GTA Online Kış Güncellemesi Harita Genişletme

GTA Online Kış Güncellemesi Oyunda bir harita genişletmesi olacak mı? GTA Online Kış Güncellemesi İlgili Daha Fazla Bilgi Edinin.

Rockstar Games tarafından duyurulduğu üzere GTA Online, yıl sonuna doğru büyük bir güncelleme için planlanıyor.

GTA Online Kış Güncellemesi

GTA Online topluluğu, yaklaşan güncelleme konusunda son derece heyecanlı ve oyundaki yeni içeriği dört gözle bekliyor.

Rockstar’ın güncellemeye giden promosyonda “GTA Online’daki en büyük güncelleme” olması gibi üstünlükleri atmasıyla, hayran kitlesi oldukça iyimser.

Rockstar, yılın başında Rockstar Newswire’daki bir gönderide yaklaşan GTA Online güncellemesini ele alarak şunları söyledi:

“… Tamamen yeni bir konumda Heists’e ilişkin en son incelememizi içeren GTA Online için gelmiş geçmiş en büyük güncelleme.”

Hayranların en çok ilgisini çeken kısım, “tamamen yeni bir konumdan” bahsedilmesi oldu.

Rockstar’ın sözde yeni bir şeyle “dalga geçmesi” ile hayranların ilgisi kesinlikle arttı.

GTA Online: Kış güncellemesi bir harita genişletmesi olacak mı?

Oyuncular kısa süre önce GTA Online’daki oyun içi telefonlarına Diamond Casino’daki inşaat hakkında bilgi veren bir mesaj aldı.

Bu, “tamamen yeni konumun” basitçe kumarhanede yeni bir alan anlamına gelebileceği yönündeki spekülasyonları artırdı.

Hayranların aklında olan tam olarak bu olmasa da, belki de daha büyük bir planın sadece bir parçası.

GTA Online oyuncularının en iyimserleri, yeni yerin aslında Liberty City’nin küçük bir bölümü olacağını tahmin etti, ancak bu en iyi ihtimalle arzulu bir düşünce gibi görünüyor.

Rockstar’ın, oyunun yeni nesil konsollarda piyasaya sürülmesinden sadece aylar önce GTA Online’da haritanın bu kadar büyük bir uzantısını tanıtması pek olası değil.

PS5 ve Xbox Series X’te oyunun yeniden başlatılmasıyla Rockstar, çabalarını şu an yerine o dönemde GTA Online’daki potansiyel bir harita uzantısına odaklayacak.

Şimdilik, oyuncular haritanın tamamen yeni bir bölümü yerine tanıdık GTA Online konumlarında keşfedilecek yeni alanlar alacak gibi görünüyor.

Mile High Kulübü

Mile High Club, toplulukta bir şekilde devam eden bir şaka olmaya devam ediyor ve Rockstar, söz konusu binanın inşaatını bitirmemiş gibi görünüyor.

Hatta birçoğu Mile High Club’ın oyunda gelecek güncellemenin bir parçası olacağını iddia etti.