayrıca havaya düşen bir bisikletle paraşütü konuşlandırabilir. Ancak, oyuncu paraşütle taşınacağı ve paraşüt dağıtıldıktan sonra bisikletin düşeceği için bisiklet paraşütle taşınamaz.

Oyuncu duman izlerinin yanı sıra farklı renkli kanallar da satın alabilir. Duman izleri paraşüt dağıtıldıktan sonra basılı tutularak etkinleştirilebilir.

gta san andreas hileleri paraşüt suda giden araba hilesi Genel olarak, paraşütle iniş yaparken, hareket çubuğunu geri çekmek veya güvenli bir şekilde inmeye devam etmek gerekir.

Hareket çubuğunu ileri doğru iterken iniş, karakterin koruyucu yüzüne neden olur ve bu, özellikle hassas inişin hayati olduğu yüzeylerde yaralanma veya ölüme yol açabilir.

Önceki yorumlardan farklı olarak, Paraşütler silah ateşine karşı oldukça savunmasızdır ve oyuncu, paraşüt vurulduğunda, “parçalanana” ve otomatik olarak ayrılana kadar istemsiz hareket yaşayabilir.

San Andreas Uçuş Okulu Güncellemesinden sonra oyuncular yedek paraşüt sağlayabilirler.

Ana paraşüt kaybolduğunda veya kullanıldığında yedek olarak işlev gören ikinci paraşütü göstermek için paraşüt simgesinde 2 sayısı gösterilir.

GTA SA Paraşüt Oyun hataları

GTA San Paraşüt komut dosyası tarafından kontrol edildiğinden, paraşütün düzgün çalışmadığı zamanlar olabilir. Bu aksaklıklar nadirdir, ancak olabilir.

Paraşütü dağıtırken CJ serbest düşme modunda takılabilir. Böylece yere çarptığında, güvenli iniş yapmak yerine boşa harcanır.

Paraşütünüzü dağıtmadan suya çarpmak CJ’yi suda hava dalışı animasyonuna sıkıştırabilir.

Oyuncu, bir araç üretip ona girerek bu aksaklıktan kaçabilir.

Chiliad Challenge yaparken orijinal PS2 versiyonunda, oyuncu dağdan atlayabilir ve paraşütü konuşlandırabilir.

Oyun CJ’yi bisikletine geri koyacak ama paraşüt ona takılı kaldı.

PC sürümündeki paraşüt modeli, oynatıcı kontrol ederken doğru animasyonları görüntüleyemiyor.

Örneğin, CJ, oynatıcı herhangi bir düğmeye basmadığında, paraşüt üzerinde durur.

PS2 ve Xbox sürümlerinde, iniş hızınızı yavaşlattığınızda aşağı inmek için tuttuğunuz bit hareket edecektir.

Ancak, PC sürümünde, üzerinde tuttuğunuz bit hareket etmez.

Paraşütler, konuşlandırıldığında rüzgarla gerçekçi bir şekilde çırparak, Gay Tony’nin Ballad’ında büyük ölçüde geliştirilmiş bir tasarıma sahip.

Paraşütler ilk önce High Dive görevinde kullanılır ve daha sonra oyundaki bazı görevler için benimsenir ve oyunun tek oyuncu modunda ve çok oyunculu “Serbest Modda mevcut olan temel atlamaların yorumlanması için ayrılmaz bir bileşen görevi görür. “.

Oyunda temel atlama oyuncunun hareket eden kamyonlara Liberty City’deki bir dizi gökdelenden atlamasını içerir.

Tüm atlamaları tek oyuncuda tamamladıktan sonra, paraşüt oyuncunun kasasında görünecektir.

Paraşüt, 359-555-7272 numarasını arayarak hile kodu ile de üretilebilir.

Oyundaki paraşütte, oyuncunun iniş yerine yükselmesini sağlamak için sömürülebilen ve belirsiz bir süre havada kalan bir aksaklık da vardı.

Bu spesifik teknik yamalanmıştır, ancak aksaklık yine de diğer teknikler kullanılarak çalışabilir.

GTA San Andreas Parasut Hilesi Misyonu ve Lokasyonları

Paraşüt Liberty Şehri boyunca aşağıdaki yerlerde ortaya çıkar.

Rotterdam Kulesi üzerindeki kulenin tepesinde, antenin tepesine giden ikinci merdivenden hemen önce.

Mutluluk Heykeli’nin üstüne ‘kahve fincanı.

Hikayenin tamamlanmasından sonra bir Buzzard yaratan Westminster’daki helikopter pistinin yanındaki rıhtımda. Burada da bir Base Jump bulunuyor.

Rand Ave ve Mahesh Ave üzerinde bulunan cam çıkıntıları ile binanın tepesinde. Çatının kuzeydoğu köşesinde yer alır.

Balık pazarı Güney Emerald St ve Borlock Rd yer alan binanın tepesinde. Bu binanın tepesinde bir helikopter pisti var.

Luis Fernando Lopez’in dairesinde 15 Temel Atlayış tamamlandıktan sonra.

Meadows Park Liberty Devlet Pavyonu Kuleleri üstüne.

Broker Köprüsü’nün doğu bacaklarının güney ucunda.

WTF Center’daki kubbe taçlı binanın tepesinde.

Los Santos

Şehir merkezindeki en yüksek binanın tepesinde.

San Fierro

Finans bölgesindeki Büyük Sivri Binanın tepesinde.

Garver Köprüsü’nün San Fierro tarafında batı kulesinin tepesinde.

Las Venturas

Emerald Isle casino üstünde.

özendirme

Manzara noktasının yakınında bulunan Chiliad Dağı’nın üstünde, Kampçı ve Yolculuk arasındaki yamaçta.

Tierra Robada

Gant Köprüsü’nün Tierra Robada tarafındaki kulenin üstünde.

Bone İlçesi

Arco del Oeste’nin üstünde, ahşap yapılardan birinin içinde. The Big Ear yakınındaki radyo kulesi / kontrol kulesinin üstünde.

GTA SA Paraşüt Açma nasıl kontrol ediyorsunuz?

GTA SA Paraşüt kullanımı silahlarda olduğu gibi “ateş” tuşuna basılarak yapılır. Ancak, yerleştirme mümkün olmadan önce bir rakımdan atladıktan sonra birkaç saniye gecikme olur.