GTA Online Stunt Jump Konumları Grand Theft Auto

GTA Online Stunt Jump Konumları Grand Theft Auto IV Online oyununda. Bu Stunt Jump Konumlarını oyuncular için kolayca bulabilirsiniz.

Rockstar Games, GTA Online’ı Grand Theft Auto IV ile ilk kez piyasaya sürdüğünde, oyun makul bir başarı gördü ve birçok oyuncu GTA’nın çevrimiçi bir deneyime iyi bir şekilde dönüştürülebileceği fikrinin arkasındaydı.

GTA Online Stunt Jump Konumları Grand Theft Auto

Rockstar’ın bu fikri gerçekten mükemmelleştirip GTA Online’ı Grand Theft Auto V ile piyasaya sürmesi birkaç yıl sürdü ve oyuncular erken bir evden kaçışını hissedebiliyorlardı.

Oyun oldukça eğlenceli bir deneyim olsa da, oyuna Heistlerin eklenmesi, ürünü gerçekten yükselten ve oyun topluluğu arasında favori yapan şeydi. Soygunlar, görevler, VIP / CEO Çalışması dışında, oyuncuların Freemode’da bile yapabileceği birçok şey var.

GTA Online’ın Freemode’u gerçekten başlı başına bir oyundur ve oyuncunun yapması gereken birkaç şey vardır, bunlardan biri Stunt Jumps’tır.

GTA Online’da Stunt Jump konumları

Deneyimli GTA oyuncuları, önceki oyunlarda uzaktan bir rampa gibi görünen herhangi bir şeye araçlarını avlamak ve fırlatmak için saatler harcayan Stunt Jumps’a aşinadır.

GTA Online’da bir geri dönüş yaptılar ve oyuncunun oyunun% 100’ünü elde etmek için mevcut 50’den 25’ini yapması gerekecek GTA Online Stunt Jump Konumları.

Ancak, oyuncunun “Show Off” Başarı / Kupasını kazanmak için 50 tanesini de yapması gerekecek.

İşin püf noktası, tüm Stunt Jumps’ın% 100 tamamlanma ve Kupa / Başarı için sayılabilmesi için Hikaye Modunda tamamlanması gerektiğidir.

Hikaye Modunda bunları yaparken, oyuncuların Franklin’i, Ağır Çekim yetenekleri, araçlarını rampalara veya çıkıntılara doğru şekilde yönlendirmelerine yardımcı olacağı için kullanmaları önerilir.

Konum 1: Vinewood Tepeleri

Konum 2: Küçük Seul

Konum 3: Kuzey Kalafya Yolu

Konum 4: Paleto Körfezi

Konum 5: Raton Geçidi

Konum 6: Elgin Caddesi Otoparkı

Konum 7: Huzurlu Sokaktaki Kapalı Otopark

Konum 8: Del Perro Otoyol Üst Geçidi

Konum 9: Eşitlik Yolu

Konum 10: Rockford Plaza

Konum 11: Vinewood Tepeleri

Konum 12: Gordo Dağı

Konum 13: Boilinbroke Hapishanesinin Güneyi

Konum 14: Pillbox Hill West Girişi

Konum 15: Küçük Seul / Decker St

Konum 16: Güney Los Santos

Konum 17: Polis Karakolu Otopark Yapısı

Konum 18: San Andreas Bulvarı Üzerindeki Üst Geçit

Konum 19: Paleto Körfezi’ndeki İnşaat Sahası